Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 551

Tema: Prvašići 2018/2019

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Mima, ovo je super, i cijena je ok a i boja

  2. #52
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zašto stjuardese povlače kovčežiće na kotačiće?!

  3. #53
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Inače, naravno nemam pojma što je bolje ili lošije za kičmu, po svom vlastitom primjeru mislim da je najgora opcija torba koja se nosi na ramenu.
    Nije mi izgledalo da mi se dijete krivi dok je vukla tu torbu, više sam primjećivala da se naginjala prema naprijed tj. grbila dok je nosila torbu na leđima u 1. i 2. razredu.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Moja je samo prvi razred imala na ledjima i jako je zeljela na kotacice. Dobila ih je u drugom razredu i prezadovoljna je i danas. Kaze da njoj nije tesko vuci a na ledjima joj je bilo.
    Tako da probat cu veceras stici po ovu sto je Mima stavila link

  5. #55

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    samo da podijelim svoj šok od jučer iz Mullera, torba ni počemu baš posebno spešl, 1.599 kuna. ta vjerojatno ima i vlastiti pogon. mislim, nisam škrtarila na torbama za starije, pa neću ni za malenu, ali ova cijena mi se stvarno čini...

  6. #56
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    samo da podijelim svoj šok od jučer iz Mullera, torba ni počemu baš posebno spešl, 1.599 kuna. ta vjerojatno ima i vlastiti pogon. mislim, nisam škrtarila na torbama za starije, pa neću ni za malenu, ali ova cijena mi se stvarno čini...
    S njom odmah valjda dobiješ i osmogodišnju svjedođbu.
    Biti će ti vjerojatno u proljeće sniženje torbi. Obično tako negdje je. Prošle godine je bilo 20% u 3. i 4. mjesecu

  7. #57
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    A ne znam, gledajući djecu po kvartu kako vuku te torbe na kotačiće, imam dojam da još gore krive kičmu u stranu nego da torbu nose na leđima
    Ali možda mi se samo tako čini.
    Meni se čini identično kao i tanji_b.
    Evo sad sam s aerodroma i baš osjetim po leđima da sam vukla kofer na kotačiće, naravno uvijek u desnoj ruci i tu stranu leđa krivim.

    Jedino što ne osjetim su oni koferi na 4 kotač koje se ne vuče nego gura kraj sebe sa strane.

    Edit: ajme blese ja se krivila iz navike, a smetnula da sam uzela kćerkin kofer na 4 kotača koji sam mogla samo gurat kraj sebe.šta sve neću osvijestit na ovom forumu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.01.2018. at 20:07

  8. #58
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    U dubiozi nositi 20kg na ledjima ili vuci ih u koferu s kotacicima nikad u stvari nemam dubiozu - svi koferi su mi na kotacice. I ne bole me ledja. Ni dijete se nikad nije zalilo da je bole ledja od torbe na kotacice. Otkad nosi ruksak zna se zaliti da je pretezak (ali zeli biti cool i nositi crni ruksak a ne "djecji" ).

  9. #59
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    samo da podijelim svoj šok od jučer iz Mullera, torba ni počemu baš posebno spešl, 1.599 kuna. ta vjerojatno ima i vlastiti pogon. mislim, nisam škrtarila na torbama za starije, pa neću ni za malenu, ali ova cijena mi se stvarno čini...
    LOL - to je valjda ok cijena ak ce ti je dijete nositi svih 8 godina - sto nekako sumnjam. Pretpostavljam da je cilj prodati je za mjesec dana uz "ultra-povoljni" 30-50% popust, a ako im u medjuvremenu netko naleti i kupi po ovoj cijeni - tim bolje
    Posljednje uređivanje od sillyme : 09.01.2018. at 08:26

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Evo mi kupili kotacice, one sa Miminog linka.
    Ni moja se nikad nije zalila na kotacice, ali na torbu na ledjima itekako je.
    Jos ostaje sin, a mislim da cu i za njega kotacice tj. torbu i kotacice.

  11. #61
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ajme ne dubiozi nego dilemi - ne radi mi mozak ujutro

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da u trećem mjesecu kreće predupis, reći će vam u vrtiću i bit će obavijesti u školi (ja sam pratila facebook stranicu naše škole pa se po tome orijentirala), to je jedan tjedan kad se obveznici trebaju javiti u školu, donijeti neke papire (mislim rodni list, oib..), mi smo bili kod defektologice, kratko smo porazgovarali, bilo je jako ugodno
    ona nam je tad dala termine za lječnički pregled i za testiranje u školi

    lječnički uključuje cijepljenje, neka ono općenita mjerenja tipa težina visina, par testova kognitivnih sposobnosti, tipa trebali su nacrtat čovjeka, pri čemu je potpuno nevažna estetska komponenta, nego je važno koliko detalja na čovjeku dijete prikazuje
    to kod medicinske sestre, poslije pregled kod doktorice

    i na kraju testiranje u školi, nama je bilo tek u 6. mjesecu, kad su ispravljeni testovi ulazili smo 1 po 1, popričali sa psihologinjom i pedagodinjom i to je bilo to
    Da se nadovežem na gornji dio...
    U našoj županiji je ovako bilo prošle godine, a vjerojatno će tako biti i ove:
    http://www.udu-sdz.hr/predupis1718.html
    Najprije je elektronska prijava, a zatim provjera spremnosti u školi i pregled kod školske liječnice.
    Raspored ispitivanja spremnosti za školu, vrijeme, način rada je različit za svaku školu, a na linku stoji da će se obaviti od 31.3 do 15.6.

  13. #63

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    61

    Početno

    I ja imam prvašića
    I u nevjerici sam kad nam je prošlo svo ovo vrijeme.
    I još želim uživati u neobaveznim predškolskim danima....

    Što se tiče školskih vještina, tu ne brinem, jer čita i računa. Sve to ga zanima. Samo da ne prođe ta zainteresiranost kad bude trebalo pisati domaće radove.
    I nadam se da će se dobro uklopiti u društvo, jer je u prvim kontaktima sramežljiv.
    I da će se znati snaći na putu do škole i biti samostalan. Radimo na tome, pa kako bude.

    Imamo torbu, bratovu, u odličnom stanju.
    Imamo i laboratorijski nalaz KKS, za nešto drugo, od prije neki dan, pa ga čuvam da ne treba dodatno vaditi krv kad bude termin za školsku liječnicu.

  14. #64
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Hvala Cathy.

  16. #66
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Sreća da je otvorena tema, pa sam se sjetila na vrijeme i iskoristila sniženja i danas kupila torbu u nn, prema M. izboru (meni je bilo i ljepših s leptirićima...)

    https://e-trgovina.nn.hr/skola/skols...e-torbe/533416

    Isti model Herlitz Smart, drugi dizajn, imala je i Ana, i izdržala je bez ikakvih problema četiri godine i početak petog razreda, dok nismo kupili ruksak.

    Malo me već unaprijed nostalgija hvata za vrtićem, ovo mi je zadnja godina da imam kod kuće kompletni obrazovni sustav (vrtić-osnovna-srednja-faks)

  17. #67
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi bi isto kupili Herlitz jer se pokazao kvalitetnim, ali najveći model.
    Prije 2 godine kupili smo onaj s trokutastim gumbom, te serije bile su najveće (flexi modeli), a sad bi isto te veličine jer da je manji, ne bi nam sve stalo uz sve što nosi u školu. I ovaj sada u 2. razredu (kao i u 1.) jedva "zakopčamo".

  18. #68
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    https://www.igrackeshop.hr/cars-ergo...m-x-17-cm.html
    Nas je baka preduhitrila i kupila u Plodinama za 200 kn ovu lijepu torbu. Kaže da je sada sniženje 50% pa je sada torba 200 kn. Za curke ima Frozen.

  19. #69
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    Sreća da je otvorena tema, pa sam se sjetila na vrijeme i iskoristila sniženja i danas kupila torbu u nn, prema M. izboru (meni je bilo i ljepših s leptirićima...)
    ...
    Malo me već unaprijed nostalgija hvata za vrtićem, ovo mi je zadnja godina da imam kod kuće kompletni obrazovni sustav (vrtić-osnovna-srednja-faks)

    M. krece u skolu???
    ja sam u nesvijesti, pa kad prije?

  20. #70
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto stjuardese povlače kovčežiće na kotačiće?!
    Ne u avionu, nego svoju osobnu prtljagu po aerodromima.
    Ja se isto krivim kad vučem kufer, ali ne mogu usporediti kako bi ga bilo dignuti na leđa jer nemam tako veliki ruksak. Ali tanji vjerujem, ona je planinarka

  21. #71
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Evo potpunija info ako koga zanima:u Plodinama su trenutno školske torbe po 179 kn.Anatomske,veće...nije naravno kvaliteta kao Herlitz, ali su čisto solidne za nošenje.Za dečke Cars, a za cure Violeta, Trolovi ili naravno nezaobilazna Elza.

  22. #72
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,485

    Početno

    Ja bi Olafa

  23. #73
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    M. krece u skolu???
    ja sam u nesvijesti, pa kad prije?
    I ja sam u nesvijesti, jako mi je brzo došlo...

    Ali ona puni 6 za mjesec i pol, veseli se školi, upada u ovu školsku godinu i mislim da je spremna, već si sama kreira radne listove i pravi slikovnice...

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Marija, hvala na informaciji i linku, čim je vidjela ovu torbu rekla je da želi tu. Bila je to najbrža kupovina torbe ikad, a s obzirom na cijenu i vaše recenzije te marke, mislim da sam obavila dobar posao. Srednja je imala prekrasnu Scouticu, ali smo je proslijedili jer iako je bila kao nova, "prerasla" ju je nakon tri godine. Ako ova i samo jednu godinu odradi, a vjerujem da hoće, super.

  25. #75
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Jucer sam isla vagati torbu od kceri trecasice, samo stvari za taj dan u laganom mekom ruksaku - ukupno 5.2kg. Moze to ona ali da joj je lagana - nije. Ima 30kg i 130cm - znam da si neki prvasici vec i veci od nje ali ako netko ima sitnog prvasica treba se svakako zamisliti o tezini torbe...

  26. #76
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Hm, da, moja nije imala 20 kila u prvom razredu, a do 30 je došla, ne znam, možda u petom

    Tako da je i to utjecalo na odabir torbe na kotačiće.

  27. #77
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ima dobrih anatomskih torbi u Konzumu na preko 50 % sniženja, sa 700 i nešto na 300 kn. U paketu se dobiju pernice i vrećica za šlape. Minnie za curke i Cars za dečke.
    Posljednje uređivanje od andream : 17.01.2018. at 11:15

  28. #78
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Ima dobrih anatomskih torbi u Konzumu na preko 50 % sniženja, sa 700 i nešto na 300 kn. U paketu se dobiju pernice i vrećica za šlape. Minnie za curke i Cars za dečke.
    jel znaš možda koja marka?

    ja bih najradije opet Mc Neill (nju ima L.) ili Scout ili Step by Step, s njima znam da nema greške.

    Bila u Muelleru, i to što je sada sniženo je sniženo s cca 1.200kn na 700 i nešto kn, što mi je još uvijek preskupo. Pričam o Step by Step i unutra je sve ostalo, pernica s bojicama, flomićima, druga pernica, vrećica i dr. nekako brijem da bih mogla u veljači naći za 500ak kuna pogotovo ako je lanjski model (ili sam prenadobudna ).
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.01.2018. at 14:12

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    https://www.igrackeshop.hr/cars-3-au...%C4%8Dkom.html

    a sta mislite o ovoj, za one koji zele kotacice.
    moj se izjasnio da hoce kotace, tako ima i sestra pa mozda je i to utjecalo. a i sam ce ici do skole vrlo brzo

  30. #80
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Za Konzum: Nema marke. No name. Mislim da piše samo Disney, Kina.
    Posljednje uređivanje od andream : 17.01.2018. at 14:22

  31. #81
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    nevena na slici ne vidim, iako piše u opisu da ima patentni zatvarač.
    Meni je to jako bitna stavka, da ne moraju povlačiti cif stalno.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Lili jel mislis cif s dvije strane, jel to patentni zatvarac?
    uopce se nisam sjetila toga. Cak neznam ima li to i torba od kceri, bas cu pogledati doma

  33. #83
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.igrackeshop.hr/cars-3-au...%C4%8Dkom.html

    a sta mislite o ovoj, za one koji zele kotacice.
    moj se izjasnio da hoce kotace, tako ima i sestra pa mozda je i to utjecalo. a i sam ce ici do skole vrlo brzo
    Ovo je nešto manji model, piše dimenzije 25x41x17 cm, moja je npr imala 34x47x20 cm.
    Imala je i 3 cifa, nakon 2 godine rade i dalje bez greške, nikad nije došla s nezatvorenim ciferom niti joj je išta ispalo iz torbe.

    (PS - sad ima 13 godina star ruksak, svi ciferi - a ima ih 6 komada - rade besprijekorno i dalje)

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    a jel taj manji dovoljan recimo za nize razrede?
    mada, znajuci koliko stvari vuku u torbi (tjelesni, slape itd) bilo bi bolje da bude veci

  35. #85
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Neusporedivo su praktičniji oni klasični “otvarači“ na push ne znam kako ih objasnit nego cifovi.

    Meni je taj mehanizam (uz težinu torbe 800-900 gr) najvažnija stavka prilikom odabira torbe.
    Ok gledam i dobar omjer cijene-kvalitete.
    I nw bi nupošto manju torbu, imaju oni brdo toga za nosat.

    Andream thanx.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.01.2018. at 16:27

  36. #86
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    a jel taj manji dovoljan recimo za nize razrede?
    mada, znajuci koliko stvari vuku u torbi (tjelesni, slape itd) bilo bi bolje da bude veci
    E to procijeniti... to je već umjetnost Ne znam. Ja sam kupila veci model i za mladjeg.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    ma i ja sam sklonija vecem.
    vjerojatno ova Jurić otpada
    ali lijepa mi je, njemu jos nisam ni pokazala

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    I mi se prijavljujemo

  39. #89
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ajme razočarenja, bila neki dan u Narodnim novinama nešto obavit i pogledala usput i torbe. Pa to su tako male torbe (ja sve uspoređujem s kćerinom),a i neke druge stvari su mi nepraktične na njima. Bila sam kod džamije, pa sam mislila da imaju dosta velik izbor tamo, al moguće da negdje ima više izbora.

    U Muelleru su Mc Neill (hoću njih zbog težine) najpovoljniji model na sniženju 800kn , to mi je previše, da ima za 600kn uzela bih odmah. Još ću pričekati al očito ove godine neće biti sniženja kao što je bilo kad sam kupovala kćeri. :/

  40. #90
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi smo curi kupili prije dvije godine baš u ovo vrijeme u NN torbu u njihovoj najvećoj trgovini u Remetincu gdje im je i poslovna zgrada, pa je možda tamo ponuda i veća.
    I mene zapravo čudi zašto su sada većim dijelom te torbe manje nego ranije. Jučer sam joj na jedvite jade zakopčala najveću Herlitzovu torbu flexi, da je samo malo manja ne bi uspjeli. Vidim na netu da su to dimenzije 36*39*22cm. Sve što je manje od toga jednostavno nama ne bi bilo dovoljno za 1., a pogotovo sada za 2. r.

  41. #91
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Moja starija je imala herliz flexi. Nakon toga sam mladjem kupila midi jer je flexi definitivno prevelika (ako ne nose doma slape).
    A kada im zatrebaju vece torbe ionako nece vise htjeti nositi ove kockaste.

    Edit: bilo je to prije pet godina. Ne znam jesu li ih sada smanjili :/
    Posljednje uređivanje od Cubana : 30.01.2018. at 10:22

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    andream a sta nosi u torbi da jedva stane u II razredu? I slape, pribor za likovni...
    Sad sam tek u dilemi sta da radim?
    Moj hoce kotacice i zakljucili smo da je to ok jer ce ju svaki dan vuci do skole i nazad. Onu koju sam nasla mi se sad cini definitivno premala. Dimenzije su 25x41x17. Kad usporedjujem sa ovom od andream, a jedva ju zakopca, ovo mi se cini za vrtic A pise da je za niže razrede OŠ
    I nigdje ne mogu naci neku torbu gdje se kotacici mogu odvojiti od torbe, da se moze nositi na ramenima ali bez kotacica koji samo otezavaju onda
    Za cure ima , ali za decke ne

  43. #93
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Nosi cjelokupno gradivo, dakle knjige i teke jer ostaje u boravku tijekom tjedna plus pernica.
    Šlape, pribor za likovni, bočicu za vodu i sl. nikada i nismo stavljali. To ostaje u školi.
    Dakle to su 5 teka plus jedna velika tvrda za dnevni boravak i svi školski udžbenici (sad u 2. recimo samo iz matematike imaju 4 knjige).
    Ide i na vjeronauk pa su to isto dvije dodatne knjige.
    Nama flexa nije nikada bila prevelika, naprotiv bilo koja druga bila bi mala.
    Posljednje uređivanje od andream : 30.01.2018. at 11:12

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    hvala andream.
    a ako ne idu u boravak, onda ne moraju nositi sve knjige ili opet moraju?

  45. #95
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Moji su oboje isli u boravak ali nikada nisu nosili sve knjige vec samo one koje su po rasporedu imali taj dan.

  46. #96
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Nama torba sva tri prva razreda ostaje u školi u razredu, od ponedjeljka do petka. Samo ponekad kad imaju ispit kažem joj dan ranije da onda uzme iz torbe knjigu i teku tog predmeta da provježbamo dodatno.
    Zato i pišem, da je manja torba, ne bi stalo sve. Možda da se onda raspitate prethodno ostaje li torba tijekom tjedna u školi. Za neke sam škole čak čula da ne mogu ostati zbog krađa.
    Posljednje uređivanje od andream : 30.01.2018. at 11:37

  47. #97
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    hvala andream.
    a ako ne idu u boravak, onda ne moraju nositi sve knjige ili opet moraju?
    Ne moraju. Samo knjige po rasporedu za taj dan.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Thanks andream. Mozda nam onda bude dobra i manja
    U nasoj skoli torba ne ostaje cak ni kada su u boravku. Nose ju doma svaki dan jer je nemaju gdje ostaviti u skoli.

  49. #99
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Zato i velim, svaka škola ima svoja pravila.
    Svi u razredu imaju baš velike torbe zbog ostavljanja istih. Ali škola ima i dobre "smještajne kapacitete."
    Posljednje uređivanje od andream : 30.01.2018. at 11:59

  50. #100
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    nevena, kod mene bi definitivno prevagnula veća torba u odnosu na kotače, ipak je puno praktičnije djeci snalazit se po torbi koja je veća i u njoj ima lufta nego kad su nakrcane bilježnice, knjige do kraja. računaj da u unutarnji džep ide i vrećica za tjelesni koja također krade prostor u torbi a tjelesnog imaju dosta u prvim razredima barem su naši imali dosta često.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.01.2018. at 12:17

Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •