Stranica 7 od 12 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 551

Tema: Prvašići 2018/2019

  1. #301
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I mi trebamo donijeti odmah na upis sutra. Pretpostavljam da će onda odmah početi i slagati razrede neposredno nakon upisa.

  2. #302
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ok možda ne od sutra ali od idućeg tjedna će svakak početi kombinirati

  3. #303
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    mene isto koliko sjećanje služi nije trebalo ništa donijeti na sam upis.
    imaš definitivno loše sjećanje

    kod nas je baš zbog manjka prostora od početka rada škole bio uvjet boravaka ako rade oboje roditelja, već druge godine postojanja škole se oformila treća smjena, tolko o planiranju naselja

  4. #304
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    U nekim školama traže na upisima čak i potvrdu mirovinskog o radnom stažu da se izbjegnu manipulacije, a sve u cilju da prime učenike na boravak čiji roditelji zaista rade.
    Posljednje uređivanje od andream : 13.06.2018. at 09:53

  5. #305
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    imaš definitivno loše sjećanje

    kod nas je baš zbog manjka prostora od početka rada škole bio uvjet boravaka ako rade oboje roditelja, već druge godine postojanja škole se oformila treća smjena, tolko o planiranju naselja
    U pravu si, sve sam pozaboravljala. Jelena.O hvala na upozorenju.

    No svejedno malo se ljutim na našu školu, mislim da nisu ni do danas stavili neku obavijest na webstranicu, ništa.
    Na kraju se nas par mama ujedinilo i saznale smo da do sutra trebamo donijeti čak 5 dokumenata grrrr.... a ja moram sutra odradit upis jer idemo na put.
    Dakle, rodni list, domovnicu, OIB + 2 potvrde o zaposlenju. Već sam išla u pravnu službu da mi dostave potvrdu do kraja dana, valjda će uspjet. Rekli su da hoće.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.06.2018. at 11:13

  6. #306
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    prošle godine nije trebalo domovnice, ni rodne listove, znam jer sam ja sve spakirala, a oni su rekli da ak potpišeš papire da oni to službeno izvuku ko u vrtiću
    OIB naravno moraš imati, to sam i prije rekla

    u principu takvu obavijest nisu nikad ni stavljali bar ne na web škole, ali onaj koji je išo s njim na testiranje je dobio papirček na kojem je pisalo kaj treba donijeti, ( bar je tak bilo prošle godine)


    sretno prvašići
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.06.2018. at 12:47

  7. #307
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    e ove godine nisu dali papirić nikome. u tome je kvaka.

  8. #308

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Da li netko ima Herlitz Loop , odnosno da li je dovoljno velika za 1. i 2. razred?
    Hvala

  9. #309
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Hop hop podižem temu u ove sparne dane kad se čini da je škola još daleko...
    Danas sam u Školskoj knjizi kupila sve omote za 1. i 3. razred, već imaju popise po školama (kaže prodavačica da popis postoji i na internetu) pa da izbjegnete gužve, najbolje je to učiniti sada kad se klupe još nisu zagrijale jer tada su nesnosne gužve a omoti i nestaju s polica. Uz to i omote za pisanke treba kupiti.
    Jedino ću s pisankama pričekati, da vidim koliko i čega treba. Startaju s pisankama A a vjerojatno i crtančicama.
    Omoti inače ovise o školi i izboru izdavača.
    Posljednje uređivanje od andream : 18.07.2018. at 14:46

  10. #310
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Jesi li to kupila u onoj knjižari na ćošku?

  11. #311
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi li to kupila u onoj knjižari na ćošku?
    Ne znam koja je to na ćošku, ako misliš na Ilicu (stanica Sveti duh) - da.

  12. #312
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Hop hop podižem temu u ove sparne dane kad se čini da je škola još daleko...
    Danas sam u Školskoj knjizi kupila sve omote za 1. i 3. razred, već imaju popise po školama (kaže prodavačica da popis postoji i na internetu) pa da izbjegnete gužve, najbolje je to učiniti sada kad se klupe još nisu zagrijale jer tada su nesnosne gužve a omoti i nestaju s polica. Uz to i omote za pisanke treba kupiti.
    Jedino ću s pisankama pričekati, da vidim koliko i čega treba. Startaju s pisankama A a vjerojatno i crtančicama.
    Omoti inače ovise o školi i izboru izdavača.
    Kod nas ne trebaju omoti za pisanke, a inače sam omote za knjige kupovala u lokalnoj papirnici za male novce. No sad su je zatvorili.
    Inače pisanke kupujem uglavnom one s debljim koricama, pa nam ni trebaju omoti.

    Ja ću pisanke i ostalo kupovat sredinom kolovoza kad budu oni popusti, tad kupim sve bilježnice, pribor i ino i više ne kupujem tijekom gdoine.

    jel znaš možda andream koliko su bili ti omoti za knjige za 1. razred? Thanx.

  13. #313
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam koja je to na ćošku, ako misliš na Ilicu (stanica Sveti duh) - da.

  14. #314
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Omote za 1. i 3. su zajedno u ŠK 72 kn. Skupni je račun pa ne znam koliko se točno odnosi na 1. r., jer su omoti različiti ovisno o razredu, računaj cca 35 kn (u to su uključena i dva omota za vjeronauk, tko ide).
    Inače, ja uvijek i pisanke, bez obzira što su deblje korice, dodatno zamatam u omote.
    Evo tu je link po školama za knjige, omoti za svaku knjigu imaju neku svoju šifru (ima ih jako puno vrsta, tko bi rekao).
    https://shop.skolskaknjiga.hr/udzben...x/izaberiomote
    Posljednje uređivanje od andream : 18.07.2018. at 15:26

  15. #315
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam koja je to na ćošku, ako misliš na Ilicu (stanica Sveti duh) - da.
    I mislila sam na tom ćošku,kad već znam u kom si kraju
    Naši su počeli s crtančicama iz sveg osim njemačkog,to je išlo odmah pisanka a,na polugodištu su prešli na pisanku b,ali ako je koja ostala a nema veze jer se razlikuju samo u jednom redu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.07.2018. at 15:40

  16. #316
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    a kod nas je u 1. razredu samo crtančica i pisanka A, očito ovisi o učiteljici.

    hvala andream.

  17. #317
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    U drugom polugodištu ili kad već dovoljno ispišu pisanke a prelaze na b
    Usput kad se zatvorila knjižara kod nas na ćošku Lili?

  18. #318
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    nedavno.
    naši su počeli s pisankama B u 2. razredu, a s pisankama C u 3. razredu.

  19. #319
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Nisu ove godine dijelili popis na upisu kaj treba nabaviti?
    Inače i moji veliki su već u prvom bili na b ko i klinac

  20. #320
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    a kaj da ti velim? moja ne.

  21. #321
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ok nisu dali malom popis pisanki i likovnog?

  22. #322
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Sad tek vidim da ova stranica od ŠK odmah izbaci i cijenu omota, ovisno o školi. Za naše knjige i školu je cijena omota 38,87 kn.

  23. #323
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    I za jezik ti izbaci ? Jer engleski je šira knjiga a njemački mali veća od pisanke bar kod nas

  24. #324
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I za jezik ti izbaci ? Jer engleski je šira knjiga a njemački mali veća od pisanke bar kod nas
    Za sve, pojedinačno po svakom omotu i skupni iznos. Otvori link. Iznos štima u lipu onom na računu koji sam platila u knjižari
    Bome za 8. razred cijena omota ide i preko 80 kn.
    Posljednje uređivanje od andream : 18.07.2018. at 16:32

  25. #325
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Vidim da je to poskupilo nekad je bilo dve kune

  26. #326
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja sa samoljepivim omotima zamotam za cca 60 kuna 3 razreda. Izvježbala sam se pa nije tlaka. To ispadne oko 1 kuna po omotu.

  27. #327
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ja morat u stare omote ili kemijam

  28. #328
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Je li zna tko,dobivaju li skolske papuce u zg nasi skolarci,ja kupila kceri, a onda se sjetila da smo ispunjavali upitnike za broj odjece i obuce pri upisu prvasica.

  29. #329
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ako je za vašu školu odlučeno da će imati uniforme u novoj godini,onda će doći i šlapice,recimo moj ih nije mogo obići cijelu godinu jer su mu bile prevelike.iduću godinu naša škola nema unifooćrme bar su tak rekli
    Uzmi mu nešto što može glumiti i šlape i tenisice za tjelesni
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.08.2018. at 19:25

  30. #330
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi smo trebali na upisima napisati brojeve iako nije bila anketa zelimo li uniforme i slape.tako i za starije.

  31. #331
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Meni su te šlape izgledale vrlo kako da kažem nekvalitetne i da dječji osjetljivi zglob u njima leluja. Moja L treba ima čvrst hvat oko zgloba tako da ih nije nosila ni dana a kamoli da je satima u njim ili na thelesnom. poklonili ih frendici
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.08.2018. at 13:35

  32. #332

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    172

    Početno

    Jel većina poslovnica Školske knjige ima omote prema popisima škola? Ili samo određene?

  33. #333
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ima i svaka knjižara,moraš samo reći razred školu,eventualno vjeronauk i strani jezik

  34. #334
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Evo ja upravo kupila omote za prvi i četvrti razred. 32kn sve skupa. To su oni po mjeri. Prve godine smo omatali u samoljepivu foliju pa smo se opametili

  35. #335
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Pa kako tako jeftino?ja platila duplo u sk. knjizi.

  36. #336
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Kupila sam u proming ich. Bio je neki 10% popust do 25.8. na omote ali i inače su me koštali 20-ak kn razred. S tim da ja ne uzimam ni vjeronauk ni dodatni strani jezik, s njima bi vjerojatno bilo oko 40kn.

    Tamo sam i zimus kupila Target ruksak na kotače za 200kn. Znaju biti baš povoljniji od drugih za iste stvari...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 24.08.2018. at 21:03

  37. #337
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Sillyme upravo tako.ja sam jučer kod njih kupila za 1. I 4. razred sa drugim jezikom i vjeronaukom za oboje ispalo 42 kn

    Baš su povoljni, danas ću još uaporedit cijene ostaloga s Muellerom pa krećem za vikend u nabavku škol.pribora

    Išla bi i prije al bili na moru.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.08.2018. at 07:24

  38. #338
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Lili, sta kupujea od pribora za prvasica?

  39. #339
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, sta kupujea od pribora za prvasica?
    Kod nas su već na upisu dali papir s popisom potrebnih stvari. Ako nisi dobaila, kupi torbu i pernicu, a za ostalo čekaj prvi rodit2ljski, koji će biti u prvom tjednu, da ne bacaš pare bzvz. Nije isto u svakoj školi, neki trebaju papuče, neki nemaju ormariće, nekad se traže standardizirani testovi, nekad ne.... pričekaj. Ja nisam pobornik punih pernica, jer kvaliteta olovki i bojica zna biti upitna, a nisu jeftine... Vidi što se nudi. To je potrošno, pa je važnije kupiti kvalitetan pribor za početno pisanje nego pernicu s odgovarajućim superjunakom.

    Ono što ti ja mogu savjetovati i što sigurno nećeš promašiti su ergonomske olovke i bojice trokutastog presjeka, koje odmah sjedaju u ruku kako treba (vjerojatno i znaš, to obično roditeljima pokažu još u vrtiću) i to kvalitetne, Staedtler ili Faber Castell ili Maped. Mine trebaju biti mekane, recimo B2, ali ne premekane da se ne razmazuju. HB je isto ok, ali nek dijete proba što mu bolje odgovara. Šiljilo zatvoreno, da se smeće ne rasipa. Gumice su najbokje s kućištem, ako uspiješ naći. Škare za papir sa zaobljenim vrhom (ljevačke ako je dijete ljevoruko), ljepilo za papir...Za pribor za likovnu kulturu ipak pitaj učiteljicu.

  40. #340
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Hvala Peterlin. Nismo dobili popis na upisu. Zapravo kod nas ni nema tog zavrsnog upisa o kojem su pisale forumasice iz Zagreba... cim zavrsi testiranje u skoli, dijete je upisano, ili nije... Taj savjet za pernicu je bas dobar jer, koliko sam dosad vidjela, taj pribor u pernicama je prilicno nesuvisao... pola ih ima mala punjenja s tintom i naliv pero... Torbu smo kupili prije par mjeseci.

  41. #341
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam za mladjeg već praktično sve kupila a za stariju nisam samo bilježnice jer ne znam koje treba (učiteljica nam nikad ništa unaprijed ne kaže... srecom još godina dana i kraj). Nama ništa nisu dali kod upisa no znam od starije da odmah idu iskljucivo s pisankama A i znam sto trebaju za likovni (vodene, tempere, voštane, plastelin, glinamol, tuš, kistove, paletu, 2B i 4B olovke, komad plastificiranog stolnjaka i još par sitnica koje se stignu kupiti prvi tjedan škole)

    Sto se pernica tiče najbolje kupiti neku od kvalitetnijih proizvođača pribora (staedtler npr ima u Konzumu i jako je kvalitetan pribor, Connect je isto ok itd). I da biram one s 1zip i 2preklopa, da ima 12 nijansi i flomica i drvenih)
    Posljednje uređivanje od sillyme : 25.08.2018. at 10:53

  42. #342
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Jadro, ovako kako reče Peterlin.

    Kćerki ću kupit prema popisu koji je dala učiteljica, a sinu neću nego ću čekat taj 1.dan škole kad ćemo dobit popis.
    S njim ću bit prva 2 dana tako da ostavljam tu kupovinu za zajedničke gušte.

    Naravno još prije par mjeseci sam mu kupila torbu i pernicu.

    Isto kupujem kvalitetnije jer se inače sve brzo istroši, šiljila znaju bit očajne kvalitete kao i olovke i bojice. Zato imam svoje ,“proizvođače“ od kojih kupujem (kao Peterlin).

  43. #343
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Škare za papir sa zaobljenim vrhom (ljevačke ako je dijete ljevoruko).
    Evo mene ovo neko vrijeme muci... ove skare za ljevake. ja sam ljevak. Naravno, u moje doba nije toga bilo, pa sam koristila skare za desnjake. Kupim ja svom ljevaku te skare za ljevake, kad ono - ja ih ne znam koristiti. Ali uopce ne. I sad razmisljam koja mi je korist nauciti ga na skare za ljevake? Cijeli zivot da mora traziti posebne skare... u bilo kojoj zivotnoj situaciji. Zasto ne bi lijepo naucio na skare za desnjake od pocetka? Eto razmisljam i ne vidim koja bi bila prednost da se koristi skarama za ljevake (pod pretpostavkom da onda nece nauciti raditi s drugim skarama)? Za sad imamo i jedne i druge jer je mladji desnjak i sve stoje zajedno, pa ih pustam da sami biraju sto hoce.

  44. #344
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    bella77, ima mi logike tvoje razmišljanje.

  45. #345
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene ovo neko vrijeme muci... ove skare za ljevake. ja sam ljevak. Naravno, u moje doba nije toga bilo, pa sam koristila skare za desnjake. Kupim ja svom ljevaku te skare za ljevake, kad ono - ja ih ne znam koristiti. Ali uopce ne. I sad razmisljam koja mi je korist nauciti ga na skare za ljevake? Cijeli zivot da mora traziti posebne skare... u bilo kojoj zivotnoj situaciji. Zasto ne bi lijepo naucio na skare za desnjake od pocetka? Eto razmisljam i ne vidim koja bi bila prednost da se koristi skarama za ljevake (pod pretpostavkom da onda nece nauciti raditi s drugim skarama)? Za sad imamo i jedne i druge jer je mladji desnjak i sve stoje zajedno, pa ih pustam da sami biraju sto hoce.
    To je individualno. Moj ljevak koristi škare za desnjake ako baš mora, desnom rukom. Ali nije tako spretan kao s lijevom. Ako radiš nešto preciznije, to je bitno. Ja mogu ljevačkim škarama otvoriti vrećicu tjestenine, ali ne mogu krojiti suknju. Moj sin ljevak mi je uništio hrpu škara za ruže jer su dešnjačke, pa izleti opruga kad ih stisne u kontra stranu. Ako nekom paše, nek koristi što želi. Moje dijete se preporodilo s ljevačkim priborom, a to je jako važno kod npr pegle ili kutne brusilice. Fućkaš škare za papir koje koštaju deset kuna.... Ali ako se treba nešto napraviti precizno i na brzinu, kvaliteta izravno ovisi o kvaliteti alata ili pribora ,Bio ljevački ili ne.

  46. #346
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    MM ljevak sve reže s uobičajenim škarama, al to je očito individualno.
    Jedino mu je nezgodan otvarač za konzerve.


    Mame prvašića jeste pokupovale šk.torb ako niste, zavirite na forum.burzu.

  47. #347
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Zavirite na burzu i za novu torbu za dečke

  48. #348
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Eto nas andream

    Mi smo saznali imena učiteljica.Jedna je ta koju smo baš tražili (+ frend kojeg smo tražili) a druga u boravku je dodijeljena.

    Za tu drugu vlada neka fama, al ne vjerujem nikome ništa dok se sama ne uvjerim.

  49. #349
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Jel druga se zove s M. I ima puno slova?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 01.09.2018. at 00:27

  50. #350
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mog naravno nisu stavili s frendom kojeg je htio. Zašto uopce pitaju ak ne misle poštovat? Imena učiteljica još ne znamo ali znamo da ih ima 28 u razredu. Ako ništa ima i bar još troje-četvero prijatelja iz vrtica u razredu. Mah...

Stranica 7 od 12 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •