Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 201

Tema: KonockOut Snow festival

  1. #101
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    U revijalnom tonu, ja bih samo prijavila da tu kod mene ima snijega i da je skijaliste u punom pogonu.
    Imamo i razne skole skijanja i snowboardinga.

  2. #102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    A tvoji kao idu na to? Daj još i cijenu

  3. #103
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Moji? Stariji skija, a maloj jos nije sudjeno.

  4. #104
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    moram priznati da se stvarno ne sjećam svih detalja.
    ali, polako, kako se približava odlazak, morat ću se prisjetiti, zbog mene, pa ću i ovdje prijaviti.
    moj je prošle godine uzeo školu skijanja (a obećali smo da ove god ne mora), jer je to bio naš uvjet, i išao je, samo je jedan dan preskočio. nije plaćao večere jer su čuli da i nisu nešto, sve su majke od naših nešto skuhale (moje su sarme dečki pohvalili, pa to vjerojatno ponavljamo).
    prije samog dolaska na odredište oni ih iskrcaju u nekom dućanu da kupe što im treba, a imaju organizirani odlazak u šoping i još jednom ili 2x dok su tamo. dečkima je to bilo najzabavnije, to kuhanje i spremanje i moram priznati da mi je drago što su se dobro snašli. na onu narukvicu za festival imaju na puno mjesta popuste na jelo i piće, tako da se one isplate. opremu moj nije nosio, ni nema, rezervirao je najam tamo i bio zadovoljan onim što je dobio. e sad, nešto smo mi dali eura (kaucije i sl. to moram provjeriti, išli su baš s eurima), a kupila sam i nešto franaka (i to misli na vrijeme, jer nije uvijek dostupna valuta, treba se naručiti).
    neke njegove dojmove sam i na temi već napisala. ako tvoja skija godinama, uživat će, to je sigurno, staze su, kažu genijalne.
    cijena je takva kakva je, švicarska je užasno skupa i to je činjenica. svatko sam zna je li mu to puno ili nije. ne bih se bunila da je jeftinije, ali sigurno ne bi išao kada bi to nama značilo preveliko odricanje. kad usporedim s jednom od ponuda koje su prošli tjedan dobili za maturalac, od 7.990 kn, ispada da ovo i nije tako strašno. i inače putuju, već je bio na nekoliko 3-dnevnih putovanja, avionom i više proputovao od mene i svako je koštalo više od ovog.
    za tulumarenje...kao i kod kuće - neki tulumare stalno, neki umjereno, a neki nikako. ja se nadam da je moj u ovoj srednjoj kategoriji, ali nisam sigurna, u zadnjoj nije, to znam.
    osim cijene, jedina negativnost za koju sam u svezi ovog čula je da je bilo krađa, mislim da je Cvijeta pisala, provalili njenom u apartman. ako se još nečeg sjetim, javit ću.
    riječanka hvala
    piši još čega se sjetiš

    reci mi za tu školu skijanja
    ja je forsiram
    ona neće
    da nitko njen neće ići
    a i da ide ne bi bio u istoj grupi
    a ja se bojim da bez toga neće ni skijati

    što ste radili za klopu?
    vidim ti si sarme
    njih je 8 iz razreda skupa u apartmanu
    ja sam predložila na im napravimo jelovnike, da svaki dan jedan preuzme kuhanje
    jedna mama je rekla neka si sami slože jelovnike
    ja mislim da bi ipak bilo dobro da to mi na sebe preuzmemo

    osim sarme što se još može ponjeti?
    moja kaže da će ona kuhati paštu s tunjevinom

    u tim apartmanima
    ima ručnika?
    suđe je valjda normalno
    ima i suđerica?

  5. #105

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Osim sarme, možeš gulaš, samo skuhaju tjesteninu. To mi nosimo na skijanje kad idemo s frendovima. Jedni skuhaju sarmu, drugi gulaš i par dana imamo riješenu večeru. I grah zna biti u varijanti.

  6. #106
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I bolonjez.

    Aleks, zakaj misliš da joj treba ski škola? Pa ona već dugo skija? I išla je u škole skijanja. Sigurno zna debelo više od osnova skijanja

  7. #107

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    dobro da si pitala za ručnike, moram s mojim provjeriti (nije kući) je li i ručnike nosio, ali ono što je nosio sigurno je posteljina (donja plahta, jastučnica i navlaka za poplon), jer je skup najam posteljine tamo, tako su nam preporučili na sastanku (u ZG nije organiziran sastanak s roditeljima? u RI su svake god i to po dva, ja sam ove oba propustila, kao znam sve). na onom letku imaš telefone profesora koji idu s njima, kad su ih već dali, zašto ne nazvati ako te što zanima.
    što su druge mame kuhale ne znam točno, bolonjez je sigurno bio, za drugo stvarno nemam poima. kad ulovim ovo moje čudo, javit ću. znam da su si oni tamo kuhali paštu.
    za školu skijanja..., moj je ujutro išao u tu školu a nakon toga skijao sa svojom ekipom, i nakon dva tri dana u školi još neke početničke elemente učio, a popodne išao na crnu stazu . sve oni stignu i naskijati se i tulumariti, ne brini o tome, ako i inače voli skijati, teško da će odoljeti.

  8. #108
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    posteljina?
    mora nositi posteljinu?
    a hebem mu
    za te novce su im trebali saten dati
    što treba i deku i jastuk?

    može li bolonjez izdržati 7 dana?

    bio je sastanak prije, za koji mi nismo znali, samo nas je profa obavijestila da je bio sastanak u Klasičnoj

    a je znao prije skijati?
    moja zna, ali me strah
    ove godine ništ ne trenira pa je bez konde
    strah me da ne rade gluposti na stazi, da ne padne, da se ne povrijedi
    hvala Cvijeti što mi je još jedan strah dala, strah me i lavina ako negdje izađu sa staza

  9. #109
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Nauči dete peći palačinke i pole bez i s spekom
    Nisam znala da nemaju posteljinu
    Jučer slučajno nekaj guglala i ispalo mi naša škola skijanja u Sloveniji s lovom do 3000 kn s svim jelima,uzinom i čajem,kao i prevozom,tak da mi ovo sad opet izgleda ful skupo
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.12.2018. at 07:33

  10. #110

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ne treba nositi jastuk i deke, samo plahtu, jastučnicu, navlaku mislim da za sedam dana ne bih računala za niti jednu hranu da će izdržati. rekla bih da prije toga više nije znao nego što je znao skijati, jer je 6-7 godina ranije bio prošao samo neku osnovnu obuku, išao par dana na Platak. za kondiciju su dečki išli u teretanu da se pripreme za skijanje. i mene je strah, nemoj misliti da nije, on je ove godine u najopasnijoj fazi, misli da zna, a zapravo ... ali, oni doslovno žive ta taj odlazak.
    iza svakog ugla prijeti im/nam neka opasnost, ja sam veliki trtaroš inače, baš se ne znam prepustiti. bojim se što bi rekli neki samo dvije stvari u životu: svega i svačega. brzina, visina, nikakvi adrenalinski sportovi i aktivnosti...uh, ali u ovom imam neko poverenje u tu ekipicu iz razreda i držim fige da sve dobro prođe, zapravo jedva čekam da se vrate a još nisu otišli...sinoć sa adventa došli kasno, još spava pa ga nisam za detalje još ulovila.

  11. #111
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam veliki trtaroš inače
    hi, hi, ne znaš ti Alex

    btw. rekla bih da kći od Alex skija jako dobro i da joj ne treba škola skijanja, ali brižna majka ipak misli da bi ipak bilo bolje...

  12. #112

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku

    btw. rekla bih da kći od Alex skija jako dobro i da joj ne treba škola skijanja, ali brižna majka ipak misli da bi ipak bilo bolje...
    Ako sam dobro shvatila Alex, njoj je škola skijanja neka garancija da će cura zaista i skijati, a ne samo tulumariti jer po to ne mora ići u Švicarsku

  13. #113
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Joj cure, moram se uključit jer tu pišu i neskijašice.
    Ako voliš skijat, a valjda juniorka Alex voli, tada i skijaš i tulumariš. U tim godinama to možeš. Znači oboje, i nijedno ne "pati".
    Sad ja osjećam žal za tim vremenima. Jojojoj. Kak je to bilo dobro. I nezaboravno.
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 09.12.2018. at 14:52

  14. #114

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Joj cure, moram se uključit jer tu pišu i neskijašice.
    Ako voliš skijat, a valjda juniorka Alex voli, tada i skijaš i tulumariš. U tim godinama to možeš. Znači oboje, i nijedno ne "pati".
    Sad ja osjećam žal za tim vremenima. Jojojoj. Kak je to bilo dobro. I nezaboravno.
    To ja Alex pokušavam reći, ako voli skijati neće odoljeti na tim stazama, skijalište je stvarno odlično. ako joj ekipa ne ide u školu, stvarno je bez veze da ona jedina ide i tamo uči ono što već zna (drugo je moj koji je bio neskijaš, ali rekli smo, prve godine obavezna je škola, iduće nećeš morati ići). i skijaju i tulumare, definitivno. ako joj ekipa s kojom ide uopće ne skija i ne upisuje školu, idu samo radi tuluma, pa opet dobro...mislim, moj je prvo kad se vratio pitao kada ću ga učiti kuhati (hej, od klinca koji nije znao kajganu napraviti, dobila sam natrag jednog koji je postao zainteresiran za umjetnost preživljavanja bez mamine kuhinje!).
    i da, za ručnike nije ni on siguran, ali mislim da je nosio i njih, kaže da ona festivalska narukvica daje popuste ali samo na skijalištu, da su nešto i koristili, ali ne baš previše. osim mojih sarmi imali su od gotovog vrlo malo, kaže neko meso (hm) i živjeli su uglavnom na pašti. neku su piletinu tamo kupili i pekli.
    sve u svemu, salame, sir, jaja, pahuljice....preživjeli bi i na tome.

  15. #115

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    alex, jesi prikupila sve info, dobila onu završnu obavijest s detaljima? opuštena si ili je nervoza na vrhuncu? danas sam bila u agenciji nešto provjeriti oko rezervacije opreme i došla baš u tijeku telefonskog razgovora s jednom majkom, pretpostavljam, koja je sada prikupljala informacije, a sutra se kreće. sjetila sam se ove teme i tvojih strahova.

  16. #116
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Ja sam na novu godinu slučajno srela jednog pratioca,reko da jedva čeka put
    Sretno svima i klincima i roditeljima
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.01.2019. at 18:42

  17. #117
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    alex, jesi prikupila sve info, dobila onu završnu obavijest s detaljima? opuštena si ili je nervoza na vrhuncu? danas sam bila u agenciji nešto provjeriti oko rezervacije opreme i došla baš u tijeku telefonskog razgovora s jednom majkom, pretpostavljam, koja je sada prikupljala informacije, a sutra se kreće. sjetila sam se ove teme i tvojih strahova.

    mislim da sam to bila ja
    u zagrebu se nitko nije javljao pa sam zvala rijeku

    mirna i staložena
    apaurini, helexi i sanvali pripremljeni

  18. #118
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Ajme sva sreća da si doktor

  19. #119
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku


    apaurini, helexi i sanvali pripremljeni
    čemu to služi (nisam doktorica)

  20. #120
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme sva sreća da si doktor
    Si sigurna? Možda bi joj bilo bolje da ne zna čemu to služi, kako NanoiBeba kaže, hehehe....

    Ont. Da, to su godine koje treba dobro iskoristiti, jer kad nam djeca zađu u ove u kojima smo sada mi, bilo bi šteta da se nemaju čega sjećati...

    Sve će biti u redu.

  21. #121

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    joj, baš sam i pomislila da si to ti (negdje oko 12.30-13.00?)
    zato sam i išla ovdje pitati. ako ništa moraš priznati da je cura na telefonu bila jako strpljiva i smirena.
    kupi franke ako još stigneš, nije ti pametno forsirati euro.
    ja sam jučer svome pokupovala eure da ima točno za sve one specificirane depozite, taksu....dakle, ono što je u eurima i plaća u eurima, za život tamo ima franke (vjeruj mi, sve je dovoljno preskupo da te još oderu pri svakom plaćanju).

  22. #122
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Potpisujem Peterlin a i Riječanku.

    Meni je sama muka na pomisao cijena u Švicarskoj. To je valjda jedina zemlja u kojoj sam u tjedan dana jednom sjela u kafić - u stvari slastičarnicu i popila kavu.
    I ne kužim aleks zakaj si zvala - pa one upute su jako detaljne. A mogla si i mene pitat za franke

    Pisala sam prošle godine što se nama dogodilo s telefonskim računima. MM i ja koji imamo pretplatu smo dobili prilično velike račune - na ispisu je je bilo da smo se tipa 20tak puta dnevno spajali na internet i koristili ga po minutu. Zo je naravno nemoguće, jer ja mobilne podatke imam ugašene i kod nas, a bome i u EU.

    Klinci koji imaju bonove, nisu imali taj problem. Iako si ja nekako mislim da to ima veze s našin Tcomom, a ne sa Švicarcima

  23. #123
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    bila je strpljiva
    i nije skoro nis znala vec je sve morala ic nekog pitati

    pitala sam koliko lijecnickih ekipa ide
    pitala sam imaju li sudjerice u apartmanu

    vidite, ja nisam bas svjetski putnik, i nikad na skijanju nisam bila, al to malo sto sam putovala nije mi se nikad desilo da nosim posteljinu
    iskreno, meni je to van pameti
    sto jos nema?
    deka, jastuka?
    valjda ima casa i padela

    pretpostavljam da nema ni kuhinjskih krpa (mora s necim uhvatit padelu kad pastu cijedi)

    mi nismo imali ni roditeljski koji je odrzan u jedoj zg gimnaziji

    znam da nemre sve ponjet sa sobom
    al npr:
    tbl za sudjericu
    sol, papar, kuhinjske krpe
    sredstva za zavrsno ciscenje.....
    hoce vasi tamo kupovati ili nositi od doma?

    koliko im dati franaka?
    250 eura treba za sve pologe i ono sto se placa u eurima
    koliko franaka za neku osnovnu potrosnju

    sto od klope?
    njih je 7 i kao svaki dan ce netko
    ja kuham bolonjez za sutra
    pekmeze, linolade, sireve da joj dam da vuce il to sve tamo kupuju?

  24. #124
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ionako ti nitko ne može reći za apartmane - piše ti na papiri da nisu svi isto opremljeni.

    Piše da suđa ima. Naši su napravili popis tko šta nosi s tim da su neke tvari glupe , pa neću poslat.

    Sjetila sam se da se u Švicarskoj uglavnom može platiti i eurima, ali nije povoljan tečaj.

    Nekak mi je ta tvoja cifra 250 eura visoka. Ja na karju nisam zbrojila, ali mislim da nije toliko. Tvoja ima ski opremu?


    Ma to cijelo skijanje je meni glupo.- I te fore s jeftinom Francuskom, sada Švicarskoj. Prvo se ko manijak beskonačno voziš do tamo, a onda imaš još toliko troškova da si mogao otići na normalno skijanje negdje puno bliže. Teška deračina roditelja, kao i svaki školski izlet, putovanje, maturalac.

    Ali ono kaj veli Peterlin, takve stvari im ostanu kao jako lijepe uspomene. Kuc!kuc!
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 04.01.2019. at 11:00

  25. #125
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Daj joj osnovno da vuče pol kile tijesta,neki špek,nešto suho,flašu vode
    Imaju suderice,ali tablete treba uzeti ,zna i dovoljno da jedno dete uzme par komada,ja nisam vična suderici,nek se dogovore i podijele perise,krpu za suđe.
    Kad idu doma soba mora bit očišćena jer inače uzmu polog koji klinci moraju dat na pocetku
    .mali frend i društvo nose svako po čarobnu krpu,nisam sigurna da li ima gore metle i misaflini,ali to bi trebao znati netko ko je bio gore.sad smo bili u Sloveniji i bilo je i dampera,treba i to vidjeti jel ima u svici.
    I jedna dobra vijest oni koji prežive,i osude se ići iduće godine festival se seli ponovo u Francusku.
    Inače ide oko 1500 klinaca iz hr,ili sve skupa s pratnjom,čovjek koji mi je to Reko ne zna točno,ali računajte da pratnje smiju uzeti nekog od svoga sa sobom,konkretno ovaj moj ide s ženom i najmlađim djetetom. Pratnja dva puta na dan mora vidjeti djete za koje je zadužen,negdje oko ručka na stazi i obavezno navečer dolazi u sobu i kontrolira kaj deca konzumiraju
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 04.01.2019. at 11:09

  26. #126
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Na putu do skijališta stanu u nekom velikom dućanu dečki su tam znali svašta kupovati,ali i u selu postoji dućan pa se može do kupiti ako nešto treba hitno .

  27. #127
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Prve godine su dosta nosili iz ZG,ali je ispalo da dosta tog su vratili,pa su prošle godine nosili samo za sebe neke stvari,i malo bolje rasporedili kuhanje.za ovu godinu nisam pitala kaj nose

  28. #128
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Bas deracina,jel kad vidiš da su masa skijališta po Sloveniji za đake tjedan dana ispod ili oko 3000 kn s tri glavna obroka i većinom i užinom,ali veli opet moj pratitelj strastveni skijaš da su to velika skijališta s puno km staza ,a opet ako hoćeš možeš nadoplatiti još par km više
    Sretno dečkima i curki
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 04.01.2019. at 11:35

  29. #129
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Gle, nadodam sitno, i skijamo svi četvero. Ok, ne nudim koncert pride. Ni alkohol

  30. #130
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    I maturalac velikom ispada vise od 4500 a samo praktički dorućci plačeni

  31. #131
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    može pomoć oko popisa što bi se trebalo ponjeti?
    da
    znam
    zadnji je dan
    ja sam mislila da će se oni dogovoriti, ali oni su u oblacima

    posteljina
    ručnici

    što od sredstava za čišćenje?
    tablete za suđericu
    spužvica za pranje
    kuhinjske krpe
    neka čarobna krpa za kasnije čišćenje
    neki arf il nešto u tom stilu univerzalno za čišćenje

    što ponjet od klope?
    ručak za njen dan
    čajeve?
    kakao?
    pekmez?
    linolada?
    šećer?
    sol?

  32. #132
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Paket čaja po klincu,mala teglica pekmeza ili Nutella za njih dva tri,možda koja juha u vrećici,kakao,litra trajnog mlijeka,pol kile pašte,jesti skuha o od doma bar za jedan dan. Nešto kolača ako je ostalo,neke kekse,obavezno crnu čokoladu,neke stapiće,probiotik
    U ruksak posebno paket keksa,dve flaše vode,jedan manji sok,dva tri sendviča za put,mali jogurt za doručak

  33. #133
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Bilo bi zgodno dat joj termosicu da im po danu toplo nekaj a popiti

  34. #134

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ja pitam moga što su se dogovorili (jučer su se nalazili za konačni dogovor) i ponovo ne znam ništa novo. on samo sarme spominje, ja kažem da, to je spremno, što još? "ma, ne brini..."
    što god spomenem odgovor je "netko to nosi". što da ja tebi spremim...."sarme". eto, ne da su u oblacima nego...sad sam isforsirala da provjeri za tablete za suđericu i to nam je zapalo, dalje neću forsirati. prošle godine je sve bilo ok.
    uglavnom, ja se oko toga ne brinem, stvano nema potrebe. netko će se sjetiti nećega, netko nečeg drugog, imat će dosta toga suvišnog, nešto će prifaliti...ali, neće biti gladni ni žedni.

    moj je popis, dakle, vrlo kratak:
    osim odjeće, obuće, kozmetike nosi:
    dvije plahte, jastučnicu, ručnike
    sarme i tablete za suđericu

    za iznos eura, mislim da je alex ipak uključila i najam opreme

  35. #135
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Ne zaboraviti plavu karticu od osiguranja,mada ne znam jel ona vrijedi u švici

  36. #136
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    nisam najam opreme već školu skijanja
    i za internet router il kako se to već zove, ako soba nema wifi

  37. #137
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ne zaboraviti plavu karticu od osiguranja,mada ne znam jel ona vrijedi u švici
    pa valjda je platila osiguranje. Plava kartca, bojim se, ne vrijedi baš za sve. Ne znam, nisam isprobala, al za te ekstremne stvari uplaćuje se zdravstveno osiguranje

  38. #138
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ne vrijedi za EEU

  39. #139

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    mi smo, naravno, uplatili putno zdravstveno osiguranje i osiguranje za slučaj otkaza putovanja.
    baš je jedna od cura iz naše grupe nedavno bila bolesna i ne može ići. to je nešto na čemu ne treba štedjeti.

  40. #140
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i mi smo to platili
    i putno
    i osiguranje od otkaza

  41. #141
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    A opet mi nije jasno zašto se u slučaju bolesti mora plaćati krevet viška punih 100 eura,nije to nimalo malo

  42. #142
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A opet mi nije jasno zašto se u slučaju bolesti mora plaćati krevet viška punih 100 eura,nije to nimalo malo
    nije ni meni
    da to nije uračunato u osiguranje od otkaza
    mi imamo takvu situaciju

    puno toga meni u toj organizaciji nije jasno
    ali trebala sam se prije dobro raspitati
    moja krivica

  43. #143
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Možda u vašem slučaju će nekog u zadnji čas ubaciti k vašim curama u app,takva je situacija bila kod naših prije dvije godine

  44. #144
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Općenito, to je sve deračina i zarada na mladima. Al kaj je tu je. Ma svaki aranžman s agencijom je tog tipa, samo još kod ovih za mlade i više izraženo

  45. #145
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Jesu stigli Tj. Jesu li se javili?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 06.01.2019. at 16:34

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    sve javljanje moga se vodi na sve ok, sve je dobro... i to mi je za sada dovoljno (slab ili nikakav signal, loš wi-fi i sve sl. što starci mogu progutati, ali budući na kojoj je mreži i vjerujem da je tako).
    vidim da skijaju i da je vrijeme (do danas barem) prekrasno, slike mi proslijedi jedna mama čije dijete ipak malo i zabilježi. odlično im je (osim ako su se naslikavali samo da nam dokažu da skijaju pa odbacili skije i ulovili se boca ). Kad vidim onaj kontrast plavetnila neba i bjeline snijega ... dođe mi da i ja proskijam. Tamo mu je 2/3 razreda, odlična su ekipa, stvarno bi mi bilo žao da to propusti, iskustvo je to za cijeli život.

  47. #147
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    E sad kad bi bila u kompi s nekim klincems koji nije išao vjerujem da bi njemu slao samo slike flaša,bar tak naši znaju

  48. #148
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Vidim da nitko neće stavit pa budem ja
    http://www.blick.ch/news/schweiz/tou...d15110386.html
    http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...bjeci/8268131/

    Kaj napisat kao komentar? Dobro je da su djeca dobro. Al muka mi je od svih školskih izleta, maturalaca, biranja agencija, agencija, starih autobusa, autobusa koji na mjesto polazaka dođu već razbijeni, profita, deranja roditelja itd itd.

  49. #149
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    I ja sam odmah po čitanju vijesti, pomislila na djecu forumašica.
    Samo da su sretno stigli doma. Avantura je to, kojoj ih moramo izložiti u bilo kojem obliku, jer moraju učiti živjeti.
    Uf, svašta sam i ja prošla sa avanturama mojih
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 13.01.2019. at 09:47

  50. #150
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Cure javite kak je bilo klincima
    Ovo s Splićanima je baš grozno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •