Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Dijeljenje Dianatala

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno Dijeljenje Dianatala

    Ako ima neka trudnica, koja bi htjela sa mnom podijeliti kutiju dianatala i da platimo svaka 50 posto 3 tube, neka se javi hitno.
    Taj gel pomaže protiv pucanja i epiziotomije i trenutno je na popustu po 656 kuna. Ta cijena je strašna, pa tražim nekog da podijelimo kutiju i plati svaka 328 kuna, jer su 3 tubice najčešće dovoljne, a i da su naknap bolje imati 3 nego 0!

    Molim da mi se javi na temu ili u pp.
    Posljednje uređivanje od bobicablue : 15.12.2017. at 18:33

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Da li je netko ovo koristio i koja su vam iskustva? Koliko vam je trebalo tubica i da li stvarno niste popucali, ni koristili epiziotomiju? Vjerojatno, ako to donesete na porod babica ne bi trebala inzistirati, kao ni dr na epiziotomiji?

  3. #3
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Nama su rekli da nije toliko da djeluje protiv epiziotomije,nego unutarnjeg pucanja i da beba lakse klizne van

    Koliko sam skuzila,na medicu bas ne utjece puno

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Da li je to efikasno, pa žena manje popuca ili ne popuca uopće? U Petrovoj na tečaju to nisu ni spomenuli. Gdje ste za to čuli?

  5. #5

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Tu nešto slabo iskustva imaju. Možda ima novijih iskustava. Zbilja su ga pretjerali sa cijenom. Bilo bi bolje da prodaju jednu tubicu za 110 kuna ili više pa da žene same odluče koliko ih hoće i mogu platiti. 660 kuna na popustu je i dalje ogrooomna cijena. Mada čujem stvarno super iskustva okolo.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Mada čujem stvarno super iskustva okolo. Ako bi mi pomoglo oko pucanja i epiziotomije, onda s dijeljenjem kutije ne bi to ispala neka velika cijena. Ako ne pomogne, opet neću propasti.
    Ali, 660 kuna mi je već malo too much! Već sam se opskrbila nekim drugim uređajima koji pomažu za manje bolne trudove, a koštaju 900 kuna kad ih dobavljaš iz inozemstva, pa još i ovo mi je sve preskupo.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    bobica e da si se mrvu ranije javila ja bih mozda i razmislila, al mislim da mi nece stici na vrijeme.
    Kad ti je termin?
    I kakvi to uredjaji za bolne trudove?

  9. #9
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Protiv epiziotomije, najbolje djeluje osoblje koje ide u korak s modernom znanosti i zna da se epiziotomija uopce vise ne preporuca, pogotovo kao rutinska intervencija.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 15.12.2017. at 19:56

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    bobica e da si se mrvu ranije javila ja bih mozda i razmislila, al mislim da mi nece stici na vrijeme.
    Kad ti je termin?
    I kakvi to uredjaji za bolne trudove?
    To ti može stići već sutra ili u nedjelju. Odakle si? U Zagrebu to čak i preko vikenda mogu dati. Ne mogu račun, ali mogu fizički ispostaviti tu kutiju.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Ništa od dijeljenja. Našla sam neku ženu od koje ću kupiti tri tubice. Ovo je prevelika gnjavaža dok se dogovaram s nekim ženama pa se predomisle itd itd.

    Što se tiče tog aparata za manje trudove, riječ je o TENS aparatu. Dobio je fantastičan feedback na internetu, pa sam odlučila uložiti u njega i kupiti ga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •