Stranica 6 od 12 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 551

Tema: Prvašići 2018/2019

  1. #251

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    11

    Početno

    Pozdrav svima! I naše dijete ove godine kreće u prvi razred (prijevremeni upis). Nakon potrage i raspitivanja na sto strana, odlučili smo se za školu u centru - zbog jednosmjenske nastave i blizine radnog mjesta. Sad smo u dilemi oko dvije stvari: 1. mislite li da je bolje upisati ga u školu u koju će mu ići i najbolji prijatelj iz vrtića, s kojim dijeli i slobodne aktivnosti i odlično se slažu, ili se odlučiti za manju školu za koju smo dobili (insajderske) odlične informacije? Radi se o školama Ivana Gundulića i Izidora Kršnjavoga; i 2. raspitivala sam se već ovdje o iskustvima roditelja po pitanju nepohađanja vjeronauka pa ako ima roditelja čija djeca idu u jednu od tih škola, a ne idu na vjeronauk, molim da napišu kako je to riješeno u razredima njihove djece (koliko djece iz razreda ne ide i općenito, kakva je "klima" po tom pitanju).

  2. #252
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Tia moj sin je krenuo u skolu u kojoj nije poznavao, osim jedne djevojcice, nikog. Jer smo se preselili iz grada na selo, pa je dosao u njemu nepoznatu okolinu.
    bilo nas je jako starh kako ce se snaci jer nije bas pricljiov stvorenje i lak na upoznavanju, ali bili smo iznenadjeni jako. naravno u pozitivnom smislu.

    za te dvije skole koje si napisala samo znam iskustva nekih mama, ali nemam djecu u njima, pa mi se cini da bi bilo na razini rekla kazala.

  3. #253
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    moja nećakinja je isto krenula u grad u školu, radi svakodnevnih treninga ide u susjednu dvosmjensku školu

    sad o vjeronauku ovisi kakva je potražnja i ovisno kakva je učiteljica, naši na zapadu znaju biti ili u knjižnici s knjižničarkom ili s učiteljicom u kabinetu.
    kolko vidim prvašićima gundulića pretežno je zadnji sat vjeronauk

  4. #254

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    11

    Početno

    Hvala na odgovorima; i ja se nekako nadam da je klincima u toj dobi lako sklopiti nova prijateljstva. Primamo iskustva i iz druge ruke , svaka informacija o tim školama je dobrodošla.

  5. #255

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    95

    Početno

    U krsnjavom imaju unutar nastave, bude i zadnji sat, al pretpostavljam da ti to nista ne znaci jer je nakon toga boravak.
    Uglavnom su u knjiznici (i klinci obozavaju knjiznjicara), ponekad idu u neki drugi razred (npr 2a), najcesce kad taj razred ima tjelesni pa su svi vani (btw dvorana se vec duze renovira, tjelesni je ili u ucionici ili vani).
    ove godine je jednom i prvi sat, al pokazalo se nezgodnim jer je mlijecni obrok iz nekih razloga za nize razrede organiziran unutar prvog sata. pa onda razred ide s vjerouciteljicom u 8:35, a ostala djeca kada stignu ili uopce ne jedu taj dan MO.
    Broj djece varira od generacije (imas na stranicama skole u nastavnom planu koliko po generaciji).
    Dane kruha imaju sa svecenikom, priredbu za Bozic, ne znam dal je i za dan skole u publici, vjerojatno je.
    Skola njeguje trendove. Iako ne mogu reci da je moje dijete ista neugodno po tome dozivjelo. A taj slobodan sat jako voli.


    Citiraj TIA_18 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima! I naše dijete ove godine kreće u prvi razred (prijevremeni upis). Nakon potrage i raspitivanja na sto strana, odlučili smo se za školu u centru - zbog jednosmjenske nastave i blizine radnog mjesta. Sad smo u dilemi oko dvije stvari: 1. mislite li da je bolje upisati ga u školu u koju će mu ići i najbolji prijatelj iz vrtića, s kojim dijeli i slobodne aktivnosti i odlično se slažu, ili se odlučiti za manju školu za koju smo dobili (insajderske) odlične informacije? Radi se o školama Ivana Gundulića i Izidora Kršnjavoga; i 2. raspitivala sam se već ovdje o iskustvima roditelja po pitanju nepohađanja vjeronauka pa ako ima roditelja čija djeca idu u jednu od tih škola, a ne idu na vjeronauk, molim da napišu kako je to riješeno u razredima njihove djece (koliko djece iz razreda ne ide i općenito, kakva je "klima" po tom pitanju).

  6. #256
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi smo odahnuli.sve obavili i cekamo mirno rujan.dobili jedino opaske da radimo analizu i sintezu preko 6 slova.

  7. #257
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Daj me nemoj preko 6 slova :rolleys:

    Andream obavili ste škol.amb.i testiranje u školi ? A upisi šta nisu u svibnju?
    Bome vi to sve brzo obavili.

    Mi za 10ak dana imamo testiranje u školi, pa poslije upise.

  8. #258
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Da, sve smo obavili.
    I dr školske, kao i pedagogica i psihologica u školi dale su zeleno svjetlo za upis.
    Kad je prvi izašao s testiranja od psihologice, a drugi svi još pisali, rekoh tada ili je super napisao ili pojma nije imao ali bilo je ovo prvo (sretna mama
    Sad nam je najveća muka u koji će razred, jer ove godine upisuju po prvi put 5 razreda što je puno za našu školu.
    Upisi su od 14. do 16. lipnja.

  9. #259
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Znači vaši imaju grupno testiranje, kod nas je individualno.
    Bravo za dječaka i da ste sve poobavljali!

  10. #260
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Da, sve smo obavili.
    I dr školske, kao i pedagogica i psihologica u školi dale su zeleno svjetlo za upis.
    Kad je prvi izašao s testiranja od psihologice, a drugi svi još pisali, rekoh tada ili je super napisao ili pojma nije imao ali bilo je ovo prvo (sretna mama
    Sad nam je najveća muka u koji će razred, jer ove godine upisuju po prvi put 5 razreda što je puno za našu školu.
    Upisi su od 14. do 16. lipnja.
    5 razreda jel to zato jer su susjednu školu ubacili u jednosmjensku, ili puno klinaca dolazi s brda? koliko bi to klinaca trebalo biti onda u novoj školskoj godini? ipak je tam na gusto 3 škole

  11. #261
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Puno klinaca očito dolazi s brda. A Cankarica (jednosmjenska) prima sve koliko čujem ali nam zbog prometa to nije ipak opcija.
    Oko 130 klinaca će biti ove godine.
    Nama je inače testiranje prvo grupno pisano kod psihologa (oko 1 sat), a onda nakon toga pojedinačno 20-tak minuta kod pedagoga. Sve skupa s čekanjima zna potrajati oko 4 sata.
    Posljednje uređivanje od andream : 23.04.2018. at 12:19

  12. #262
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Mi smo obavili ambulantu, sad je sljedece psiholog/pedagog.

    U kojem trenutku se odlucujemo po pitanju vjeronauka? Tek na upisima ili sad kad ide kod psihologa i pedagoga?

  13. #263
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Kod nas odmah treba zaokružiti na upitniku kojeg dobijemo na dan testiranja u školi.
    Posljednje uređivanje od andream : 23.04.2018. at 13:13

  14. #264
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    kod nas na upisima

  15. #265
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Pitaju i nas na upisima još jednom dodatno. Očito varira od škole do škole.

  16. #266

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    11

    Početno

    mi smo morali ispuniti upitnik na testiranju kod psihologa/pedagoga - to je bio prvi papir koji smo dobili

  17. #267
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moj je isto odradio testiranje (neću pisati "mi" jer nisam bila ni unutra a kamoli da sam nešto radila) bio je jako brzo gotov i proglašen posve spremnim za školu
    Ja sam samo zaokružila da za boravak i ne za vjeronauk. I to je to. Još samo upis no to je formalnost...

  18. #268
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Da li vas i kada pitaju imate li posebnu želju za nekom učiteljicom/učiteljem i kada? Da li na dan testiranja kada ispunjavate upitnik ili u lipnju kada su upisi?

  19. #269
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    nas su pisali prošle godine u lipnju, ali moram priznati da me to prije nikad nisu pitali

    i još su pitali jel bi možda nekog posebnog, ali uz napomenu da i taj mora izabrati njega.

    usput ja sam rekla da mi je svejedno i da hoću samo određeni jezik, to me recimo nisu pitali kad je veliki išo u školu, nego su ga svrstali gdi su hteli, ali nije loše prošao, voli on taj jezik.

  20. #270
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Nas su već sad okvirno pitali kod testiranja što mi se čini rano.
    Nije da nećemo reći želju, još se raspitujemo, pa ćemo to izreći na upisima, iako će biti na kraju kako nam grah padne.
    On se ne izjašnjava za vrtićke frendove ništa, čak je i za vrtićki izlet rekao "bitno da sjedi s nekim muškim u busu"... Tako da taj dio priče ostavljamo po strani.
    Posljednje uređivanje od andream : 26.04.2018. at 14:20

  21. #271
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Kako mi je samo promakla ova tema?

  22. #272
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno


  23. #273
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    mi smo skolu ipak odlucili odgoditi tako da

  24. #274

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    95

    Početno

    Ne znam gdje pitati, zanima me koje škole u zagrebu imaju jednosmjensku nastavu? gdje se može naći popis škola?
    Znam za Kršnjavi i Gundulić, Ljubljanica, Kralj Tomislav...

  25. #275
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    A u kojem si kvartu?

  26. #276

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj kvizorama prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam gdje pitati, zanima me koje škole u zagrebu imaju jednosmjensku nastavu? gdje se može naći popis škola?
    Znam za Kršnjavi i Gundulić, Ljubljanica, Kralj Tomislav...
    OŠ Petra Zrinskog (Krajiška), OŠ Miroslava Krleže (Kaptol), OŠ Julija Klovića, OŠ Tituša Brezovačkog, OŠ Otok (Sloboština), OŠ Ive Andrića (Sopot), OŠ Nikole Tesle (Prečko), OŠ Petra Preradovića, OŠ Matka Laginje... ovako iz glave, što sam se mogla sjetiti.

  27. #277
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mertz također, u ulici Račkog.

  28. #278
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Pa valjda bi ti trebala ipak biti negdje u kvartu ili blizini....

  29. #279
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lovre pl.Matacica u Folki

  30. #280

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    95

    Početno

    Hvala svima na odgovorima.
    Zanimalo me ak netko zna za službeni popis grada, iako su i ovo vrijedne informacije koliko zapravo ima kola izvan centra. Odnosno da nije centar jedini s jednosmjenskom kako roditelji misle. Naime, pitala sam neke roditelje zašto upisuju Krnjavi kad je očito da je njihovim klincima francuski pretežak, pa su mi rekli da je francuski nažalost uvjet na razgovoru s ravnateljicom ako nisu upisno područje, a da su oni htjeli školu koja ima jednu smjenu (znam da je razlog i status "najbolje kole u gradu" iako ja ne mogu dokučit u čemu je najbolja).

  31. #281

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

  32. #282

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj kvizorama prvotno napisa Vidi poruku
    Naime, pitala sam neke roditelje zašto upisuju Krnjavi kad je očito da je njihovim klincima francuski pretežak, pa su mi rekli da je francuski nažalost uvjet na razgovoru s ravnateljicom ako nisu upisno područje, a da su oni htjeli školu koja ima jednu smjenu (znam da je razlog i status "najbolje kole u gradu" iako ja ne mogu dokučit u čemu je najbolja).
    Zanimljivo

  33. #283
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    A i Gundulić je jednosmjenski samo malko dalje
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 27.05.2018. at 09:48

  34. #284

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A i Gundulić je jednosmjenski samo malko dalje
    Ma znam za Gundulić.
    Ima nas roditelja koji razmatramo preseljenje, tako da za kole u kvartu znamo, tj gdje možemo pjeke. Meni čak ta jednosmjenska nije neto bitna, razmatram trenutno ili Ujević ili Gundulić. Te dvojbe sam imala i prije dvije godine i prevagnuo je francuski, dakle neto trece i ispao je potpuni promaaj. Sad kad vidim da je to učenje jezika ispod vrtićke razine, gdje neka djeca i za to dobivaju jedinice jer ne mogu naučiti (a jako se podilazi učenicima i ponekim roditeljima, mi ostali smo indirektno upućeni u Alijansu), razmatram engleski da barem može bez stresa srednju upisivat.
    Ostatak po čemu je kola "poznata", vanučionička nastava, integracija francuskog u redovnu nastavu, postoji samo na papiru ili društvenim mrežama za reklamu.
    U okolne muzeje i kazališta djecu vode na kapaljku, kažu da su ili prezločesta da ih vode ili se roditelji bune to ih vode. Navodno.
    Tko je pitao gore za kolu, zaista je losa i po ničemu se ne isplati voziti ih ako niste u blizini.
    Možda produženi boravak u 4. razredu.
    Posljednje uređivanje od kvizorama : 28.05.2018. at 13:50

  35. #285

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj kvizorama prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam za Gundulić.
    Ima nas roditelja koji razmatramo preseljenje, tako da za kole u kvartu znamo, tj gdje možemo pjeke. Meni čak ta jednosmjenska nije neto bitna, razmatram trenutno ili Ujević ili Gundulić.
    Imaj na umu da je Ujević jednosmjenska samo za niže razrede (1.-4.), viši razredi imaju nastavu u smjenama.

  36. #286

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Imaj na umu da je Ujević jednosmjenska samo za niže razrede (1.-4.), viši razredi imaju nastavu u smjenama.
    Imam.

    Kada se zbroji i oduzme atmosfera u razredu, rjeavanje discipline/bulinga, i na kraju nivo znanja za petice, jednosmjenska nastava je zaista zaista zadnje po čemu bih birala. Kome je to stvarno bitno, očito da postoji po raznim kvartovima jednasmjena.

  37. #287

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj kvizorama prvotno napisa Vidi poruku
    Kada se zbroji i oduzme atmosfera u razredu, rjeavanje discipline/bulinga, i na kraju nivo znanja za petice, jednosmjenska nastava je zaista zaista zadnje po čemu bih birala. Kome je to stvarno bitno, očito da postoji po raznim kvartovima jednasmjena.
    Da, samo, od svega nabrojanog, jednosmjenska nastava je jedini objektivni kriterij. Sve ostalo je vrlo subjektivno, teško predvidivo (naročito roditelju koji prvi put upisuje dijete u školu) i podložno promjenama iz godine u godinu.

  38. #288
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moja ima treninge popodne, neovisno o smjeni. Koji završavaju u 21 ili kasnije. Pa još dok se istušira, obuce, dovezemo je doma, pojede večeru... Tako da bi nama samo jutarnja smjena bila užas, ovako se bar svaki drugi tjedan naspava...

    s druge strane njena frendica ima treninge smjenski s tim da kad joj je škola popodne počinju u 7 ujutro. Tako da njena frendica vise voli jutarnju smjenu jer dulje spava

  39. #289

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    OŠ Jabukovac kreće jednosmjenski od ove godine
    Izgrađena je nova dvorana i novi razredi pa sad imaju dosta mjesta za jednosmjenski rad

  40. #290
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ekipa,

    Ljenčuga sam zavirit doma po papirima (a trebat ću ionako ), ajd udovoljite mi znatiželji jer sam sve pozaboravljala kako je išlo kod kćerke.
    Sutra su nam upisi u 1. razred.

    Što treba ponijeti od dokumentacije? vidim da se spominje mišljenje stručnog povjerenstva, ja se uopće ne sjećam jel mi to itko dao :nemajka:
    Tko mi je to dao/trebao dati? jel možda škol.medicina?

    Imam dosta stvari obavit u ova 2-3 dana, pa da nešto ne smetnem. Hvala.

  41. #291
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    potvrdu da oboje radite za boravak ak će u njega



    stručno povjerenstvo samo šalje u školu ne dobiš ti nikakve papire

    pripremite OIB, oni sami traže prebivališta

    izjavu vjeronauk da ili ne, izbor jezika

    prošle godine su na upisu dali da možeš birati prijatelja ali samo ako on izabere vas,
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 12.06.2018. at 12:56

  42. #292

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    U našoj školi ne trebaju potvrde o zaposlenju, sjećam se da je trebalo donijeti rodni list. Sve ostalo smo ispunili već ranije kada je bilo testiranje. Mogli smo birati učiteljicu i prijatelja.

  43. #293
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Prije dvije godine dobili smo poštom doma uvjerenje da je dijete spremno za školu - uvjerenje povjerenstva sa zaokruženim da je spremno. Ove godine ništa nismo dobili (do sada).
    Mi pak trebamo donijeti potvrde o zaposlenju a upisi su od 14.do 16.6. (mislila sam da je datum jedinstven).

  44. #294
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    to uvjerenje su nama pokazali na upisu, znači da su prošle godine poslali direkt u školu

  45. #295
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    https://www.zagreb.hr/upisi-u-i-razr...odini-2/123430
    "Pri upisu u I. razred osnovne škole roditelj/skrbnik djeteta dužan je školi predočiti mišljenje stručnog povjerenstva o utvrđenom psihofizičkom stanju djeteta za upis u I. razred."
    Prema ovoj obavijesti trebali smo opet dobiti ta mišljenja.

  46. #296
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ekipa,

    Ljenčuga sam zavirit doma po papirima (a trebat ću ionako ), ajd udovoljite mi znatiželji jer sam sve pozaboravljala kako je išlo kod kćerke.
    Sutra su nam upisi u 1. razred.

    Što treba ponijeti od dokumentacije? vidim da se spominje mišljenje stručnog povjerenstva, ja se uopće ne sjećam jel mi to itko dao :nemajka:
    Tko mi je to dao/trebao dati? jel možda škol.medicina?

    Imam dosta stvari obavit u ova 2-3 dana, pa da nešto ne smetnem. Hvala.
    Meni su u školi dali neki formular koji treba ispunjen donijeti na upis. I to je sve.
    Prvi put sam samo donijela rodni list na uvid i tad su mi rekli da ne treba ni to.
    Nikakvo mišnjenje nikad nisam vidjela, samo su mi rekli na testiranju "On vam je posve spreman" Praksa će pokazati...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 12.06.2018. at 14:56

  47. #297
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    mene isto koliko sjećanje služi nije trebalo ništa donijeti na sam upis.

  48. #298
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    lil kod nas su obavezni papiri da radiš ako ide u boravak, jel inače ide u III smjenu ako ima dovoljno klinaca

  49. #299
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    čekaj jel to sad donosim baš na upis ili mogu i kasnije?

  50. #300
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Sad

Stranica 6 od 12 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •