Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Torba za pelene

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno Torba za pelene

    Bok svima

    Zanima me da li gdje ima za kupiti torbe za pelene ali za tatu..znaci crna, siva..da izgleda muski..da mozda ima mjesto za mob, tablet itd..vidjela sam jako zgodne na netu ali ne dostavljaju u HR

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Čini mi se da su DM-ove crne ili sive. A sada za tablet mjesto da li ima, to ne znam.

  3. #3
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja imam Laessig torbu i jako sam zadovoljna. Sama torba je lagana, dobro je organiziran prostor, imaš baš pretinac koji je otporan na vodu (za tablet možda, meni za nalaze i sl.), pa nepropusnu podlogu za "javna presvlačenja", pa spremnik s termoizolacijom za flašicu (ja sad kad ne koristim flašice više uguram neku lošu termosicu unutra i odlično mi drži). Kvalitetna je i super se drži već dvije godine. Ne nosim svaki dan.

    Ovakav model
    bi bio za muškarca OK, barem ja mislim I dostavlja se u Hrvatsku. Kad sam ja kupovala, bila je jedna od 100 najprodavanijih proizvoda za bebe na amazon.de i imala je super recenzije. Jedino ako hoćeš kačiti ju na kolica, moraš posebno kupiti i kopče za 6 eura. Možeš birati različite poklopce, a možeš i samo poklopac kupiti, ako bi iz nekog razloga htjela "mušku" i "žensku", samo se preko rajsferšlusa zamijeni.

    Ja imam taj model, samo drugačiji poklopac i baš ju volim. Obrati pozornost da je cijena različita u ovisnosti o poklopcu. Ja sam neku jeftiniju unisex varijantu odabrala.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Ma to za tablet sam ja onako rekla..nije to toliko bitno..izgleda mi ok ova sa slike ali uopce nema slika kako izgleda iznutra..Jelena, jel mi mozes ti poslati koju sliku u inbox?
    Ne bi se nikad sjetila gledati na amazon.de jer uopce ne razumijem njemacki..ima li tih torbi negdje u zagrebu?

  5. #5
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Evo ovdje unutrašnjost https://www.amazon.de/L%C3%A4ssig-Me...ig&th=1&psc=1#, 3. fotka

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Takvu torbu sam ja imala (imam još uvijek).
    OK je, ali ništa posebno. U stvari je čak i prevelika.... U nju stane stvarno jako puno, i previše.

    Mislim da je bolje uzeti neki ruksak s pretincima koji će se i kasnije moći nositi. Pelene u vrećicu i riješen problem.

  7. #7
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Takvu torbu sam ja imala (imam još uvijek).
    OK je, ali ništa posebno. U stvari je čak i prevelika.... U nju stane stvarno jako puno, i previše.

    Mislim da je bolje uzeti neki ruksak s pretincima koji će se i kasnije moći nositi. Pelene u vrećicu i riješen problem.
    U principu zaista može bilokakav ruksak. Meni je ta torba baš veličine koju trebam. Ali ovisi za što ti treba. Dobro mi je što ima tu izoliranu podlošku za premotavanje, a bespelenašima to ne treba. Kad je bio manji, stavljala sam na podlogu još tetrapelenu, sad kad je već čelični momak, ne stavljam tetru. Znam ići posvud pa presvlačim i po klupama i po portama i u autu itd, onda mi dobro dođe. Onda mi je baš dobra ta mala torbica s rajsferšlusom, točno stane unutra knjižica cijepljenja i zdravstvena. Dobar mi je taj umetak za termoizolaciju flašice, nju katkad ubacim i u druge torbe. I što sam već spomenula taj hidroizolirani pretinac u kojeg stavljam nalaze. Stane mi unutra vrećica sa setom rezervne robice, tetrapelena, 5-6 jednokratnih pelena (ja ih i u ovoj torbi imam u čistoj vrećici za zamrzavanje), mokre maramice, moj novčanik, mobitel, ključevi, futrola za naočale... Ispuni se. Mogu dobro razdvojiti svoje prljave stvari (novčanik, ključeve, kemijsku...) od njegovih, mogu razdvojiti jelo i pribor za jelo od odjeće. Bude mi baš dobra za dulja putovanja da ne moram kopat po koferu. I važno mi je da je napravljena od kvalitetnih laganih materijala pa sama po sebi ima malu masu.

    Ja sam kupovala torbu za velika kolica. Na kraju sam relativno rijetko nosila baš na kolicima jer mi na kišobran kolica ni ne paše idealno, a sad idemo rijetko s kolicima nekamo. I isto mužu nije nikakva frka prebacit ju poštarski preko ramena. Ne izgleda glupo.

  8. #8
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Al imaš i ruksake. Ne mora biti .de
    https://www.amazon.com/Lassig-410300.../dp/B06XWCJFZX
    https://www.amazon.com/Graco-Gotham-...VH9WKFBXB49CW8

    Ja mogu samo potvrditi da kod ove torbe niša ne ide na grif, nego se lijepo otvara i zatvara, rajsferšlusi rade besprijekorno, čičak se zalijepi i odlijepi kako hoćeš, ništa ne nervira

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •