Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 133 od 133

Tema: Kakvu glazbu slušaju?

  1. #101

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Imam osjećaj da se naša djeca negdje druže gdje ih ne vidimo... Na ovo sam potpuno zaboravila. Moj E. je zbog ovoga naučio ćirilicu i spremao se na ljetni tečaj ruskog jezika. Nije uspio jer je bilo premalo zainteresiranih, pa čeka novu priliku. I da - izvor je isti: orkestar
    He-he, moj za ruski ima baku profesoricu, ako ga baš hoće učiti. Ali mislim da mu se ipak toliko ne da - više ga zabavlja glazba nego jezik.

  2. #102
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    He-he, moj za ruski ima baku profesoricu, ako ga baš hoće učiti. Ali mislim da mu se ipak toliko ne da - više ga zabavlja glazba nego jezik.
    Joooj, moram zapamtiti ovu informaciju, jer sam već razmišljala o privatnim satovima ruskog za njega. Teško je naći suvisli tečaj ili školu stranih jezika jer je mali interes, pa se ne nudi puno mogućnosti, a on ima dosta nagužvan raspored (dvosmjenska nastava, vježbe, pripreme za natjecanja, radioamateri), ali to je sada offt.

  3. #103
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    moja klinka je doslovno naučila srpsku ćirilicu u dva tri sata i pisanu i štampanu. Veliki je naučio ćirilicu nakon odrađenog njemačkog tečaja u Njemačkoj jer mu je jedan cimer bio rus

  4. #104
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je Bižuterija skroz ok. Najobičnija pop pjesmica s malo kaotiga etno zvuka. Najobičniji tekst pop pjesme, nije ništa gluplji od prosjeka. Da je na engleskom i da je pjeva netko drugi, nitko se ne bi osjećao dužan pisati kako mora začepit uši ako je negdje u prolazu slučajno čuje.
    a je, da, slažem se, pop pjesmica. jedino što je u mom svemiru nekako neprirodno da 16-godišnjak diže ruke na pop pjesmuljak. to mi je, ono, za sredovječne :D kad si malo popiju, na ljetnoj fešti.
    čudno mi je zamisliti j, umjesto da skače negdje na neki rock, kako otkida na rozgu. tebi nije? :D
    a otkida :D

    ok, isto bi mi bilo čudno i kad bi slušao staru filmsku glazbu :D ono, slušalice na uši i lara song se sluša
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 13.12.2017. at 11:59

  5. #105
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    sad sam se sjetila kad je naš v. prije neke 2 godine sav revoltiran izšao iz sobe i izjavio da neće više dijeliti sobu sa sestrom jer ne može na miru ni Vivaldija poslušati. trebali ste vidjeti pogled koji smo izmjenili MM i ja, i meni je isto čudno da je njemu klasika fora, a nemam ništa protiv iste časna riječ.
    mala zato voli sve što vole mladi- a najviše Taylor Swift. koja je meni u istom glazbenom rangu ko i bižuterija. samo skuplji celofan.

  6. #106
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    meni nije stvar toga kako mi je čudno zamisliti djecu, nego postoje glupi pop pjesmuljci koji su mi samo glupi pop pjesmuljci, a postoje glupi pop pjesmuljci koji mi taknu neki živac da mi mozak počne vikat LALALALALAQLALALA, i Bižuterija kao i vjerojatno sve pjesme od Magazina i izdanaka od devedesetih na ovamo su mi ta kategorija. ko i gore spomenuta zmija i žaba.
    a one prije od Magazina su obični glupi pop pjesmuljci


    istina je doduše da stvari zvuče manje glupo na stranom jeziku čak i kad znaš da jesu, iz istog razloga sam vjeroajtno kritičnija i prema našim glumcima i našim serijama

  7. #107
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ma meni je isto jer ne slušamo ništa od toga.

    Šta fali Lara songu meni je divaaan

  8. #108
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Meni ništa nije čudno

  9. #109
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    M. i ja smo nedavo otkrile koliko je Katy Perry opaljena (nisam joj nikad gledala spotove, pjesme znam ove šta se vrte po radiju). Pogledajte ova dva:
    Swish
    Bon Appetit

  10. #110
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    meni nije stvar toga kako mi je čudno zamisliti djecu, nego postoje glupi pop pjesmuljci koji su mi samo glupi pop pjesmuljci, a postoje glupi pop pjesmuljci koji mi taknu neki živac da mi mozak počne vikat LALALALALAQLALALA, i Bižuterija kao i vjerojatno sve pjesme od Magazina i izdanaka od devedesetih na ovamo su mi ta kategorija. ko i gore spomenuta zmija i žaba.
    a one prije od Magazina su obični glupi pop pjesmuljci


    istina je doduše da stvari zvuče manje glupo na stranom jeziku čak i kad znaš da jesu, iz istog razloga sam vjeroajtno kritičnija i prema našim glumcima i našim serijama
    X

  11. #111
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    meni nije stvar toga kako mi je čudno zamisliti djecu, nego postoje glupi pop pjesmuljci koji su mi samo glupi pop pjesmuljci, a postoje glupi pop pjesmuljci koji mi taknu neki živac da mi mozak počne vikat LALALALALAQLALALA, i Bižuterija kao i vjerojatno sve pjesme od Magazina i izdanaka od devedesetih na ovamo su mi ta kategorija. ko i gore spomenuta zmija i žaba.
    a one prije od Magazina su obični glupi pop pjesmuljci

    a daaaj tang, znači sve seke mogu ljubit mornare, al ne smije ona biti privjesak, što se sija, obmana il kopija

  12. #112
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Šta fali Lara songu meni je divaaan
    ma ništa. samo mi čudno :D

  13. #113
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ma neee, ona je dijamant, a on ne zna šta ima i ponaša se kao da je privjesak od bižuterije. Pa ga ona lipo pusti da ide ća, kad ne zna cijenit ženu majku kraljicu i kad nije sposoban za duboku vezu :D

  14. #114
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ma ništa. samo mi čudno :D
    po njemu sam dobila ime


    vertex pa vidiš ti to, tu je cijela priča iza texta.

  15. #115
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    a daaaj tang, znači sve seke mogu ljubit mornare, al ne smije ona biti privjesak, što se sija, obmana il kopija
    ništa ja ne propisujem šta se smije a šta ne smije
    možda je i razlika u mojoj dobi kad sam čula jedne odnosno druge
    u svakom slučaju stav nije zasnovan na racionalnoj analizi teksta

  16. #116
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma neee, ona je dijamant, a on ne zna šta ima i ponaša se kao da je privjesak od bižuterije. Pa ga ona lipo pusti da ide ća, kad ne zna cijenit ženu majku kraljicu i kad nije sposoban za duboku vezu :D
    sad kad tang uleti sa sociološkom analizom roditelja koji djeci ne daju da ljube mornare lol
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 13.12.2017. at 12:29

  17. #117
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ja sam skužila da dok god mi je dobar ritam, tijelo mi samo krene tupkat bez obzira na text bude me sram same sebe na što mi sve tijelo odreagira. Na feštama mogu plesat uz sve što je dobrog ritma.

    Moji klinci 6 i 8 god su trenutno zaluđeni M. Jacksonom i Dinom Dvornikom.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Možda je Bižuterija bila krivi primjer
    Molim analizu Džeka i Džonija (pretpostavljam da se kuži kakvo je njihovo agregatno stanje...):

    Popilo se noćas, mama
    Još jedna zora iznad grada
    Telefon meni stalno zvoni
    Al' nije ona, zovu Džek i Džoni
    Popilo se noćas, mama
    Još jedna zora iznad grada
    Telefon meni stalno zvoni
    Al' nije ona, zovu Džek i Džoni
    Džek i Džoni večeras me tješe
    Jer oko srca večeras me steže
    Dao bih sve da me nazove
    Jer zbog nje bih doš'o na drugi kraj grada i pješke
    A, stiže poziv, kažem "Bože, daj pomozi"
    Kažem "halo", čujem samo, "Ovdje Džek i Džoni", 'ajmo


    I bila je još jedna, s nekim apartmanima, vilama, autima, ....
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 13.12.2017. at 12:32

  19. #119
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    sad kad tang uleti sa sociološkom analizom roditelja koji djeci ne daju da ljube mornare lol


    al kad smo krenuli, hoće li mi netko objasnit o čemu se radi u onoj pjesmi iz kolica vire crte tvoga lica

  20. #120
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pa očito se u obje pjesme radi o ljubavi. Ja vas stvarno ne razumijem

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    iz kolica vire crte tvoga lica


    nije toga bilo prije ... bolji si bili mornari i kuće trokatnice...

  22. #122
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno


  23. #123
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku


    nije toga bilo prije ... bolji si bili mornari i kuće trokatnice...
    Ma bilo je toga i prije.... Sjetite se samo oporezovanih singlica iz nekih drugih vremena. Mislim da se danas to ne radi, nema više nikakve selekcije jer para vrti gdje burgija neće... ali opet, teško mi je reći da je prije bilo bolje. Bilo je drugačije, a štošta je bilo isto kao i danas...

    Sjećam se da smo bratić i ja slušali te narodnjake iz puste zafrkanije, a ono tekst ide ovako: Daljine, puste daljine... jer daljina svoj PODATAK nema... (Ne služi mi na čast kad se sjetim što smo radili s nekima od tih ploča - frizbiiii...Nismo tada prije 40 godina bili svjesni da vinil baš i ne bi trebalo bacati u okoliš samo tak...) Nda, netko je to pjevao, netko je to snimao i izdavao, mnogi su od toga živjeli isto kao i danas. To je mašinerija... Entertainment is a big business.... Nema puno veze s kvalitetom i estetikom. Uostalom, kaže moj kolega, gdje ćeš se ti napiti na svadbi uz Vivaldija??? To neJde. A u privatnom životu moj stariji sin i ja slušamo NIŠTA jer jednostavno volimo tišinu (ne podnosim da mi nešto stalno tandrče) pa zbog toga mm i mlađi imaju slušalice.

  24. #124
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Moja voli mjuzu i ciljano sluša razne stvari, vrlo često uzme i CD iz glazbenog i to sluša, voli pjevati - tipa one istarske koje su na CD-u (nemamo veze s Istrom, ni Putokazima, njoj se to jednostavno sviđa otkako je to u školi čula). Sviđa se njoj i Rozga, ali njoj je sve manje izložena jer to njena ekipa baš ne sluša plus zna da doma nije dobrodošla, pa ako mi zahirimo s nekom našom kuruzom, onda zapjevamo i jednu za njenu dušu. Pusti si i klasiku s tog CD-a. Doduše, klasika tipa Labuđe jezero je u kuću ušla kao neki Disney crtić, ali sad i to zna. Sviđa joj se i Stavros, pa kad me pitala da je li to cajka, rekla sam da nije, al da je cajkun. A propos ruskog zbora, ima u filmu "Lov na Crveni oktobar" poznata ona tema s nekim ruskim zborom (ne znam je li to taj the zbor), plus rokeri Leningrad Cowboys imaju cijeli stil i suradnju s njima - to smo svi znali poslušat. A LB i pjesmica o "premijeru", to je bio isto naš kućni hit, tad sam prvi put čula za LB-a.

    Dakle, neki miš-maš je to, ali ja se trudim izložit je nečemu što ja smatram da je dobro.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 13.12.2017. at 13:48

  25. #125
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    sad kad ovo čitam, mislim si da je u pubertetu i prirodno da su ti roditelji, i sve što ide s njima, uključujući i muziku, bezveze. i moraš biti drugačiji od njih.

    štaće jadni ako roditelji odvrnu, nemam pojma, queens of stone age. lako je bilo njima biti buntovnik u pubertetu, i šokirati svoje roditelje koji su slušali kancone sa sanrema i mišu kovača.

    i onda su cajke jedini logičan izbor lol.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 13.12.2017. at 14:11

  26. #126
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    je, cvijeto, to sam i ja zaključila. ja se stvarno sjećam posebnog gušta kad me tata pitao šta to mi slušamo, zvuči ko da netko struže loncima

    tako da, vertex, bar odglumi malo da si osupnuta i užasnuta, šta te košta!

  27. #127
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Nama je A. nedavno prezentirao soundtrack iz Čuvara Galaksije. Strašno mu se sviđa pa da nas upozna s tom glazbom. A pjesme sve stare ko mi, ili i starije
    To dosta slušamo kad se negdje dalje vozimo, i soundtarck iz Baby drivera, isto mi je odličan, meni i draži. Oba su totalni miks žanrova.

  28. #128
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    je, cvijeto, to sam i ja zaključila. ja se stvarno sjećam posebnog gušta kad me tata pitao šta to mi slušamo, zvuči ko da netko struže loncima

    tako da, vertex, bar odglumi malo da si osupnuta i užasnuta, šta te košta!
    A nemam potrebe! Nisu moji dečki ko cvijetin J., sačuvaj bože

  29. #129
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Aha, tek sad mi je sinulo da vjerojatno ne misliš na upravljanje njihovim ukusom, nego čisto na na to da pružim djeci zadovoljstvo što me njihov odabir užasava :D

  30. #130
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    aj, aj, jos te moze docekat pitanje - mama, jel mogu u petak u hemingveja? a sta ima? a nista, mečke parkirane ispred, a unutra sandra afrika

  31. #131
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Edit: ne znam jesam li ubola dobro s hemingvejom i splitskim "cajka" djirom

  32. #132
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Svo zlo s tim, cvijeta moja! :D

  33. #133
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    aj, aj, jos te moze docekat pitanje - mama, jel mogu u petak u hemingveja? a sta ima? a nista, mečke parkirane ispred, a unutra sandra afrika

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •