Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Povezanost micanje bebe u stomku i kako se ponašaju kad izađu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno Povezanost micanje bebe u stomku i kako se ponašaju kad izađu

    Bok, jeste li primijetile povezanost kretanja vasih beba u stomku i nakon, kad ste rodile? Ja evo čekam drugu bebicu, koja je jako živahna u stomku, pogotovo od 23 do 00:30 SVAKU NOĆ. U prvoj trudnoći, sjećam se da mi je mala bila dosta mirna po noći, ne bi ju ni osjetila i takva je bila kad se i rodila. Počela spavat noć sama sa 2ipo mjeseca, a dotad dojila samo jednom noću.
    Kakva su vaša iskustva, jeste li pratile da li micanje vasih beba u stomku je bilo slično njihovom rasporedu/ritmu nakon poroda??

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Kod mene je postojala povezanost. Istovremeno smo bile trudne moja poznanica i ja.
    Moja beba u trbuhu je stalno skakala, javljala se,... a njezina bila vrlo mirna.
    Takvi su i dan danas 10 godina kasnije.

  3. #3
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Moj mladji ima puno mirniji i zadovoljniji karakter od starijeg koji je uglavnom nabrijan na nesto, i uz to ima vrlo dramaticne reakcije kad mu nesto nije po volji. Ljudi uglavnom kazu, to je zato sto je drugi pa stevi drugaciji prema njemu. A ja uvijek odgovorim da su takvi bili jos u trbuhu. I zaista jesu. Stariji je non-stop lupetao, a mladji je bio puno mirniji, a opet se javljao dovoljno cesto da se ne zabrinem.

  4. #4
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Moj prvi je bio jako jako miran u trbuhu. Takav je bio prvu godinu,a onda je vrtirep i kao na baterije

    Mala u trbuhu je ekstra aktivna, bas me zanima kakva bude kad se rodi.

  5. #5
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    I kod mene je bilo kakvi u trbuhu takvi i vani. Cak su se na pocetku i budili u isto vrijeme. Ova sad beba mi je najzivlja u trbuhu. Imam osjecaj da po danu ne spava uopce, a po noci spava i budi se ( i mene) oko 5 ujutro.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Moja je preslika onoga kakva je bila u trbuhu!!! U trbuhu ni sekunde mira a ni vani..a pokreti su isti cak!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    4

    Početno

    Ja se sve bojim kakvo će moje dijete biti , jučer smo bile kod ginekologa raditi test za nuhalni nabor a moja mališanka ima tulum unutra, sat i pol vremena ona se okretala skakala istezala plesala nema šta nije, u zadnjih 5 minuta smo ju jedva uspjeli uhvatiti da bi napravili test. :D izgleda da je na čaču ne može joj se soli na rep stavit :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •