Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 124

Tema: Kupovina rabljenog auta - iskustva?

  1. #51
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    364

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bi.
    Kilometraža nije bitna i lako je provjerljiva.
    Današnji motori s lakoćom odrade 500 000 km pa iviše.
    Prije će se raspast lim nego motor.
    Bitno je stanje auta.
    Kako je servisiran.
    I tko ga je prijevozio.
    Kilometraža auta je jako bitna i nije lako provjerljiva. Čak i autima koji su redovno servisirani skidaju kilometražu a bitna je zbog cijene i stanja vozila. Veća kilometraža znači veću potrošnju svih dijelova automobila - kukica, kvakica, šarafa, amortizera, kugli itd. a ne samo motora. A to da današnji auti s lakoćom prelaze 500 000 km uopće ne stoji, baš suprotno.

    Naravno da nisu svi prodavači prevaranti, no imaš ih masu koji ušminkaju auto da drži vodu dok majstori ne odu i ostaneš sa kramom od 250.000 km a ono ga prodao kao da ima 80.000 km.

    Čak ti ni serviser ne može na prvu reći sve što može biti problematično na autu.

    Kao i sve ostalo što se kupuje, možeš proći dobro ili loše, samo što je kod autiju većinom riječ o većim svotama pa ono loše više boli.

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.11.2017. at 14:32

  3. #53
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo, čini se da je naša višemjesečna potraga završena. Ako sve bude kako treba odosmo u četvrtak u noći po auto u Njemačku, blizu Munchena.
    U Hrvatskoj nismo našli ništa što bi se uklopilo u naše kriterije.
    S obzirom da nam kum živi u Munchenu, otišao je vidjeti auto, kaže da je kao nov, tako da odosmo.

  4. #54
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Sretno

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    joj bravo

  6. #56
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Sretno, sretno.

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    sretno

  8. #58
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sretno i napiši nam kad sve dogotovite kako ste kupili auto i koliko vas je koštalo sve skupa na kraju.

  9. #59
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Da, i mene jako zanimaju troskovi uvoza odosno koliko posto uvecavaju cijenu auta placenu u Njemackoj.
    MM tvrdi da su troskovi manji sto je auto noviji, a poreza nema ako kupujes od pravne osobe.

  10. #60
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    https://carina.gov.hr/pristup-inform...un-ppmv-a/4838

    Ako auto kupujete od pravne osobe s PDV-om nema poreza od 5% tj prijenosa...isto kao i u Hrvatskoj da kupujete.
    Trošarina nema veze s cijenom koju vi plaćate već s tim koliko je taj auto koštao u Hrvatskoj kad je bio nov, koliko mu je starost u mjesecima i u odnosu na to se izračunava trošarina. O

    Ono što je problem je što je teško saznati koliko je takav auto s tom opremom (jer sve se gleda) koštao. S obzirom da MM zna poprilično o autima tako smo mi računali od najniže, srednje do najveće moguće cijene za taj auto. Dobili smo da nas trošarina može izaći od 3.794,85 do 5.671,29...što nam je prihvatljivo. Bilo bi super da je ova najniža, ali ako i bude najveća uklapa nam se u cijenu.
    Plaća se još i homologacija 625,00 kn, trošak zbrinjavanja otpadom 0,60lp/kg, u našem slučaju 840,00 kn i tablice s kojima dolazite u Hrvatsku od 80e do 150e (razlikuju se po nečemu, još nisam uspjela saznati po čemu i koje ćemo točno uzeti i naravno troškovi puta.

  11. #61
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Da, i mene jako zanimaju troskovi uvoza odosno koliko posto uvecavaju cijenu auta placenu u Njemackoj.
    MM tvrdi da su troskovi manji sto je auto noviji, a poreza nema ako kupujes od pravne osobe.
    Što je auto noviji trošarina je veća tako da ovo nikako ne stoji jer se trošarina računa na to koliko je auto izgubio na vrijednosti a za to su carini bitni mjeseci starosti auta.

  12. #62
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    On je meni nesto spominjao vezano uz motor i emisiju co2

  13. #63
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    On je meni nesto spominjao vezano uz motor i emisiju co2
    Da i co2 se računa u svemu tome, vjerojatno je mislio da noviji automobili imaju manje co2 ali opet onda je vrijednosna komponenta veća tj. manja je deprecijacija tako da teško da može ispasti manje. Jedino ako baš unosiš stari auto 10 godina onda bi noviji od 1-2g mogao ispasti jeftiniji.

    Ovaj koji mi kupujemo je 2014.

  14. #64
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Na to ili mladje i mi ciljamo, idealno bi bilo ne starije od dvije godine.
    Sad cu reci MMu da nije bas dobro informiran.

  15. #65
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo da javim kako je naša potraga završena.

    Sjeli smo prošli četvrtak na bus kroz noć i ujutro stigli u Munchen. U auto kući su imali 3 skoro ista automobila. Isprobali smo ih i odlučili se za jednog. Sve potrebne papire i tablice su nam riješili u auto kući.
    Sjeli smo u auto i za Zagreb.
    Prva stvar koju treba napraviti je homologacija u stanici za tehnički pregled. Da bi ju mogli napraviti potrebna je potvrda proizvođača tj. COC dokument koji smo dobili u auto kući jer su ga imali (ako ga nemaju onda ga dobijete u Hr od proizvođača ali ga plaćate).
    S homologacijom idete na carinu za obračun posebnog poreza i naknade za zbrinjavanje otpada. Potreban vam je naravno original račun i original prometna dozvola.

    Na carini odabirete želite li obračun po katalogu ili procjeni. Mi smo procijenili da nam je bolje po katalogu.
    Izračun trošarine je bio za 60,00 kn manji nego što smo ga mi procijenili.
    Kad uplatite davanja idete na tehnički, registraciju i zadnja stanica policija.

    Kupili smo Renault Megane karavan, 3 g star sa 20 000 km. Auto izgleda kao da je jučer izašao iz salona, još uvijek ima onaj miris po novom, lijepo vozi i ima hrpetinu opreme. Sa svim troškovima puta i davanja izašao nas je 79 000 kn. Nekih 15 000-20 000 kn manje nego što bi nas došao u Hrvatskoj.
    Mi smo za sada prezadovoljni a za dalje kuc, kuc.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 16.11.2017. at 20:38

  16. #66
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Bas mi je drago. Drzim fige da i dalje sve bude OK

  17. #67
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sretno.

  18. #68
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Kupili smo Renault Megane karavan, 3 g star sa 20 000 km. Auto izgleda kao da je jučer izašao iz salona, još uvijek ima onaj miris po novom, lijepo vozi i ima hrpetinu opreme. Sa svim troškovima puta i davanja izašao nas je 79 000 kn. Nekih 15 000-20 000 kn manje nego što bi nas došao u Hrvatskoj.
    Mi smo za sada prezadovoljni a za dalje kuc, kuc.
    Wow, ovo zvuči predobro

  19. #69
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    sto se placa od davanja kad se kupuje rabljeni auto od fizicke osobe?

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    kod nas?

  21. #71
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kod nas?
    da

  22. #72
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

  23. #73
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku

    hvala

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Automotiv Koprivnica!!?? Nemojte nikad tamo kupp auto NIKAD!!!!!!! Mi bili prevareni dobro... Ugl.prikazali kw jedne došli na tehnički drugo(slabiji auto) onda izvade auto van- auto ogreban!!!! Trazili da platimo dio na ruke?!,dio u banci.onda zaštekao šiber....otisli sutradan provjeriti km i ugodno iznenađenje/ umjesto 44 000 bilo je102 000 km!!!!!!! Eto ljudi,nikom danas ne vjerovat,uzet sa sobom stručnjaka i da obavezno pitat servisnu knjizicu!!!! Obavezno! Nama je nisu ni dali...nakraju vrstili auto i to prijeteći sudom/ako ne nebi bili vratili pare!!!! Pazite ljudi!!!

  25. #75
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    rabljeni auto se ne kupuje bez servisne knjižice.
    moj je npr. star skoro 13 godina, i ima pedeset i nešto tisuća km. da nemam servisnu - vjerojatno mi nitko ne bi vjerovao.

  26. #76
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Kod preprodavača nema rabljenih auta bez skinutih km.

  27. #77
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Kod preprodavača nema rabljenih auta bez skinutih km.
    Naravno da nema.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #78
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Evo samo da prijavim da mene moj rumenko kojeg sam kupila prije godinu dana super služi.
    Neki dan sam ga 1.put registrirala. Sve 5.

  29. #79
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ti ga koristi samo za vožnju po gradu, ili i za neke ozbiljnije tipa putovanja?

  30. #80
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ti ga koristi samo za vožnju po gradu, ili i za neke ozbiljnije tipa putovanja?
    za ono za sto sam ga i kupila-za voznju po gradu, do vlaka, razvozenje djece i sl.

  31. #81
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ma da. Zato i piitam. Mi bi trebali novi auto al se ne usudimo kupit polovni. Pa nismo nista ni kupili.

  32. #82
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mi smo kupili u Njemačkoj polovni obiteljski auto, al star samo 2 godine. Ko nov. Ekipa u dućanu je sve odradila po p.s.-u. Oduševljeni smo kako je sve profesionalno odrađeno.

  33. #83
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    koji auto te zanima nano

    mi smo u Čašparovu http://www.auto-gasperov.hr/ uzeli auto tada satr 5-6 mjeseci imao je 3000 km , vozen samo u mararskoj i okolici to ljeto, za sad smo zadovoljni skoro će bit star 2 godine

  34. #84
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo kupili u Njemačkoj polovni obiteljski auto, al star samo 2 godine. Ko nov. Ekipa u dućanu je sve odradila po p.s.-u. Oduševljeni smo kako je sve profesionalno odrađeno.
    i kolko vas je sve skup došli, kolko je to cca manje nek da je novi?

  35. #85
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    koji auto te zanima nano

    mi smo u Čašparovu http://www.auto-gasperov.hr/ uzeli auto tada satr 5-6 mjeseci imao je 3000 km , vozen samo u mararskoj i okolici to ljeto, za sad smo zadovoljni skoro će bit star 2 godine
    ni jedan . Iako imamo prastari auto, ni MMu ni meni se ne daje novac ni za novi ni za polovni.

    Al morat ćemo ipak nekaj napravit

  36. #86
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nama je auto čisti luksuz (odnosno totalni gubitak novca). Mi ne pređemo ni 10 000 godišnje.
    Definitivno spadamo u kategoriju da bi nam se više isplatilo vozit taxijem neg kupit auto

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Svaka čast za tako malo kilometara ...
    Putovanja, izleti i sl.? Ne idete s autom?

    Mi u godini prijeđemo sa svakim autom 10000 i više...

    Veliki uvezli, a mali gradski kupili preko oglasnika...Nije bilo problema
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 14.02.2019. at 12:36

  38. #88
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Svaka čast za tako malo kilometara ...
    Putovanja, izleti i sl.? Ne idete s autom?

    Mi u godini prijeđemo sa svakim autom 10000 i više...

    Veliki uvezli, a mali gradski kupili preko oglasnika...Nije bilo problema
    Da ne idemo na dva udaljena GO, imali bi i manje. Na jednodnevne izlete idemo par puta godišnje. Po gradu se rijetko vozimo

  39. #89
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    i mi imamo oko 10 hiljada s time da smo prošle godine bili u Klagenfurtu i sloveniji, opet u sloveniji, lošinju, Splitu, bezbroj izleta i slično, i po gradu kolko treba mužu do posla i natrag

  40. #90
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mi nemamo 10000. A u ove godine su uključene i godine kad smo išli autom i na posao i autom djecu vozili u vrtić.

    I mogu tu slobodno napisati - od svih životnih potrebnih i nepotrebnih troškova, uvijek me najviše boli dati novce za auto .

  41. #91
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Nama je auto čisti luksuz (odnosno totalni gubitak novca). Mi ne pređemo ni 10 000 godišnje.
    Definitivno spadamo u kategoriju da bi nam se više isplatilo vozit taxijem neg kupit auto
    Mi smo isto tu negdje, mazda će uskoro biti punoljetna, a ima 177000 km. Da ne idemo na grunt, godišnji i u obilazak roditelja izvan Zg, fakat bi bilo i manje, aliiii ne mogu si zamisliti da teglim na ruke stvari iz dućana, da moram gradskim prijevozom na grunt (uključivši i nošenje stvari), da moje dijete svaki put mora s Peščenice na Jarun gradskim prijevozom potrošiti sat i pol (obično ide vikendom, kad nema baš redoviti javni prijevoz) itd.

    Osim toga, u roku godine dana bit će nas troje, pa onda i četvoro vozača u kući. Treba nam auto. Nisam od ljudi kojima je bitna marka, ali jesam od onih kojima je bitna pouzdanost i udobnost. Taj auto odavno ima daleko veću upotrebnu vrijednost nego tržišnu, ali služi. To mi je jedino bitno.

  42. #92
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ma gle, i mi ćemo imat auto. Al me boli svaki trošak oko njega - što sam auto, pa registracija, servisi, benga - ma sve. Autom ne idemo u kupovinu jer smo već odavno prestali ići u velike nabavke - idemo u više manjih.

    Taman sam i ja MMu rekla da najbolje da imamo i dalje ovaj auto da se djeca na njemu mogu vježbati kad i ako polože

  43. #93
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Sve ovo što pišete meni vrijedi za drugi auto u kući. Taman mu je danas registracija pa mi je aktualna tema ali to sad više kad je star zaista nije neki trošak. U usporedbi sa prvim autom koji je imao registraciju prošli mjesec i trošak je bio točno 5 puta veći... ok za njega smo i kasko uplatili.

    Otišao mi post prerano. Htjedoh reći, ne želim razmišljati o trošku auta, toliko smo se navikli na mobilnost da ga se ne želim odreći a i djeca će uskoro na vozački.

    I još jedan dodatak, mi smo kupili rabljeni u KIA centru na Žitnjaku i baš smo zadovoljni.
    Posljednje uređivanje od Barbi : 14.02.2019. at 13:58

  44. #94
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Meni je isto nezamislivo da smo bez auta, zapravo bez 2 auta
    Drugi nam nije trebao dok su djeca bila manja, al zadnjih godina ne mogu ni zamislit.

    Dakle, vozimo se po gradu najčešće razvozimo djecu na aktivnosti nisu to neke velike udaljenosti al opet ne mogu zamislit po mraku, hladnoći, kiši da dijete ide onako znojno javnim prijevozom, također idem s autom na svoje treninge, muž na svoje. Često imamo i istodobno treninge.Vozim se svaki dan do vlaka pa na posao i nazad, kad zatopli prebacim se na bajk ili na trčanje.
    Isto tako autom idemo do staraca, moji su na 17km nema šanse da bi išli obiteljski javnim prijevozom od Španskog do Dubrave.

    A kad zatopli non-stop smo na nekim izletima, putovanjima, češće idemo na more. Isto tako i velike nabavke hrane, nema šanse da nosim te vrećetine u rukama,a još manje da svaki dan idem do dućana u sitne nabavke.

    Nisam uopće tip od auta u smislu da najviše volim sjest u auto i odvest se gdje treba, uopće ne, najdraže mi je šetat i hodat, al ono treba nam. Da mi je netko rekao prije par godina da ću biti gorljivi zagovornik auta rekla bi mu da je lud

    Meni auto zapravo štedi vrijeme, a vrijeme je novac.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.02.2019. at 14:01

  45. #95
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    meni dučani i plac mada je on više od km, je nadohvat ruke, tak da za kupovinu ne treba auto bar ne u mom kvartu

    imam nova kolica i to nek nosi kaj treba
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 14.02.2019. at 14:02

  46. #96
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    i nije mi uopće bilo teško platiti 2.000 kn za registraciju (nešto manje) ovog mog starog polovnog autića koji se ne kvari, nemam drugi trošak na njemu, a služi me fakat dobro.
    Moj rumenko parkiram se s njim svugdje stane.

  47. #97
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    meni dučani i plac mada je on više od km, je nadohvat ruke, tak da za kupovinu ne treba auto bar ne u mom kvartu
    ovisi gdje kupuješ, ja u Konzumu ne kupujem, nisam nikad pa neću ni odsad

    a kad odem u nabavku to bude po 4-5 većih vreća, toliko ruku ni snage nemam

  48. #98
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mogu još napisati da nemam više "histerične" napade otkada nisam u prometnim zastojima. I ne tražim parking.

    Al mislim da imanje i vožnja autom jako ovisi o načinu života a i mjestu stanovanja i radnog mjesta.

    Naši klinci su vrlo brzo sami počeli ići na aktivnosti.

    Imali smo i mi fazu s dva auta. Sada mi je i ovaj jedan skoro pa višak. A i kad čujemo koliko frendovi potroše na beznin, mi ak tankamo jednom mjesečno.

  49. #99
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ovisi gdje kupuješ, ja u Konzumu ne kupujem, nisam nikad pa neću ni odsad

    a kad odem u nabavku to bude po 4-5 većih vreća, toliko ruku ni snage nemam
    spar, kauflaund, pa i konzum ako treba, plac obavezno najmanje jednom tjedno u subotu zorom

  50. #100
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu još napisati da nemam više "histerične" napade otkada nisam u prometnim zastojima. I ne tražim parking.

    Al mislim da imanje i vožnja autom jako ovisi o načinu života a i mjestu stanovanja i radnog mjesta.

    Naši klinci su vrlo brzo sami počeli ići na aktivnosti.

    Imali smo i mi fazu s dva auta. Sada mi je i ovaj jedan skoro pa višak. A i kad čujemo koliko frendovi potroše na beznin, mi ak tankamo jednom mjesečno.
    Ovo je istina. A i mjesto za parking se lakše/teže nađe ovisno upravo o mjestu stanovanja.

    al ako ti dijete trenira atletiku nema gdje drugdje ići nego na Mladost ili Svetice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •