Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 67

Tema: Koji mobitel

  1. #1
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno Koji mobitel

    koje mobitele, naravno smartfone koriste vaša djeca ove dobi?
    što bi preporučili?
    do sada je nekako ispalo (dobili uz tarife nekad davno) da smo imali iphone 4 i iphone 5
    imamo samo njih i ja volim iphone (mada me kod moje prastare četvorke izluđuje baterija)
    ali njena petica je poginula nesretnm slučajem
    za novije iphone mi je puno dati tisuće kuna

    uzela bih joj za bing neki smartfon, da je veliki ekran
    da ima sve što vole mladi
    dosta dobru kameru
    i da je cjenovno koliko toliko prihvatljivo

    iskustva?
    preporuke?

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Xiaomi

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #3
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    iPhone 6 se prodaje po povoljnoj cijeni.
    I sedmici je cijena pala.
    Ako ste do sad imali isključivo iPhone, bojim se da će svaki drugi mobitel biti razočarenje.

  4. #4
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Sony xperia l1 ima baš veliki ekran. Imaš ih novih sa garancijom na njuškalu za 900kn.
    Ja ga imam i sasvim je ok.

    Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    https://www.gsmarena.com/huawei_mate_10_lite-8857.php
    Ima čak i posebnu kameru, opciju za selfije.

  6. #6
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    Lg g4, htc ovisi do koliko novaca

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Lg odličan, ne mogu prežaliti što sam ga zamjenila Samsungom.

  8. #8
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Alex, pa di ćeš joj poslije petice kupovati bilo što drugo osim šestice, sedmice, osmice...

    Ni ne slutiš razinu razočarenja...

  9. #9
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mi smo svom uzeli Huawei P10 lite, presretan je i prezadovoljan. Ja malo manje jer plaćam 200 i nešto kn mjesečno

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Alex, pa di ćeš joj poslije petice kupovati bilo što drugo osim šestice, sedmice, osmice...

    Ni ne slutiš razinu razočarenja...
    Slažem se... (Ja sam upravo razočarana povoljnijim Huaweijem nakon 2 Samsunga... No veselim što te spravice ne traju vječno, pa ću za koju godinu opet kupiti Samsung)

    Uostalom, pitaj ju što bi htjela ...

  11. #11
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Alex, pa di ćeš joj poslije petice kupovati bilo što drugo osim šestice, sedmice, osmice...



    Ni ne slutiš razinu razočarenja...
    Apsolutno.
    Živa istina.
    To sam joj i ja napisala.
    iStore daje i na rate.
    Ja sam lani uzela sedmicu na 12 rata i nisam ni osjetila kad sam otplatila, a mobitel je mrak.
    Bilo koju drugu firmu da uzmeš i ako hoćeš da je donekle, platit ćeš solidno tako da...

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Što vas konkretno razočara? Iphone ne poznajem uopće, ali zašto je recimo Huawei nakon Samsunga razočaranje?

  13. #13
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Huawei radi super par mjeseci. Onda se kvalitetom stravicno sroza. I mi smo otkrili, a i kod drugih prijatelja je potvrdjeno, da kinezi (i xiaomi) imaju neki pozadinski internet promet koji nam je uzasno zagusio wifi (prvo smo spominjali rodbinu fiksnom operateru da bi otkrili da je moj mob kriv) i meni je jeo internet pakete stravicno. Prodala sam ga 5mj nakon kupovine, izgubila pola ulozenog. Sad imam opet samsung.
    Kinez nikad vise.

  14. #14
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Troši internetski promet? Što je trošilo promet, koja aplikacija? Zar to nisi mogla isključiti? Koliki je to promet bio kad je zagušio wifi?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Huawei radi super par mjeseci. Onda se kvalitetom stravicno sroza. I mi smo otkrili, a i kod drugih prijatelja je potvrdjeno, da kinezi (i xiaomi) imaju neki pozadinski internet promet koji nam je uzasno zagusio wifi (prvo smo spominjali rodbinu fiksnom operateru da bi otkrili da je moj mob kriv) i meni je jeo internet pakete stravicno. Prodala sam ga 5mj nakon kupovine, izgubila pola ulozenog. Sad imam opet samsung.
    Kinez nikad vise.
    Vidiš, moj sin je imao isti problem sa Samsungom nakon Huaweia. Mislim da ipak nije stvar u modelu mobitela, nego u aplikacijama kojima si je nakrcao taj mobitel. Kad je deinstalirao hrpu igrica i poštimao još neke postavke (sad ne znam točno koje), problem se riješio.
    Uglavnom, on sad ima Samsung i fantazira kako bi htio da mu sljedeći mobitel bude Huawei P9 ili P10, ne znam više točno koji.
    Mene moj Huawei dobro služi već 3 i pol godine i nisam primijetila probleme u funkcioniranju. Možda se zadnjih pola godine usporio, i brže mu se troši baterija nego ranije, ali sve u svemu - zadovoljna sam. Definitivno mi je dobar puno dulje od par mjeseci.

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Vidiš, moj sin je imao isti problem sa Samsungom nakon Huaweia. Mislim da ipak nije stvar u modelu mobitela, nego u aplikacijama kojima si je nakrcao taj mobitel. Kad je deinstalirao hrpu igrica i poštimao još neke postavke (sad ne znam točno koje), problem se riješio.
    Uglavnom, on sad ima Samsung i fantazira kako bi htio da mu sljedeći mobitel bude Huawei P9 ili P10, ne znam više točno koji.
    Mene moj Huawei dobro služi već 3 i pol godine i nisam primijetila probleme u funkcioniranju. Možda se zadnjih pola godine usporio, i brže mu se troši baterija nego ranije, ali sve u svemu - zadovoljna sam. Definitivno mi je dobar puno dulje od par mjeseci.
    X

    Ista stvar kod mog mlađeg sina, a stariji (koji uredno čisti smeće) ponekad očisti i moj mobitel... Btw. čitam ovaj topic jer je moj sony star 4 godine u stanju da moram razmišljati o zamjeni (noćas mi se zablesavio i samo je resetiranje pomoglo, a nakon toga je ušlo par običnih poruka i par whatsapp poruka koje prije nisam vidjela - očito opet treba čišćenje, a ni baterija mu više nije kao prije...)

    Moji sinovi imaju Huawei p9 malo dulje od godinu dana, muž isto ili malo kraće (od prošlog Božića). Muž je imao problem s prepoznavanjem SD kartice, koji je sam riješio tako da se priključio kabelom na računalo i formatirao karticu. Isto mu je ušlo neko smeće... Imaju antivirus i sve što treba, ali brojne aplikacije se same ažuriraju i onda žderu i promet (to treba isključiti - kaže moj stariji da treba postaviti tako da se aplikacije ne mogu ažurirati preko mobilnih podataka, nego samo kad je priključen wifi, jer inače požderu promet mobilnih podataka).

    Ja se ne žurim nabaviti nešto novo, ali pratim ponudu, pa ako me nastavi ovako zezati (automatska rotacija mu radi probleme, a i baterija nije što je bila) i ponašati se nepredvidivo i nepouzdano, razmislit ću o nečem novom. Naravno, ja nemam ni blizu toliko radnih sati na tom mobitelu kao moja muška ekipa (na jedan moj mobilni uređaj mm dodere dva do tri, a sinovi kako koji...). S druge strane, ja zato imam više radnih sati na e-readeru. Sve ima svoje...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.12.2017. at 11:59

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    brojne aplikacije se same ažuriraju i onda žderu i promet (to treba isključiti - kaže moj stariji da treba postaviti tako da se aplikacije ne mogu ažurirati preko mobilnih podataka, nego samo kad je priključen wifi, jer inače požderu promet mobilnih podataka).
    E da, tako si je i moj sin podesio nakon zadnje "žderačine" prometa. Učenje na iskustvu...

  18. #18
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja imam Huawei honor 6. Super mob. Nakon Samsunga a5 i s4.
    Nikakve zamjerke nemam. Doduse imam ga tek pola godine ali odlicno radi, brz, baterija dobra..
    A iphone 7, 8, 10... kupila bih nikad. Pa ni onda.
    Za tu lovu trebao bi mi i kuhati i prati, a bome i peglati.

  19. #19
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku

    Uostalom, pitaj ju što bi htjela ...
    iphone X

  20. #20
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Hehe, pretpostavljala sam.

  21. #21
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Lg odličan, ne mogu prežaliti što sam ga zamjenila Samsungom.
    eto kako smo različiti, ja veću kantu od LG-a u životu nisam imala,
    meni je samsung the one and only.

  22. #22
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ne radi se o nekim xyz aplikacijama. Muz informaticar, a i ja sam dobrostojeca na tom podrucju. Radi se o stvaranju brojnih konekcija ne u downloadu, nego u uploadu. Dakle mob je nesto vrtio i dizao. Cak sam isla cistiti aplikacije i blokirati ih, sam.njegov sustav je to radio. Radilo se o p9lite, novom, ovogodisnjem.
    Inace si prebacujem iste aplikacije iz moba u mob, vise tih problema nemam niti sam ih imala s proslim mobom.

  23. #23
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ja imala samsunge, lg i sad sony i svi mi jednako dobri.
    Bitno mi je da imaju dovoljno memorije.. Baterije su mi na svima podjednako trajale.
    Uvijek imam iste aplikacije pa ni ne kužim da mijenjam mob.
    Na kraju mi bude sve to isto.

    Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Moja ljubav prema samsungu je subjektivna i više stvar navike.
    Nakon 4-5 godina istog moba (S4 i S5) naravno da mi drugi ne odgovaraju.
    Da mi daju da biram izmedju iphonea x (nemam pojma kako izgleda) i s6 (ne mora biti ni novi s7 ili s8) - uzela bih s6.

    Isto tako sam i prije smartphonea imala samo nokije i opet bih ih imala... (imala sam i blackbarry. Taj je bio dobar.)

    Drugaciji su telefoni.
    Samsung mi ima bolji ekran, ljepsi mi je... A funkcije su sve iste... Telefoniranje, foto, aplikacije, internet... Sve isto

  25. #25
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Imaš na Njuškalu iPhone 5 za 600 kn.
    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Da mi daju da biram izmedju iphonea x (nemam pojma kako izgleda) i
    Jednako kao iPhone 4,5,6,7,8.

  26. #26
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja od i-ova ne bi uzimala nista starije od 6s, ipak su to vec dosta stari modeli.
    Za dobar omjer cijena/kvaliteta xiaomi je na dobrom glasu (ali mislim oni direkt iz kine, ovdje nasi kad nabiju marze vjerojatno izgubi dio "cost" prednosti). Iako mislim da ni J5 nije los, ima ga sad za ca 1600 u Santa webshopu.
    Osobno imam Samsung S6 zbog fotki, fotki i fotki. Jako zadovoljna....

    No kako su vec neki pisali jako puno zadovoljstva direktno ovisi o kvaliteti koristenja i upravljanja ustom. Za to su i-ovi pobjednici u kategoriji da korisnik ne mora znat skoro apsolutno nista a da i dalje radi.

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    X

    Ista stvar kod mog mlađeg sina, a stariji (koji uredno čisti smeće) ponekad očisti i moj mobitel... Btw. čitam ovaj topic jer je moj sony star 4 godine u stanju da moram razmišljati o zamjeni (noćas mi se zablesavio i samo je resetiranje pomoglo, a nakon toga je ušlo par običnih poruka i par whatsapp poruka koje prije nisam vidjela - očito opet treba čišćenje, a ni baterija mu više nije kao prije...)

    Moji sinovi imaju Huawei p9 malo dulje od godinu dana, muž isto ili malo kraće (od prošlog Božića). Muž je imao problem s prepoznavanjem SD kartice, koji je sam riješio tako da se priključio kabelom na računalo i formatirao karticu. Isto mu je ušlo neko smeće... Imaju antivirus i sve što treba, ali brojne aplikacije se same ažuriraju i onda žderu i promet (to treba isključiti - kaže moj stariji da treba postaviti tako da se aplikacije ne mogu ažurirati preko mobilnih podataka, nego samo kad je priključen wifi, jer inače požderu promet mobilnih podataka). .
    Koji huawei imaju dečki, vidim da i tih telaca ima u svim platnim razredima

  28. #28
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    i koji ste na kraju kupili?

  29. #29
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Xiaome su odlicni mobiteli. Mi smo deckima narucili iz Kine. Platili smo pdv na njih, mislim da su ukupno bili oko 1100 kn. Bolji su od svih koje su dosad imali.

  30. #30
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    koji model, marta?

  31. #31
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    i koji ste na kraju kupili?
    iphone 6s
    uzela od poznate koja dobila na poslu, a ne treba joj, tako da je išlo ispod cijene

    i dalje preskupo, ali nije mi se dalo zezati s prebacivanjem podataka s jednog na drugi operativni sustav

    ona je ovo željela (mislim željela je ona iphone 8 ili X, ali....)
    zvala je baku
    "baka ne moraš je više nagovarati da mi kupi iphone, sad je nagovaraj barem za samsung, hoće mi kupiti nekog kineza"
    pa je i baka priložila da joj unuka bude zadovoljna

    a ona je fakat zadovoljna

  32. #32
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ajde, kad ste navalile na ajfon...
    gledam ovaj kćerin Xiaomi kojeg je našla pod borom...pa se lupam po glavi sto ga nisam sebi ove jeseni kupila iako me MM nagovarao.

  33. #33
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kod mene na poslu (informatičari) svatko tko sam kupuje mobitelj kupi Xiaomi. Moja kći ga isto ima, napisala bih da je odličan, ali stvarno ne znam na temelju čega, naime za ono za što ga ona koristi definitivno JEST odličan, a ne znam dokučiti koji su to napredni načini upotrebe mobitela radi kojih nekoga ne zadovoljava kineski mobitel.

  34. #34
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    vjerujem da je xiaomi odličan
    ovo je jednostavno navika
    a i nismo imali vremena
    mob je trebao odmah, onaj koji je imala, to je četvorka (koju je morala koristiti jer je njena petica imala unfal) nije više mogao skinuti whatsapp
    a njima se sve odvija u grupama
    šalje se što je bilo na nastavi, dogovaraju se treninzi
    mislila sam naručiti kineza, pa ako joj baš bude tako mrzak, uzeti ga sebi, ali kada je zbog mobitela propustila tekmu (trebala je biti u 10.30, ali je večer pije pomaknut termin na 9.30, a ona nije mogla pročitati poruku u grupi, a nije joj došla ni poruka koju joj je poslao trener) onda sam rekla k vragu i mobitel
    uletjela mi je poznanica koja se htjela riješiti iphona i tako je ispalo

    da li se ja to ispričavam što sam uzela iphone?

  35. #35
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Xiaome Redmi x4 se zove taj model. Nije najnoviji, al mu baterija traje dugo i brz je.
    Kad mi ovaj krepa, mislim da cu i sebi kupiti neki takav.

  36. #36
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Samo da kazem da sam ja dugogodisnja zadovoljna korisnica iphona, al ovi novi modeli, a ne znam, jednostavno ne dam toliko para.

  37. #37
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ma kakvo ispričavanje, svatko kupi što može i što ga veseli.

  38. #38
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    moj je znanac od onih koji moraju kupiti SVAKI novi iphone čim izađe. pa sam malo čitala recenzije najnovijeg X-a.
    i pala u nesvijest - za 10.000 kn koje platiš ne dobiješ u paketu brzi punjač nego ga moraš ekstra kupiti (halo?!)
    , baterija je prosječna - 2700 mAh, nema stereo zvuk pri snimanju video-zapisa, ne podržava memorijske kartice (to se, istina, lako riješi kupnjom modela s 256 GB za 11.000kn )
    Posljednje uređivanje od čokolada : 27.12.2017. at 20:26

  39. #39
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    A meni previše dat i hiljadu. A

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Za koje sve telce se može nabaviti kod nas zamjensko staklo da je popravak isplati?
    Veliki je jučer s kršio alcatel pixi3 jer mu ne kaj pali na telac

  41. #41
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Koji huawei imaju dečki, vidim da i tih telaca ima u svim platnim razredima
    Moja ima Huawei p8 lite 2017, kupljen prosle godine, vidjeli smo ovih dana da mu je sada malo pala cijena (bas ovih dana je MM gledao sebi za novi mob, pa smo usporedjivali), ali odlican je. Slike i videi su oblici, ne steka, prebacivanje podataka je vrlo lako jednostavno. Baterija dugo traje.
    Jedino sto se meni ne svidja je da ima sistem stavljanja memorijske kartice isti kao iPhone (sa onom kukicom)...

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Treba mine pretjerano skupa ponuda za telac za velikog s ram vecim od 4 ,5GB
    Jos kad bi bila dobra kamera i promjenjiva baterija bilo bi super

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    E da bez tarifa i slicnog

  44. #44
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ja telce samo po mesnicama kupujem

  45. #45

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ja telce samo po mesnicama kupujem

  46. #46
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Xiaomi, ja sam sve ukućane na njihove modele prebacila, s tim da imam i Xiaomi smartwatch, wireless slušalice, robotski usisavač i smart box tv [emoji16]

    Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ti ne samo da si ukucane nek i metlu prebacila
    Bum zguglala

  48. #48
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Xiaomi, ja sam sve ukućane na njihove modele prebacila, s tim da imam i Xiaomi smartwatch, wireless slušalice, robotski usisavač i smart box tv [emoji16]

    Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
    I zvučnik za mob, vrhunski! Znala sam da sam nešto zaboravila [emoji23][emoji23][emoji23]

    Trebali bi mi plaćati kao neslužbenoj PR-ici, ali stvarno pratim IT (i radim posao vezan uz taj sektor) i omjer cijene i kvalitete je nevjerojatan.

    Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ok koji?

  50. #50
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ti ne samo da si ukucane nek i metlu prebacila
    Bum zguglala
    E, baš to [emoji23][emoji23][emoji23]

    Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •