Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Papucice koje daje grad Zagreb

  1. #51
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas puno toga nema ...
    Mislila sam, da kod vas još penzioneri i nezaposleni mogu krpati kraj sa krajem. Kod nas sve manje i manje. Sakupljaju boce, kopaju po smeću...
    Neki dan sam čula dva tipa koji se kreću po balkanu, da kažu da toga nema u Bosni i Srbiji. Da je tamo bolja situacija. Da se još uvijek može živjeti od zarađenog.
    A što se tiče papučica skupe su ko vrag. Froddo-160-190 kuna. A one za nehodače i preko 200, ko da su zlatne.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Neki dan sam čula dva tipa koji se kreću po balkanu, da kažu da toga nema u Bosni i Srbiji. Da je tamo bolja situacija. Da se još uvijek može živjeti od zarađenog.

    Na kojim su drogama ta dvojica, nek ih daju i meni, majko moja...
    Ne znam, valjda zavisi od profesije, ali onako globalno, meni trava deluje zelenija sa vaše strane ograde . Mada vidim da to zavisi od regiona do regiona, kao i kod nas.
    Ali da ne skrećem sa teme, obuća nam je sigurno katastrofalna. I pokušaj uvođenja uniformi je za sada neuspeo (bogu hvala), obuću se nisu usudili ni da pomenu, koliko znam.
    Papučice su kod nas puno jeftinije od 160 kuna- ako su kineske... Ako je neka kvazi domaća proizvodnja ili ciciban, onda su cene u rangu tih 160 i više.

  3. #53
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    Oko ovog se ne treba uzrujavati. U Srbiji svakako ne postoji nijedna firma koja bi proizvodila (čak ni nekvalitetnu) dečju obuću a da je makar blizu proizvodnih gabarita Borova...
    Kina dominira.

    Ima, ima, Kopitarna je preselila proizvodnju u Srbiju.

  4. #54
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam, da kod vas još penzioneri i nezaposleni mogu krpati kraj sa krajem. Kod nas sve manje i manje. Sakupljaju boce, kopaju po smeću...
    Neki dan sam čula dva tipa koji se kreću po balkanu, da kažu da toga nema u Bosni i Srbiji. Da je tamo bolja situacija. Da se još uvijek može živjeti od zarađenog.
    Ovo i meni zvuči nemoguće. Kako? Sigurno ima stanovništva i dijelova koji dobro stoje, ali da nema ljudi koji ne mogu sastaviti kraj s krajem nemoguce. Tamo ljudi imaju penzije ili plaće i manje od 50€. Daju se izvuci i ekonomski pokazatelji koji to potvrđuju, al ovako na prvu, nisi bila u tim zemljama zadnjih godina? Ja sam u zadnjih 10 godina nekoliko puta putovala dosta i kroz Bosnu i kroz Srbiju. Samo iz auta vidiš koliko je siromaštvo u nekim krajevima. No istina, nisam bila dvije godine pa se možda sad sve promijenilo .
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 22.11.2017. at 08:55

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Jeste, promenilo se -dodatno nagore...
    Naravno, ima onih koji dobro stoje. Ali iza njih stoji prvenstveno politika, profitabilne nekretnine ili zemljište, rođaci u inostranstvu, a samo mali broj njih su dobrostojeći zahvaljujući svojoj plati.
    Mojca, hvala, nisam znala za Kopitarnu. Ali to je i dalje slovenačka, a ne srpska firma, ako razumeš šta hoću da kažem.
    Jedini srpski brend koji mogu da hvalim, a da iole ima veze sa temom, je pogon za školske torbe Belmil. (Ali sačekaću još ovu školsku godinu da se dodatno uverim u kvalitet, moje dete je stvarno tester za izdržljivost materijala )

  6. #56
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Vidiš, nisam znala da je Belmil srpski brand. Sin je imao njihovu torbu, nakon jedne druge koja se brzo raspala, i Belmil torba je bila odlična, stvarno izdržljiva (a i moj je dobar tester za izdržljivost), lijep dizajn, mislm da smo je i proslijedili dalje nakon 4. razreda.

    Na temu, dobili papučice, i dalje nosi svoje koje smo kupili u rujnu, ove čekaju da noga malo poraste. Oduševljena sam kako se razumno troši naš novac, i kako gradonačelnik uvijek nađe načina da provede svoju volju (kad već nije uspio uniforme uvesti u sve škole, naša se srećom oduprla) i opere novac...

  7. #57
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ma znam... bila sam malo sarkastična.
    Razumijem te.

    Nije ni u Hr ni u Slo puno bolje.
    Svuda je lošije nego je bilo ranije... ali su ujedno ostale i one razlike koje su već desetljećima prisutne.. pa je u Slo malo bolje nego je u Hr ili Srbiji... kao što je uvijek bilo... ali sranje je i kod njih (znam dobro, većina obitelji mi je tamo.)

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Promašio me je sarkazam - kao i obično .

  9. #59
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno



Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •