Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Druga jutarnja mokraca

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno Druga jutarnja mokraca

    Ukratko,
    Prije 6 mjeseci sam imala spontani u 9tt. Sada,nakon pauze...stanje je sljedece:
    Mucnine, bockanje u trbuhu, bol u desnoj ruci (ne znam zasto,ali sam je imala I u prosloj trudnoci koja je zavrsila spontanim)... Do menge mi fali jos 2-3dana...
    Da ne duljim, jucer sam napravila s prvom jutarnjom mokracom neki digitalni test iz Mullera I pokazao je +, a danas s drugom jutarnjom intim plus I pokazao je -.
    Da li je moguce da je ta druga mokraca toliko razrijedena (popila sam samo pola case bijele kave) da mi jedan od najosjetljivijih testova nebi pokazao?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Osobno ne volim niti jedan od tih koje si koristila.
    Najbolje je da kupis Gravignost ili Geratherm test....daleko najpouzdaniji testovi sto imaju na nasem trzistu. Geratherm je jeftiniji....oko 30 -ak kn. Ako se mozes suzdrzati da ne pijes i ne piskis 3-4 sata pa mozes jos i veceras napraviti test....osjetljivost je 10 miu. Sretno

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Hvala Libra xx
    Budem se probala suzdrzati 4 sata I probala navecer I uzmem jos jedan za rezervu za jutro

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne moraš raditi ponovno. Plus ti nikako ne može biti lažan. Trudna si.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Hvala zuta minuta,ali moram jer je bio minus drugi dan nakon plusa...cisto zbog sebe da se umirim...xx

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Izgleda da je jedna od onih trudnoca koje nestanu prije menstruacije... Vjerojatno nebi ni saznla za nju da nisam radila ranije test...
    Prekjucer jutarnji test pozitivan, danas 2 dana nakon,kada bi trebao biti jace pozitivan, jutarnji test negativan...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Evic ti testovi iz Mullera i DM-a su vrlo nepouzdani.
    Pisale su cure vec, ne znam sad vise na kojoj temi da First sign test iz dm-a je pokazivao lazne crtice a beta negativna ist dan. To je doslovno isti test kao taj iz Mullera sto si radila.
    Isto tako Prima stik test daje lazno negativan rezultat cak i u drugom mj.trudnoce. Tako da te testove treba izbjegavati isto tako kao i Clearblue :/

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Ajoj
    Vjerojatno je onda na tom digitalnom iz Mullera bio lazni +

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Najvjerojatnije
    Tesko da na intim plusu samo dan kasnije bude minus.
    Zao mi je
    Posljednje uređivanje od Libra : 01.12.2017. at 09:04

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nemoj se toliko hvatat za rezultate jer meni su bili negativni, a bila sam trudna. Mislim da je još prerano i pokušaj opet za tjedan dva.

  11. #11
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Meni se obican stapic iz muellera pokazao kao vrlo pouzdan. Od njega mi je bolji bio samo cyclotest.
    First sign iz dma je totalni shit.
    Ni intim plus mi nije pokazao drugu crticu odn plus, tako jasno kao muellerov ili taj cyclo (ljekarna, oko 30kn), bila je neka sjenica i to dan nakon pozitivnog cyclo, a muellerov crveni jasan ko dan.

    Ajde odi ili po test sa crvenom crticom, ili izvadi betu.
    Posljednje uređivanje od Sybila : 01.12.2017. at 10:41

  12. #12
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Meni je taj iz dm first dign rano pokazao plus. Ali cyclotest od 10 bio najbolji

    Clearblue obican dva puta lazna crtica,tj.evaporacijska
    Posljednje uređivanje od Vrci : 01.12.2017. at 11:07

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Pricekati cu pon,pa ukoliko ne dobijem M, kupiti I probati u utorak ujutro. Nadam se da ima nade....

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Uvijek radila Gravignost ultra test....daleko najpouzdaniji i nema dvojbe ama bas nikakve. Druge uopce nisam htjela niti pogledati. Dosta rano mi je pokazao crticu.....10 dan dvodnevnog embrija. To je 12 dan od ovulacije.

    Ovaj Mullerov digitalni sto si radila nije isti kao stapic iz Mullera sto Sybila spominje.

    Al svejedno po iskustvu i prici od cura koje poznajem nisu odusevljene ovim iz DM-a i Mullera jer je bilo puno laznih pozitivnih testova.

    Kupi novi test i ponovi za dan dva.
    Koji si jutros radila????

  15. #15

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    LaraLana,
    Prekjucer sam radila prvom jutarnjom mokracom digitalni Duchesse iz Mullera I ispao je +
    Jucer sam radila drugom jutarnjom mokracom intim plus I ispao je -
    Danas sam radila prvom jutrnjom mokracom Duchesse,ali samo trakicu I ispao je negativan.
    Mozda je biokemijska... Mengu trebam.dobiti u ned-pon...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Sad sam isla gledati ovaj Cyclo test na online ljekarni i imaju od 10 miu osjetljivost i od 25 miu. Nije puno pa probaj taj kupiti jer nije skup...30 i koju kunu. Al ovaj od 10 miu uzmi pa napravi ili sutra ujutro ili u nedjelju na ocekivani dan menge.

    Gravignost ultra je 70 -ak kuna.

    A jel znas kad ti je bila ovulacija?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Izmedu 15.i19. 11. je bila.
    Budem probala naci gravidnost ultra ako imaju pa cu vidjeti.
    Umor me doslovce ubija pa se nadam da ima neke nade...barem iskrica

  18. #18
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    A da budeš 100% sigurna i odeš izvaditi betu?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Munkica, to mogu tek u pon. Nisam iz Zgb. Tu kod nas vade samo radnim danom ujutro,a onda bi vec I test trebao pokazati ukoliko nesto je... bar se nadam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •