Naša je na dva kata, ima sve skupa 4 balkona, nije pravilna četvrtasta nego ima svega, i nadstrešnica s crijepovima, ima dosta utora, izbačenih i uvučenih djelova. I sa kad smo se odlučili za kombinaciju boja, ne znam di koju staviti. Mislim, možda najbolje da dam prvom majstoru da po svom nahođenju stavi, jer meni već dosta.

Dvorište....biljke već postoje i na rubu su dvorišta. Velike i stare masline, nekoliko voćki a vrt ćemo negdi ubaciti. Smokvu mrzim, to mi je najodvratnije stablo koje postoji. Kod nas to govno raste iz zida, iz kamena...pa toga se nikako ne mogu riješiti. Prije nekoliko godina smo ispilali jednu veliku ali nismo izvadili korijen i sad naravno svaku sezonu po pet puta čupam one izdanke. A isto prije ne puno godina sam zaboravila počupati jednu granu koja je izašla uz sami rub zida. Sad je to ogromno stablo. I lovor isto. Kod nas je kcato lovora ali on mi je ok iako i to svake godine režem, čupam, kidam...Da recimo tri godine ne čupam ništa od svega toga, moje dvorište bilo bi džungla. Ima tu puno posla ali i terapeutske svrhe