Stranica 77 od 83 PrviPrvi ... 27677576777879 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,801 do 3,850 od 4145

Tema: Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

  1. #3801
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku

    Spajka, medo ima novi program, ne znam jesi li vidjela. Transform: 20 http://www.beachreadynow.com/transfo...oming-in-2019/
    S prodajom počinje 04.12.2018.
    jesam, jesam. samo da se natjeram i pratiti. nekako mi je sve teze i teze doma vjezbati

  2. #3802
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    evo jedne kućne vježbačice povratnice, možda me vi dovedete u red

    ja zaista živim onu sedam puta padnem, osam puta ustanem, samo što mislim da smo sad već na 17-18

    I eto
    Isto tako, stid me i pisati. Ajde barem na yogu odlazim redovito, kućni pokušaji joge su se isto sveli na ponekad.
    No dobro si me podsjetila na bunny slope. Njega nikad nisam od početka nego kad sam bila u formi a kao krepana onda bi si nešto odabrala, ono tek toliko..

  3. #3803
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Evo i mene u tjednu aktivnog odmora.
    Shvatila sam da se puno lakše piše o trčanju nego o vježbanju, ono napišeš minutažu i pejs i to je to, a ja sam definitivno šparna na riječima

    No zato opet uživam u čitanju vas vježbačica - pišite, pišite, baš ste super.

    Jučer sam bila na onom svom individualnom treningu:
    10 minuta veslanja (2,5 km),
    pa onda ruke s raznim bučicama i girjom + podizanje utega na konopu sa čučnjem (2 ponavljanja),
    plankovi razni + muški sklekovi na klupici (2 ponavljanja),
    trbušnjaci i leđa vulgaris (2 ponavljana)

    Sveukupno pola sata vježbanja.
    na kraju 20 minuta mehanički sobni bicikl - intervali 40 sek jako, 20 sek lagano

    Sve me boli Danas trkački trening iznenađenja (naravno da idem Lili), a sutra opet indivdiualni trening.

    Sretno Lili s operacijom

  4. #3804
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    kad kažete muški skekovi na klupici, šta vam to točno znači, šta držite na klupici?

  5. #3805
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    ma to su obični sklekovi samo ne ideš do poda nego glavom do klupice

  6. #3806
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Tang ruke
    Znači ruke usko uz tijelo, noge/stopala(ne koljena) na podu.
    Ja ženske sklekove sa širokim rukama na podu bez po frke al uski muški ne idu. Njih radimo na klupici. Bitno da su pravilni makar ih malo bilo.

    Hvala kjb. upravo idem za po ure mi je. Malo mi trema.

    Ja ko ti, teško mi opisat sve te vježbe i nabrojat, lakše mi reć pejs i km.

    Još se potrudim jučer sve vježbe napisat ko 1 trening, a nitko ni ne vidi, nit koristi, a ja se trudila prepisat, neću više ni pisat detaljno napišem snaga i to je to.

    Super si trening odradila, mraak!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.11.2018. at 09:37

  7. #3807
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Lili ti mislila da ce odma prepisat tvoj trening
    Sretno u zubara

    Kjb bravo!!

    Bila sam u dr, zadebljanje neko na glasnicama. Pit caja, jest sladoleda
    Mogla bi vcrs kratki trk s mazom ubacit da se ne naprezem previse

  8. #3808
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mb za glasnice nema do jače doze Ca, onog što se dobije na recept!

    Cure ja sam oduševljena kako mi j e prošlo vađenje, kakve sam.sve priče čula, ajme meni...a ona meni to sredila za 6-7min.Konjska anestezija,niš se ne osjeti. Ja happy da je tako prošlo.

    Kažu kad popusti onda kreće bol, a za to imam ibuprofene i kadulje doma za ispirat.

  9. #3809
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili, brzo nam se oporavi

    tang hvala ti sto si mi dokazala da sam u banani
    radila sam bunny slope 1 i oznojila se
    jest da sam imala teze utege, al ono, imala sam bolje misljenje o svojoj fizickoj spremi

  10. #3810
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ma pazi ti nje, lijepo sam rekla da su to sasvim pošteni treninzi
    sjećam se da ga je i anci radila svojedobno

  11. #3811
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ginger

    MB sviđa mi se preporuka za sladoled
    Nadam se da će to brzo proći

    Lili i tebi želim brz oporavak!

  12. #3812

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Lili sretno sa oporavkom. Kli-kli nadam se da osim zagađenja vazduha nema opasnosti i od požara, vidim da je baš grozna situacija.
    Izgleda da je većini lakše odvježbati, nego detaljno prijaviti trening

  13. #3813
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    J-la i meni

    Lili drz se! Imam traume od vadjenja zubi :/

    Ginger

    Danas rest ipak, maza ima nesto u skoli. Nije mi tesko palo, odmaram i sutim, kako bi i trebala

  14. #3814
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Hvala cure
    Otekla sam ko hrčak, al ledim cijeli dan i ne boli me , ova kemija je čudo

    Muž sad leta po doktorima radi BO, opća ga vratila nazad mom zubaru po papire i tako.

  15. #3815
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ginger, taj BS uopće nije lagan
    sjećam se da sam ga radila dok nisam bila početnik i imala sam već neku kondiciju
    svaki put sam se oznojila!
    ti polagani pokreti i koordinacija su mi odlični, sviđa mi se što moraš biti skoncentriran
    probat ću ga opet ovih dana

    od trčanaj sam uzela odmor, 2-3 tjedna, vidjet ću koliko, prema osjećaju
    idem 2x tjedno na karate i oduševljena sam!
    danas odmor, 1DC
    sutra isto
    u četvrtak karate opet, jupi!
    jogu pauzu uzela, pod sutra opet počinjem jer me leđa i sjedenje i posao ubiše
    Lili i tebi će dobro doći malo resta!

  16. #3816
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Hoće Flopi, rest će mi dobro doći.

    Sad sam još više natekla, nisam baš spavala tak-tak, nezgodno bude naslonit taj obraz na krevet.
    Idem.nešto pojest da mogu uzet nešto za bolove. Idpod čeljusti sve jako osjetljivo na dodir.

    Nisam baš nešto ni jučer jela, nisam.smjela nego juhu i kašasto.

    Kedva čekam 3.dan da krene nabolje.

  17. #3817
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Jao Lili koma je to, nadam se da imaš onaj brufen 600, to jedino pomaže u takvim situacijama.

    ja sam laganini prešla s korektivne gimnastike na bodyweight, to su kružni treninzi taman po mom guštu. Napokon se malo uznojim
    jedini je problem kalcifikat u ramenu, boli me ko vrag, i jako mi je smanjen opseg pokreta desne ruke

    ovi internetski treninzi kod mene na žalost ne pale, ja dok ne platim u nekom centru ništa se ne mogu natjerati

  18. #3818
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    lili, drži se, ispiri ranu nekom od onih tekućina za ispiranje usta, ili kaduljom, samo ne smije biti vruća
    ustvari i ovo toplo vrijeme mislim da pogoduje oticanju, ja sam vadila jedan umnjak kad je bilo neko grozno jugo i jako sam bila otekla, kad sam došla na kontrolu zubar je rekao da je zbog toga
    sjećam se komentara frendice kad me vidila: sakrila si sve lješnjake da ti ih druge vjeverice ne pojedu

    ja sam sinoć gedala preostale bunny slopeove koji mi slijede, i svi redom koriste balance ball i/ili rastezljive trake
    to je ta faza kad je uvela milijun rekvizita
    što je najgore imam tu loptu za vježbanje, ali oklijevam napuhat je jer mi onda stalno smeta po kući, djeca divljaju s njom.. tako, još moram razmislit hoću li puhat ili modificirat
    danas svakako neću ništa jer imam hrpu obaveza popodne
    osjećam guzu, stražnju ložu i ruke od jučerašnjeg

  19. #3819
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    ajme lili drži se. Ovi tangerinini savjeti su odlični. I da, istina je, ovo vrijeme pogoduje oticanju

  20. #3820
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    cim prije zacijeljenje zelim Lili.

  21. #3821
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hoće Flopi, rest će mi dobro doći.

    Sad sam još više natekla, nisam baš spavala tak-tak, nezgodno bude naslonit taj obraz na krevet.
    Idem.nešto pojest da mogu uzet nešto za bolove. Idpod čeljusti sve jako osjetljivo na dodir.

    Nisam baš nešto ni jučer jela, nisam.smjela nego juhu i kašasto.

    Kedva čekam 3.dan da krene nabolje.
    ako zelis sto manju oteklinu nikako spavati s tom stranom dolje niti na trbuhu. i obavezno obloge. vadila sam 2 osmice i imala 3 resekcije i prve dvije noci sam spavala poluokomito. u uvihek operacija petak popodne, ponedjeljak na posao. i tjedan dana juhice i cokolino

  22. #3822
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    lili, drži se, ispiri ranu nekom od onih tekućina za ispiranje usta, ili kaduljom, samo ne smije biti vruća
    e moj kirurg je izricito protiv ovoga. bar prva 3 dana nikako

  23. #3823
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    inaniz
    prekjucer strategic endurance iz black fire, jucer malo bazena i lagano rastrcavanje sa psetom navecer.
    danas psujem samu sebe i ideju da probam black fire. po 2min marinaca, dipseva i trbusnjaka. i tako 3x bez pauze. tenkre

  24. #3824
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    lili, drži se, ispiri ranu nekom od onih tekućina za ispiranje usta, ili kaduljom, samo ne smije biti vruća
    ustvari i ovo toplo vrijeme mislim da pogoduje oticanju, ja sam vadila jedan umnjak kad je bilo neko grozno jugo i jako sam bila otekla, kad sam došla na kontrolu zubar je rekao da je zbog toga
    sjećam se komentara frendice kad me vidila: sakrila si sve lješnjake da ti ih druge vjeverice ne pojedu

    ja sam sinoć gedala preostale bunny slopeove koji mi slijede, i svi redom koriste balance ball i/ili rastezljive trake
    to je ta faza kad je uvela milijun rekvizita
    što je najgore imam tu loptu za vježbanje, ali oklijevam napuhat je jer mi onda stalno smeta po kući, djeca divljaju s njom.. tako, još moram razmislit hoću li puhat ili modificirat
    danas svakako neću ništa jer imam hrpu obaveza popodne
    osjećam guzu, stražnju ložu i ruke od jučerašnjeg
    tangerina, vidi: https://www.24sata.hr/video/nemojte-...ajlonke-599540

  25. #3825
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    e moj kirurg je izricito protiv ovoga. bar prva 3 dana nikako
    i meni su rekli da kadulja sad nije vise "IN" da to ni slucajno ne koristim. al davno je bilo da bih se sjecala razloga.

  26. #3826
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    ma daj, moj junior je nedavno vadio i zubar mu je savjetovao kadulju

  27. #3827
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    isto kao i kamilica za na oci - ne zna se cistoca, a ide na ranu
    a glavni razlog protiv ispiranja rane je opasnost da se izbije ugrusak i ponovno prokrvari. tako je moj rekao. ja slusala. otekla minimalno i prosla bez bolovanja i prekida normalnog zivota. nakon jedne osmice sam isla na bozicni domijenak. nisam jela ni pila ali sam se naplesala

  28. #3828
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lili, drži se. od sutra kreće na bolje. Ništa ne ispiri, općenito nakon vađenja nikakvo ispiranje iz razloga koji je magriz navela.

    Fedja dobrodošla!

    Bila sam na putu prošli tjedan, ubila se u shoppingu, najviše djeci ali i sebe sam malo obnovila.
    Jutros trčanje, još je toplo ali evo najavljuju zahlađenje sutra-preksutra....

  29. #3829
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    jesam, jesam. samo da se natjeram i pratiti. nekako mi je sve teze i teze doma vjezbati
    Meni je najlakše odradit nešto kući. Gore mi je spremit stvari, otići negdje van pa vježbati. Nekako mi je najdraže stisnuti, odradit pa ostatak vremena otići vani na kafu ili šetnju (prednost života u malom mjestu )

    Magriz, Black fire je super. Jest da ćeš se više pita pitati šta ti je to trebalo ali zanemari taj glasic i samo nastavi

  30. #3830

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Ne znam zašto, ali postovi mi se objavljuju sa zakašnjenjem i nepotpuni, vjerovatno što je Ginger rekla jer sam nova na forumu.
    Uglavnom, da sumiram MB povedi malca, brzo će mu dodijati. Ginger i Tangerina, hajde ne odustajte, biće i meni lakše ići sa novim programima. Plan mi je da nakon bodyshreda probam p90x3, ne znam da li je izvodiv bez prečke? Spajalice, osim T25 da li si radila još neki medin program, posebno ako traje do pola sata, jer je 35 minuta maksimalno vrijeme koje mogu izdvojiti za trening.
    J-la sretno, baš sam tvoje postove čitala vezano za bodyshred, mislim da si ga ti jedina završila,možda i Flopica, ali za razliku od vas meni je super, čak ga i planiram ponoviti polovinom naredne godine da vidim da li ću ga zdrava bolje uraditi. Naime, juče sam skontala da nije samo do težine treninga u bodyshredu i cardia 2, već da imam i objektivan problem, vratila mi se anemija. Počela sam piti heferol, ali vidjela sam da je vježbanje kontraindikacija, da li neko od vas ima slično iskustvo.

  31. #3831

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Lili držim fige da što prije prođe.

    Ja jučer bila na pilatesu, kad sam sjela na bicikli nakon vježbanja noge su mi bile nevjerojatno lagane. Osjećala sam se kao da mogu poletiti.

  32. #3832
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je najlakše odradit nešto kući. Gore mi je spremit stvari, otići negdje van pa vježbati. Nekako mi je najdraže stisnuti, odradit pa ostatak vremena otići vani na kafu ili šetnju (prednost života u malom mjestu )

    Magriz, Black fire je super. Jest da ćeš se više pita pitati šta ti je to trebalo ali zanemari taj glasic i samo nastavi
    Ja nikako nisam tip koji voli sam doma radit. Meni treba bic iznad koji me kontrolira i tjera. Ali dode mi ponekad pa odradim doma. Black fire je super ali j.bt. ubilo me

  33. #3833
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    magriz super je BF

    fedja nadam se da mu ipak nece dodijat. ipak on trenira nogomet, profitirao bi od trcanja

    lili, odmaraj i poslusaj savjete cura.

    meni je danas gore pa sam ipak podigla antibiotik jer imam neku festu u petak pa se nadam da sam dotad bolje.

  34. #3834
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Meni je koma doma vjezbati, posebno ako radim po nekom programu. Ne mogu se natjerati na to , niti uci u raspolozenje.
    Nekad sam mogla , i kratko prakticirala , ali sad vise to ne podnosim.

  35. #3835
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    hahaha, magriz, strategic endurance
    da, budu nekad dvije tri vjezbe samo, ali ubi ubi
    a poslije bi se osjecala i polumrtvo i svemocno istovremeno

    meni danas trening, aaaa, od petka samo nije bilo, ali valjda zbog radnog vikenda meni se cini da nisam tjednima bila
    malo spavam zadnjih par dana, i nocas sam sve neke blesave snove sanjala i budila se - stres ovog ritma isplivava na povrsinu

  36. #3836
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    e sad ste puno natipkale, a ja sam vec zena u godinama i ne pamtim

    Lili drzim fige da brzo prodje

    magriz, ak je tene ubilo, nemam ja tu sta raditi...

    Fedja ma povest cu ih za vikend, samo nisam odlucila na koju udaljenost
    al ono, vjezbanje i trcanje je “ME time” i ne podnosim djecu u blizini :zlamater:

    kli kli kakvo je stanje tamo kod vas?

    ja uspavljujem upsicku pa odoh baciti lagani trk
    Posljednje uređivanje od Ginger : 14.11.2018. at 12:18

  37. #3837
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Fedja prvotno napisa Vidi poruku
    Spajalice, osim T25 da li si radila još neki medin program, posebno ako traje do pola sata, jer je 35 minuta maksimalno vrijeme koje mogu izdvojiti za trening.
    jesam onaj MAX 30. koji dakle traje 30 min a ti vjezbas koliko dugo mozes i kroz vrijeme pratis svoj napredak.

  38. #3838
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Hvala cure na savjetima.
    Ne možete ni zamisit koliko mi je tek danas lice asimetrično.

    Muž me gleda zabrinuto i kaže ja bi tebe na kontrolu i da popiješ antb. A zna koliko mrzim antb i pijem ih fakat ako nema druge (par puta u životu).

    Računa da će od sutra bit bolje, bolovi mi nisu strašni, samo je sve osjetljivo na dodir i bujam oko čeljusti. Uz to imam upaljene gluteuse od treninga snage u PON.

    Magriz nemam pojma kako da noću spavam.na jednoj strani, ja senesvjesno u snu okrenem, ni ne znam. Čim skužim vratim.se.

    Moguće fakat da je i zbog južine i topline.

    Evo ležim, odmaram,to mi je baš i trebalo. Hvala vam.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.11.2018. at 12:53

  39. #3839
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Fa nije poluokomito u sjedećem položaju naslonjena na jastuk?

    Uh ja inače ne pod.osim jatsuke i spavam bez ikakvog jastuka,ne znam.jel bi uspjela tako zaspat.Mogu probat.

  40. #3840

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Ginger, ja sam istog razmišljanja, djeco popustite me bar dok vježbam, a imam ih duplo manje od tebe. Toliko sam children unfriendly da nisam ni pomislila da MB možda želi društvo svog sina. Moji vole fudbal i aktivnosti u parku, ali mislim da bi im samo trčanje bilo smor.
    Ja mogu vježbati samo kući, nemam živaca za grupne aktivosti, a i kad pomislim da se moram spremiti pa otići u teretanu, pa se tamo tuširati, pada motivacija. Također, ne znam sama sebi zadati trening, prava sam ovčica potreban mi je neko da ga slijedim, zato mislim da sam doživotno osuđena na programe.

  41. #3841
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Lili, u mene su ta vadjenja uvik zavrsila antibiotikom. ako ti sutra ne bude bolje vidi da ipak odes na kontrolu...

    da se razumimo, trcanje je itekako ME TIME, u pocetku sam trcala s drustvom ali vec 2 god trcim najcesce sama, ali nekako razmisljam da
    ne budem toliko sebicna pa da ga koji put povedem. vjv mi nebi palo na pamet uopce da trener nije spomenio :mrgreeen:

    ja sam dugo vjezbala kuci i mogu i volim vjezbati kuci ali su mi isto tako grupni treninzi super. za sad ne vjezbam kuci jer cimavica ide na fitness samnom

  42. #3842
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    meni je za vježbanje drugačije, jer se naprežem više i patim i pušem i postoji opasnost da ih opalim
    ali u trčanju tj trčkaranju bi kao trebao moć i pričat
    mm i ja kad trčimo zajedno nikad ne pričamo one uobičajene "što ne zatvaraš zubnu pastu" priče, skroz na drugačiji način razgovaramo, tako i taj jedan put kad smo vodili sinka

    fedja, ne treba ti pull up bar za p90x3, možeš radit s nekom rastezljivom trakom (ili hulahopkama kako smo vidjeli )

  43. #3843

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Hvala Tangerina, traku imam, da li je osim tegova potrebna ikakva druga oprema?
    Kad zavrsim Jill idem ili na p90x3 ili taj max 30, moram malo protrkeljat da vidim sta mi je bolje. Buduci da zelim i smrsati mozda ipak gdje je vise cardia.
    Lili, daleko sam od medicinske struke, ali u mom okruzenju vađenje umnjaka koji nisu narasli, vodi se kao operacija i anbtibiotici su dio redovne terapije.

  44. #3844
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    meni je za vježbanje drugačije, jer se naprežem više i patim i pušem i postoji opasnost da ih opalim
    ali u trčanju tj trčkaranju bi kao trebao moć i pričat
    mm i ja kad trčimo zajedno nikad ne pričamo one uobičajene "što ne zatvaraš zubnu pastu" priče, )
    možda šutite?

  45. #3845
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    meni je za vježbanje drugačije, jer se naprežem više i patim i pušem i postoji opasnost da ih opalim
    ali u trčanju tj trčkaranju bi kao trebao moć i pričat
    mm i ja kad trčimo zajedno nikad ne pričamo one uobičajene "što ne zatvaraš zubnu pastu" priče, skroz na drugačiji način razgovaramo, tako i taj jedan put kad smo vodili sinka

    fedja, ne treba ti pull up bar za p90x3, možeš radit s nekom rastezljivom trakom (ili hulahopkama kako smo vidjeli )
    Tang, zavisi kakav je trenig. Odnosni koja duljina i brzina.
    Ja mogu pricati kad je laganini i relativno kratko, npr. Krug oko Jaruna dok je E. na rolama.
    Ali kad smo imali ljetos trejige u klubu nakin zagrijavanja nisam bas puni mogla blebetati, to dodatno umara.

  46. #3846
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Hvala curke, vidjet ću ako sutra malo ne splasne, možda i odem na kontrolu. Mislim da me malo konac zateže više nego bi trebao pa mi iritira desni (a osjetljive su mi). Ja uopće nisam niš krvarila iz rane, full je stegnuto što je dobro da ne moram pljuckat krv.

    Tang bome čak ni ja koja sam poznata da volim pričat dok trčim, bome ne mogu na svim vrstama treninga trčati jer remeti se disanje i samim tim trening postaje još teži. A vama kao početnicima bih svakako sugerirala da ne pričate previše nego da radije zeru ubrzate, nećete imati ni potrebu pričat vjeruj mi

    iako imam sve rekvizite doma, nisam tip od vježbanja doma tu i tamo ok, al nije mi to TO, volim otići na neko mjesto gdje vlada sportska atmosfera i u grupi, teretana, fitness ili ove vježbe snage na otvorenom to mi je super jer sam na zraku. Volim imat trenera, nekoga tko nas nadgleda i prati i da se mogu fokusirat na trening da me se ne ometa. Čak si volim i složit neki trening sama doma al nisma tip za pratit programe. Kad sam doma pa bi pa ne bi,a kad sam u grupi nekako mi je drugačije i sigurnije da ću odradit.

    Dajte stavite curke tu i tamo neki link nekog fora treninga, ja sam lijena za tražit al kad mi je pri ruci često iskoristim.

  47. #3847
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Lili, imali smo onu temu s linkovima, probaj nju pronac

    Ja lezim bolesna

  48. #3848
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    e moj kirurg je izricito protiv ovoga. bar prva 3 dana nikako
    I moj. Nikakvo ispiranje, takodjer barem 3 dana, a prvih 24h ili ako mozes izdrzati dulje, ne prati ni zube, nikako. Ako ispadne onaj ugrusak, ode sve kvragu.


    Drz se, Lili!

  49. #3849
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Kod nas i dalje isto. Zagadjenje na 'unhealthy' nivou, a pozar je 35% ugasen, ali je na povrsini od 135 000 acres. Juce sam dalmatincima racunala da je to oko 1/5 sibensko-kninske zupanije, ali tad je povrsina bila 117 000 acres. Juzna Kalifornija je u boljoj poziciji, manja povrsina, vise ugaseno.
    Ja prijavljujem jutros jogu, sad cu bajk pa onda tegove. Inace volim sta god moze kuci, navucena na decicu

  50. #3850
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Kli-kli, pratimo požare i to mi je prestrašno kako čovjek "ni u Americi" ne može protiv tog užasa. Držimo fige da brzo ugase.
    Ko što netko reče - ja sam stara i ništa nisam popamtila što ste pisale, samo zadnju stranicu pamtim Dakle bubanice mb, lili, brzi oporavak.
    Trening iznenađenja - trčali bez sata 5 km i morali po grupama trčati zadanim pejsom. pobjednik onaj koji je najbolje pogodio pejs. Mojja grupa je imala 6:00 pejs, dakle trebali otrčat 5 km za pola sata, a mi otrčali za 29:52
    Jučer opet vježbanje sa ind. trenerom, puno bicikla, puno utega (ruke bride danas), na nogama utezi. sat i petnaest minuta.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •