Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Mogucnost postojanja trudnoce

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    1

    Početno Mogucnost postojanja trudnoce

    Zdravo, nova sam na forumu. Htjela sam podjeliti nesto sa Vama, takodjer ako mozete da mi odgovorite i podjelite svoje misljenje.
    Naime moja zadnja menstruacija kasnila je 7 dana, nakon toga sam je i dobila, prva dva dana bilo je normalno, a nakon toga smedjkast iscjedak, sve to je trajalo nekih 5 dana, sa deckom imam nezasticen sex, desavaju mi se cudne stvari kao sto je bol u donjem dijelu trbuha, grcevi, mucnine, umor, ponekad vrtoglav i osjecam da mi se puno spava. Da li sam trudna ili se to samo tek tako desava, da li da kupim test ili ne.? Unaprijed hvala.

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Svakak nedoumice prvo probaj rjesiti testom

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Što ti dečko kaže?

  4. #4
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Pogledom u kristalnu koglu zakljucila sam da se trudnoce dogadjaju nakon nezasticenog seksa tek tako.

    Zeno, napravi test I idi ginekologu.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Hmmm..meni danas kasni vec osmi dan..inace redovni ciklusi..radila pre pet dana test bio negativan...cak sam par dana povracala,nezasita sam stalno jedem.. jedini put kada mi je kasnilo bilo je u prosloj trudnoci a i tada mi je M izostala tek u 10oj nedelji trudnoce..poludecu..moracu danas uraditi betu da budem sigurna...

  6. #6

    Početno

    Veče, nova sam na forumu. Zadnja M mi je bila 21.11. a trebala bih dobiti ovih dana. Imam bolove u donjem djelu trbuha, grčeve, pospanost, umor, grudi me bole i stalno sam gladna.
    Zanima me da li je moguća trudnoća i da li je rano za test?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •