Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: Bacakanje bebe u snu

  1. #51

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Pituljica, moja pedijatrica je poslala snimku neuropedijatrici dr sobol, i ona je rekla da ne treba uzv jer da je to bacanje glave od grceva..
    Ali kako je pocela i po danu raditi naravno da me sad brine i traziti cu uputnicu u srijedu kada idemo na sistematski..ako se dugo ceka obaviti cemo privatno.
    No ja nekako znam da nije neuroloske prirode..jer uz to prdi ili se grci..
    A za hematom sam mislila na ono nakon poroda sto bude na glavi (kada se izduzi od tiskanja).. ne znam razliku.. na sto ste vi mislile?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Kefalhematom - to je.imao i moj najmlađi, zato sam na to i pomislila. Ali to nije krvarenje u mozgu niti hematom na mozgu nego neka oteklina u kosti od tiskanja. Kod.njega je izgledalo strasno i polako nestalo do godine dana.
    Mi smi davno bili kod sobola s jednim od klinaca i ja.bih ipak otišla da napravi uzv dok se može i da barem nešto isključite. Možda i kod.njih dobijete kakav koristan savjet, mu smo tamo baš bili zadovoljni.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Evo narucili smo se kod neuropedijatra. Dr je savjetovala da odemo kod dr gojmerca u bistru.. ima li tko iskustva?
    Na uputnicu je napisala distoni sindrom i tikovi glavom..to sam tek kasnije vidjela.. nije nam to spominjala na pregledu..
    Eto..sad cemo vidjeti koliko se ceka..ako je dugo, otici cemo privatno kod sobola.. on ima samo privatno, jel tako?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Curke uzv je prosao okej! Vidi se da je bilo pucanja nekih kapilara i kao neki zastoj kisika ali dr vjeruje da nije na nista utjecalo.
    Poceli smo s nekom homeopatskom terapijom i stanje se vec prvi dan jaaako popravilo.

  5. #55
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Od homeopatije?

  6. #56

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Da.. tako za sad izgleda..moguce da se samo potrefilo.. :/
    I dalje lose spava ali bar manje vrti glavom.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav. Vidim da niste više pisali na ovu temu. Kako je prošlo,što ste napravili. Naime imam indentican problem s bebom od 3 mj koja cijelu noc okrece glavom.

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj m1061429 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav. Vidim da niste više pisali na ovu temu. Kako je prošlo,što ste napravili. Naime imam indentican problem s bebom od 3 mj koja cijelu noc okrece glavom.
    Neka se djeca tako uspavljuju. To je radio moj stariji sin. Morala sam obložiti krevetić iznutra, da ne udara glavom o stijenke. Nije to rijetkost - evo, tu piše da petina zdrave djece to radi:
    http://www.djecjaposla.com/zasto-dij...-udara-glavom/

    Da se vratim na svoje iskustvo - moj sin je i kasnije, kad je propuzao, udarao je glavom o tvrdi pod u kuhinji. U dobi od cca 2 godine ustanovili smo da ima potpuno začepljene uši, što se riješilo ispiranjem.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •