Stranica 8 od 12 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 551

Tema: Prvašići 2018/2019

  1. #351
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A jesu kod vas javno objavili popise razreda?

  2. #352
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A jesu kod vas javno objavili popise razreda?
    Pa očito kad znam i s kim nije i koliko ih je. Ne pišu imena nego šifre ali smo mi roditelji izmijenili informacije tko je gdje

  3. #353
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kod nas onaj koji je htio kakvu info moral je jučer biti u školi ujutro
    Je i u vrtiću su bile neke šifre

  4. #354
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Sillyme baš mi je žao.
    Mislim.ono, mogu garant u 90% slučajeva ispoštovat želju roditelja i prvašića samo da je malo volje.

    Jelena-O nije, ova je SH (inicijali).

  5. #355
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ne znam koja bi to bila,ali valjda će vam sjesti

  6. #356
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam koja bi to bila,ali valjda će vam sjesti
    Naravno da će sjest, a ako neće preživit će 2 god.

    To sa šiframa mi je toliko glupo i bezvezno mah....

    Mi smo mogli vidjet imena na porti od 9-12:00h.

  7. #357
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ali mogla si vidjeti samo za svog klinca? Malo to sve bezveze tak i tak je prošle godine papir stajao punih dva dana i onda nestao,dok od ranijih generacija ima na webu cijela postava generacije

  8. #358
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Pozdrav društvo, evo i nas.
    Čovječe, jučer sam rodila, otkud već prvi razred???
    Ukratko, sve je spremno, sve je kupljeno (ima i viška), sreća neopisiva vlada, i svi su ok osim lude mame koju je uhvatila panika nemila.
    Mrzim šifre, lani je sve lijepo pisalo na netu, i eno još uvijek stoji, a sad kao neka zaštita podataka, pojma nemamo ni koji smo razred ni tko je s nama, ali ajde, mi još imamo vremena, naši su odgodili školu do 10.9. nama Dalmošima nikad dosta odmora.

  9. #359
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A zakaj naši tak ne počnu pitaju naši klinci?

  10. #360
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ali mogla si vidjeti samo za svog klinca? Malo to sve bezveze tak i tak je prošle godine papir stajao punih dva dana i onda nestao,dok od ranijih generacija ima na webu cijela postava generacije
    mogla sam vidjeti cijeli razred, a čuj drugi razredi me iskreno ni ne zanimaju.
    ni kod kćerke pojma nemam o njihovoj generaciji, znam o njoj i njenom razredu. Meni dosta.

  11. #361
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ja cu sada ispasti partibrejker ali po meni ne bi trebalo biti ljutnje ak se ne dobije uciteljica koju se trazilo ili frend.mi smo trazili ucitelja a nismo ga na kraju dobili nego mladu uciteljicu.cijela njegova grupa osim dvoje klinaca ide u drugu razrednu grupu.to je tako.naprosto nisu mogli dozvoliti da u jednoj grupi ima 10 a u drugoj 50 djece.i to mi je isto smisleno obrazlozenje.a opet staviti cijelu vrticku grupu u 1 razred-pa to bi i sineku bio horor!
    Kod nas su rasporede po razredima citali na grupnom roditeljskom.a prvi imamo vec u srijedu.
    Posljednje uređivanje od andream : 01.09.2018. at 22:06

  12. #362
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    U četiri razreda ide njih bar 15 iz grupe. Da su htjeli mogli su ga staviti (jer su djeca raspoređena po svim razredima). Očito ima neki drugi kriterij. No ako je već bitnije nešto drugo zašto uopce pitaju za prijatelja? Srećom, poznavajući naš školski sustav, nisam sinu rekla da su me pitali jer bi jadan dva mjeseca se uzaludno veselio kak će bit s najboljim prijateljem u razredu.

    Srecom moj sklapa brzo prijateljstva i ima ih još 5-6 iz grupe uključujući par dobrih prijatelja pa će biti ok. No ovo mi je naravno zao jer je dečko super i bezvezno mi je tako gaziti osjećaje i želje djece odmah na početku. Budu se već družili pod odmorima.

  13. #363
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Lili ajde samo me zanima koliko ima razreda,to moraš znat?

  14. #364
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Moj veliki je upao u razred samo s jednom curom iz vrtića,klinka isto,klinac s jednom curom i dva dečka s time da se jedan odselio još prije početka nastave.
    Ali svi se snađu i nadu nekog,recimo moj je jako veliki prijatelj s svojim imenjakom

  15. #365
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I nas su pitali za ucitelja i za zelju za frendom.nista od toga nije na kraju dobio.moja je greska bila jedino sto sam mu rekla da ce dobiti ucitelja kojeg nije na kraju dobio.prihvatio je to na kraju i veseli se skoli jako.danas je ujutro rekao za skolu: napokon,nakon svih tih godina ☺
    I vjerujem da ce se brzo prilagoditi u novom drustvu kao i njegova seka koja nijedno dijete doslovce nije poznavala, a njena vrticka grupa raspoređena u druge razrede.
    Posljednje uređivanje od andream : 02.09.2018. at 10:40

  16. #366
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A i da ne pozna nikog nije kraj svijeta,dosta njih se zna iz vrtića,ne mora cijela grupa ići u istu školu ni razred,ili iz kvarta
    Bit će to ok,snaći će se

  17. #367
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A i da ne pozna nikog nije kraj svijeta,dosta njih se zna iz vrtića,ne mora cijela grupa ići u istu školu ni razred,ili iz kvarta
    Bit će to ok,snaći će se
    X

    MOj stariji nije imao nikoga iz vrtića u istom razredu osnovne škole i dobro se snašao. Moj mlađi je imao poznate, ali bolje da ih nije imao....vrtićki nasilnici su bili s njim u razredu 8 godina. Bilo bi bolje da nije poznavao ni živu dušu.

  18. #368
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lili ajde samo me zanima koliko ima razreda,to moraš znat?
    Nemam pojma, mene to uopće ne zanima, Mama mi je išla na portu i javila što me zanimalo za NJEGOV razred.

    A zašto tebe molim te zanima koliko ima razreda prvašića, kad ti uopće nemaš prvašića? :plazi jezik:
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.09.2018. at 13:25

  19. #369
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ovo sto pise Peterlin itekako mi ima smisla.
    Sretno svim prvasicima sutra!

  20. #370
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma, mene to uopće ne zanima, Mama mi je išla na portu i javila što me zanimalo za NJEGOV razred.

    A zašto tebe molim te zanima koliko ima razreda prvašića, kad ti uopće nemaš prvašića? :plazi jezik:
    Zanima me općenito jer ima rošada po školi
    I kolko je razreda prvašića?

  21. #371
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Mi nista ne znamo, reci ce nam danas popodne.
    Niti nas je tko pitao s kime zelimo da ide u razred.
    Valjda ce ispasti dobro.
    Nekako mi i nije toliko kakva ce uciteljica biti, nego da ne bude u razredu s nekim nasilnicima koji mogu poremetiti funkcioniranje cijelog razreda. Valjda ce biti OK.

  22. #372
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    kopiram s druge teme, moj današnji dan.

    a danas od jutra nisam stala do sad. bem ti spremit 2 školarca ko da ih šaljem u svemir a ne u školu, on prvašić pa još više čuda, papirologije more za pročitat, potpisat, krenulo s jutarnjim šišanjem, ceremonijom, Mullerom (a 95% sam nabavila ranije), ručak vani pa onda naljepnice, imena,omoti, lik.kutije, peri tenke, izradi ključić, jedno dijete pa drugo...satralo me gore nego da sam radila pa još plast. čaše i ubruse...sutra mi treba tegljač do škole.
    ...nema da fali ni ona krpica za likovni...finitooo s priborom..
    uf samo sam pomislila na vas koje imate nekoliko školaraca i bilo mi je lakše

    I
    nače, jako je lijepo prošao 1. dan, upoznavanje, svečana ceremonija za prvašiće, sin je zadovoljan i sretan.

    Sutra nosimo punu torbu (knjige i bilježnice) + lik.kutiju + vrećicu s ubrusima, čašama i sapunom + tenisice za školu.

    samo za jelenu_O, imaju 4 razreda al velikaaaa, po mom dojmu u svakom razredu cca 26-28 učenika, zašto nisu imali 5 razreda ne znam al tako je, kako je.

  23. #373
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Meni sad pred vratima stoji tolko stvari za skolu da bi mi za sutra isto dobro dosao tegljac☺bez kutija za likovni ha ha ha
    Posljednje uređivanje od andream : 03.09.2018. at 23:07

  24. #374
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi smo popodne imali samo kratku priredbu, preuzimanje knjiga i upoznali učiteljice. Doma smo omotali knjige, nalijepili naljepnice i složio je raspored za sutra. Ima 4 sata i srećom odmah kreću boravak i prehrana. Sutra je i roditeljski pa ću čuti ostatak. U svakom slučaju ovaj put bolje organizirano i manje stresno nego pred tri godine kad su nam u 19 dali popis pribora i bilježnica i rekli da donesemo sutradan

    Jedino mi je čudno zašto ne oforme još jedan razred, u jednom 25 a ostali 27-28 učenika.

  25. #375
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    kopiram s druge teme, moj današnji dan.

    a danas od jutra nisam stala do sad. bem ti spremit 2 školarca ko da ih šaljem u svemir a ne u školu, on prvašić pa još više čuda, papirologije more za pročitat, potpisat, krenulo s jutarnjim šišanjem, ceremonijom, Mullerom (a 95% sam nabavila ranije), ručak vani pa onda naljepnice, imena,omoti, lik.kutije, peri tenke, izradi ključić, jedno dijete pa drugo...satralo me gore nego da sam radila pa još plast. čaše i ubruse...sutra mi treba tegljač do škole.
    ...nema da fali ni ona krpica za likovni...finitooo s priborom..
    uf samo sam pomislila na vas koje imate nekoliko školaraca i bilo mi je lakše

    I
    nače, jako je lijepo prošao 1. dan, upoznavanje, svečana ceremonija za prvašiće, sin je zadovoljan i sretan.

    Sutra nosimo punu torbu (knjige i bilježnice) + lik.kutiju + vrećicu s ubrusima, čašama i sapunom + tenisice za školu.

    samo za jelenu_O, imaju 4 razreda al velikaaaa, po mom dojmu u svakom razredu cca 26-28 učenika, zašto nisu imali 5 razreda ne znam al tako je, kako je.
    I naših u drugima ima min. 26.kod mojeg je jedna cura otišla u KC,a jedan dečko iz kc došao .
    U jednom trećem razredu je osnovan boravak možda zato nisu upisali još jedan razred,to je i bio razlog zakaj sam pitala kolko je razreda.

  26. #376
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Moguće da zbog tog boravka nismo imali još jedan razred a opet kod kćeri nije bila takva situacija pa su ih isto ukrcali u 4 velika razreda (kod nje ih je 28).

  27. #377
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Al učiteljica ih super hendla (kćerkin) bez problema.

  28. #378
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Moguće da zbog tog boravka nismo imali još jedan razred a opet kod kćeri nije bila takva situacija pa su ih isto ukrcali u 4 velika razreda (kod nje ih je 28).
    je naša škola je definitivno napučena i više od toga, i to od druge godine njenog postojanja. mada su razedi prije bili manji ( do 24), napose njemački , a sad su i obi ko engleski i veći.

  29. #379
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Sada im je razred 21 učenik. Milina. Ali zato je od postojanja škole ovo prvi put da imaju 5 razreda prvašića, od toga 4 boravka.
    Posljednje uređivanje od andream : 04.09.2018. at 12:40

  30. #380
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Misliš od kad se renovirala škola ili općenito
    Prije su tamo razredu bili do 38 učenika u moje doba

  31. #381
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam cula da smo dobili najbolju uciteljicu, koju su mnogi trazili pa se nadam da ce ovih drugih 4g biti malo bolje iskustvo nego prethodnih 3. Vec sam pisala da mi je to najveca briga oko pocetka skole. U svakom slucaju prvi dojam je bio pozitivan. Vidjet cemo za par mjeseci

  32. #382
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Misliš od kad se renovirala škola ili općenito
    Prije su tamo razredu bili do 38 učenika u moje doba
    Od kada škola postoji.

  33. #383
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kod malog ih je isti broj kao kod kćeri: 28.
    16 dečki i 12 cura

  34. #384
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Od kada škola postoji.
    samo radi toga jer prije nije bilo boravka ili je bio mjestimični boravak i klinaca je bilo oko 38 u razredu. samo je Cankarica imala pravi boravak nekada, nije ni čudo i tada i sad je to bila naj škola u kvartu

    veli kolega sad u njegovom selu upisano 2 razreda do 14-15 učenika, dok je u njegovo vrijeme bilo četiri s 38 učenika

  35. #385
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    hmmm... ne kužim baš ovo da je Cankarica sada "naj škola u kvartu"... po čemu? Kurikularne?

  36. #386
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    I koliko sati ostaju u školi?
    Naši jučer na 1.dan od 8-14h.
    Nisu izgledali nimalo umorno iako nisu imali postupno kao kćerka mi.
    Dapače puni energije
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.09.2018. at 12:28

  37. #387
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ima najmanje đaka, jednosmjenska, najbolju ravnateljicu koja očito zna dobiti sredstva od kud traži, pa se kvaliteta bolja može pružiti učenicima. ali to ne znači da je tvoja manje vrijedna škola, ili moja koja je još više u brdima.

    gle sadašnja škola mojih klinaca je trosmjenska i slovi kao pučenija škola u gradu, ako ne i najveća u gradu a ima jako puno državnih pobjednika u svim natjecanjima

  38. #388
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Naši od drugog dana do kraja boravka,15.40 ili kasnije, tko kako stigne.

  39. #389
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    kod nas dosta roditelja uzelo GO ili su angažirali bake i dede, pa je recimo danas u 15:00h bilo jedno pola razreda još uvijek u učionici.

  40. #390

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Evo i moja N je krenula. U razredu je sa još 4 curice iz vrtića i kod super učiteljice. Jezik smo dobili njemački kao i starija seka. Za sada je zadovoljna, veseli se školi i entuzijazam nije splasnuo
    Posljednje uređivanje od yin&yang : 07.09.2018. at 10:33

  41. #391
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mi smo isto krenuli.

    Ukratko: dobili smo učiteljicu koju smo priželjkivali, dobili smo ekipu iz vrtića koju smo priželjkivali i najbolju prijateljicu za koju smo i mi i njeni roditelji molili. Mislim da velikim dijelom upravo tome možemo zahvaliti super prilagodbu.

  42. #392
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Super Mojca.

    Moji roditelji danas prvi put kupe F. iz produženog boravka s tim da će njegov prijatelj (jedini kojeg poznaje otprije) izaći dosta prije njega iz škole, a jako su vezani jedan uz drugoga. Inače jučer su bili normalno u produženom boravku do 16:20h, ali tad je bio i taj njegov frend s njim. U produženom su s drugom učiteljicom u drugoj učionici. Nisu se još baš upoznali s ostalom ekipom iz razreda (jedna vrtićka grupa je ubačena u ovaj razred). Ima vremena, budu.

    Inače, kaže da mu je u školi super i vidim da je zadovoljan. Bit će mali štreber, odgovoran i savjestan, ko i sestra mu

  43. #393
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Sve je super, radostan i pun energije izlazi iz škole.
    Imali smo roditeljski danas koji je trajao nešto preko 2h, izašla sam po mraku iz škole.

  44. #394
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Kod mog je sve isto ok, ima društvo, voli školu, igra nogomet pod boravkom, čak i tvrdi da sve pojede za rucak (malo sam sumnjičava..) Puno bolje nego sa starijom koja je već prvi tjedan plakala. I imamo apsolutno sve informacije od učiteljice, nema zivkanja drugih roditelja da saznamo sto je za zadaću. Vidi se da je za sad ova učiteljica stvarno OK.

  45. #395
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Nama je razred OK. Ima dosta djece iz vrtica i nekoliko novih. Uciteljicom nisam zadovoljna. Malo sam razocarana stvarima koje rade na satu i za zadacu. Te stvari rjesavaju djeca od 3 godine, tako da je njemu poprilicno dosadno. No tek je pocetak, mozda se stvari brzo promijene. Pokusati cemo ga malo zainteresirati vannastavnim aktivnostima kojih zaista ima dosta.

  46. #396
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    naravno da mu je dosadno kad su to sve u predškoli radili

    jučer pričala s kolegom čija curka je bila dve godine u Suvagu, sad je u seoskoj školi i pitam jel mala ima neki posebni lakši programa, on veli ćemu ona je to sve radila zadnjih dve godine, i najbolja u razredu za sad.

  47. #397
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bella
    Nemaš zašto bit razočarana učiteljicom, takav je nastavni program i ona ga se mora pridržavati kao i drugi učitelji.
    Takav ti je inače 1.razred (1.polugodište ugl crtanje) ništa posebno novo ne nauče al ih driblaju u drugom polugodištu s pisanjem.

    Kad dođu malo stariji razredi bit će dovoljno izazova za sve stići naučiti i napraviti.

  48. #398
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Uciteljica mi nije sjela iz drugih razloga. Puno prica o sebi i svojoj djeci, premalo o djeci koja su joj u razredu. Mene bas ne zanima kako ona sad putuje jer rotor u NZ ne radi, a ponavlja istu pricu svaki put. Tko mene pita kako ja putujem na posao... to je samo primjer. Mislim da nema organiziranosti i sve sto je izvan onoga sto je ona zamislila nju totalno zbunjuje i ne zna sto ce s time.

    Za program., shvacam da je takav program i nadam se da ce postati malo zanimljiviji poslije.

  49. #399
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    OK to je onda druga priča, nisam znala za ove druge stvari.

    Nas su prepadali da je Frankova učiteljica iz boravka jako stroga, živčana, frustrirana, da se stalno derači na djecu...a gle čuda mom djetetu su obje učiteljice super.
    vidjet ćemo poslije. Ja u svako mslučaju više volim da im je u razredu red, rad i disciplina nego raspašoj a učiteljica umiljata.

  50. #400
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Da, meni bi bila draza neka stroga al pravedna nego neka sto nit smrdi nit mirisi. A umiljate gdje djeca nista ne nauce su mi najgore.

Stranica 8 od 12 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •