Stranica 68 od 83 PrviPrvi ... 1858666768697078 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,351 do 3,400 od 4145

Tema: Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

  1. #3351
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    sirius i ivana s bravo!!!
    kjb sretno u porecu

    ja odradila 12km velebita danas. predivno i nestvarno

  2. #3352
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Sirius,

    da se mene pita ne bi ni trebali trčat dužinu od 20km ljudi koji idu na 1. polumaraton, mislim da je posve bespotrebna.
    Ti si istrčala velike (i sasvim dostatne) dužine, a dužina od 21km neka ostane za utrku a ne trening. Žao mi je da te mjehur bolio, a postupila si jako pametno i trezvezno. Sad vladaju neka čudesa razna, moja frendica koaj ide na maraton isto se osjećala loše, nije bila sva svoja, pa nije ni došla u subotu na trening. Odlučila sačuvat zdravlje da spremna dođe na start, kao što ćeš i ti biti spremna.

    kjb odlično za put u Beč, uživaj, nema do putovanja, mene isto već svrbi da bi nekud gibala, a ne bi da dugo nisam bila van ZG, došla prije mjesec dana al .... crviiii radeee.
    i odlično si odradila trening, super pejs si dobila za PM i mislim da ga itekako možeš, samo dođi smirene glave, naspavana, sita i trčiiiii.

    isto tako i ivana s, trčat će ludo, iznenadit će samu sebe.

    Uh Velebit i njegove ljepote odmah mi srce stane.

    Meni danas divna mirna nedjelja, obiteljska, odmorila sam se, napunila baterije, nauživala ma sad spremna u nove pobjede, skužila sam tek jutros da je PM već za 2 tjedna, baš sam se iznenadila kako proletiše pripreme a sad treba pokazat kakve su bile uh kad me ulovi trema par dana prije.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.09.2018. at 23:10

  3. #3353
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    sirius, i ja podrzavam pametnu odluku, a i slazem se s lili da si istrcala dovoljno duzina. drzim palceve za lepo iskustvo na polumaratonu.
    kjb, tebi isto, sve sto pises odise pozitivno, verujem da ce tako i biti.
    magriz, velebit ti je predivan <3
    summer, tvoji prijavci su cista uzivancija i za citanje cak :D
    ivana, tebi se smesi novi pb!

    kod nas je vrlo intenzivno, mm radi na novom projektu pa je na 200% na poslu, a jesen je ovde sezona kampovanja izvidjacima i izvidjacicama, pa sam dosta i oko toga angazovana. saznala sam da cu 99% diplomirati u prolece, pa sad vec gledam sta cu i kako dalje. zbog obaveza trcim samo 3 puta nedeljno po 14km. ove nedelje sam ponedeljak, petak i danas. MM se navukao na tegove pa dizemo zajedno i radim jogu kad stignem (bude cca 3 puta nedeljno).

  4. #3354
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kli kli super za treninge i za skori završetak studija
    A tko kampira, tvoja djeca ili..? Nisam povezala.

    Jutros snaga na otvorenom, bome je zorom svježe i mračno. Bile s kapama i rukavicama. Digla se sama od sebe u 5:45h ka urica
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.10.2018. at 08:52

  5. #3355
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ako se ikad dignem sama od sebe, otici cu ravno na hitnu.

  6. #3356
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Lili u americi ti je kampiranje jako popularno. pa se ide i s izvidjacima a bome ja znam hrpu frendova koji kampiraju u skpinama s klincima.

    vikend nerada, neaktivnosti i kaucarenja molim da se pribiljezi

    sirius meni 20 km je ogromna udaljenost. a bome i ovih 9 otrcanih mi je puno. tako da i ja mislim da nije problem. treba znati is tati.
    ivana 3 moj nakolon. stvarno si spremna. koliko si zdanji put trcala zg? cini mi se da je bilo sporije.
    kli_kli ako je proljece kraj, onda ce sad biti malo veca guzva. u svakom slucaju uz sve oko skole, kuce i djece jos 3x14-15 km. naklon.
    magriz velebit, predivno doba godine i vjerujem da je bilo fantasticno.

  7. #3357
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ako se ikad dignem sama od sebe, otici cu ravno na hitnu.

    marta mene bi po tome vec s hitne transferirali na drugi dio grada
    navikne se covjek s vremenom, ali istina je da se treba i naspavati.

  8. #3358
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ako se ikad dignem sama od sebe, otici cu ravno na hitnu.
    Marta moja, i meni je 1.put u životu. Počelo mi se događat u zadnje vrijeme da se probudim netom prije alarma, kao da tijelo zna i sluša kad se treba probudit.

    Imam jednu lijepu vijest u vezi mog spavanja, javim vam al sad žurim.

  9. #3359
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Sirius, dobra odluka! Svi smo imali takvih epizoda, ako ne ide, ne treba forsirati.

    Kli-kli, bravo za sve što hendlaš i još uz to zavidnu tjednu kilometražu odradiš!

    Magriz, divno!

    Spajka, prije 2 godine sam otrčala za 2:06, to je negdje oko 5:55 čini mi se. Nemam nikakva očekivanja za ovaj put, kako mi se slože okolnosti.

    kjb, visoko je postavljena ljestvica kod vas, vibram da je ostvarite! Uživaj na putu!

  10. #3360
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    budući da sam povezana aplikacijom s kjb mogu vam potvrditi da je odradila obećano: 'ošla u Beč i tamo jutrom trči

    ivana s ti ćeš jako popravit rezultat, jamčim ti!!!

    Moja vijest je da napokon nakon 7 godina spavam noć u komadu, mali nam je dolazio pred zoru u naš krevet, a ja se ne mogu naspavat kad se gužvam, pa sam se onda u te rane sate seljakala u njegov krevet i tako svaku noć (možda je preskočio par noći u svim tim godinama).

    Otkako je krenuo u školu (od 2. tjedna nastave i otkad su mu ispale obje jedinice) spava ko top i NE dolazi u našu sobu bila sam u šoku, nisam se usudila prerano veselit, očito je sazreo i evo to trajee već 3 tjedna i kuc-kuc nadam se da tako ostaje. Ko nova sam kad me se ne budi noću.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.10.2018. at 12:43

  11. #3361
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ivana S, to je super tempo! Bravo.

    KJB, gustaj u Becu...

    Summer, tvoji provodi zvuce bas veselo I ja prijavljujem da sam napokon, nakon 2 godine ponovo pocela izlazit navecer s md, na pivice... jednom u dva tjedna, otprilike, al veseli.

    Kli Kli, ti si stvarno super primjer organizacije i volje. Bravo!

    Od svega mi ipak najljeps zvuci Velebit. Magriz.

    Lili, super za noc u komadu! I malisevo spavanje! Ja cu se jos neko vrijeme nacekat... zadnjih tjedan dana me stalno jedan od njih dvojice budi po noci (a mi smo svi skupa u sobi)... ili veliki kaslje... ili se mali budi... nocas sam spavala 2x3 sata (sa sat i po pauze izmedju) i osjecam se preporodjeno Toliko sam lose spavala prethodnih dana.

    Kod nas za vikend mini setnja po Zagori, malo biciklavanja, i jos dva dana Zuzke za mene.

    Malo sam zapostavila trcanje u zadnje vrijeme... al sam puno vani, idem biciklom na posao, i dosta setam... tako da se bas dobro osjecam

    Ipak, ovaj tjedan me nema sto sprijecit u trcanju! Nadam se


    U zadnje vrijeme puno vise idem na

  12. #3362
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    da, da, kao sto spajalica kaze, imam jednu girl scouticu i jednog boy scouta, pa s njihovim trupama kampujemo kojekuda u jesen, jer je jesen ovde dosta topla (indian summer).
    lili, super za spavanje! ja sve cekam da mi thea pocne bolje spavati, ona je bas nespavalica od pocetka. uskoro puni tri godine, pa ce valjda smanjiti nocna sisanja.
    Jadranka, lepo zvuce tvoje aktivnosti!

  13. #3363
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Jadro baš su ti fora aktivnosti!

    kli kli divno, ja sam bila u izviđačima kao dijete i moja L. me stalno cima da je upišem, al budući da treba ići na te sastanke (čitaj: opet voziti je) pričekat ću proljeće tako da uz sastanke ipak imaju i neke organizirane izlete.

    ja sam jučer imala turbo dan al sam uspjela sve u njega ukrcat: jutarnja snaga na otvorenom u 6:00h, posao, trčanje s posla doma 5km (+1 stanica sporim busom), maloga na nogomet u 17:00h (termin treninga ), pa natrag s frendom mu pješice do nas na igru, nahranila ih, suđe, veš i ostalo, dočekivanje ekipe s atletike, opet ih nahranila, tuširanje, večera, u 21:30h sam legla i zaspala

  14. #3364
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ola cure,

    jeste žive?

    Mi smo jučer u klubu prvo imali trening progresije, pa poslije druženje u klubu kao neko Revival druženje- stari i novi članovi kluba. Baš nam je bilo lijepo. kjb i sirius šteta da niste bile.

    Progresiju smo po štreberski odradili nas 11 u grupi: 10 min na 5:10, 10 min na 5:00, 10 min na 4:50 i zadnjih 10 min smo trebali na 4:40 al onda sam muškadiji rekla: Ajde ne gledaj na sat, upri i trči! tako da smo zadnja 2 km išli na 4:31 i 4:26 ijujuju...

  15. #3365
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    jutros joga, eto da prijavim nesto

  16. #3366
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    A kad si već prijavila, moram i ja svoj pilates od jučer. E da, i baš vidim kako mi je sad lakše vježbat -

  17. #3367
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    kod mene obrnuto. cim zahladi imam potrebu zavuc se u rupu i hibernirat do ljeta
    jucer sam preskocila bazen jer mi je bilo prerano i prehladno. danas se moram natjerati :/

  18. #3368
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Lili, bravo za brzinu. Nano i Spajalice za vjezbanje.

    Ja sam jucer napokon trcala svoju kratku dionicu. Prijalo mi je, poslije posla u sumi. Poslije toga, rodjendan od malog misa A sanas biciklom na posao (i to sam prestigla kolegu koji uvijek uspije doc pet minuta ranije... mala jutarnja radost... haha). A navecer, ako se ne srusim u krevet, cu Zuzku... nikako se naspavat zadnjih tjedan dva... stalno me neko dijete budi zbog ovog ili onog razloga... uf, uf!

    Ajme, kod nas u Split, uopce nema bazena. Poceli su ga obnavljati prije ljeta, i umjesto da zavrse do 1.9., oni su to oduzili, i jos se ne zna kad ce bit obnovljen. Katastrofa!
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 03.10.2018. at 12:03

  19. #3369
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    jadro, sretan malom misu

    i meni je lakse vjezbat kad je hladnije, iako kao magriz, obozavam ljeto, nu mi nicka

    u ponedjeljak ples, uzivala, danas opet, veselim se, radimo i novu koreografiju pa je bas zabavno

  20. #3370
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    srecan vam rodjendan, Jadro!
    ja jutros odjogila, trcacu kad odvedem decu i probudim blesavog muza :D radi neki projekat i ludji je od Sheldona dva, tri, DESET puta :D
    izgleda da za ovaj semestar prosto ostaje raspored 3*14km, kvota za nedelju dana. fale mi mi malo i duze i krace staze, ali sta je tu je, bitno da se lećava.
    kod nas nije hladno, a nece ni biti. ovde samo par dana bude blizu nule ujutro, inace smo zimi na oko 10-15 stepeni, ali imamo dugu sezonu kise. juce pala prva, utrnula mi struju u 5 ujutro, veselje bilo pakovati sve ruckice s lampom na telefonu za osvetljenje :D

  21. #3371
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    kli kli kod tebe uvijek neke avanture

    Jadro sretan rođendan malom slatkišu!

  22. #3372
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Jadre sretan rodjendan misu

    Kli_kli meni je tvoja kilometraza zavidna

    Ja volim ljeto al lakse mi je vjezbat zimi. Ljeti sam preopterecena a i vrucina me ubija.

    Lili kad vidim da si legla u 21:30 nikad ne idem prije 23:30-24 u krevet :/
    Dosla sam s trcanja u 21:45
    Ovaj tjedan pauza od cf jer selimo u novi prostor. Trcala 2x5 km i 1x10km.

  23. #3373
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    ja sam odradila ples jucer
    bas nas je izmorila, ali uzivala sam
    imam blagu upalu dupeta i straznje loze i uzivam i u tome
    radujem se ispunjenom vikendu, tjedan mi je bas naporan...

  24. #3374
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jadro, sretan rođendan mališanu! Dobar ritam si ulovila!

    MB, ti si ovo ljeto odlično odrađivala trčanje uz sve ostale obaveze. Zato se sad i vidi rezultat!

    summer, drago mi je da uživaš opet u svojoj omiljenoj aktivnosti. Jučer sam sopingirala u S.Oliveru i odmah se sjetila tebe tebe

    Jutros 8km, kroz mrak i maglu.

    E da, pohvalim i moju malecku, više je ne vozim na sjedalici na bajku do vrtića već sama juri na Pukyju!
    Posljednje uređivanje od ivana s : 04.10.2018. at 09:11

  25. #3375
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ja ću vas sve pohvalit (i Ivaninu malecku posebno), a Jadri i njenom maleckom poželit sretaaaan.
    Kao što Lili kaže, trčala sam u Beču dva puta, po parku uz dvorac Belvedere, baš je bilo lijepo. jedino ne paše moje izmučeno i crveno lice nakon dionica u kraljevski krajolik
    Danas je neko tempo trčanje na tapeti. Još 10 dana do utrka... baš me uhvatila euforija i leptirići u trbuhu, ko da sam se zaljubila

  26. #3376

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    Trči li netko u Osijeku?
    Može li se od Vukovara do Osijeka trčati, ali ne baš po glavnoj cesti?
    Ili gdje odraditi duuuugi trening osim 10 krugova od Tvrđe pa okolo po nasipu do ZOO-a?

  27. #3377
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Summer super mi je tvoj ples
    Oce li bit nastupa opet?

    Ivana s bravo za malecku
    Svaka cast za trcanje ujutro, po magli i mraku bi radije u krevrtu ostala

    Kjb bravo!

    Vrijeska mislim da nemamo ni jednu curu iz osijeka.

    Jucer rest i druzenje s jako dragim ljudima

  28. #3378
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    mb

    ima sad nastup u makedoniji, ali to cemo preskocit, prebrzo je, nisu se sve jos aktivirale, a nisam ni ja sigurna mogu li ici zbog projekta
    bit ce nesto sigurno, makar kao prosle godine, kup hrvatske i drzavno

    upala jos traje, neka neka
    danas opet, jupi

    tako se veselim dugom vikendu, iako prognoza bas ne obecava...

  29. #3379
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ooo, sad će biti tri dana netipkanja zbog produženog vikenda.
    Vrijeska, ne znam za Vukovar, ali ruta osječkog polumaratona je bila čist solidna pa možda da pogledaš.

    Htjedoh s vama, a posebno ljubiteljicama joge s Adriene, podijeliti neki komentar iz Guardiana, https://www.theguardian.com/commenti...se-public-cult

    ja se tu baš smijuljim, pa da imam društvo

  30. #3380
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    bravo za malu M. i njenog Pukyja

    bravo kjb, MB , ivana s i summer plesna kraljica!

    Vrijeska pokušala sam ti naći stazu od osječkog, ali nisam uspjela. kjb any idea?

    Prijavak: jučer ugurala u ludom terminu trk po Jarunu 55 min s 8 ubrzanja na 30sek., nešto preko 10 km.

    Uživajte svi u produženom vikendu, mi se idemo obiteljski odmoriti i zabaviti, jedva čekam. Večeras pakiranje, sutra ujutro 12km, pa na put.
    Baš mi treba odmak od svakodnevice.

  31. #3381
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Osječki vodi kroz grad,možda nije loše otići malko na selo prema Belišću

  32. #3382
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    https://www.facebook.com/udrugazdravotrcanjeosijek/
    Moze li ovo pomoci, Vrijeska? Zapamtila sam stranicu preko jedne forumasice koje nema neko vreme, pa da ne prozivam

  33. #3383

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    Već ssm pregledala i tu stranicu.
    Mislim da se može nasipom od Osijeka do Belišća. Ima 33km.
    Ili od Vukovara pa kroz neka sela okolo na Osijek.
    Nasip je bolja podloga, ali je malo strah da nema nikoga pa će improvizirati po gradu.
    Ideja je bila da ga negdje iskrcamo, i kasnije se nađemo u drugom mjestu. Da možemo povesti bicikl, ja bih vozila, MM trčao. Ovako ću ja piti kavu...

  34. #3384
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Vrijeska znači tvoj muž je trkač i to maratonac ?! mogla si nam se doći pohvaliti. A da i ti kreneš uz njega pomalo trčakarat.

    Nije loša ideja recimo ako idete u Osijek iskipat ga negdje prije, pa on dotrči do tamo, tako ja nekad kombiniram.

    Spakirani smo, preletila za oboje djece šta su radili u školi ovaj tjedan, pospremila po kući neke stvari, baš sam umorna i spava mi se, a sutra se dižem rano radi treninga prije putovanja. Ihaaj....

    ima da se naspavam večeras.

    Uživajte curke!!!

  35. #3385

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    Kad sam ja trčala (skoro polumaraton), on se bavio loptom i čudom se čudio kako netko može trčati tolike kilometre... i eto ga sad ... on trči, ja glumim menadžera

  36. #3386
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    cure super ste, sve redom!

    Lili majstorica organizacije!
    pa kli_kli, to je nešto nevjerojatno!
    summer baš mi je drago da si se vratila svom plesu, znam koliko te veseli

    Jadro sretan rođendan malcu i bravo za sve tvoje trčanje i zuske!

    mb ove godine rasturaš s trčanjem, jesu počeli treninzi CF?

    ivanas big like za jutarnje trčanje po ovoj magli, ja sam zadnja dva tjedna izbacila, treba mi lampa
    jedn prije 15 dana sam išla tako zorom, još je mrak bio i upala mi noga u rupu, otresla sam od zemlju ko' kruška
    čudi me kako gležanj nisam barem izvrnula, ali eto, ustala se odmah i nastavila, samo mi se malo u glavi vrtilo...

    j-la naša draga trudnice, ti sad samo uživaj i odmaraj, po svom osjećaju se ravnaj, baš lijep period
    kbj bravo za tebe i tm, kad idete u Poreč?

    spajka ti sve nešto potiho sa strane, ali vidim da se nabere svega kod tebe, skromnice jedna
    sirius super za tvoj pm, baš si brzo napredovala, svaka čast!
    dobro aže Lili, tu zadnju dužinu ostaviš za sam događaj, mislim da tko dođe do 17-18, sigurno može istrčati 21 bez problema...

    kod mene ludi tempo, nisam pisala, a skoro ni čitala
    svi znate da sam prijavila Ljubljanski maraton

    nisam zadovoljna razinom treniranja zadnja 2 mjeseca, tj. zadnji mjesec
    imala sam užasno važnu stvar vezano za posao obaviti - ono, bilo je to riješiti ili kući s knjižicom
    pa sam se potrudila da to riješim, jer ne bude li posla, ne bude ni Ljubljane i još mnogo važnijih stvari, jel..
    pa sam sve svoje vrijeme i energiju zadnjih tjedana usmjerila na to, i uspjela sam, sad sam riješila jednu bitnu stavku

    zaboravih reći da sam krenula s mlađom na karate
    2 x tjedno, super mi dođe tih 45 min. navečer
    ispada da vježbam 5 x tjedno
    ovaj tjedan:
    svaki dan joga - jačanje cora, istezanje, vježbe za kičmu
    1 x snaga 35 min s JM
    2 X trčanje - 10 km i 20 km, za sutra dužina
    2 x karate
    leđa su mi u lošem stanju, zato svakodnevno jačam mišiće abdomena - donji dio je uleknut prema unutra...

    za maraton nisam dovoljno trenirala, ali neću odustati
    znate da ne idem na rezultat, meni je sama ideja maratona tako velika da ću biti zadovoljna uspijem li to odraditi u 5 sati!
    imam još dva tjedna rada, to ću potegnuti koliko mogu i idem tako kako idem
    idu svi moji, jer ćemo to pretvoriti u obiteljski izlet, baš s eveselim

  37. #3387
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Flopi, nek si ti rijesila vaznu stavku na poslu, ipak je sve ovo nase rekreacija, znaju se prioriteti. Bas ce vam biti lijepo u Ljubljani. A rezultat kakav god bude je za naklon!

    Lili, uzivaj u dugom vikendu.

    Jutros sam 8x400, i to nikako nisam bila zadovoljna dok sam trcala, sve nesto kilavo na kraju ispalo prosjecno 4:26, a zadnji put sam bila prezadovoljna s 4:33.

  38. #3388
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Vi ste sjajne al stvarno cure!!
    Flopi draga odlično si posložila prioritete, najbitnije si rješila, a Ljubljanski je takav fantastičan događaj da sam sigurna da će ti srce bit puno samim time što sudjeluješ u nečem takvom.

    Ivana s rasturaaaš 400tke, opako gaziš pb na zagrebačkom, jedva te čekam vidjet u cilju!!!

    Vrijeska pa ti si bila trkačica, daj nam češće dođi na temu pa da se opet zarazimo kad već nije muž menadžerice naša.

    Ja sam zijevajuću došla na Jarun, nikkao mi se nije dalo, spavalo mi se, a ne pijem kavu. Al svježa jutarnja temp na Jarunu me razbudila i satrala sam tih 12km na 4:51 a zadnja 2km :fanfare: 4:38 i 4:35

    Došla sma doma u 8:15h punaa energije, prštala sam a moja zlata još u krevetu.

    Sad putujemo, obožavam putovanja uživajtee mi!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.10.2018. at 10:45

  39. #3389
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Mora da je nesto divlje u zraku.
    Odradila trcanje 8 km popodne i rastezem se neduzno pored auta na Jarunu. Prolazi klinac na biciklu, iza njega zena 40+ gura bicikl u dahce umorno.
    Gleda u mene i mrmlja sebi u bradu :" ti vjezbas, a imas sala ko ja. "
    Ja ono gledam i ne vjerujem .

    Cerim se cijelim putem kuci na usporedbu sala. Ali sam imala previse endorfina od vjezbanja pa nisam stigla reagirati. Samo pogledati kakvo je kod nje stanje sala. Zagusilo ju salo.
    Bas mi je zao sto joj nisam rekla da i debeli smiju vjezbati. I to na javnoj povrsini.

  40. #3390
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Debeli kao npr. ja.

    Nego.







    Pocela sam trcati.

    S obzirom da go'na u kojima grcamo, do te mjere da nista vise ne mogu planirati dalje od 30-60 minuta, mozda tu i tamo po par sati, pola dana... nis' drugo mi ne preostaje Ne uzivam, ali super mi je odjednom slusati tisinu i u glavi i oko mene. Danas sam imala na raspolaganju cijelih 20 minuta pa sam u 17:08 minuta ugurala ravno 2 km. Nekad hodam vise, nekad manje, nekad mi otpadne nesto u desnom kuku, nekad ne. Jednog dana cu mozda i otrcati svih 20 minuta u komadu. To ako mi ne otpadne desni kuk... a onda i lijevi prstenjak i mali prsti te desni rucni zglob. Raspadam se, sto zapravo nije ni cudo. I super sport sam si nasla za ovo doba godine. Jos malo pa ce teski minusi.

  41. #3391
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja vas pratim i citam, al nesto nemam volje pisati...
    sve ste jako vrijedne i bas divota za citati
    moram izdvojiti flopi - svaka cast na pripremama za maraton!
    i sretan rodjendan Jadrinom malcu!
    Kaae tebi sretno, ne znam sto drugo da ti kazem
    moji prijavci su nesto dosadni...trckaram i to je to, obicno 3x tjedno
    snagu sam zanemarila skroz, sto mi je grozno, jer mi je core uzasno slab
    a nemam trenutno ni snage ni volje za jos vjezbanja...
    i tijelo mi ne izgleda ni priblizno dobro kao dok sam radila po programima
    al dobro, budem valjda uskoro...

  42. #3392
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Siriis grrrrr ta nije normalna,ženturača luda uf uf šta bi napisala. Em nisi debela em se našla komentirat osoba koja nije sposobna ni bajk vozit bez dahtanja...kompleksašica.

    Kaae neka si počela,bravo sad pomalo sitnim koracima. Sretno!!

    Ginger sve je to supeer, ne možeš bit nezadovoljna s njih 4 ipak stižeš nać vrijeme za sebe.

  43. #3393
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mi se upravo vraćamo, nauživali smo se 3 dana u Italiji Trst-Venecija, pravi odmor, vrijeme nas je poslužilo, nisam trčala, cijelo vrijeme smo hodali i djirali.

    Sutra u nove radne pobjede, ulazimo u Veliki tjedan pred zagrebački,polako me hvata uzbuđenje, jedva čekam podići startne pakete.

    Kjb,ivana s, sirius, jel i vas hvata?

  44. #3394
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Kaae super, 15-20 min.je za pocetak sasvim fine!
    I sorry, znam da ti nije do keljenja ali meni je taj tvoj humor za iskeljiti se bas...
    Lili super za izlet, divno!
    Gingi nasa, budes ti sebi izorganizirala, da je 2x tjedno super!
    Prijavak danas 32 km, bilo je solidno, nista vau ali meni taman.
    Za dalje ne znam hocu ja to moci.

  45. #3395

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pozdrav cure, jako je zanimljivo čitati vas, kilometraže, brzina, rano ustajanje prije svih i trčanje (malo sam i ljubomorna)
    Totalno sam se zapustila po tom pitanju, a sjećam se kako sam se odlično osjećala dok sam trčala...
    Kako ponovno početi od nule? Sama sam zapela i nikako krenuti, svaki savjet ili prjedlog bi mi dobrodošao...

  46. #3396
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, jako je zanimljivo čitati vas, kilometraže, brzina, rano ustajanje prije svih i trčanje (malo sam i ljubomorna)
    Totalno sam se zapustila po tom pitanju, a sjećam se kako sam se odlično osjećala dok sam trčala...
    Kako ponovno početi od nule? Sama sam zapela i nikako krenuti, svaki savjet ili prjedlog bi mi dobrodošao...
    Pozdrav i dobro dosla.
    Sto se trcanja tice mogla bi u skolicu ako ima u tvom mjestu klub koji to organizira. Oni krecu od nule, i najcrsece sve skole pocinju pocetkom 10 mj.
    Ili skines na mobitel aplikaciju do 5K , koja te vodi po programu .

  47. #3397

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ajme sirius , svašta ljudima padne na pamet

    Ja i dalje pomalo vježbam, trčkaram. A svoje trčanje vam najbolje mogu opisati s jednim dječjim komentarom
    Trčimo frendica i ja i pored nas hoda mama s curicom i malena pita mamu. Mama a zašto ove tete tako polako trče ? No uspjele smo ne dočekati odgovor

    A zadnja dva vikenda sam uspjela i otići na planinarenje. U tome najviše uživam.

  48. #3398

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    I cure na Bundeku je 20.10. humanitarna utrka Reumation i mini Reumation pa ako se netko hoće prijaviti evo informacija o utrci i link za prijavu
    https://www.vecernji.hr/lifestyle/pr...olesti-1268071

    https://www.facebook.com/events/323170215110331/

    https://www.stotinka.hr/hrv/organizator/236

  49. #3399
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    sirius tribala si joj nogu podmetnit

    kaae neka si pocela bilo sta, 15-20 min setnje/trcanja, nebitno, samo da se kreces.

    flopi bravo ne sumnjam a ces moci!

    lili super, bas ste uzivali!

    larmama bas sam se nasmijala

    purple lu dobro dosla! ako si vec trcala nece ti bit tesko! skolica je super stvar ako ima u tvom mjestu/gradu. ako ne i aplikacija na mobitelu je super! probaj!

    ginger super ti stignes s njim 4, ne grizi se!!

    kod mene ovaj tjedan malo trcanja a puno pica i hrane s dragim prijateljima. danas pocela nova sezona cf, vaganje i mjerenje, samo cu rec ajme, u mene uvik dva koraka naprid, jedan nazad

  50. #3400

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Hvala cure na dobrodošlici!
    Živim u blizini Zg, a iskreno nisam se ni sjetila školica za trčanje, uvijek mi je bio problem uskladiti termine školice i svoje privatne obveze.
    Ali definitivno bi mi školica pasala, zbog ljiudi jer sama sa sobom nikako ne mogu. Trčala jesam, zadnji put aktivnije prije god-dvije i sa 7-8 kila manje, sad mi je tako teško pokrenuti se da sama sebi već idem na živce...
    Krećem u potragu za školicom , i pratim vas i dalje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •