Stranica 59 od 83 PrviPrvi ... 949575859606169 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,901 do 2,950 od 4145

Tema: Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

  1. #2901
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Sillyme ajde nađi motivaciju za pokrenut se ponovno jer kad ti djeca krenu s aktivnostima, bit će sve teže. Sretnoo!!!

    Uh koliko ste natipkali tko bi to pohvatao.

    Sirius mene tako privlači taj trail s poligonom al hebi ga ne smijem više brda radi Zg polumaratona. Sretno na Grawe, ako uspijem dođem navijati.

    Kjb hvala, evo upravo se vraćamo MM i ja, i dalje se ne veselim Zg, čak me ne diže ni svježe okrečen stan koji će me dočekat (majstori krečili dok smo bili na moru), ni solo tjedan s mužem. Ja bi radije ostala na otoku: mir, tišina, more, priroda, odmor

    Kad dođem u Zg valjda prihvatim činjenicu da sam back.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 22.08.2018. at 12:11

  2. #2902
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kaae javi šta kaže trenerica za ozljedu

    Ginger podržavam.te u razmišljanjima i mislim da nikad nije kasno. Samo treba biti hrabar, pomno promislit i krenut u realizaciju svojih želja i ciljeva

    Ja jako volim učiti i kad mi djeca porastu ne isključujem opciju nekog doktorata i sl. Ovisno o mojim željama, možda ću više htjet trčat svaki dan ili ubacit neke druge aktivnosti koje me vesele. Tko zna šta me/nas čeka, to je čar života.

    Jednom se živi, treba uživat i posložit si život što ljepše (koliko se može u nekim “realnim“ okvirima).

  3. #2903
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Tu sam, tu sam.. guzva kao i obicno pa se nisam ni stigla javiti. Ozlijeda, ipak, nije nesto opako ozbiljno, ali odlucile smo da cu uzeti pauzu do drugog tjedna i hodati/voziti bicikl jer me to ne boli. Ako stignem do teretane, onda orbitrek. Pretpostavlja da je bio grc, a i meni se cini, s obzirom na nekontrolirano skakutanje noge. Uz to, izgleda da je pretjerala malo s vjezbama za sam pocetak, a ja sam super kandidat za rasturiti jer sam super fleksibilna i bez problema mogu sto, recimo, ne bih smjela ni pod razno kad nisam propisno zagrijana. Itd.

    Kad vas citam sve redom stvarno pozelim da sam malo bolje organizirana pa da mogu ukrasti malo vise vremena za sebe.

    Trazim i tenisice, a ne znam sto da uzmem. U gradu ima prakticki samo za trcanje, a malo sam lijena nabadati po internetu pa vracati sto kutija.

  4. #2904
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Odi u DSW i kupi neke koje su ti udobne. Na snizenju svasta mozes ubosti.

  5. #2905
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    joj kae, ma sto bolje oragnizirana , ti i kli kli ste zene zmajevi!
    mozda ne bi bilo lose ako su grcevi u pitanju uzeti magnezij i kalij - mislim da vec imaju neke gotove kombinacije sa magnezijom, kalijem i nekim b vitaminima.

  6. #2906
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nemam inace grceve, bas nikad. Ovo je vjerojatno rezultat preforsiranog treninga i mahnitog trcanja iz kreveta. Uzimam magnezij i B vitamin. Kalij ne dodatno, ali ne cini mi se da mi nedostaje. Do prvog DSW-a imam najmanje dva sata voznje, a i uzasan je ducan. Brdo nabacanih cipela raznoraznih namjena i proizvodjaca, a ne mozes se osloniti na to da ce uopce imati ijedne od onih sto trazis. Narucit cu neke nasumce pa vratiti sto ne valja.

    seni, uzasno sam neorganizirana, stvarno. Uspijem ja svasta, kad moram, ali sigurno imam brdo prostora za poboljsanje. (Recimo, sad bih trebala spavati, umjesto da sam tu sjela.)

  7. #2907
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    kaae, što si stroga prema sebi. Sjeti se kako je u nas: prvo si skuhaš kavu, proćakulaš sa prijama (pravim ili virtualnim) i onda tek prioneš na zadatke
    ne usudim se ni pisati kakva su moja jutra: jutros u 5 kuham kavu, sjednem na balkon (krasno sam ga pospremila) gdje je bar malo svježe, uzmem sudoku ekspert level i dok ga ne riješim u zadanom roku (i tu si mjerim "pejs", nisam normalna) ne počinjem ništa.
    Tako da sam jutros tek u 6.15 bila na trčanju.
    Odradila intervale, 5x1 km na 5:05-5:0, sve po ps-u (bit će da je od pizze jučer navečer bilo energije), tuširanac i evo me na poslu. Jedino se još nisam uspjela ohladiti: isijavam.
    Čini mi se da ni klima ne radi....

  8. #2908
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Kjb svaka cast!!

    Kaae
    Ja cesto imam grceve, bez obzira na magnezij. Bice zato sta se ne znam opustit

    Vata me neka virozica ili sinusi pa pauza par dana, taman se poklopilo s nekim obavezama. Jucer sam bila na pedikuri, vcrs idem frizerki, sutra planiramo na Brac cili dan u subotu se nadam da sam zdrava i idem trcat
    Za ne falit, poskliznula sam se jucer i pala, nabila sam desno bedro i ruku :/
    Al osim modrica sam dobro prosla, srecom nisam glavom lupila nigdi

  9. #2909
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Pobjegao mi cijeli ogromni post grrrr.....

    Sad jurim.

  10. #2910
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja danas napokon odradila nesto vježbanja
    Čak mi i nije preteško bilo fizicki ali vrućina i sparina i musice na jarunu dok sam rolala mi je bilo za jedan krug i dosta...
    Čekam kad će napokon taj val osvjezenja koji najavljuju.

  11. #2911
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja danas napokon odradila nesto vježbanja
    Čak mi i nije preteško bilo fizicki ali vrućina i sparina i musice na jarunu dok sam rolala mi je bilo za jedan krug i dosta...
    Čekam kad će napokon taj val osvjezenja koji najavljuju.
    Hajde, neka si.
    Imam dojam da vrucinu vise i ne primjecujem. Moj lagani tjedan sveo se na trcanje u utorak, srijedu ( s naprednima), danas i sutra ( lagano) . I onda jos utrka u subotu.
    U nedjelju cu uzeti odmor.

    I sad sam u iskusenju da krenem u teretanu na kruzni trenig od 01.09. Uz trcanje Ili da cekam da odradim polumaraton pocetkom 10 mj.
    Nisam bas sigurna, ali kad vitam sto pisem mislim da sam se pretvorila u cudoviste!?

  12. #2912

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Kjb, evo pročitala sam postove vezane uz lj.maraton. Hvala!
    Imaju li "zečeve" s vremenima?
    Koliko je uzbrdica i kakvih? (Tipa Maksimir ili više)
    Noćiti večer prije ili ne? Auto ostaviti gdje?

    Ja sam navijačica i voditeljica puta... kad meni nije uspjelo trčanje, onda moram barem ovako sudjelovati
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 23.08.2018. at 23:45

  13. #2913
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ola zene

    ja sam danas uzela jedan dan godisnjeg i s djecom i sestrom otisla u aquapark u sibenik
    bas nam je bilo divno, djeca su gustala, a bome i mi
    ovaj tjedan nisam bas vjezbala, ali ni ne grizem se posebno, sve dane sam radila skoro do 19, nakon toga se posvecivala djeci, dok ne odu spavat, a ja onda jos malo radit
    sto uhvatim sljedecih mjesec dana, uhvatim, nakon toga pocinje ples i vracam se u svoj ritam
    valjda se i misic oporavio pa cu moci normalno trenirati
    tako da sad idem u krevet, oci mi se sklapaju od umora

  14. #2914
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ozbiljna
    Snaga je super uz trcanje, dapace, pozeljna je! Kruzni trening super zvuci!

    Summer neka si uzivala
    Super za povratak na ples!

    Meni pocinje CF pocetkom 9.og. Ne znam ocu li odmah krenit. Razmisljam o jednom pm sredinom 9.og
    Prehladjena sam skroz ali isto idem na Brac ko zna oce li bit druge prilike! I ovako smo se jedva uskladili za ovaj 1 dan...

  15. #2915
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    bravooo za sve vrijednice

    Kaae
    recimo kod nas u klubu dosta ljudi trči u Nike Pegasus 20/21/.. ili u Mizuno Wave Rider 19/20... mišljenja sam da je bez probanja tenisice teško kupiti pravu al kad si već u takvoj situaciji da ne stigneš ni do dućana isprobat, možda neki od ova dva modela.

    sillyme super da si se pokrenula, sad nastavi

    MB uživaj na Braču, divota! i da virozica prođe iš iš iš...

    summer super za aquapark i planove

    Sirius ja ipak ne bih upisivala teretanu u ovo doba godine. Ako kreneš vjerojatno je daćeš imat upale a naglo ubacivanje kružnog treninga mjesec i pol prije polumaratona za koji se već neko vrijeme pripremaš onak :/ tapering će krenut u drugoj polovici rujna, treba noge i općenito organizam odmorit a ne još više nagarit. Snagu da al nešto laganijeg tipa što možeš radit i doma. Jako dobrop znam što je pravi kružni trening zato ti govorim.

    Meni je nakon takvih trening dan poslije bilo teško trčati, posebno dionice, znači trebala bi jako dobro isprogramirati kad bi ti bili ti treninzi snage ne dan prije dionica a l bome ne ni dan prije dužine. Ti vidi kako hoćeš, kako ti paše ili pitaj trenera.

    Za snagu sam uvijek, al kažem ne bih sad nešto turbo, turbo u ovoj fazi priprema pred PM i da postala si čudovište, moja ti navalila na treninge ko da će ti uteći... najavljuju vam kišu, što nije loše za promjenu s obzirom da na Grawe uvijek bude pakleno vruće.

  16. #2916
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Kjb, evo pročitala sam postove vezane uz lj.maraton. Hvala!
    Imaju li "zečeve" s vremenima?
    Koliko je uzbrdica i kakvih? (Tipa Maksimir ili više)
    Noćiti večer prije ili ne? Auto ostaviti gdje?

    Ja sam navijačica i voditeljica puta... kad meni nije uspjelo trčanje, onda moram barem ovako sudjelovati
    Vrijeska,

    na službenoj stranici od Ljubljanskog su svi detalji, imaju fantastičnu stranicu i redovito je ažuriraju.
    Ne znam jel se mijenja trasa ili je uvijek ista, al kad sam trčala maraton znam da je bio profil staze na stranici i lijepo se vidjelo na kojim km su uzbrdice. Takve detalje fakat ne pamtim. znam samo da je na zadnjem dijelu oko 34.-35.km uzbrdica jer sam je se malo bojala kud baš na samom kraju.

    Zečeve imaju, njihovi pejsevi su također na webu.

    Ja bih svakako preporučila spavanje noć prije, nađe se ok, a povoljan smještaj samo bi ga već sad trebali rezervirati.

    Ja sam s autom došla noć prije pa sam ga mogla sparkirati, iako postoje autobusi koji voze u centar na start (sa sjevera i juga Lju), isto sve ima na webu.

    Najbolje provjeravat njihov web kako se približava event, to je odlično organizirana utrka, fenomenalna atmosfera i jednak užitak i trkačima i pratnji ja sam u pratnji imala muža i djecu i njima je bilo zabavno.

    cijeli grad vrvi, sve je u znaku maratona, jedno zaista posebno iskustvo !

  17. #2917
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae recimo kod nas u klubu dosta ljudi trči u Nike Pegasus 20/21/.. ili u Mizuno Wave Rider 19/20... mišljenja sam da je bez probanja tenisice teško kupiti pravu al kad si već u takvoj situaciji da ne stigneš ni do dućana isprobat, možda neki od ova dva modela.
    Stigla bih u gradu isprobati, ima izbora za tenisice za trcanje, no to mi ne treba. Imam par, ok su za to, ali nisu mi dovoljno stabilne za strengh training, pogotovo za bilo sto, a da ukljucuje balansiranje. Probala sam malo po gradu, u vecini running shoes mi je ista situacija. Rado bih bosa radila te vjezbe, ali ne daju u klubu. (Nemam problema s gleznjevima ili stabilnoscu.... ali jogu radim bosa, jel.)

  18. #2918
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    eh da kad sam se vratila u ZG prvo ugledala divno okrečen stan sa svježe pofarbanim vratima, a onda kaos, ona sitna prašina dok se vrata brusilo, knjige u vrećicama, stvari koje treba vratiti na svoje mjesto. Planirala sam ionako generalku dok su mi djeca dolje jer baš mi treba čišćenje i pražnjenje stana :flopica djir: al ovo će bit generalka kakva se radi svakih 10 godina. Micala sam sve knjige s polica, brisala, vraćala, izbu, posteljinu, brdo vreća sređivala one što uvijek negdje stoje u nekom prikrajku, proces čišćenja i spremanja još traje. Zadovoljna sam kako ide i jedva čekam maknut bespotrebne stvari iz stana.

    Jučer sam ujutro otrčala dionice 6 x 1 km na 4:32 ijuju, bilo je dosta kasno jer sam mislila da mi alarm zvoni greškom pa ga poklopila, a onda skužila kroz san da ipak zvoni radi treninga tako da sam na Jarun došla oko 8:30h, već vruće bilo.

    Jutros sam se opet digla rano u 6h da bi odradila u 6:30h trening snage na otvorenom s jednom ekipicom, po ure. Baš je bilo super. Do 7:00h si fino razbubđen na najljepši način, a u društvu ljepše i lakše.

    Poslije imam večericu u dobrom društvu,a sutra ujutro opet dizanje za dužinu

    u NED ću se naspavati.

  19. #2919
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Stigla bih u gradu isprobati, ima izbora za tenisice za trcanje, no to mi ne treba. Imam par, ok su za to, ali nisu mi dovoljno stabilne za strengh training, pogotovo za bilo sto, a da ukljucuje balansiranje. Probala sam malo po gradu, u vecini running shoes mi je ista situacija. Rado bih bosa radila te vjezbe, ali ne daju u klubu. (Nemam problema s gleznjevima ili stabilnoscu.... ali jogu radim bosa, jel.)
    Hmm baš čudno da ti tenisice za trčanje ne drže dobro zglob jer zapravo bi to trebale.
    ja u istim tenisicama radim snagu i trčim i odgovaraju mi za oboje.

    ma pitaj nekog trgovca u tom dućanu, reci mu da trebaš tenisicu koja te čini stabilnom, isprobavaj razne modele, nema druge. Slobodno probaj odradit neku od tih vježbi za snagu ili protrči. Ja uredno svaki put kad kupujem protrčim krug dva po dućanu hebi ga skupe su, a da ih kupim bez pravog isprobavanja.

  20. #2920
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Kaae, meni tenisice za trcanje nisu bile jedino cvrste kad sam radila girjom i to vecim tezinama.
    Ali za sve ostalo su bile ok. Sad imam Nike zoom pegasus , i one su nesto najcvrsce od Nike sto sam imala za trcanje. Te bi sigurno bile dobre za jacu snagu s girjom tipa sving.

  21. #2921
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja sam sve patike za trcanje kupila online :D Ima dosta parametara, i ako znas sta ti treba, izaberes parametre i dobijes ono sto ti treba. Samo sam se jednom zeznula, ali to je zato sto sam kupila na nekom preteranom snizenju. Od kad smo u Americi, samo sam jedne patike za Novija kupila u prodavnici, svima sve online (znaci za nas sest, hahahaha).
    Kaae, to sto mislis da imas stabilne gleznjeve ne znaci da ne trebas stability u za glezanj i petu (upravo zato sto ti patike nisu stablity osecas da je labavo kad vesbas). Znaci, stability, lol.
    Druga stvar, realno dok ne pretrcis mnogo kilometara ne mozes ni znati kakvi su ti zglobovi. Meni se stopalo jako promenilo za ove dve i po godine trcanja. Hodanje i trcanje nije za poredjenje.
    Takodje, taj grc u misicu nema veze s cramps. to je svojevrsna povreda kad je misic (realno, deo misica) u konstantnoj kotrakciji i onda utice na pokretljivost i osecaj u ostalim strukturama u telu.
    Mene ceka nabijen vikend (2 girl scout i 1 boy scout event, 1 playdate i jedan piknk s prijateljima) pa sam juce trcala long run. Hoke su sve bolje, navikavam se i pocinjem osecati pozitivne efekte koje obecavaju u reklamama, lol.

  22. #2922
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Cure, ne javljam se ambrozija me ubija. A i imam neke poslove za obavit.
    Drago mi je da ste vrijedne

  23. #2923
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    kaae, u pravu si, ne idu iste tenisice za trening i trcanje, drugacije drze nogu zbog lateralnih pokreta
    tako sam cula u uputama za video treninge (gdje ima agility, skokova, plyometrics) i procitala na vise mjesta
    ja sam nedavno za male pare na sportsdirectu uzela nike metcon repper
    https://runrepeat.com/nike-metcon-repper-dsx
    sigurno i ti mozes naruciti uz garantiran povrat novca

  24. #2924
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja nemam srece s kupovinom cipela online, osim kad tocno znam sto kupujem, a i tad recimo djeci skroz fulam velicinu, pogotovo kad mjerim stopala.

    Cekam par inov-8 tenisica, bas me zanima kakve su jer ih uzivo nisam nikad ni vidjela. Mislim da stizu u ponedjeljak. summer, ove tvoje mi izgledaju kao da dobro drze petu, sto je trenerica objasnjavala da je bitno. ona vjezba, uglavnom, u tensicama u kojima i trci. Te Metcon Nike mozda mogu i naci u gradu - pitat cu internet ima li pa otici vidjeti kakve su uzivo.

    sirius, meni ove moje za trcanje nisu neki veci problem za vjezbe s girjom, ali su mi uzasne recimo za low lunge i bilo sto sto ukljucuje neku napravu s remenjem (ok, nemam pojma kako se zove ).

    kli, uletjela mi slika Hoka nedavno pa su me podsjetile na moonwalk. Totalno ludo izgledaju!

    Inace odmaram nogu, secem uglavnom. Od danas je nova kuca sluzbeno nasa... sad ce i dodatni kaos oko toga (odnosno kad pocne skola, valjda).
    Posljednje uređivanje od Kaae : 25.08.2018. at 06:27

  25. #2925
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Naprava s remenjem? Sad sam stvarno radoznala. Googlanjem mi ispadaju razne stvari koje bas i nisu za teretanu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 25.08.2018. at 08:42

  26. #2926
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    danas je trka.
    i točno puna godina dana kada je odluka o promjeni zivotnog stila i dinamike stupila na snagu.
    to je bio dan kada sam na 30 stupnjeva, u najlosijoj kondiciji zivota (ako zanemarimo trudnoce i babinja prije ) , u najdebljoj fazi ikad (mislim da sam moza bila deblja smao pred zadnji porod) otislja na Bundek trcati u masu u kratnim hlacama , dok su uz stazu vrebali fotografi.
    Imam tri super profi debele fotke iz toga dana, cisto da tu i tamo vidim startnu poziciju.
    A brzina ...
    to ce svakako biti bolje i duze.
    Jer tada sam 4,2 km prošla za 35:55minuta.

  27. #2927
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Lili, dijelim oduševljenje pročišćenim životnim prostorom
    to je super, jel'da?
    kod mene danas spavanje 8 sati u komadu, napokon
    odradit ću snagu, oko pola sata će mi biti dovoljno
    sutra se spremam na dužinu
    samo se nadam da neće grmiti jer to je jedino kad ne trčim...

    meni su sve tenisice jednake - i za trčanje i za vježbanje, ne radim razliku
    jedino što mi je važno - da su udobne

  28. #2928
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    meni su sve tenisice jednake - i za trčanje i za vježbanje, ne radim razliku
    jedino što mi je važno - da su udobne
    nije problem kod tebe jer si lagana. cim je tjelesna tezina veca, potrebne su drugacije tenisice za teretanu. i po mogucnosti cvrsce.
    kaae pogledaj reebok i ua - imaju modele bas za fitnes

    sirius sretno danas

  29. #2929
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Sretno svima danas na utrkama.
    Zadnjih 5 tjrdana biljezim samo hodanje.
    Kad se odmorim i naspavam od godianjeg pocinjem s nekim vjezbanjem.

    Trnisice su jako jako bitna stvar. I svako ih treba kupiti takonda ih isproba. Kod nas u nekim ducanima nike daje tenisice za isprobati. Nisam koristila, ali mislim da nije lose ako ne mozes isprobavajuci sam u ducanu.
    Pri zadnjoj kupovini covjek se dao truda. Isprobala sam bar 6 pari nakon snimanja stopala u trku.
    Odabrala ascis, koje ne bih na prvu ni pomislila kupiti. A nisu bile ni najskuplje.

  30. #2930
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ajme Kaee, pa ti si u "domovini" tenisica. Ti bi mogla za svaku aktivnost imat druge. Kad se samo sjetim izbora.OK, bilo je to davno. Sada i kod nas ima sveva vraga
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 25.08.2018. at 10:02

  31. #2931
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Slazem se Nano.
    Zato sam i predlozila jedan od ducana u kojem ima tenisica razlicitih proizvodjaca.
    Preko neta bih kupila tenisice sam ako znam koje mi trebaju. Ostalo put pod noge pa isprobavanje.
    Ja sam prije bila skrta. Bas skrta. Sa stavom a nes ti. Ali koljena su osjecala svaki moj nes ti.
    S girjom su nam na tecaju rekli da se vjezba bos.

  32. #2932
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Sirius možeš i trebaš biti preponosna na sebe, svaka ti čast
    Koja volja!!! Sretno danas !!!

    Jutros 21km na 5:15 s dečkima .
    Jedan mi riknuo na 17-om, drugi na 19-om km, pa sam sama do kraja.
    Sad druženje s klupskom ekipom na cugi, pa idem frizeru.

    Lijepo subornje jutro popodne druženje s mužem
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.08.2018. at 10:56

  33. #2933
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Sirius sretno veceras! I svaka cast na napretku
    Jedva cekamo izvjestaj!
    Trci li jos neko vcrs?

    Ja za trcanje imam UA charged bandit3, odlicne! Na fitnes idem u asics koje mi nisu odgovarale za trcanje.

    Flopi drzim fige da ne grmi!

    Lili svaka cast!

    Jucer sam uzivala cili dan. Za kraj dana brzinskih 5 km

  34. #2934
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sirius bravo draga i sretno!!
    Lili ostavila muskice
    flopi pametno! nadam se da nece grmiti
    mb ma nek si uzivala, zasluzila si!

    ja odmaram jos uvijek
    i nemam griznju savjesti
    valjda cu u pon nesto...

    tenisice imam asics, kupila ih na povratku s mora, onako bez pameti
    i to zato jer su mi one za vjezbanje natukle palac
    i onda su cekale da odgulim trudnocu i jos malo nakon toga
    al super udobne su mi
    i da sad idem kupovati nove za trcanje, nemam pojma kako bih birala...
    e, al moram kupiti nove za vjezbanje unutra, jer u ovima trcim vani pa si ne zelim prljati stan dok vjezbam

  35. #2935
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Sirius vidimo se večeras. Ja volontiram i čuvar sam staze, ne znam još točno gdje ću biti ali ću budnim okom pratiti poznate.
    Jutros samo 12 km, moje sve prijeotpale, a meni se , za razliku od Lili, nije išlo samoj. Lili , respect.
    Dakle u 13 sam već bila s volonterima namještat ogradu. Prije toga u vrtu.
    sad pečem ajvar.
    Nisam normalna

  36. #2936
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Super. Vidimo se . Vuci me za rukav ako te ne skuzim, malo sam corava na daljinu.

  37. #2937
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    kjb, sestro po samodijagnozama :D
    lili, svaka cast, oduvala drugare.
    btw, verujem da je najbolje probati, ali samo kazem da nije nemoguce i narucivati i biti zadovoljan bez probanja. mene spasava online kupovina, da moram za sve sto nam treba u prodavnice, pola stvari koje uspevam prosto ne bih uspela.
    Srecno na trci sirius!

  38. #2938
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Sretno danas, sirius! I bravo, svaka cast!

  39. #2939
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Naprava s remenjem? Sad sam stvarno radoznala. Googlanjem mi ispadaju razne stvari koje bas i nisu za teretanu.
    Zato sam stala gdje sam stala... bas izgleda kao nesto sto nije za teretanu.

    Evo, ovako to nekako izgleda: https://i1.wp.com/thegymlab.org/wp-c...00%2C357&ssl=1 a i ovako izgledam ja, kao ovaj gospodin na slici. I ovi ljudi izgledaju bas kao ja, pogotovo ove sitne tete: http://www.spokaneexercise.com/wp-co...L._SL1500_.jpg


    Slazem se ja skroz da se mogu cipele i tenisice kupiti online, samo kod mene to znaci puno pokusaja. Ne pogodim lako kao kli. Da se oslanjam na ono sto imam u gradu, ne bismo se proslavili.

  40. #2940
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    sretno trkacicama!

  41. #2941
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    trx kaae. trx
    to je mrak za cijelo tijelo

  42. #2942
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Trx je super jedva cekam treninge! Javila trenerica jucer da ce u rujnu bit 2xtjedno sta mi pase

    Kli_kli zivila online kupovina! Vecinu stvari kupujem online!

  43. #2943
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Trx trake ludilo.
    Kjb potvrđujem nisi normalna al si zakoon!

    Sirius je garant rasturila, čekamo report.

    A nisam imala izbora s dečkima, šta ću im ah ta muškadija...rekli mi poslije da im nije baš svejedno što sam ih prešišala.
    Miceki moji

  44. #2944
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Izasli rezultati
    10,5 km za 1:03:59

    Pace 6:06

    Prosle godine na 4,3 km pace 8:16

    Dakle, zakljucak, apsolutna nesportasica sa viskom kila i godina , rekreativnim treniranjem 3x tjedno , uz djecu i posao , moze poboljsati pace za 2:10 minuta po kilometru u godini dana.

  45. #2945
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sirius

  46. #2946
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    bravo sirius!
    Posljednje uređivanje od magriz : 26.08.2018. at 12:38

  47. #2947
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Wow sirius, bravo

  48. #2948
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ola curke!
    Sirius bravo!
    Kod mene jutros duzina na 6:29, 22 km, kisica je sipila i bilo je odlicno!
    Sad idem spavati jer sam nocas imala prestrah od grmljavine i nevremena i 5 sati sna me dotuklo...

  49. #2949
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Teta ozbiljna, bravo, bravisimo!
    Nasle se nas dvije corave, pa te nisam uhvatila na svom skretanju, no na pocetku ste svi bili kompaktni i tesko je bilo uociti bilo koga.
    Uvjeti su bili idealni.
    Ti si bila super!
    Naklon i Flopici,

  50. #2950
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Sirius
    Carice naša!!! uz mali ispravak, spustila si pejs na više od 2 min jer bi bio veći da si trčala istu distancu od 4km.bila bi sigurno ispod 6:00.

    Flopice odličnooooo za 22km, ma svaka ti čast!! Za što se pripremaš,,jel nam dolaziš na Zagrebački-ovdje sve ravno, samo napominjem ?

    Kjb bome dobro si i ti odradila cijeli dan, trening, vrt, ajvar, volontiranje na utrci,svašta nešto...ja sam baš gledala na sat kad je počelo iza 23h padat i misim se dobro samo će maratonci malo pokisnut, ostali su već gotovi.


    Kod mene svega pomalo, nabavke stvari za školu, druženja, čistke stana (ajme koji dobar osjećaj),... sutra 1.radni dan. I slijedi nam tjedan vrlo zanimljivih treninga. Al ih je posložio, sve neka ubrzanja usred treninga.

    Sad ima.da stisnemo svi i odradimo još ovaj mjesec pravih priprema pred PM pa kako bude.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.08.2018. at 15:52

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •