Stranica 4 od 83 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 4145

Tema: Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

  1. #151
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    hahaha, slicno
    danas ukljucila pajdu. presla sam granicu tolerancije prema svom jelu.

    edit: kad lili pise svoje onda cu i ja svoje. endo mi se javio i kaze da ne zaboravim svoj 4 km trening
    Posljednje uređivanje od spajalica : 12.01.2018. at 09:49

  2. #152
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Spajka, trebala bi se i ja malo podružit s pajdom. Prešla sam svaku mjeru.

    Nisam juče trenirala, kasno sam ušla u kuću. A danas zavisi od termina za šišanje i filinga poslije eventualnog šišanja. Ako mi se svidi naravno da neću :svesmomiAnci:

  3. #153
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Joj, vrijeme za pajdu kažete
    I ja krećem.

    Spajka, ako nas pajdo ne voli, tebe bar endo voli, samo 4 km ti zadao!

    Dobra vijest, ne boli me više. Jučer testirala na 7 km, zasad sve ok.
    Sutra se veselim malo dužem trčanju uz more, ako sve bude po planu.

    J-la, nikako poslije frizure, jedino ako stisneš negdje prije.

  4. #154
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    o da, i ja sam ukljucila pajdu prije kojih tjedan dana
    kaj je previse-previse je, a trenirati jos ne stignem
    treba skinuti jos nekoliko trudnickih kg...
    i sve gledan kako buh upogonila i onaj svoj garmin, al nemam vremena pricitati upute kak ga spojiti s telefonom ili kompom...

  5. #155
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku

    Spajka, ako nas pajdo ne voli, tebe bar endo voli, samo 4 km ti zadao!
    si vidla kako sam mu draga

    i super ivana da je proslo.

    Ginger. nije komplicirano. znam da ne znas di ti je glava a di ti je guza ali stignes ga aktivirati. samo se pazi posljedica
    Posljednje uređivanje od spajalica : 12.01.2018. at 10:28

  6. #156
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Tko je pajdo , zaboga?!

  7. #157
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

  8. #158
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    spajka
    al moram prvo procitati upute, nadam se da je stvarno tak jednostavno
    pa kad svi ozdrave da krenem s necim

  9. #159
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    covjece, kako tipkam
    u svoju obranu - imam nemirno dijete na sisi

  10. #160
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    j-la daj neku fotku frizure, da šta ćeš je pazit nego šta.
    ja danas idem na trajni lak, prestala sam gristi nokte ima par mjeseci.

    ivana s super da ne boli i zavidim na morskom trku

    Ginger, fakat ti je jednostavno, instaliraš Garmin Connect aplikaciju na mobitele i najvjerojatnije ćeš moći prenositi podatke preko bluetootha. Ja samo uključim bluetooth i stavim Garmin blizu moba, automatski se spajaju, a možeš i kliknut na satu na Bluetooth i kliknut na Connect, bez ikakvih kablova i sl.

  11. #161
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Sigrno vam treba nesto od opreme , otvara se novi ducan pa ima popusta.
    http://promo.polleosport.hr/reebok/

  12. #162
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    endo narucio, a bio je skroman ja odradila. lagano rominja vani, ali nije klisko.

    1.6 km interval pejs 5:30. ukupno 5.15 km pejs 6:20
    Posljednje uređivanje od spajalica : 12.01.2018. at 18:33

  13. #163
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Jos samo sutra.
    Vec danas patim kaj taj zimski odmor traje kratko.
    I ja bum proučila pajdu.

  14. #164
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Hvala sirius.
    Nano drž se, svima nam tako bude al se nekako opet ufuramo

  15. #165
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Spremila stvari, vratili opremu i ski passove i cijela kuca spava. Ovdje je tako tiho, kad otvoris prozor nista, ali nista se ne cuje.
    Jesam se pohvalila da smo izdrzali tjedan dana bez interneta (osim malo za ruckom), naigrali se drustvenih igara i napjevali pjesmica, provodili u prosjeku sest sati na friskom zraku; imam osjecaj da smo napunili baterije do Uskrsa.
    Sutra po putu u jedne krasne terme, a cim dodjem kuci tenisice na noge i 2 sata trk (20 km na twmpu 6:00, nije tesko za izracunati).
    Idem spat. Laku noc vam zelim drage vjezbacice i trkacice

  16. #166
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    divno, kjb.

  17. #167
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    predivno kjb vidi se da ste istinski uživali na snijegu i bez čuda moderne tehnologije.
    Predobro... fino nam putuj nazad, veselim se vidjet te na nekom treningu.

    Ja upravo doručkovala i spremam se za 23 km kukulele dugo a trebalo bi i dosta brzo na 5:15. Nas troje ide ranije (kasno nam u 9:15, pa udri 2 ure).
    Meditirat ću tijekom o kavi s ekipom poslije trka

    Edit: oboje djece otišlo na spavanje kod prijatelja, neplanirano mužić i ja ostali sami, ajme sami, zajedničko vrijeme

  18. #168
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Spajka, moj naklon! Ja prijavljujem da sam za praznike radila:
    NIŠTA!
    Nije bilo mjesta, ni vremena... stalno po putu...ali ne mori me grižnja savjest, jer sam stvarno uspjela da mi se ne dogodi jesenjsko zimska pauza, nego sam održala kontinuitet.
    kad sam se vratila, dočekalo me ludilo, pa nisam počela prošli tjedan, kako sam planirala.
    danas još lagano, idem kod frizera, na neku klopicu, navečer na party.
    a sutra bodywork!



    Posljednje uređivanje od seni : 13.01.2018. at 08:42

  19. #169
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    endo narucio, a bio je skroman ja odradila. lagano rominja vani, ali nije klisko.

    1.6 km interval pejs 5:30. ukupno 5.15 km pejs 6:20
    da kornjača a ha moš mislit.
    Bravo ženska!

  20. #170
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Lili super, sami i još tako rano u trk

    spajka bravo!
    j-la nude friz na sunce
    ja sam popila drugu kavu, pa idem odraditi yogu i snagu jer sam jučer opet nešto trčkarala kao potpora pa propustila snagu

    kjb baš lijepo, to je odmor pravi pravcati!
    ivana s super za more i prestanak boli!
    ja popodne imam beauty trenutak i obiteljsko druškanje, nek vam je miran i opušten vikend cure!

  21. #171
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Samo da vam mahnem :hi:
    Vrijedne ste sve, nezgodno mi s mob komentirat sve.

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    MB uživajte u hrani i gradu koji svakog gosta dočeka ko svog rođenoga! iako meni se SA jako promijenilo od vremena Juge, nažalost na gore, al svejedno volim uvijek otići. Rođena sam na Koševu.
    I ja sam ti Lili rodjena u Sa. Djeca nisu nikad bila zato sam se jako veselila ovom putovanju

  22. #172
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    O i ti, nisam znala uživajte !!!

    Odrađen
    2h; 23km; 5:15; HR 160; kcal 1.209 a sad
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.01.2018. at 12:24

  23. #173
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Bravo lili
    Jesam mama mi je dalmatinka a tata iz Sa. doselili su u dalmaciju '87. kad smo mi imale 3 god. Na zalost nemamo vise familije u Sa (rat ) pa ne dolazimo toliko cesto.

  24. #174
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Aaaaa pa ti si napola “naša“, sad mi je sve jasno

  25. #175
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ola cure
    evo me nakon bas lijepo ispunjenog dana, neko sredjivanje doma koje sam dugo izbjegavala, setnja par km po marjanu i suncanje uz more i kino i cakula u super drustvu
    jucer sam bila na putu, stigla u 18 doma a u 18:15 se nacrtala u plesnoj dvorani
    bio je genijalan trening, samo sam poslije doma htjela izmjeriti puls pa skuzila da mi svako neki otkucaj kasni, preskace, sto li
    e to me totalno zblesilo, nikad prije nisam to primijetila
    naravno guglala i te palpitacije mogu biti od stresa/anksioznosti (check), umora (check), neispavanosti (check) ali i ozbiljnije
    tako da cu ipak otici provjeriti, imam ih i danas samo mi se cini rjedje
    inace ih uopce ne osjecam, samo kad pipam puls pa se prisiljavam ne pipati ga
    ima li iko jos ziv kome se to dogadjalo?

    sutra planiram isto lagan dan, malo odmaranja, sredjivanja, serija, ali bude li ovako lijepo kao danas obavezno cemo negdje vani

  26. #176
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Summer nisam to imala, ali ništa ne košta otići provjeriti, naravno pod istim uvjetima/opterećenjem kada ti se to dogodilo. Naprave ti ekg i vide.
    Mm me dočekao sa viješću da je neki 49-godišnjak iz Osijeka preminuo od srčanog tijekom jutarnjeg trčanja, a nije imao nikakvih problema sa srcem i trenirao je dugi niz godina skoro svaki dan i trčanje i biciklizam.
    Ja ipak idem trčati ono od jučer dok se malo razdani, ali sa trkačkom prijom i sa mobitelom
    Jučer nisam trčala jer je mm napravio cijelu gozbu za večeru (iako sam mu naglasila svoje planove) i bio bi se jako razočarao da sam otišla na 2,5 sata. Biće summer da tvoj više razumije tvoje potrebe.
    Nisam vas uopće komentirala jer je teško s moba: zato Lili i Spajka i Ivana i Flopi bravo za vaše trkove, sve ste super, a za Ivanu mi je posebno drago da je bol prestala.
    Summer plesačica rastura sa plesom i žestokim treninzima, baš čovjeku dođe da odmah krene s njom.
    Nano nadam se da su skijaške nogice u redu (moje su tvrde ko kamen) i da ste se lijepo i sigurno vratili kući.
    J-la i Flopi : hoćemo frizure.
    MB, da trbuh izdrži sve Sa izazove.
    Vidjela prijavke od Sirius i Seni i kli-kli, bravo cure.
    Odoh ja obavit jutarnje rituale pa na trk, vama želim lijepu nedjelju.
    Zaboravih priijaviti 2 km plivanja jučer, baš je bilo dobro.

  27. #177
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    U mene uspjesan vjezbalacki tjedan: dva trcanja (sve skupa 8 km) i dva puta Jillian 30 ds. Plus, povratak na predtrudnicku i jos malo manje tezinu (napokon!). Al mozda to i nije tako dobro jer mi odma svakakve ideje padaju na pamet

    Bravo cure na svemu odvjezbanom! A kao pravo san snova mi zvuci gozba koju je spremio muz od kjb!

  28. #178
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Jadro super!!!
    za težinu također, a što, ako te drži bebeće raspoloženje samo naprijed
    mene na tren uhvati ali me još brže pusti..

    nemam ništa specijalno pokazati kjb, to malo manikura, kosa i lice u kućnoj radinosti,redovna rutina...
    spremam se na neki trk, nadam se oko 15
    kad je ovakvo vrijeme ne znam se uopće obući, hladno bez jakne a kad se ugrijem dođe mi da je zavitlam preko živice
    imam dva duga rukava i jedan kratki, valjda će biti dovoljno...
    kjb baš lijepo da tm zna napraviti gozbu!
    mojem su špagete vrhunac kulinarskog umijeća i jako je ponosan na taj svoj doseg
    ali mi je super kako se želi potruditi pa mu opraštam

    jučer sam bila overdose kafićima i ljudima ovaj tjedan prošli pa sam pobjegla malo u šumu
    koja je to blagodat, potok, ptice, sve, sve...

  29. #179
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Hej cure,
    Ivana, ja povremeno imam bol u desnoj nozi, mogu tacno locirati gde, i koliko sam uspela pohvatati to je jedan od misica u butini na mestu gde se 'kaci' na kost. Ja znam tacno kad me to boli - ako previse nosim Theu. Nosim je cesto i dugo, tako da se povremeno javlja. Trcanje mi u stvari pomogne jer izbalansiram tezinu puno bolje nego pod opterecenjem od bebe (koja inace ima 2 god i 14kg!), a i kad se istezem, tj. radim jogu, obratim paznju i ugl uspem da se 'sredim' za dan-dva. Zvuci kao da nije ovo tvoje jer kazem misic-ligament, ali da nisam vec imala slicno u predelu kuka i isla kod spotrskog kiroprakticara (ovde) ne bih bila bas tako sigurna da nije ukljucen i neki nerv.
    summer, za srce,
    Jadranka, veruj mi da mi se i sad posle 4 javi bebeca zelja, ali ipak PUNO manje. Posle 2. i 3. tesko sam mogla zamisliti da nemam jos jednu bebu. Mislim da je uvek zgodno rasciustiti s sobom i partnerom na tu temu, pa je onda sve nekako lakse. Sad me samo prepadne misao da mogu slucajno ostati trudna.
    flopi, kakvo je vreme? Meni dosta pomaze vuneni okovratnik kad je vreme 'ni tamo ni ovamo.' Trcim delom pored izlozene zalivske obale, i tu obavezno trebam vise odece, a taj okovratnik zagreje, ali ne previse, i mogu ga skinuti i staviti oko zgloba ruke ako je potrebno.
    Eeee magriz i kjb, blago vam se za plivanje. Svaki put kad protrcim pored bazena, gledam plivace s ceznjom, hahaha.
    Kad smo kod ceznje, muzic mi je pored novog posla uzeo jos jedan, i sad je tek kod nas haos Sta ce biti s pocetkom mog semestra ne smem vise ni da pomislim, iako se blizi.
    Sto se mog vezbanja tice, radim jogu i razgibavam gornji deo ledja redovno, a trcati sam nasla vremena samo juce i prekjuce, 24 i 8km. Danas cu jos 8, jer to mi je nedeljna kvota (25mi).

    Lili, sad kad mogu uporediti moj pace s tvojim, bolje mi je da ne poredim, hahaha. Ali ja trcim stvarno lagano, meni je na ta 24km juce i pejs nesto ispod 7 (ali pao mi je mrak na poslednjih 5km) prosecni puls bio 138.

  30. #180
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    summer, za srce,
    ja bih rado znala sto si mislila napisati

  31. #181
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Kli kli tebi za voljom i prvdjenej studija uz sve druge obveze.
    Ja sam danas planirala istezanje iz T25 ali sam ostala sama doma. I pocelo je jos samo ovo pa samo ovo itd. Napravila sam oko 9000 koraka u kuci. A svi koji to mjere znaju kako je u kuci tesko to natuci. Uglavnom osjecala sam se kao onaj duracelov zeko.
    Sad sam na kraju baterije. A snijeg pocinje padati. Dakle sat u 5 jutro jer ako napada prije odlaska na posao treba ocistiti ispred kuce. A kako prva odlazim to je nekako postala moja obaveza.
    Flopi kad god te procitam ja se raznjezim.
    Jadro bravo za sve. Jedino ja nemam zeljom za vise djece. Ljetos smo dobili prinovu u familiji. To mi je dovoljna zabava.
    Lili svaka cast.
    Kjb si prezivjela? Sljedeci put kad planiras trcati a muz ti napravi gozbu slobodno pozovi. Nas hrpa ce to potaracati. Nahvalit cemo ga da ce lebditi a ti trk.
    Mb si stigla doma? Sta si papala?
    Posljednje uređivanje od spajalica : 15.01.2018. at 11:08

  32. #182
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    eee, summer, hahaha :D htela sam svasta, ali prekinuse me :D
    evo pokusaj dva:
    moj muz je veliki paranoik sto se srca tice. znaci, od kad ga znam, imali smo nekoliko situacija kad smo cak i zvali hitnu zbog njegovog srca. isao je cak i na snimanje s kontrastom, svi su uvek rekli da je srce ok i da mu je sve u glavi. pokusao je i on da trci, ali toliko se 'brinuo' oko heart rate-a da sve to zajedno nije radilo - morao je stalno da zna koliki je heart rate.
    druga prica je moja mama, koja je zbog disbalansa elektrolita, sasvim kardio-vaskularno zdrava, zaista dosla u 'cardiac arrest' i zamalo umrla. ozivljavali je na hitnoj.
    zbog svega toga, ja bih uvek drugima predlozila da probaju hladne glave da utvrde ima li pravih simptoma i pod kojim uslovima. zeznuto je da i doktori u beogradu nisu puno znali. moju su mamu treirali kao da je obican slucaj osobe koja je dozivela infarkt, ali njeni su SVI nalazi savrseni, a isla je cak i na koronografiju (po protokolu posle infarkta). na kraju smo nasli normalnog kardiologa, ali posle godina potrage, koji zna da nije svaki cardiac arrest posledica kardiovaskularne bolesti.
    i tako, kompleksno je, nadam se da tebi nije nista (tako i deluje).

  33. #183
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    summer, svakako odi liječniku ako nešto sumnjaš, ali prije toga - kako si mjerila puls? ručnom metodom ili?

    kli kli skidam kapu na organizaciji

    spajka sama doma pa 9000 koraka

    ivana s super da je prošlo

    a sad prijavak, jučer crossfit (ramena me ubijaju) a danas 3400m bazena. zli zli garmin mi nije registrirao 400m noge

  34. #184
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    spajka
    i još ovaj za 9000 koraka po kući

    magriz bravo!!!

    kli_kli vrijeme je baš hladno, 1 C ali pred snijeg. šgavo i vlažno...
    danas 20 km
    pa popodne malo planine, lagana šetnja
    sad čekam film w. Allena u 21 sat a bome ne znam hoću li ipak u krevet...

  35. #185
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    kli-kli, hvala
    nisam bas hipohondar, ne trcim doktorima osim na redovni sistematski, koji svake druge godine otkrije neko veselje koje moram skidat
    ali osjetljiva sam na tjelesne simptome jer sam zbog stresa i anksioznosti svasta osjecala
    pa se tjesim da je i ovo samo simptom stresa i neispavanosti (stvarno je bio tezak tjedan, pisala sam vam da sam i do 3:30 radila)
    ali voljela bih iskljuciti ostale mogucnosti

    magriz, mjerila sam rucno
    svako neki otkucaj zakasni, ne umisljam, trazila sam i mma da provjeri
    po satu i hr monitoru puls je tad bio neznatno povisen
    ali nikad prije to nisam osjetila, zato me prepalo
    inace nisam osjecala nista, nema treperenja u prsima ili osjecaja da preskace
    kako svakako moram provjeriti zeljezo, otici cu sutra vaditi krv, hormone stitnjace i ekg

  36. #186
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    summer, nadam se da je samo epizoda, a to moze biti o svega sto si navela.
    flopice, ja sam na planini trcala na 0c, obukla bih dry fit majicu i preko hoodie za trcanje, i nosila sam tanke rukavice. Otkopcavam jaknu kad mi je vruce, zakopcavam kad zahladni :D
    Imala sam neke helanke marke tesla (preko amazona kupila, presmesno) koje su kao za hladnije vreme, a na snizenje bio samo model s mini suknjom preko, tako da.... bas za hladnocu mislim da ti treba suknja, hahaha.
    a organizacija, to je vise problem-solving u trku, jer s njih 3 u skoli i svim aktivnostima, famoznim muzem i bez pomoci, nista drugo ne pomaze. magriz, super trening!

  37. #187
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    summer napravi sve pretrage
    ja sam imala isto problema, puls je znao biti prenizak
    tipa 50 ili ispod, srce mi je znalo treperiti i preskakati
    ali kod mene je to povezano s anemijom i hipotireozom i hashimotom

    liječnik je nakon pretraga ustanovio da tu nema neke ozbiljne situacije, s obzirom na dijagnoze
    i da se pojačano bavim fizičkom aktivnošću
    jesam li trebala po još jedno mišljenje, ne znam
    prestalo je, tj. sad mi možda jedno u par mjeseci dođe tako i ja sam prihvatila da sam zdrava i da mi ništa neće biti
    dok nemam neke ozbiljnije simptome i dok me ograničava u svakodnevnom životu nekako se ne zamaram...

    a ovo kad čitam koliko ti malo spavaš i kakav ti je ritam, iskreno mene ne čudi da se tako osjećaš
    pokušaj neki normalniji ritam organizirati ako je ikako moguće...
    drži se

  38. #188
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Summer, ja isto nisam paničar, ali bih ipak otišla to pogledati kod nekog dobrog doktora.

  39. #189
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Flopi, kli-kli, bravo za trkove! A Spajka za 9000 koraka u kuci. Ja sam toliko doma napravila samo kad mi je mladji bio mala mala beba sa zacepljenim svim dusnim putovima pa sam ga cijeli dan morala nosat.

    Summer, vjerojatno nije nista, al provjeri, pa si i ti mirna!

    Ne bi nam se nikad reklo, al i md i ja smo pomalo impulzivni, prvo skocimo pa razmislimo no, trenutno me proslo

    Zelim vam svima uspjesan vjezbalacki tjedan

  40. #190
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    summer provjeri ti to isto

    spajka

    jadre mene bome proslo za zauvik!

    svim vjezbacicama i trkacicama citala sam vas, sad mi se tesko sitit ko je sta radio ali sve ste vrijedne kao i inace.

    ja se vracam u kolotecinu sa prehranom i vjezbanjem. u Sa smo puno hodali ali i puno jeli danas odma CF, jedva cekam!

  41. #191
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    summer, provjeri za svaki slučaj ali mislim da ipak stres, umor i sve skupa čini svoje...

    I ja ko mb, pročitala ali teško mi polovit sad tko, što i kada
    Uglavnom, proveli lijepi vikend na moru. U subotu nisam htjela ići s mm-om ujutro jer su se klinci nešto vrtili i budili pa mi bilo žao da se probude bez mene, kad nisam bila s njima 10 dana. Na kraju sam otišla u nedjelju sama, i skrenula skroz neplanirano na rutu kojom nisam nikad prije trčala. Predivno je bilo, solo sa svojim mislima, a okolo mir, tišina, more, nema žive duše, tu i tamo auto prođe, srela sam ukupno 2 pješaka i 3-4 biciklista na malo manje od 14 km. Baš za napunit baterije. Odmah dobijem poriv da se preselimo dolje!

    kjb, kako je prošla tvoja duljina? Divno ste se proveli na skijajanju, baš mi je gušt čitati tvoje i Nanine crtice.

    lili, bravo!!!
    kli_kli, i ti si mi super s tjednom kilometražom, wow!

    mb, super provod! Btw. ni ja ne znam hoću li na St PM. Nisam ga još niti prijavila, bojim se da ni neću

  42. #192
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jeste vidjeli ovo ?

    Izgleda mi jako zabavno, ajde pokrenite svoje kakve god polovice pa ćemo se podružiti.

  43. #193
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno


    zamisljam sebe i MM-a. kako urlam na njega da sta ne trci, jel misli on krenut......
    a njegovo ajd ti, doci cu ja.....
    ovo bi potencijalno dovelo do razvoda u mojoj familiji.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 15.01.2018. at 12:08

  44. #194
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Spajka
    Ma daj, što si takva, možda mu se i svidi, nikad ne znaš!

  45. #195
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    zamisljam sebe i MM-a. kako urlam na njega da sta ne trci, jel misli on krenut......
    a njegovo ajd ti, doci cu ja.....
    ovo bi potencijalno dovelo do razvoda u mojoj familiji.


    Tako i moj... on bi stao pivu negdi usput popit....

    A zasto ne moze trcat zensko-zenski il musko-muski zaljubljeni par? to isto nije u redu.

  46. #196
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    zamisljam sebe i MM-a. kako urlam na njega da sta ne trci, jel misli on krenut......
    a njegovo ajd ti, doci cu ja.....
    ovo bi potencijalno dovelo do razvoda u mojoj familiji.
    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku


    Tako i moj... on bi stao pivu negdi usput popit....
    Evo, ovako bi i kod mene bilo . Ili bi možda pristao ako bi mu obećala vožnju u autu.

    Od svega sam upamtila da Summer muči srce, kli-kli ima neku čudnu moć za rasporedit vrijeme sa 4 djece, kao i da ste bile jako vrijedne.

    Summer, cure su već napisale što i ja mislim. Ne mora biti ništa, ali bolje da ti to doktor kaže.

    Kli - kli, svaka čast na organizaciji. Ja se gubim s jednim djetetom i plus imam dosta dobru logistiku (čuvanja, kuhanja).

    U subotu sam odradila ABC 1, vodi ga neka cura. Ma sva mi je .
    Juče sam obilan ručak zalila jednom pivom, zato sam morala odspavat. Dan je bio baš za odmorit.

  47. #197
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste vidjeli ovo ?

    Izgleda mi jako zabavno, ajde pokrenite svoje kakve god polovice pa ćemo se podružiti.
    Vas dvoje ste mi idealni za ovo . Najslađi trkački par

  48. #198
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Summer, ajd ti obavi pretrage pa si mirna.

    Vrijednice, bravo, samo tako nastavite! Trkačice, vježbačice, plesačice...

    Planiram prvi PM na Krki pa rekoh treneru da bi mogla krenuti povećavati duljine. Imali smo gotovo osobne trenere u sub. Nas dvoje trkača na dvoje trenera. Do sad se nis makla više od cenera pa u sub odlučih povećati na 12. Velim treneru: Samo ti odi ak njih dvoje ide doma, bum ja sama još 2 km. Ma jok! Lakše će ti biti sa mnom. I tako nas dvoje skupa istrčali. A da je bilo lakše u društvu, definitivno je.

    Jučer banja, plivanje, vježbanje u bazenu, klopa i spavanac pa sve ispočetka i tak cijeli dan. Koji su to gušti! Stigli doma, dica zaspala čim su legla. A koje veselje na povratku: Pada snijeg!!!

  49. #199
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    mb jooooj lijepi provod
    zavrsili praznici i moji ozdravili, super smo se proveli ne ponovilo se

    summer i mene srce zeza jos od poroda, il preskace il nabija...mozda i zato jer sam naglo prekinula terapiju za stitnjacu
    uglavnom, spremam se to provjeriti ko gladan s*ati
    ajd ti budi pametnija pa odi sto prije

    kli kli majketi kako stignes sve?

    ja planiram ovaj tjedan opet poceti vjezbati, al ne znam ni kako ni kada
    iscrpljena sam i fizicki i psihicki, a nemam ni vremena...i tak...
    a dobro bi mi doslo...plus, ljeto se blizi

  50. #200
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Bome, bas ste inspiracija...
    Slusam oko sebe, mladi ljudi (mladji od mene, valjda su onda mladi ), bez djece... bez nekih obaveza... i nitko nema vremena za ništa.
    Svi bi vježbali, al nemaju kada. I nemaju gdje.
    A bas se i u nasem selu svasta pootvaralo, mozes gdje hoces i kada hoces. A mozes i doma.
    A onda bacim pogled ovdje, tu je spika totalno drugačija. Od plivanja i trčanja u gluho doba jutra, do vježbanja u gluho doba noći.
    I tako, sve se može, samo treba krenuti.

    Ja sam se došla pohvaliti sa svojim prvim isplivanim kilometrom ispod pola sata.
    Znam da nije neka brojka, al meni je ko brdo ogromna.
    Još nedavno nisam uopće plivala kraul, a sad sam na kilometru

Stranica 4 od 83 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •