Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 91 od 91

Tema: Vibrajmo za našu nanimiru

  1. #51
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za brzi oporavak!

  2. #52
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    imaš li sad nešto što bi trebalo "glumiti" štitnjaču bilo ljekovi bilo nešto drugo
    Da da, ja sam.na hormonskoj terapiji preko 10 godina samo će sad biti lakše titrat jer nema.štitnjače koja će ih zbrčkat.

    Al probala sam sve, paleo,aip,bezglut.suplemente i pomoglo je na nekim mjesec dva al se kasnije uvijek vratilo na staro...počela sam često ulaziti u hiper faze,tj. Toksikoze, gdje me svaka nova doza hormona ubijala...

    Svakako ne preporučam operaciju kao prvi izbor no moja štitnjača je sva bila raskomadana- crna i stisnuta. Vidjela sam ju

    Tkivo je poslano na PHD pa čekamo nalaze...bio je jedan veliki hiperehogeni čvor pa se nadam da će sve biti ok..al za sada odmaram od operacije i tjeram ostatke anetezije iz sebe
    Posljednje uređivanje od nanimira : 29.11.2017. at 20:12

  3. #53
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Brz oporavak zelim!

    Drago mi je da je sve dobro proslo. <3

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    sretno i dalje!

  5. #55
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno


  6. #56
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Nanimira, dobar oporavak želim.
    Samo napomena za ostale forumaše da ne dođu u zabludu.
    Operira se karcinom, ponekad sumnja na karcinom, hipertireoza u nekim slučajevima i verificirane kompresivne tegobe i još neke stvari.
    Sama autoimuna bolest štitnjače, ovo što nanimira kaže "crna i stisnuta" (inače ultrazvučni prikaz) se ne operira, ukoliko nema drugih indikacija.
    Posljednje uređivanje od Ana i mamino zlato : 29.11.2017. at 20:35

  7. #57
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    Nanimira, dobar oporavak želim.
    Samo napomena za ostale forumaše da ne dođu u zabludu.
    Operira se karcinom, ponekad sumnja na karcinom, hipertireoza u nekim slučajevima i verificirane kompresivne tegobe i još neke stvari.
    Sama autoimuna bolest štitnjače, ovo što nanimira kaže "crna i stisnuta" (inače ultrazvučni prikaz) se ne operira, ukoliko nema drugih indikacija.
    Pa da, ne operira se ako se dobro podnosi i nikako nije prvi izbor niti ga ja preporučam ikome. Nije neka fora bit bez štitnjače ali nije ni imat toliko problema.

    Evo copy pasteat ću kako je izgledao moj hashimoto flare,kako se to vani zove, ja sam.napisala sve simptome i s tim otišla i psihijatrici i enokrinologu, ginekologu i dok.opće prakse - svi su se složili da treba van. Nije ju više bilo.moguće kontrolirati nikako.


    Physical :
    - pain all over my body - muscles, nerves, bones
    - 5 loose stools/ diarrhea a day
    - urination every 1 hour or more
    - muscle twitching and hypertonic
    - no apetite
    - water retention ( I think I got arround 3 kg.)
    - ovulation aches ( ovaries and uterus) and also anovulation cyclus ( confirmed by my gynecologist)
    - burning sensations starting from my stomach, up to my chest and neck, stopping in my head
    - flashes of heat or hot/cold sensations
    - sweating hands, feet, arm pits, nose
    - shallow breath or apnea ( sometimes I noticed that I didnt take a breath for a while)
    - dizziness
    - attacks of hypoglycemia
    - burning in my chest
    - heart palpitations and/or irregular heart beat
    - thin nails
    - extremely dry skin, itchy and peeling
    -cold extremities
    - body full of bruises
    - brain fog, headaches
    - lack of energy, exhaustion together with feeling jittery, nervous and hyper speed
    - shallow sleep or no sleep, waking up in the middle of the night
    - flue like feelings

    Psychological:
    - constant feeling of worry
    - nervousness, jitteryness,
    - panic attacks
    - constant feeling of anxiety that can lead to panic attacks
    - panic attacks
    - derealization
    - depersonalization
    - overthinking
    - crying
    - depression
    - dark thoughts
    - OCD or some milder form of OCD


    Mental:

    - forgetfulness
    - epic brain fog
    - no concentration
    - feeling of dumbness in my head
    - couldnt remember word, couldnt finish sentence

  8. #58
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Pa sa vidin tko.može tak živjet..ovaj.moj nalet je trajao preko mjesec dana i bilo je nešto najužasnije što sam doživjela, ništa ama baš ništa nije moglo smiriti hormone,pila sam i xanaxe i sve i ni mrvu lakše nije bilo... A nalazi pokazali da sam bila u hipo fazi a ne hiper...s tim da je uzv dokazao moju tvrdnju o još jednom novom čvoru i taj je vjerojatno to izazivao..a isto tako sam se osjećala i kad smo uveli T3 u terapiju, 2 tjedna ok i izgleda da ju je zo trigiralo i.počela je pucat opet random hormone kako želi.

    Strašno nešto

  9. #59
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Uzas
    Nadam se da ces sada biti bolje.

  10. #60
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Da da, ja sam.na hormonskoj terapiji preko 10 godina samo će sad biti lakše titrat jer nema.štitnjače koja će ih zbrčkat.

    Al probala sam sve, paleo,aip,bezglut.suplemente i pomoglo je na nekim mjesec dva al se kasnije uvijek vratilo na staro...počela sam često ulaziti u hiper faze,tj. Toksikoze, gdje me svaka nova doza hormona ubijala...

    Svakako ne preporučam operaciju kao prvi izbor no moja štitnjača je sva bila raskomadana- crna i stisnuta. Vidjela sam ju

    Tkivo je poslano na PHD pa čekamo nalaze...bio je jedan veliki hiperehogeni čvor pa se nadam da će sve biti ok..al za sada odmaram od operacije i tjeram ostatke anetezije iz sebe
    Preporodit ćeš se... Sretno!

  11. #61
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Sretno

  12. #62
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Cure daj mi recite ako imate iskustva,koliko dugo ovaj užas od anestezije može ostati u organizmu?

    Jop uvijek osjećam slabost u tijelu kao i drhtanje s tim sa od kalcija nije jer uzimam suplemente, tj. Tu aam pokrivena.

  13. #63
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Mene je poslije prve operacije mučilo tjedan dana.
    Poslije druge apsolutno ni malo, a bila sam skoro duplo duže uspavana nego prvi put.
    Tako da...jako je to individualno i ovisi od slučaja do slučaja.
    Znam da je koma, ali moraš biti strpljiva.

  14. #64
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Cure daj mi recite ako imate iskustva,koliko dugo ovaj užas od anestezije može ostati u organizmu?

    Jop uvijek osjećam slabost u tijelu kao i drhtanje s tim sa od kalcija nije jer uzimam suplemente, tj. Tu aam pokrivena.
    Nekoliko dana. Savjetovali su mi da pijem puno tekućine.

  15. #65
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno


  16. #66
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Evo kratki update...

    Izgleda da je anestezija izašla jer ne osjećam više ništa, hormoni su se smirili tako da nemam hiper faze, kalcij je još uvijek OK, tj. nemam nikakve simptome hipokalcemije

    Bol je relativno postojeća, međutim izgleda sam negdje ipak uspjela pokupiti prehladu jer mi i nos curi i kašljem a i mama mi je pod visokom temperaturom. Danas sam imala temp.38C pa sam za svaki slučaj otišla na hitnu, sve je OK.

    Ali,drage moje cure - rano je još i imam i tu virozu i kašljem i bol itd..ali ja se već godinama nisam osjećala ovako dobro. U meni je neka mirnoća, nema panike,tolerancija na stres je ogromna, nema crnih misli, imam bistroću u glavi, umor je onako zdrav a ne bolestan, ne boli me cijelo tijelo.. nema hipo/hiper swingsa kroz dan..ma nešto fenomenalno!!

    Sad tek vidim koliko me je ona uništavala, tj. djelovala na mene u negativnom smislu. Žao mi je što je tako trebalo završiti, što mi je štitnjača već bila uništena za ikakve nove metode spašavanja, a stvarno sam probala sve dostupno..i ništa nije djelovalo..dugo je bila bolesna, dugo mi je zezala cijeli organizam, antitijela su bila previsoka, upala jaka... no sad bar imam energije da se posvetim traženju uzroka svega toga, da se posvetim nekim drugim stvarima...

    Imala sam i drugu opciju - ostavit ju u sebi dok se potpuno ne osuši pa bi ju eventualno vadili van... već sad, s obzirom na sve učinjene pretrage i ono što bih sada, s 35 godina, trebala uzimat od lijekova za simptomatsko liječenje:
    Cipralex ( veću dozu)
    Xanax
    Pregabalin za bolove
    Lijekove za srce i sl.zbog aritmija,palpitacija i ubrzanog pulsa
    Lijekove za tlak jer mi je srčani bio prilično visok.
    Duplo veću terapiju hormona
    Lijekove za hipoglikemiju
    Vrlo vjerojatno neke estrogen-progesteron lijekove za spolne hormone koji su zbrčkani
    Kortikosteroide za nadbubrežne.

    I onda naravno, nešto za želudac jer bi mi svi ovi lijekovi izazvali gastro probleme.

    I tko zna gdje bi lista stala.

    Ne tvrdim da neću morat sve ovo piti s vremenom, ali sad barem imam energije i fokus da ispravim sve poremećeno u mom organizmu bez straha da će ta jedna žlijezda odmagati.

  17. #67
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Zvuči odlično. Nek tako i ostane. A prehlada će proći...drž' se!

  18. #68
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Bravo.
    Drago mi je da si puno bolje nego prije.

  19. #69
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Došli i nalazi biopsije : okultni papilarni karcinom, na sreću nije se proširio nigdje van svog žarišta pa sam ga se operacijom riješila

    Tko bi rekao da će se operacija zbog hashimota pretvoriti u spas života

  20. #70
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Došli i nalazi biopsije : okultni papilarni karcinom, na sreću nije se proširio nigdje van svog žarišta pa sam ga se operacijom riješila

    Tko bi rekao da će se operacija zbog hashimota pretvoriti u spas života
    Sjajno!

    Tvoje tijelo je očito prepoznalo prijetnju, zato si se tako loše osjećala i to je moralo van. Sretno i dalje! Bit će ti dobro...

  21. #71
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Sve se super završilo !

  22. #72
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Da nevjerojatna je moć intuicije

  23. #73
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Da nevjerojatna je moć intuicije

  24. #74
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno


  25. #75
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno


  26. #76
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Nadam se da se bolje osjećaš, i da ćeš sada tijelo dovesti u red.

    Ja sam štitnu odstranila prije 17 godina, zbog extremne hipertireoze, koja se nije dala lijekovima sanirati, u međuvremenu sam rodila 2x, dojim i ostalo.

    Ja sam se preporodila od kako sam operisana, nisam savršeno, ali kako je bilo, super je.

    Nadam da uzimaš d vitamin

  27. #77
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Nisam još krenula ful sa suplementima, čitajući po raznim forumima i iskustvima ali i u dog.s mojim endokrinologom,dajem tijelu 4/6 tjedana da se smiri. Za sad uzimam željezo, kalcij i multivitamim te istu dozu euthyroxa kao i prije operacije dok se organizam ne očisti od viška hormona.

    Za 2/3 tjedna.ću napraviti kompletan panel hormona uključujući i vit-min status da vidim gdje sam pa ću shodno tome suplementirati i podesiti dozu hormona.

    Još se javljaju hiper faze,ali su fazice i prođu relativno brzo. Pijem čaj od matičnjaka da.mi pomogne u svladavanju tih valunga

  28. #78
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Evo novosti-....niti jedna viroza me nije zaobišla do sad pa sam stravično iscrpljena. Od angine, enterovirusa na dalje...vajda se čistim

    Preselila sam se na novu terapiju kombiniranim T3/T4 lijekom Novothyral, za sad mi se čini OK ali je još rano procijeniti.

    Osjećam se dosta slabo, kao neka težina u rukama i nogama, iako mislim da je to sve vezano i uz ove moje viroze...

    U pon imam kontrolu s neurologom, zbog neuropatskih bolova mislim da će mi prepisati pregabalin. Nisam baš oduševljena s tim ali ne vidim koji mi je drugi izlaz ( za one kooje ne znaju, 4 mjeseca po porodu sam dobila parezu n.facijalisa koja i dan danas boli na mahove, nakon 3 godine to se nije smirilo, napravljene sve moguće pretrage i osim neuralgija niša drugo nisu našli ).

    Tako da imam pitanje pa možda neko ima odgovor:

    Koristi li itko pregabalin ( Lyricu ) i kako se osjećate?

    Koristi li netko Novothyral ili bilo koji drugi T3/T4 kombo lijek i kako se osjećate?

    Čitajući po facebooku i grupama, vidim da ljudi dosta dobro podnose kombo lijekove ali ja sam nekako od njega tjeskobna, nabrijana, ma ne znam ni sama-kao da sam uštekana u struju...ima i super svari recimo bistrina u glavi, relativno postojan nivo energije tokom dana ( nema više naglog pada i osjećaja da ću se upravo sad onesvijestiti ako ne legnem i sl.)

    Za pregabalin stvarno ne znam što bih mislila... mislim, on bi mogao pokriti dosta velik spektar mojih "boljki" ali sam stvarno osjetljiva na lijekove, pa brufen od 400 me sruši u krevet.

    Eto, možda netko ima iskustvo,savjet i sl...

  29. #79
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Nije čudo da ti je imunitet lošiji nakon operacije... Organizmu treba vremena (i to dosta) da se oporavi, pa ovakva situacija nije neočekivana... Bolovi i slabost mogu biti posljedica viroze, bar kod mene to tako bude... Sruši me temperatura, a čak i ako je viroza bez temperature, osjećam se kao da me vlak pregazio... Za mene je težina u rukama i nogama tipičan simptom svake viroze. S druge strane, dobro je da si obavila dijagnostiku, jer kad je riječ o kombiniranim boleštinama, često jedan simptom može prekriti drugi.... Nadziri to, ali daj si vremena.

    Što se tiče Lyrice - nemam vlastita iskustva, ali moja mama ju je uzimala godinu dana (prije operacije kralježnice zbog iskliznuća kralješka, trpjela je užasne bolove) ali jako teško je to podnosila. Budući da je tebi lijek propisan iz drugih razloga, nemam ništa pametno za reći. Svaka osoba drugačije reagira, a još kad su u pitanju kombinacije različitih medikamenata, nekako mi se čini da tu ne pali baš ništa osim metode isprobavanja. Za štitnjaču je poznato da je balansiranje odgovarajuće terapije dugotrajno i zahtjevno.

    Sretno! Bit će sve ok kroz neko vrijeme... Meni je nakon puno banalnije bolesti trebala cijela godina da se oporavim.

  30. #80
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Sa lyricom ima iskustva moj susjed. U fazi privikavanja on to kad popije onda je polubudan a polu sanja dok hoda, zaspiva dok priča, može spavat satima. Kad se navikne kroz nekih tjedan dana je ok. Kaže da ga smiruje.
    No, faze privikavanja znace da ju ne pije stalno nego radi pauze jer mu pocne smetati.. sve u svemu, ne voli kako se osjeca na njoj..

  31. #81
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Nanimira, jesi li za tretman neuropatske boli probala koristiti TENS? Moj prijatelj je s tim imao dosta dobra iskustva, a opet - teško je tu uspoređivati...

    http://www.omc.hr/prodajni-program/m...or-ems-ev-906/
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.01.2018. at 10:37

  32. #82
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nemam niš pametno za napisati pa samo grlim

  33. #83
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nanimira, jesi li za tretman neuropatske boli probala koristiti TENS? Moj prijatelj je s tim imao dosta dobra iskustva, a opet - teško je tu uspoređivati...

    http://www.omc.hr/prodajni-program/m...or-ems-ev-906/
    I moja svekrva je prije dosta godina uspjela riješiti parezu sa tensom, samo što je ona išla u KB Dubrava svaki ili svaki drugi dan.

  34. #84
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Meni se pareza povukla,ostalo je nešto malo asimetrije ali niša pretjerano...ono što je najviše ostalo je ta probadajuća bol .. nisam išla još na TENS, proučiti ću malo.

    pregabalin bi mi trebao biti prepisan i zbog fibromialgije, anskioznosti i sl..al nekako se nadam da će se sve to sad smiriti kad se hormoni poslože..
    stavit ću ga na stand by pa vidjet.

  35. #85
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    I zbog urođene anomalije obje vert,arterije, zato i imam vrtoglavice i pritisak u glavi na svaki stres, nepravilan položaj i sl...

    Tu nema pomoći,kažu,osim vježbi i masaža.

  36. #86
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    nanimira ja sam trenutno na privikavanju na lyricu po drugi put.
    prvi puta 2015. g. za n. trigeminusa.
    super mi je pomogla, ali prva 2-3 tjedna su bila koma,
    osjećala sam se konstantno kao da sam popila dvije litre vina,
    i nosilo me na sve strane,
    ali važno je ustrajat, jer pomaže.

    sad mi je puno gore, jer uz ove simptome imam još hrpu novih.
    konstantno mi je začepljen nos, a nisam prehlađena
    i od toga mi stalno fali zraka.
    nosnice me užasno peku, dio ždrijela, nepce,
    svrbi me cijelo tijelo,
    tako da znaš da svašta možeš očekivati.
    doskočili smo tome da ga sad pijem navečer
    pa mi je puno lakše, jer su simptomi puno blaži.
    kad se sjetim da sam tek na početnoj dozi dođe mi

    s druge strane već osjećam blagodati,
    jer tri tjedna nisam ustajala iz kreveta od bolova,
    sad je već puno lakše
    i koliko sam shvatila dr, nećemo ići s puno većom dozom,
    jer mi i ova minimalna već pomaže.

    ako te još nešto zanima, pitaj.

  37. #87
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    pa ovo uopće ne zvuči dobro kako to uspijevaš sve izdržati? Uzimaš li još kakve lijkove možda? Jel ti daju da ne prolupaš od nuspojava?

  38. #88
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    pa ovo uopće ne zvuči dobro kako to uspijevaš sve izdržati? Uzimaš li još kakve lijkove možda? Jel ti daju da ne prolupaš od nuspojava?
    uspijevam izdržati sve što me odmakne od onih bolova koje sam imala,
    vjeruj mi, mislila sam da ću prolupat.

    kažem ti, sada je ok, jer lijek popijem navečer,
    puno je bolje.
    a i drži me to što znam da sve to skupa prođe.
    prvi put, nakon te faze privikavanje,
    nisam ni znala da ga pijem,
    a pila sam ga mjesecima.

    šta ja znam,
    složila sam si u glavi da moram izdržati
    ili ću svako toliko završiti s tim iritantnim bolovima u krevetu.
    to se i događalo zadnjih par mjeseci,
    svaka 3-4 tjedna sam bila par dana na godišnjem ili na bolovanju.
    nije mi to rješenje.

    a i moraš računati s tim da ne reagiraju svi isto na lijek,
    možda ti nećeš imati ni pola od ovoga što ja imam,
    recimo ovi dišni problemi i rinitis su vrlo rijetki,
    ali eto desilo se.
    nećeš znati dok ne kreneš.

  39. #89
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    uzimam i druge lijekove, za razrjeđivanje krvi i tlak,
    koristim ih dugo i nemaju utjecaja na ovo.

  40. #90
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Hvala ti Nadam se da će ti ipak brzo proći ova faza i da će sve doći na svoje mjesto..ako budem imala ikakvih dodatnih pitanja,javim ti se
    <3

  41. #91
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se pareza povukla,ostalo je nešto malo asimetrije ali niša pretjerano...ono što je najviše ostalo je ta probadajuća bol .. nisam išla još na TENS, proučiti ću malo.

    pregabalin bi mi trebao biti prepisan i zbog fibromialgije, anskioznosti i sl..al nekako se nadam da će se sve to sad smiriti kad se hormoni poslože..
    stavit ću ga na stand by pa vidjet.
    Pitaj u svom domu zdravlja - neki imaju TENS uređaje da ih možeš posuditi i imati doma. Ne znam više kako je to išlo, mm-ov ujak je to imao prije par godina preko DZ Centar (evo - tu baš piše da imaju: http://dzz-centar.hr/spec-konzilijar...rehabilitacija )

    Dobro je isprobati da li ti takva terapija odgovara, a ako ti dobro čini, isplati se dati stotinjak eura za vlastiti aparat. Moja mama je riješila svoj problem operacijom, pa joj više nije trebalo, ali to je dobra stvar - kod mnogih ljudi smanjuje potrebu za lijekovima protiv boli. Sretno!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •