Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Upala mjehura

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    3

    Početno Upala mjehura

    Pozdrav svima.. Prvi put pisem, pa neznam ni dal na dobrom mjestu..
    Trudna sam 6tj., cijeli prosli tjedan sam se zalila ginekologu na peckanje kod pisanja i bolove. Kako on nije vidio upalu i svi nalazi bili oke, ja sam otisla svojoj dr.opce prakse, da bi se ispostavilo da imam upalu mjehura, e sad, mene strah da to nemam duze a da nije mozda nastetilo plodu. Dobila sam klavocin tablete za koje sam isto citala da trudnice nebi smjele piti. Otisla sam i privat ginekologu, posto moj nije nista vidio, i sve mu je bilo u redu, i taj drugi je rekao da mogu piti klavocin tablete, ali mi dao i lactogyn vaginalne kapsule i lactogyn tablete. Dali da koristim to oba dvoje, ili?
    Čitala sam da se u 6.tj pocinju razvijati udovi i organi i da je ebrij osjetljiv na ljekove, viruse i bakterije, pa me sad jos vise strah da to sve ne ostavi kakve posljedice i deformacije na plodu.
    Lp, hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Draga, ne brini. Mozes koristiti ako je gin rekao. U 1.trudnoci sam koristila almacin, a sad mi upale nisu tooooliki jake da ih ne mogu izlheciti cajevima i brusnicom. Bebici nece nista biti: meni je dr.objasnio da su one puuuuno zasticene. Ipak upala nije mala stvar. Lactogin su i meni propisivaki i koristila sam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •