Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: operacija vadjenja umnjaka-kada i gdje??!!

  1. #51
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Eeeej rency...bovi avatar....M je preslatko ispala...upravo sam se vratila od zubara, nije boljelo, bilo brzo gotovo ali mi sada jako curi krv pa pljujem ko luda (sorry što sam ovako....mmmm). Pripremila sam Voltaren, led već držim i anestezija popušta! lako za bol, samo da krvarenje stane...to me malo :/
    Rency stigo ADSL????????? :D

  2. #52
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa
    Rency stigo ADSL????????? :D
    ma nije ,na žici sam
    ajde usper da ti je sve super proslo sa zubom :D

  3. #53
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    zelimo_bebu :D Drago mi je da je bilo bezbolno.

    A krv će stati. Jednog ću dana i ja biti hrabra.

  4. #54
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Eto me živa i malo otečena. Uopće me ne boli...možda kap, ali je to ništa kako su drugi napričali. Jedino je meni dosta krvarilo, pa sam oko 17:30 opet bila kod zubara, promjenio mi tamo 3 tufer, krv ne staje. Zadnji koji je stavio je bio ok, ponijela kući 6 kom i od sinoć ne krvari...hvala B. ne znamo zašto nije htjelo stati krvariti...inače nemam nekih problrma sa zgrušavanjem krvi i zaustavljanjem...
    ...malo je bad sada jer sam usput i prehlađena, nos mi curi i kišem ...malo ću i smršaviti jer ne smijem toplo ni krutu hranu! Inače sve 5....Dodirko...nije to ništa...vjeruj mi....
    Rency....sad suosjećaš sa mnom kad si na žici???

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nije umnjak ( to sam vadila još u doba kad nije bilo skro ni kompjutera) vadila danas 5 i 7 gore, prošlo bez šivanja ( e bar neću morat ić vaditi konce), sad danas sam stavila leda, pojela juhu ( tekuću, mlaku), za sad ne boli ( valjda teba popustit anestezija) , ali dal se smije odma jest, u preporukama piše samo ispiranje kamilicom i žalfijom tek drugi dan,

  6. #56
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    jedi, ali više kašastu hranu koju ćeš moći lakše isprati iz tih šupljina jer ne možeš spriječiti da ti hrana uđe unutra
    ja kad sam vadila 6-icu taj prvi dan sam jela zapravo pila čokolino na široku slamku

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •