Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Dobro veče

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    5

    Početno Dobro veče

    Nova sam ovdje još gledam kako funkcioniše ovo i čitam pitanja i odg.
    Pa nadam se da ce te i meni odg.

    Naime vec 3 mj ja i mm radimo na bebi . Pratim plodne dane ,srednje - visoke mog.trudnoce i praktikujemo int.odnose u tim danima ..
    2 mj menga mi je dolazila po kalendaru na vrijeme al nije bilna obilna . Takodje ovaj mj je kasnila dan . Al imam jake bolove i obilniju mengu . Bolovi u trbuhu su nepodnosljivi . Jako tvrd stomak .
    Da napomenem takodje kg mi je skocila za 3kg ka gore u zadnjem ovom mj .

    Da li imate neki savjet .?
    Doktor il test posle ove menge ?
    Unaprijed hvala ,
    Lp

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Gatanje iz graha.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    5

    Početno

    Jako smješno

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Gatanje iz graha.
    Hehehe, tako je...

    A sad ozbiljno: 3 mjeseca nije dugo vrijeme. Ja bih pričekala još par ciklusa. Neke žene lakše zatrudne u određeno doba godine, pa vam možda sad jednostavno nije pravi trenutak. Praktičqn savjet je da se opustiš, jer na silu i pod pritiskom takve stvari idu teže. Sretno i malo više strplj3nja....

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala na savjetima i odg
    Lp

  6. #6
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Ako sumnjaš da si trudna usprkos krvarenju, test na trudnoću neće odmoći. I oni najjeftiniji su dovoljno pouzdani.
    Usput, što se tiče naslova - pomoći će da ubuduće stavljaš naslov iz kojeg se odmah vidi problem koji te muči. Da si recimo stavila "Jesam li trudna" sad bi imala bar 45 odgovora. Jako volimo takve teme

  7. #7
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ako sumnjaš da si trudna usprkos krvarenju, test na trudnoću neće odmoći. I oni najjeftiniji su dovoljno pouzdani.
    Usput, što se tiče naslova - pomoći će da ubuduće stavljaš naslov iz kojeg se odmah vidi problem koji te muči. Da si recimo stavila "Jesam li trudna" sad bi imala bar 45 odgovora. Jako volimo takve teme


    Ako je sad menga obilnija, ja ne bih rekla da si trudna, ali s obzirom na bolove i takvu mengu zna se desiti trudnoća koja ne opstane pa je jača menga. Sad to nitko više ne može znati.
    Sretno dalje i što prije ostvarila trudnoću

  8. #8
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku


    Ako je sad menga obilnija, ja ne bih rekla da si trudna, ali s obzirom na bolove i takvu mengu zna se desiti trudnoća koja ne opstane pa je jača menga. Sad to nitko više ne može znati.
    Sretno dalje i što prije ostvarila trudnoću
    Tzv. biokemijska trudnoća. Kako sam ja dugo pokušavala ostati trudna dok sam dojila, točno ih prepoznajem, bradavice budu jako osjetljive, a trbuh i grudi napuhnute. Dakle stvori se zametak ali se ne uspije usaditi u stijenku maternice. U tom slučaju simptomi nestaju za dan dva i većina žena to ni ne primjeti.
    Nije ništa neuobičajeno, meni se to dogodilo bar 3 puta, a osjetila sam jer mi je dojenje pri tom bilo izrazito neugodno.

    I što se krvarenja tiče, slažem se s Mumom, lakša krvarenja se često događaju u trudnoći i zamjene s menstruacijom, ali ako je krvarenje obilno, teško da si trudna.
    Eto, više sreće drugi put

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala na odg i na savjetu za naslov .
    Jako ste ljubazni
    Lp

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala puno .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •