Pozdrav raja, nadam se vasem brzom odgovoru ustvari pomoci...
E pa ovako, sa curom ( ona me natjerala na otvaranje teme ) sam imo odnos 24.10.2017 bez zastite, navece je zaboravila da popije pilulu ( Yasmin ) , sutra dan, smo ipali opet odnos dopodne + predvece ( bez zastite - mi smo bas aktivni ), tu noc je popila tabletu i nastavljala redovno piti do 28.10. tada je prestala - ocekivajuci ciklus. Naime oko 2.11. su je pocele grudi jako boljeti, grcevi u stomaku itd... svi "simptomi" ciklusa... medjutim 4.11. je trebala da dobije ciklus uvijek dobije poslje podne... ona je tek navece dobila par kapi... 5.11. je mozda prokrvarila 2 puta isto po par kapi... ( inace drugi dan joj je vec jaca...) 6.11. ( kad je trebala da bas krvarila ) ona je 2 puta mozda u celom danu prokrvarila i to ujutru brown boje navece pink boje krv... i to je bilo to..vise nije ni krvarila. Uradili smo dosad dva testa - VIOLA se zove... jednog smo uradili 7.11. navece a drugog danas t.j. 12.11. ujutru - prvi urin , oba testa su pokazala negativno. Njoj se 1 mozda 2 puta u danu manta... stomak je u podpunusti steze, ima mucnine ujutru i glavobolju tek danas ( mozda stress i nervoza ) u glavnom, svi kao "simptomi" trudnoce ili "simptomi" ciklusa... oba testa negativno ( mozda prebrzo? ). Doktoru ce ici na pregled ove sedmice, kad joj se zakaze termin, sutra ocekuje odg kad moze da dodje ( guzva ). Interesuje nas, dal je imala koja od Vas isti taj problem pa se je na kraju izkazalo pozitivno ili negativno... koji bi jos mozda mogli biti simptomi da jih mi "nismo" primjetili, dal postoji mogucnost da je trudna i ako smo uradili test i pokazo negativno... dali smo prebrzo uradili test, koje bi nam preporuke dali ( osim te - otici doktoru ) dok ne vidimo kad nam je termin. I kolko napr. bi bilo dobro da se saceka za test da se opet uradi... hvala puno, i pozz svima!