Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kad se u prosincu ne bi slavilo?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno kad se u prosincu ne bi slavilo?

    slusam radio i reklama na reklamu blagdanska..
    svaka cilja na emocije obitelj/druženje/dijeljenje + darivanje (kroz kupovinu naravno)
    razmišljam, mogu li ja uopce zamisliti da nema svega ovoga?!

    možete li vi zamisliti 2-3 duga zimska mjeseca, hladno vreme, kratki dani..a da nema intermezza od ukrasa po gradu ili ukrasa doma, ni praznika tj uzimanja slobodnih dana nek od ljeta do sljedeceg ljeta rutina bez prekida..

    jel imamo sreće da se kod nas slavi BiNG ili?

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Božić se i izmislilo zato da se ne misli na monotoniju zime, osim kaj se sada pretjeruje. Najtužnije mi je zapravo gledati slike čestitki i reklama sa snijegom, a od snijega ni s.

  3. #3
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ne mogu zamisliti, meni je Božić najdraže doba godine.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Kad sam bila mala curica obožavala sam Božić u obiteljskom krugu, bor koga smo kitile sa sestrom, ...

    Tada su bili u djiru mali pokloni, a mislim da se sada baš pretjeruje sa kupovanjem svega i svačega. Šta ja znam, treba si sredit život da nam svaki dan bude prekrasan, a ne da čekamo Božic za malo "čarolije".

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu zamisliti, meni je Božić najdraže doba godine.
    I meni je bio u mladosti, ali sada... to je doba godine kad je najviše posla, pa obično nemam vremena za slavlje. Kad dođem doma, tako sam umorna da ne znam za sebe....
    Ove godine neće biti ni puno kolača, čestitke smo poslali (u papirnatom obliku za starije članove obitelji kojima to nešto znači), a borić ćemo dobiti za koji dan. Već godinama tako funkcioniram sa susjedima - oni nama donesu borić, a od nas dobiju kolače i vino.

    Bijeli Božić prestao me impresionirati otkad sam prije puuuuno godina sjela za volan iako bi mi bilo drago da bude onak, malo snijega za ugođaj i poljoprivredu, a ceste čiste i suhe.

  6. #6
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Meni nedostaje samo snijeg, željna sam bijele zime općenito a posebno za Božić.
    Volim kad se svi obiteljski okupimo i družimo!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •