Pokazuje rezultate 1 do 50 od 133

Tema: Kakvu glazbu slušaju?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ma neee, ona je dijamant, a on ne zna šta ima i ponaša se kao da je privjesak od bižuterije. Pa ga ona lipo pusti da ide ća, kad ne zna cijenit ženu majku kraljicu i kad nije sposoban za duboku vezu :D

  2. #2
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma neee, ona je dijamant, a on ne zna šta ima i ponaša se kao da je privjesak od bižuterije. Pa ga ona lipo pusti da ide ća, kad ne zna cijenit ženu majku kraljicu i kad nije sposoban za duboku vezu :D
    sad kad tang uleti sa sociološkom analizom roditelja koji djeci ne daju da ljube mornare lol
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 13.12.2017. at 11:29

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    sad kad tang uleti sa sociološkom analizom roditelja koji djeci ne daju da ljube mornare lol


    al kad smo krenuli, hoće li mi netko objasnit o čemu se radi u onoj pjesmi iz kolica vire crte tvoga lica

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,419

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    iz kolica vire crte tvoga lica


    nije toga bilo prije ... bolji si bili mornari i kuće trokatnice...

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,286

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku


    nije toga bilo prije ... bolji si bili mornari i kuće trokatnice...
    Ma bilo je toga i prije.... Sjetite se samo oporezovanih singlica iz nekih drugih vremena. Mislim da se danas to ne radi, nema više nikakve selekcije jer para vrti gdje burgija neće... ali opet, teško mi je reći da je prije bilo bolje. Bilo je drugačije, a štošta je bilo isto kao i danas...

    Sjećam se da smo bratić i ja slušali te narodnjake iz puste zafrkanije, a ono tekst ide ovako: Daljine, puste daljine... jer daljina svoj PODATAK nema... (Ne služi mi na čast kad se sjetim što smo radili s nekima od tih ploča - frizbiiii...Nismo tada prije 40 godina bili svjesni da vinil baš i ne bi trebalo bacati u okoliš samo tak...) Nda, netko je to pjevao, netko je to snimao i izdavao, mnogi su od toga živjeli isto kao i danas. To je mašinerija... Entertainment is a big business.... Nema puno veze s kvalitetom i estetikom. Uostalom, kaže moj kolega, gdje ćeš se ti napiti na svadbi uz Vivaldija??? To neJde. A u privatnom životu moj stariji sin i ja slušamo NIŠTA jer jednostavno volimo tišinu (ne podnosim da mi nešto stalno tandrče) pa zbog toga mm i mlađi imaju slušalice.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •