Stranica 3 od 12 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 551

Tema: Prvašići 2018/2019

  1. #101
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    eh da i u prednji džep koji je obično iznutra ide flomasteri, informativka, maramice, ključevi od oramrića i sl. sve to dodatno krade unutarnji prostor torbe.

    Heba te apsolvirala sam te školske torbe

  2. #102
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    još bih dodala i škare i ljepilo u sticku

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    ajoj koliko je toga, malo sam zaboravila da se na pocetku nosi sve
    a jel netko zna, ja nigdje nisam uspjela pronaci, gdje ima torbe na kotacice koji se skidaju pa se torba moze nositi i na ledjima, ali bez kotaca koji samo otezavaju onda.
    za cure smo uspjeli naci na e kupi ali za decka ne

  4. #104
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    ja ti fakat ne znam taj dio jer te nisam proučavala, ostale sam kažem usavršila

  5. #105
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Skužila sam da torbe neće više ići dole u Mulleru tako da sam kupila sinu onu Mc Neill za 800kn da mi se i ona ne proda, ostala samo jedna. A ondakad je bal nek je maskenbal: uzela sam i kćerki anatom.ruksak za dogodine koji mi je sugerirala trgovkinja.

    Ne pitajte ništa, na 12 rata provukla.
    Al ajd rješila sam.

    Bilo je i Herlitzovih al jednostavno su manje u odnosu na ove a htjela sam da malac ima isto ko i seka. Dobio je još i pernicu, bocu, vrećicu
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.02.2018. at 15:46

  6. #106
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    I onu posudu za sebdvič.

  7. #107
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Moj ina skare i ljepilo u posebnoj okrugloj pernici. Ima tri džepa, prvi najmanji stane maramice, spreja za nos, ključevi, srednji pernica velika, pernica okrugla, i tjelesni, koji se nosi doma u petak, tenke ostaju u školi. Najveći koji ima dovoljno prostora za knjige i još ostane mjesta kupljeno pred godinu dana u Torbe i to u Wg

  8. #108
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    jelena O u našem novo-starom dućanu prodaju bilježnice za neke sitne novce, Ja kupila malenoj da probamo (pisanka C 2,69kn) izbrojala sam listove jednako kao i ostale skuplje bilježnice koje sam kupovala u Mulleru (samo one imaju tvrđe korice, plastificirane tako da ...). Mislim se pa nek joj budu za glazbeni i vjeronauk.

  9. #109
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Bilježnice kupim prije školske godine u dovoljnom broju

  10. #110
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    ma i ja ih imam i viška al bit će još pisanja di lipnja, pa sam ipak htjela probati.

  11. #111
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    I jeste dobili termine? Ja jutros preuzela svu papirologiju, za 2 tj idemo u skol.ambulantu, a prije toga do pedijatra. zubara, krv, urin.

    Ijuju pocelo jee....

  12. #112
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ako netko naleti na dobru torbu za dečka prvašića, npr. scout, na popustu, molim da javi

    Mi smo danas dobili pisamce za A. moramo se javiti u školu

  13. #113
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    I jeste dobili termine? Ja jutros preuzela svu papirologiju, za 2 tj idemo u skol.ambulantu, a prije toga do pedijatra. zubara, krv, urin.
    ....
    Obavili zubara, laboratorij, pedijatra. Idući tjedan školska pa još razgovor u školi i - krecemo Ja se veselim i mislim da je posve spreman tako da nemam nikakvih sumnji ni nedoumica. Jako mi je sazrio ove godine...

    A i on se veseli najgora prijetnja (u sali naravno) je da će ostat još jednu godinu u vrtiću. On je već pun planova za školu s kim će ić kako će se javljati na satu koje ocjene će imati (petice) itd. Previše ga je sestra pripremala zadnje tri godine

    Ajme ja drljam po forumu a on se kupa, igra se š parfemom od kćeri sav mirisi na strumfeta parfem.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 05.03.2018. at 21:44

  14. #114
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    O pa fino, znači krenulo je kod dosta vas.

    Mi imamo papire od zubara, a ostalo ćemo idući tjedan jedno jutro tako da sve imamo za škol.ambulantu za 2 tjedna.

  15. #115
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Nasa skola je objavila samo da se treba ici kod skolske dr i tamo da cemo dobiti termin za testiranje u skoli. Nikakvi zubari, pedijatri, krv, urin, papirologija... od kud vam sve to i gdje ste dobili takve informacije? totalno sam sad zbunjena...

  16. #116
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mi danas nosimo papire u skolu, al ove opce (domovnica, rodni list, prebivaliste...). Moja pametnica se uopce ne raduje skoli. Fuj vrtic, fuj skola, fuj posao... on ce odma u penziju da moze cijelo dan igrati Lego Star Wars :D

  17. #117
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Bella
    Pa u skolskoj amb

  18. #118

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Kod nas maksimalno zbrljali "sistematski predškolski pregled". Ništa laboratorija, ništa zubar, ništa procenjivanje stanja kičme, tabana, razvoja genitalnog sistema (za ovim poslednjim i ne žalim...). Pedijatar je sprečen, i dr stomatolog je sprečen, od svega samo pregled kod očnog, težina, visina i revakcinacija. Sa ćerkom to nije izgledalo tako neozbiljno. Ali dobro, zdr. papiri su tu, čekamo poziv iz škole.

  19. #119
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bella
    Pa u skolskoj amb
    Ok. Sad mi je lakse... valjda cemo i mi dobiti onda sve to kad odemo...

  20. #120
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Kod nas je bio roditeljski u vrtiću sa školskom medicinom i tamo smo dobili sve uputnice, popis dokumentacije za donijeti i termin za pregled i cijepljenje. Bravo za našu školsku medicinu hrpu vremena mi je uštedjela

  21. #121
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi ovaj put polako... nismo još krenuli, a ni škola nije još stavila obavijest. Do sada je vrtić dijelio uputnice a sada se moramo javiti školskoj medicini koja će nam dati papire.
    Budemo u travnju, ima vremena...
    Posljednje uređivanje od andream : 12.03.2018. at 10:16

  22. #122

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Mi smo u vrtiću dobili termin za liječnika 26.04. Prije toga trebamo izvaditi krv i urin i obići stomatologa... nakon toga testiranje u školi...valjda će biti početkom svibnja...na stranici škole još stoji sve o upisima od prošle godine..

  23. #123
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ja isto hocu sve obavit sto prije jer imamo dosta nekih planova za svibanj i lipanj pa mi se ne da da mi i to ostaje.

  24. #124
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Nama testiranje u skoli u svibnju, kod doktora u lipnju.

    Nismo imali izbora kad bismo to obavili - tako je kako su nam rekli.

    Sta se tice doktora, mi isto ne trebamo vadit krv i urin... a sto ce pregledavat na pregledu, to ne znam.

  25. #125
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    žene, trebali obavljati pregled u školskoj ambulanti ako odgađam upis jer je dijete rođeno na samom kraju 3. mjeseca 2012.? mogu li doći samo u školu i molbom tražiti odgodu?

  26. #126
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Moras sva testiranja proci bez obzira na odgodu.Mi idemo sutra kod skolske.Bili smo na testiranju na Rebru i psiholog nam je preporucio odgodu.Rodena 31.3.12.

  27. #127
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Hvala Filip!
    Oprosti ako sam indiskretna, ali zanima me jeste li kod psihologa išli samo radi odgode skole?

  28. #128
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Zapravo, želim pitati, mora li dijete imati kakvu dokumentaciju da bi dobilo odgodu upisa ili je upis može odgoditi i na zahtjev roditelja?

  29. #129
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto hocu sve obavit sto prije jer imamo dosta nekih planova za svibanj i lipanj pa mi se ne da da mi i to ostaje.
    Meni je sve to formalnost i pomalo gnjavaža, s obzirom da mislim da je zdrav i spreman njemu od svega toga treba samo cijepljenje. Pa se želim toga čim prije riješiti. Ostao nam je samo razgovor u školi sredinom travnja.

    Sto se odgoda tiče, koliko znam, formalno bi svakako trebalo nešto vise od puke želje roditelja. I ide se na komisiju sa svom dokumentacijom u kojoj su navedeni razlozi. S druge strane koliko znam većina dobije odgodu ako je bas jako želi. Meni osobno datum rodjenja krajem ožujka ne bio nikakav faktor već spremnost djeteta za školu.
    E da i mora se obaviti pregled u ambulanti.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 12.03.2018. at 19:23

  30. #130
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Može i na zahtjev roditelja ali ipak treba reći i neki razlog.
    Par nasih kolega iz vrtića je škola odbila kao nespremne jer djete nije znao slovkati neku težu riječ i slično. Tak da i škola može tražiti odgodu a ne samo školski liječnik

  31. #131
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Slazem se sa sillyme.
    Po mom misljenju datum rodjenja apsolutno mi ne bi bio kriterij za odgodu skole nego iskljucivo spremnost djeteta.ili je spremno ili nije.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Zapravo, želim pitati, mora li dijete imati kakvu dokumentaciju da bi dobilo odgodu upisa ili je upis može odgoditi i na zahtjev roditelja?
    Ne može samo na zahtjev roditelja. Povjerenstvo škole treba utvrditi da je zahtjev roditelja opravdan, sve skupa dokumentirati (vlastitim opservacijama i zaključcima ako nema dr dokumentacije) i poslati Povjerenstvu Gradskog ureda da donese rješenje.

  33. #133
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Može i na zahtjev roditelja ali ipak treba reći i neki razlog.
    Par nasih kolega iz vrtića je škola odbila kao nespremne jer djete nije znao slovkati neku težu riječ i slično. Tak da i škola može tražiti odgodu a ne samo školski liječnik
    Pa je li stvarno dijete može biti odgođeno za upis ako ne zna slovkati težu riječ? Što je uopće teža riječ, tipa 10 slova ili...?
    Po gore navedenom Pravilniku "Privremeno oslobođenje djeteta od upisa u prvi razred osnovne škole ostvaruje dijete kojemu je zdravlje teško oštećeno ili ima višestruke teškoće". Možda su onda ipak u pitanju bili drugi problemi.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Pa je li stvarno dijete može biti odgođeno za upis ako ne zna slovkati težu riječ? Što je uopće teža riječ, tipa 10 slova ili...?
    Po gore navedenom Pravilniku "Privremeno oslobođenje djeteta od upisa u prvi razred osnovne škole ostvaruje dijete kojemu je zdravlje teško oštećeno ili ima višestruke teškoće". Možda su onda ipak u pitanju bili drugi problemi.
    Tema je bila odgoda upisa u 1. razred, a ne oslobođenje djeteta od upisa u 1. razred, što nije isto.

  35. #135
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Može i na zahtjev roditelja ali ipak treba reći i neki razlog.
    Par nasih kolega iz vrtića je škola odbila kao nespremne jer djete nije znao slovkati neku težu riječ i slično. Tak da i škola može tražiti odgodu a ne samo školski liječnik
    Sad ce sljedece traziti da znaju pisati i citati prije skole? Svasta.

  36. #136
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Pa da, zato i pitam... slovkanje težih riječi.... pa nije li dovoljno znati slovkanja tipa 4-5 slova u riječi?
    Ja sam sa svojom prije dvije godine kad mi je u školi na testiranju rečeno da ne zna složena slova tipa LJ, NJ, DŽ rekla mrtva hladna da do tih slova još nismo stigli.

  37. #137
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ja ne znam jel bi moj znao rijec od 5 slova slovkati... a u vrticu su nam pocetkom ove vrticke godine rekli da je on mogao vec krenuti u skolu.

  38. #138
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Sta se tice doktora, mi isto ne trebamo vadit krv i urin... a sto ce pregledavat na pregledu, to ne znam.
    nama su na pregledu dali uputnicu za krv i urin i sestra je rekla da joj mailom ili na whatsapp pošaljem nalaz
    na lječničkom je bio neki bazični sistematski, kod sestre je trebalo nacrtat čovjeka, izmjerila je težinu, visinu, cijepila ga, mislim da je bio pregled vida,i ne sjećam se ničeg više
    kod doktorice pregled, i ona dosta s njim priča da procijeni malo samostalnost i emotivnu zrelost i tako
    to sve na Mertojaku

  39. #139

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ma daj...kill me....koliko ja znam treba znat sintezu i analizu riječi, a ne slovkanje. Moj ne zna uopće slova. Sad se mučim da skuži prvo slovo u riječi. Baš da vidim tko će mi reći da mora zbog toga ostat još godinu u vrtiću... Mislim da su to poluinformacije..

  40. #140

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    nema šanse da slovka bilo kakvu riječ...niti da su tri slova... zna napisat svoje ime. Mali je pamtenjaković, ali ga slova ne zanimaju uopće. Ne očekujem nikakve probleme u 1. razredu. SVe se to nauči...ovaj brije na prirodu.

  41. #141
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kladim se da se radi o sintezi i analizi, i da jelena na to misli kad kaže 'slovkanje'.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Kod nas je zelja roditelja za odgodu dovoljna, ne znam nikoga kom su odbili (a vise njih kojima su prihvatili). Kako to na papiru rijese, ne znam.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Lili znam da si ti curu upisivala prijevremeno. Jesi li stekla dojam da većinu zahtjeva za prijevremenim odbiju ili ipak ne? Ja sam predala zahtjev za prijevremenim upisom, malena je rođena 30.05.2012., ona ima silnu želju da ide u školu i ne prestaje pričati o tome od rujna Nadala sam se da će je proći ali nije, tako da sam se ipak odlučila za prijevremeni. Psihologica u vrtiću mi je dala mišljenje, ona općenito nije za prijevremen upise ali kaže da je po njoj dijete spremno. Ona je prosječno dijete, po meni je za školu spremna, zna otprilike iste stvari koje je znala i starija kada je kretala u školu. Zna sva slova, zna slovkati kraće riječi, kraće riječi zna i pročitati i to je to. Za emocionalni dio nisam sto posto sigurna. Ali ona je otvorena, druželjubiva, lako sklapa prijateljstva, većina prijateljica joj je nešto starija od nje i mislim da će se dobro snaći u školi.
    Zanima me iskustvo, da li većinu odbiju jer na to me je upozorila prihologica iz vrtića.

  44. #144
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    yin&yang,

    ima jedna stara tema tamo sam pisala detalje, ako je pronađem linkam ti.
    za moju kćer je to bila najbolja moguća odluka.

    Žalosno je što su psiholozi u vrtićima (naša kao i ova tvoja) načelno protiv, meni osobno je to protiv postulata struke. Pa miša mu nisu sva djeca ista, dijete ili je ili nije spremno za školu. Sjećam se da je bilo dosta papirologije, ja sam svoju čak vodila i kod Sever na testiranje. S tim papirom znala sam da nema šanse da nas odbiju kad ga pročitaju.

    dosta sam zaboravila, ajd nađem ti temu pa nastavimo tamo pisati da nismo van teme.

  45. #145
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Nažalost, tema je zatvorena (u arhivi): http://forum.roda.hr/archive/index.php/t-7772-p-2.html

    ali možeš pročitat što smo pisale. Ako imaš novih pitanja, najbolje da otvoriš novu temu.

  46. #146
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    kolko se sjećam može se predati papiri za sve prijevremene, oni koji su rođeni od 1.4. do 31.12. neke godie ( ne da mi se sad računati)

    i moja frendica je upisala pred dost godina i svoju curu, ali ona je bila samo deset dana kasnije od granice rođena

  47. #147
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kolko se sjećam može se predati papiri za sve prijevremene, oni koji su rođeni od 1.4. do 31.12. neke godie ( ne da mi se sad računati)

    i moja frendica je upisala pred dost godina i svoju curu, ali ona je bila samo deset dana kasnije od granice rođena
    pa zna ying and yang da se mogu predati papiri za sve koji žele prijevremeni upis, ali ona pita jel se takvi zahtjevi u načelu odobravaju. To su 2 različite stvari.

    btw sjetila sam se bitnog detalja, potrudi se među prvima obavit svu papirologiju jer se treba dobrit u nekom trenutku i potvrđen "papir"iz gradskog ureda a sve te papire trebaš imati prije odlaska na razgovor u školu. Nama su dali prednost i u školskoj ambulanti baš zbog prijevremenog. ima koji papir više nego za redovni upis.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.03.2018. at 12:06

  48. #148
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    svakak ovisi o puno faktora, i doktor i škola, posebna testiranja, nitko ti tu ne može garantirati ni polazak ni odgodu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.03.2018. at 12:14

  49. #149

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Ok, hvala ti, pročitat ću. Proceduru znam to sam sve već riješila, imamo termin za školskog liječnika i psihologa u školi. Meni isto nije jasno zašto su svi apriori protiv. Ja mislim da mi za moju malu ostaka u vrtiću još jednu godinu bio kazna. Ona bi barem to tako shvatila Nažalost novaca da je testiram kod Sever nemam, raspitivala sam se o cijenama jer sam isto pretpostavila da je s tim papirom ne bi odbili. Makar ona nije neki lumen, mislim da ona ne bi pokazala neke iznad prosječne rezultate, ona je jednostavno prosječno dijete, koje je po mom mišljenju spremno za školu (ima još i stariju sestru pa je upoznata sa svim). A meni je psihologica u vrtiću rekla da mora pokazati iznadprosječne rezultate za dob da bi u školi odobrili prijevremeni upis.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    svakak ovisi o puno faktora, i doktor i škola, posebna testiranja, nitko ti tu ne može garantirati ni polazak ni odgodu
    Pa ne tražim da mi netko garantira naravno da to nitko ne zna. Zanimaju me samo iskustva. Papir od Gradskog ureda za obrazovanje imam. Termin kod školske liječnice je tek 08.05., upoznati su svi s činjenicom da je riječ o prijevremenom upisu. Zvala sam i psihologicu iz škole, imam i kod nje termin. Kod nas još malo kompliciranije jer pripadamo jednoj školi a upisujemo se u drugu gdje mi već ide starija kćer (psihologica kod koje idemo na testiranje je u ovoj školi koju ćemo upisati jer ova druga škola nema psihologa). Zanimalo me je samo je li stvarno istina da većinu zahtjeva za prijevremenim odbiju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •