Stranica 9 od 12 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 551

Tema: Prvašići 2018/2019

  1. #401
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Kako komunicirate s učiteljicama? jesu vam dale brojeve mobitela?
    Nama nisu pa mi je sad neugodnjak pitati, za razliku od njenog razreda gdje su učiteljice dale mob a imamo i posebnu aplikaciju u kojoj šalju slike (smatram to nepotrebnim ali eto...).
    Imamo samo mail.
    Posljednje uređivanje od andream : 13.09.2018. at 16:37

  2. #402

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Mi isto imamo samo mail. Za mobitel smo pitali pa je rekla da ga ne daje nikome.
    Prethodna ga je dala, kao i razrednica.

  3. #403
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    nama su dale mail. Ako ce pravovremeno odgovarati, to mi je ok.

  4. #404
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Meni mozda fali grupa (viber ili sto vec) za roditelje. Mi sto se znamo iz vrtica smo povezani, ali to nije cijeli razred.

  5. #405
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni mozda fali grupa (viber ili sto vec) za roditelje. Mi sto se znamo iz vrtica smo povezani, ali to nije cijeli razred.
    Teško da će ti ikad i biti cijeli razred....

    Moj mlađi sin je završio osnovnu školu pred koju godinu, a da ja nikad nisam dobila brojeve mobitela njegove učiteljice i kasnije njegovog razrednika. Aliii bome sam im dihala za ovratnik (škola je u našoj ulici i nije mi bilo teško na noge otići onamo)

  6. #406
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi imamo mail učiteljica (i ona naše) + stranicu na kojoj objavljuje informacije (pod šifrom). Srećom nemamo nikakve viber i sl grupe (to ne želim - mail mi je dovoljan). Telefon mi ne treba.
    Kod starije imam jedino informativku u koju smo pisali (i još uvijek pišemo) poruke, ili moram ići osobno.

  7. #407
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Po svemu sto vidim, moj mali je za ucitelja dobio rijetko dobrog i autenticnog covjeka.

    Mi roditelji smo vec popili tri kave skupa (nikog nisam prije poznavala), i napravili mobitel grupu. A ucitelj, ni mail ni mobitel ni informativku ne daje... al roditelji danasnjih petasa (bivsih njegovih) i sadasnjih prvasa su puni hvale za pristup i rezultate. Mislim da ce sve bit ok

  8. #408
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mi smo dobili mail i to je više nego dovoljno.
    Meni je nezamislivo da te mogu roditelji sve djece iz razreda zvat kad se kome sprdne.to nije služb.mob pa mislim da ga ni ne trebamo imati.

    Kod kćerke smo ugl komunicirali informativkom i nije bilo problema. A mislim.da je tamo bio i učiteljičin mail.

    Što se tiče grupa s roditeljima, srećom nisam je imala za nju, a nadam se da neću ni s njim.Valjda nikome neće past na pamet....samo se tako okupimo kad kupujemo poklone za oproštaj.

  9. #409
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Imam roditelje s kojima sam fakat dobra i družimo se al da razglabam o potrošnji kuh.ubrusa i sl. fakat mi se ne da.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.09.2018. at 18:33

  10. #410
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Mi imamo mejl od učiteljice,svako malo dođu i od nje obavijesti,ali naravno može se pisati u informatičku
    Imamo razrednu grupu na meilu i whup za klinca,i mejlu grupu i viber za klinku, šalje se stvarno kad je nekaj neophodno,ali i ako netko ostavi jaknu u parku ili kod nekog u torbi

  11. #411

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku

    Moj mlađi sin je završio osnovnu školu pred koju godinu, a da ja nikad nisam dobila brojeve mobitela njegove učiteljice i kasnije njegovog razrednika.
    Evo, moj završava osnovnu školu i nikad nisam imala mobitel ni mail, ni učiteljice ni razrednice. Doduše, otkako je škola prošle godine uvela e-dnevnik, svi nastavnici po defaultu imaju e-mail i trebali bi biti dostupni tim putem, ali naša razrednica je starog kova i ne služi se baš e-mailom više puta sam joj znala poslati e-mail s molbom da opravda izostanak ili ga pusti sa zadnjeg sata kad su bile izvanredne situacije, a ona bi mi odgovarala usmeno, porukom po djetetu
    A čak ni informacije nisu baš redovite, znalo se desiti da dođem u školu i onda čekam pred praznom učionicom. Komunikacija u školi je očito jača strana. Ali funkcioniramo nekako...

  12. #412
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moj ide veselo u skolu, većinu zadaća riješi u boravku, i ne buni se protiv zadaća, želi ponavljati, rado čita, pažljivo crta i boja itd. Koncentracija mu je ok, sve zadace su pregledane sto znaci da je slusao sto treba napeaviti na satu. Bas se vidi da je jedva docekao skolu. Sve u svemu ja sam zadovoljna.

  13. #413

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Teško da će ti ikad i biti cijeli razred....

    Moj mlađi sin je završio osnovnu školu pred koju godinu, a da ja nikad nisam dobila brojeve mobitela njegove učiteljice i kasnije njegovog razrednika. Aliii bome sam im dihala za ovratnik (škola je u našoj ulici i nije mi bilo teško na noge otići onamo)
    Kod mojih su svi roditelji u viber grupama, i kod velikog i kod male. I uciteljica iz razredne nastave je u tim grupama (oboje imaju istu, on je 6. a mala 2. razred).

    Kod drugasice to bas dobro funkcionira. Uciteljica tu siba sve vazne obavijesti i dogadjanja.

    Razrednica 6. razreda nije dala svoj mob, ali je azurna na mailu pa nema problema.

  14. #414
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Joj kod nas je bila frka kad smo se nekaj da,i onda je neko skuzio da ima i mejl uciteljice iz paralelnog razreda,pa je bilo brisanja,posle se ipak ispostavilo da i ona pripada u grupu,jer joj cura ide u razred s nasima,imamo Josip par uciteljske djece u razredu.

  15. #415
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Joj kod nas je bila frka kad smo se nekaj da,i onda je neko skuzio da ima i mejl uciteljice iz paralelnog razreda,pa je bilo brisanja,posle se ipak ispostavilo da i ona pripada u grupu,jer joj cura ide u razred s nasima,imamo Josip par uciteljske djece u razredu.
    a da nam prevedeš Jele?

  16. #416
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Aha imamo par učiteljica koje su u mejl list jer su roditelji klinaca koji idu u naš razred,pa i treba paziti ton i tok informacija

  17. #417
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    kod nas, mi roditelji imamo viber grupu, a učiteljica je odmah na početku dala svoj broj moba. grupa mi se već do sada pokazala kao super stvar, a činjenica da imam broj od učiteljice je već dosta puta olakšalo neke situacije.

  18. #418
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Meni uciteljica iz boravka odgovara na mailove za vrijeme boravka. Sto da mislim o tome - lose jer cacka po mobitelu za vrijeme boravka, a dobro jer odgovara brzo. Sve dobro dok uciteljica za nastavu ne pocne odgovarati za vrijeme nastave...

  19. #419
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Bella 77 pa bome je malo neobično.

    Ako nisam predirektna molim te šta se ima pitat mailom učiteljicu u boravku 2 tj nastave?

    Nije nužno naravno da mi odgovoriš jer je privatne prirode, pitam isključivo iz znatiželje.

  20. #420
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Možda da dete u određeno vrijeme pošalje doma,ili da će netko drugi doć po njega

  21. #421
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Inače naši imaju kompjutere u učionici,ne moraju čačkati po telcu za vrijeme nastave.

  22. #422
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako nisam predirektna molim te šta se ima pitat mailom učiteljicu u boravku 2 tj nastave?
    osim toga, zašto učiteljica ne bi odgovorila na mail u boravku? djeca u boravku pišu i zadaću, ne mora svaku sekundu imati oči uprte u njih.

  23. #423
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Možda da dete u određeno vrijeme pošalje doma,ili da će netko drugi doć po njega
    Takve stvari se upišu u informativku dan ranije

    Ono baš mi ne pada na pamet ništa zbog čega bi ja trebala slati mail učiteljici u boravku tijekom 2.og tj nastave a da to nisam mogla upisaz u informativku dan prije.
    No dobro različiti smo.

    Istina n.grace ne moraju joj oči bit nužno uprte u djecu dok rade zadaću iako treba iskontrolirat im zadaće i održavat red i mir al mislim d aje bilo upitno kako je instantno odgovorila na mail.al zaista nema smisla o tome ,žena je moguće bila slobodna taj tren i to je to.

  24. #424
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Može i imati prezentaciju pa joj upadne mejl dok oni rade nešto pa odgovori,recimo mi smo prošli tjedan svi dobili mejl u vrijeme nastave

  25. #425
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Može i imati prezentaciju pa joj upadne mejl dok oni rade nešto pa odgovori,recimo mi smo prošli tjedan svi dobili mejl u vrijeme nastave
    Prvašići koji su tek krenuli u školu, kakve prezentacije jelena_O
    ovo je tema prvašića pa oni se tek privikavaju na pravila i ponašanje u školi.

  26. #426
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Nas ucitelj ne daje ni mobitel ni mail, a koliko sam shvatila od roditelja koji su vec imali djecu u njegovom razredu, ni informativku ne koristi. Roditelje ocekuje na primanjima, a van toga, sve rjesava direktno s djecom.

  27. #427
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Prvašići koji su tek krenuli u školu, kakve prezentacije jelena_O
    malac u powerpointu pokazuje razredu ravne i kose crte

  28. #428
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno


  29. #429
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Nas ucitelj ne daje ni mobitel ni mail, a koliko sam shvatila od roditelja koji su vec imali djecu u njegovom razredu, ni informativku ne koristi. Roditelje ocekuje na primanjima, a van toga, sve rjesava direktno s djecom.
    Što je također super jer tako se djecu osamostaljuje

  30. #430
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Učiteljica ima prezentacije,i kaj je njoj napravit koji klik pa pričekati!
    A kak Jadranka vas to rješava s klincima,ak nema potpisa roditelja ili svako malo ima informacije??? i
    Moj od prvog tjedna prvog razreda ide sam doma,ok ja pljunem skoro do škole kolko je blizu.ali sad je trebalo ponovi potpisati ko i kada ide doma ak ide sam,a ko kad ide s pratnjom.vecina ih je napisala dvosmisleno,bar tak veli učiteljica.strogo je rekla da mora biti ili mejl ili poruka u informativki kad i na koji način dete ide,jer su joj par njih rekli drugi dan u drugom razredu kak su starci rekli da idu doma .jer bez točnog vremena i potpisa dete bude ostalo do 17 sati u školi.

  31. #431
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Moguće da im.učitelj nije formalist i da ima veće povjerenje u djecu.
    Možda je pitao taj dio na roditeljskom i tad zatražio info od roditelja.

    Nas recimo nitko nije ništa pitao o tome, a prošla su 2 tj nastave. Doduše kod nas nijedno dijete prvašić ni ne ide samo u/iz škole.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.09.2018. at 09:25

  32. #432
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Moj nije u boravku.

    Al da, bas mu je princip ovo sto Lili kaze,da ima povjerenja da probleme moze rijesit sam s djecom, i da mu to dobro ide. Bar tako kazu stariji roditelji.

  33. #433
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Meni je to predivno Jadro i smatram da se danas roditelji previše petljaju u sve sfere, pa tako i u posao učitelja.
    Te mailovi, telefoni, grupe ove one...ma too much.

    Trebali bi više roditelji imat povjerenja u učitelje, a učitelji u djecu. Psnovni odnos treba bit na relaciji učitelj-dijete.

  34. #434
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Moguće da im.učitelj nije formalist i da ima veće povjerenje u djecu.
    Možda je pitao taj dio na roditeljskom i tad zatražio info od roditelja.

    Nas recimo nitko nije ništa pitao o tome, a prošla su 2 tj nastave. Doduše kod nas nijedno dijete prvašić ni ne ide samo u/iz škole.
    Vidiš a kod nas je bila tema na prvom sastanku u prvom razredu

  35. #435
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ni moja klinka nije išla u boravak svaki dan simo tamo sama,ali sve je moralo biti u informativki ko i kod velikog.
    Ujedno naši učitelji ne dozvoljavaju da pratiš decu do učione,osim na samom početku prvog razreda,i gdi ćeš ti napraviti kontakt s učiteljem ak ne preko informativke???

  36. #436
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Stvarno te ne razumijem.upravo sam rekla da je meni i kontakt preko informativke dovoljan a tu su i informacije.
    Pa čemu one služe???

  37. #437
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Informacije su svako dva tjedna
    A možda ispadne da moraš ići na pregled koji ti je nenadano doso i moraš dete skupiti ranije,i kak bi ti to rjesila

  38. #438
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Jadranka nema ni informativku

  39. #439
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jadranka nema ni informativku
    Dosla bi po njega i skupila ga. To ne bi bio problem.

  40. #440
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Kod nas se baš ne može presetavati po školi kak ko hoće,a ujedno ako nastavnik zna da ga nema određeni sat može i presložiti raspored da bitne stvari napravi prve,bar je tak kod mojih,naravno ako se može a u nižim razredima se moze
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.09.2018. at 14:49

  41. #441
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Informacije su svako dva tjedna
    A možda ispadne da moraš ići na pregled koji ti je nenadano doso i moraš dete skupiti ranije,i kak bi ti to rjesila
    Rekla djetetu ujutro da kaže učitelju da ću doći po njega ranije radi tog pregleda. Neš ti...

    A za baš nenadane situacije (iako osim najgorih scenarija ništa mi ne pada na pamet) ovako kako je rekla Jadranka.

  42. #442
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    I pola dece do škole to zaboravi i veći a kamoli ne malci

  43. #443
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bella 77 pa bome je malo neobično.

    Ako nisam predirektna molim te šta se ima pitat mailom učiteljicu u boravku 2 tj nastave?

    Nije nužno naravno da mi odgovoriš jer je privatne prirode, pitam isključivo iz znatiželje.
    Pisala sam jer sam pravo mu dogovorila termin na sah u skoli za vrijeme boravka i pitala da ga odvede. To nije bilo pitanje za odgovor sad i odmah nego kad god a prije drugog tjedna kada sah pocinje. Ja pisem mail kad mi je zgodno i ne ocekujem odgovor isti tren...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  44. #444
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    osim toga, zašto učiteljica ne bi odgovorila na mail u boravku? djeca u boravku pišu i zadaću, ne mora svaku sekundu imati oči uprte u njih.
    S djecom u boravku se moze raditi puno pa im je zanimljivo i razvijaju kreativnost. A moze se raditi i malo.

    Ovaj manji mi je jednom dosao iz vrtica da kako oni moraju pustiti tete i ne uznemiravati ih kad one rade na mobitelu. [emoji16]

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  45. #445
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    S djecom u boravku se moze raditi puno pa im je zanimljivo i razvijaju kreativnost. A moze se raditi i malo.
    sa svim uzrastima se može raditi i puno i malo i razvijati kreativnost, ne samo s djecom u boravku. to što je učiteljica odgovorila na mail za vrijeme boravka ne podrazumijeva da radi malo, tj može značiti, ali i ne mora.

  46. #446
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Jelena, ja ne kazem da je to nesto sto tako treba bit, vec da je to tako u nasem konkretnom slucaju,i da se meni to,s ovim konkretnim uciteljem, cini kao nesto pozitivno, i dojma sam da ce to dobro funkcionirat... i da on od djece ocekuje bas ovo sto Lili kaze, da sami kazu da ce ih neko ranije skupit s nastave, da se uce i prenosenju infornacija. Pa, ako i zaborave prva tri puta, sta ima veze, doc cu vec nekako do njih, uopce ne mogu zamislit da je to nesto neizvedivo.

  47. #447
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ja ne razumijem koja je poanta informativke? Ozbiljno pitam, zaista ne kuzim.
    Uiteljice su same odabrale komunikaciju mailom jer nam sve salju mailom (do sad ukupno 3 maila na sve roditelje). Zato sam i ja pocela njima pisati mailom. Brze je i jednostavnije. A obzirom da ja imam izrazito ruzan rukopis zaista ne volim vazne stari pisati rukom.
    Dobili smo sad i neki mail da cemo informacije o izostancima isto dobivati na mail... tako da ne vidim zaista koja ce to biti korist informativke.

  48. #448
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    sa svim uzrastima se može raditi i puno i malo i razvijati kreativnost, ne samo s djecom u boravku. to što je učiteljica odgovorila na mail za vrijeme boravka ne podrazumijeva da radi malo, tj može značiti, ali i ne mora.
    Naravno. Moj komentar je bio sukus dosadasnjih iskustava s uciteljicom (kojih nije bilo puno) a koja ovdje nisam sva iznijela. Ja se nadam da grijesim.

  49. #449
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kod nas je informativka kao što riječ kaže za informacije.

  50. #450
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Gle ak i one šalju mejl imaš i ti pravo tako isto slati za sve vandredne situacije
    Do prošle godine kod mojih klinaca je funkcioniralo sve preko informativke,kad je učiteljica kod tada prvašića sama uzela sve mejl adrese i poslala skupni mejl,pa je jedna mama nju izbacila s mejl liste i napravila mejl listu nas roditelja,pa ti mejli idu ako se treba kaj skupiti love vandredno ili ako treba nešto odlučiti na razini razreda s roditeljske strane .
    Kod većih funkcionira papir s potpisom ,a ako je jako bitno kao recimo neko opravdanje onda i pojavljivanje roditelja u školi na informacijama.
    Jedino raska srednjoškolca je zamolila da joj se ne šalju mejli jer ih ona skoro pa ne čita,ali SMS pročita,pa za hitnu komunikaciju može SMS,ali opet uz pojavljivanje roditelja na informacijama.

Stranica 9 od 12 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •