Probat cu se sjetiti pitati trenericu koji vo2 mi je izracunala proslo ljeto. Sigurno je odlican.

Flopi me, mislim, pitala gore mogu li barem nesto malo vjezbati kod kuce - mogu, od 15/20 minuta do punog sata ponekad, u neka luda vremena. Ciljam na to da cu, kad odrastem, uspjeti odraditi jogu od barem 20-30 minuta ujutro, prije nego probudim djecu. Trenutno nisam jos dovoljno stara za to.

Kod muza je stanje sve kompliciranije sto se tice raznoraznih rezultata, ali moguce da je uz to zapravo fizicki bolje, sto je trenutno jedini cilj. Kroz nekih mjesec dana bismo, nadam se, trebali opet svi skupa zivjeti pod istim krovom pa ce ipak neke stvari biti lakse. To ako uspijem preseliti sve sto treba i naci slobodan termin kod neke moving company jer uopce ne zelim sanjati o tome da rastavljam namjestaj i pokusavam ga sama (da sama ) seliti preko rijeke.

Nego, odlicne vijesti - izgleda da nemam atritis ni carpal tunnel. Bila sam kod doktorice jucer koja je "obican" doktor i ujedno osteopat. Pregledala je ruku i rekla da mi je unutra sve zavrnuto, misici, tetive, pa cak i kosti nisu skroz na svom mjestu. Bilo je valjda bolnije od poroda, ali - namjestila je sve. Sad me samo bolucka od njenog rada, ali prolazi (rekla je da ce se to povuci kroz par dana). Inace sam jako skepticna prema ovakvim stvarima, nikad nisam bila kod kiroprakticara, ali prilicno sam sigurna da nije slucajnost, s obzirom na to kako mi je bilo doslovno jos jucer ujutro. Vjerojatno je to sto sam radila nesto slicno onome sto je kli_kli spominjala nekad prije tu na topicu, mislim kad sam bila istegla kvadriceps.

Jos dan, dva (njena preporuka) pa mogu opet normalno jogu s obje ruke. Preporucila je postedu od nekoliko dana nakon namjestanja.