Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Rijeka - pedijatar

  1. #1
    galicia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    420

    Početno Rijeka - pedijatar

    Cure, zbog preseljenja trebam pedijatra u Rijeci pa molim iskustva.
    Zanimaju me oni koji prate nove znanstvene spoznaje, a ne da ih moram učiti kako je dojenje/nošenje/cosleeping/itd. ne samo ok nego preporučljivo.
    Hvala!

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    U Rijeci ima 10 pedijatara. Svi su prepuni pacijenata nije to kod nas lako naći. Ima ih još 7 u okolnim mjestima i nekoliko na otocima i u Delnicama.

    Otvori ovaj link http://www.hzzo.hr/zdravstveni-susta...-zastite-u-rh/ , pa klikni na Popis doktora ugovorenih u djelatnosti zdravstvene zaštite predškolske djece (.xls). A možda možeš i ovdje kliknuti, skrolaj do Rijeke i nađi.

  3. #3
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Ovo što si nabrojala dojenje/nošenje/cosleeping je stvar između tebe i tvog djeteta. Vjeruj mi pedijatri imaju preko 50 pregleda dnevno i nemaju vremena da ih ti nešto "učiš". Nakon srednje škole su još barem deset godina proveli na faksu i specijalizaciji, a da ne govorim o odgovornosti koju imaju i malo vremena za donijeti odluku. Cijeni njihovo znanje i volju.

  4. #4
    galicia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    420

    Početno

    @Beti, hvala puno!

    @Ana, znam koliko su vremena proveli u školovanju, imam liječnika u obitelji.
    Također imam i neugodnih iskustava s različitim liječnicima i njihovim čvrstim, neutemeljenim stavovima (posebice vezano uz rani razvoj) koje nameću na, najblaže rečeno, nepoštivajući način.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •