Stranica 1 od 83 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 4145

Tema: Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

  1. #1
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

    ETo nas na jos jednom novom pocetku. Svi vi koji skicate dobro nam dosli. Ako vam je nesto od navedenog novogodisnje obecanje probajte. mozda vam se svidi.
    Rezime prethodne godine:
    U ovoj godini smo dobili i dvije maratonke. bravo cureeeeeeee.
    Ginger nam je postala mama predivne upsicke, tako da pazite da li cete se prikloniti trkacicama.
    teta ozbiljna je pristupila mracnoj strani, pa sad nije samo moderator vec i zena zmaj.
    ljetna zena i dalje vjezba u neka nedoba, jer kod nje dugo sunce sija.
    teta preko bare planira otrcati neki maraton.
    beba i dalje trci i dalje prigovara svojoj prehrani.
    nera se priklonila endofrinima i planira polumaraton.
    Jadranka planira s klincem tracati jednu utrku, nadamo se da ce ove i uspjeti.
    ivana tiho iz pozadine nize kilometre.
    tiha flopi se rasteze uz jogu i nakon toga napada brdo koje joj pomaze u polumaratonima.
    Boxica tanca i jos doda koju snagu
    j-la i bez klupcice vjezba i pri tome nas svaki put zabavi
    Nano rola i jos malo pa cemo je skroz zgrabiti
    magriz na svim poljima skuplja dobre rezultate
    njinja sad vec toliko dugo vjezba da ne mozemo vise reci da je ninja vec cak i iznad toga.
    ima ih jos puno koje se vise ne javljaju redovito al znam da i dalje redovito vrijedno rade
    Posljednje uređivanje od spajalica : 04.01.2018. at 10:09

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Uvod u vjezbanje:

    prijevod nepoznatog jezika za početnice
    (čitaj :linkovi za vježbanje) nalazi se na ovoj temi http://forum.roda.hr/threads/78185-L...vje%C5%BEbanje
    (iako smo dobar dio njih prepisali u nastavku posta)

    Uvod za početnice. Nakon toga izgovora vise - nema!


    dakle evo malo pomoci u tekstu za pocetnike.

    prvo sve zene koje vjezbaju su majke, nemaju vremena, vole jesti, sve su bile di ste vi sad kad prvi put gledate ovu temu.
    no jednog dana su sve vise manje odlucile iz koje kakvih njima znanih razloga da je od danas dosta, godine idu a sve smo izgledale kao da smo nase mame ili mozda da postrojim par smajlica koji jos bolje docaravaju osjecaj: .
    a onda su odlucile malo , neke
    tu je nastao i smajlic . hvala puntici koja nam je i dala isti.

    a sad svi kazu da se ovdje prica klingonski i da niko nista u pocetku ne razumije. pa ajmo redom.

    imamo vise vjezbi.

    imamo Jillian Michaelis i njene programe:
    30DS sto vam znaci 30 Day Shred. vjezba se 30 dana. ima tri nivoa i svaki se vjezba 10 dana. od opreme potrebni su vam utezi, sami odredite koje kilaze
    BR ili ti ga Body Revolution. vjezba se 90 dana. od opreme potrebi su utezi i elasticna traka. vjezba se: ponedjeljak w1, utorak w2, srijeda cardio 1 ( puni mjesec dana traje), četvrtak w1, petak w2, subota cardio 1, nedjelja pauza. tako dva tjedna. onda zamjenip w1 i w2 sa w3 i w4 a ostaviš cardio 1, nakon mjesec dana ide cardio 2... itd.
    NMTZ je zapravo No more trouble zones radi na mišićima. traje 55 min sa istezanjem.
    BFBM Banish fat boost metabolism je vise za kondiciju, traje isto 55 min, pa je dobro kombinirati ga s NMTZ
    Yogillan, je zapravo njena neka vrsta yoge pravog naziva yoga meltdown, ima dva nivoa i svaki traje oko 35 min. nije klasicna yoga, oznijte se ali opet nije tako intenzivna kao njeni drugi programi.
    6w6p 6 Week Six-Pack, samo ime kaze za 6 tjedana bit cete ponosne vlasnice ovoga
    imaj jos vjezbi od nje, koje mozete i same naci na njenom siteu za kojeg vec imate link gore.

    pored Jillian postoji i zgodani Shaun T
    ponosni vlasnik programa Insanity, o kakvom programu je rijec valjda mu i ime kaze. vjezba se isto 60 dana.
    ako zelite skakutati s istim onda navalite na hip hop workout
    a sad ima i program koji se zove Focus T25, trajanje je 25 min, ali ima jednu malu kvaku, jedan dan vjezba se 50. program je podjeljen u alfa fazuibeta fazu

    za one koje vise vole plesne koreografije preporuca se Chalene bodybeach turbo jam

    Callinetics nema sskracenice, vjezba se 2-3 puta tjedno, oblikuje misice, cure koje ga vjezbaju kazu da je dobar za ubijanje celulita.

    ZA POCETNICE one koje tek startaju i koje nemaju vremena. krenite s
    darebee stvarno super za hvatanje nekakve rutine, a na početničkim programima ni ne oduzima puno vremena.
    pocnete s
    https://darebee.com/programs/foundation-program.html
    pa nakon toga kad ste se malo ufurale nastavite s: https://darebee.com/programs/totals-program.html
    a sad kad ste proficke i https://darebee.com/programs/90-days-of-action.html

    A kad se ufurate i postanete kao zhang, sasa, kavofob i Inesica, tad cete znati sto je zwow, tko je Bob Harper, ko je Zuzka a ko tatiana......



    za
    trkacice ( autoriziran od vikki)


    Za one koji zele trčati, a do sad nisu, tad trebate prvo pripremiti od opreme:





    • od odjeće dry plus, ne pamuk, tajce bi trebale bi biti bas za trcanje, dry fit s posebnim materijalom na mjestima gdje se skuplja i isparava znoj (na straznjoj strani koljena i u dnu ledja) i da imaju dzepic na straznjoj strani, a i jedan naprijed
    • dobar grudnjak ili top
    • dobre tenisice. Tenisice bi trebale biti jedan broj veće od onog kojeg inače nosite, da ne nastradaju prsti, udaranjem u vrh tenisice.
    • zimi šuškavac i maramice za nos, neka glazna po želji u ušima.







    Ovdje imate program kako početi trcati, za kojeg su cure rekle da je OK.

    Položaj tijela koji trebate imati prilikom trčanja:





    • ruke blago savinute u laktovima, uz tijelo, ramena opuštena ali ne previše (da ne bole ključne kosti)
    • skratiti korak!!! i naći si neki ritam (tako i za disanje)







    Svaki drugi dan je zlatno pravilo da se zglobovi, mišići i tetive stignu oporaviti, pogotovo ako je asfalt/beton u pitanju. Bilo bi dobro općenito isplanirati 3 (eventualno 4, ne vise) trčanja tjedno, s danom ili dva pauze izmedju, tj. ne nužno pauze, nego nekog drugog treninga

    Tri najčešće greške kod novih trkača su prebrzo, previše i prečesto.
    prebrzo: ulazi se u anaerobnu zonu s vrlo visokim pulsom i to je ne samo iscrpljujuće i nezdravo za srce nego i prebrzo se odustane jer je trčanje kao teško (a uopće nije do trčanja nego do precijenjenosti svojih mogućnosti). dobro je trenirati u anaerobnoj zoni, bez anaerobne zone nema napretka, isto je i s maksimalnim pulsom, no s njim je preporučljivo biti samo u kratkim intervalima i to za one koji već jesu u dobroj formi.
    previše: ako se prerano počne dizati kilometraža, stradat će potkoljenica i koljena, možda ne odmah, ali s vremenom će se to osjetiti.
    prečesto: dolazi do zamora, pretreniranosti i ozljeda.

    ostalim greškama pročitajte ovdje.
    koliko kalorija gubite trčanjem možete vidjeti ovdje.
    uživajte u svakom napretku svog pace.



    Ako plainrate gubiti tezinu tu vam je tekst koji ce vam objasniti kako. nema dijeta samo cista matematika:
    http://body.ba/fitness/mrsanje/najbo...-za-mrsanje/75

    a tu provjerite svoj indeks tjelesne mase, mozda se iznenadite kako vase ogledalo vas laze:
    http://www.mef.unizg.hr/if/alati/rac...pte/i_mase.htm
    Posljednje uređivanje od spajalica : 02.02.2018. at 09:16

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ajme spajka divnog uvoda

  4. #4
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Spajka, stvarno super uvod. baš si nas sve dobro okarakterizirala.
    Lili jao za jučerašnje trčanje, ja sam ipak sačekala da prestane i onda kratko ali slatko. Jedva smo stigli u kino poslije, gdje sam onda na miru zaspala Novi Woody Allen.
    Danas u planu isto trčanje 50 minuta na 5:50, sa 8x ubrzanjima od 30 sekundi.
    Mislim da bi mm htio poslije opet u kino (pretpostavljate da sam bez male ) gledat onaj neki Kvadrat, ali moram onda negdje ubacit i popodnevno spavanje. Bumo vidli.

  5. #5
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Spajka

    Lili i summer, bome ste rasturile 365!
    kjb, i ja sinoć u kinu. Gledala showmana, nisam zaspala ali zato jutros jedva gledam.

    Sad se više ne sjećam sa stare teme što ste komentirale....

  6. #6
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ajme koji uvod - predobro. Morat ću fakat počet trčat.

    U nedjelju gibam na visinske "pripreme". Nadam se da ću imati snage za snježne radosti

  7. #7
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    malo sam bila sentimentalna pa napisah koju rijec, nadam se samo da nekog nisam uvrijedila

    prvo da se osvrnem na veroniku. za tu zenu nisam ni cula do sredine prosle godine (2017) pa onda dok sam skuzila koja je to. onda sam je pocela uocavati u gradu. kao i flopi ni meni taj stil zivota nije nesto sto je u mom mentalnom sklopu normalno. jednom sam je vidjela kako prolazi kraj izgloga i "gleda" u isti. no dobro mozda sam samo ja zavidna pa trazim dlaku u jajetu. kao sto rece flopi neka je mi imamo. al da cu otici u tom smijeru tesko. neka hvala.


    MB ja sam sigurna da mozes otrcati splitski. vec si trcala. pripreme znas, palacinke, pizza i slatkac kod luke. prosle godine ti je to donjelo rezultat. Pogledala sam stazu, sve je samo nije dosadna. ima svega. sto je super. jedino nisam sigurna kolika je elevacija. poznavajuci split nije da je nece biti.

  8. #8
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    spajka

    bravo cure

    ginger jel bolja situacija danas?

    jucer na CF opet hrpa marinaca i sklekova, danas sam jedva jaknu obukla

  9. #9
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    uletila spajka
    nisam gledala stazu ali ako je ko lanjska ne znam, odlucit cu za misec dana sta cu. je, istina, ni lani nisam trcala nesto i tila sam odustat pa sam na kraju bila zadovoljna rezultatom... vidit cu jos

  10. #10
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Hvala , spajka.

    Eto nam nove godine i teme.
    Vracam se u rutinu od ovog tjedna, bilo je malo labavo od 15.12.
    Ali zapravo bih trebala biti zadovoljna da je neke dinamike bilo , iako manje.
    Otrcah oko Jaruna na Badnjak , drugi dan Bozica i na Novu . Ne mogu traziti vece simbolike.
    Uglavnom , odlucila sam da cu i ove godine biti koncentrirana na proces, a ne na cilj. Ciljeve cu definirati putem , ne volim kad si sama stvaram prevelik pritisak.

  11. #11
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Spajka

  12. #12
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    spajka

    super si sumirala
    ja vjerujem da ce nam i 2018 biti ovako aktivna i ispunjena, jako volim ovo ovdje drustvance
    i nedostaju mi cure koje su pisale, a sad se vise ne javljaju, nadam se da ce ih opet uhvatiti zelja

    mene zasad ne boli, iako ne vjerujem da cu liso proc'
    osjetila sam tricepse kad sam radila pozdrav suncu
    danas planiram kino s djecom i rodjacima im, eto dvaput cu gledati ferdinanda i to u 4D
    vjezbanje je veceras, a koje cu odluciti o stanju

  13. #13
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Wuhuuu! Nova tema za stalking.

    Sretna vam Nova i dalje bile zdrave, vrijedne i uspješne!

    Ne stignem pisati ali vas pratim, u vježbanju svakodnevno, a u čitanju kad ulovim vremena.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  14. #14
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Divan uvod
    Čitam Vas redoviti, vježbam malo manje redovito. Dva puta tjedno joga, ovo koliko stignem. U sklopu novogodišnjih odluka ili nazovimo ih završetkom dana prežderavanja opet sam počela kod kuće vježbati.

  15. #15
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Spajka, divno si sve napisala!
    Drage moje, vesela i zdrava vam bila 2018.! Želim vam puno dobre papice i vježbanja, plesanja, trčanja... da ne postanemo ko naše majke. Na ovo sam odvalila!

  16. #16
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Spajka

  17. #17
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Lani sam poduplala pretrčane predlanjske kilometre, a ove god mi je plan poduplati lanjske.

  18. #18
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    wow nera, bravo! ja sam prosle god samo 30ak km vise nego godinu prije. mislila sam da ce bit vise ove god cu se potrudit da bude vise

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Cure kako vi to vrijedno pratite, bravooo Nera! Ja pojma nemam za prošle godine. Zavirit ću

  20. #20
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Ja sam posve sigurna da je 2016 godine bilo 0.
    Tako da koliko god je bilo 2017 je visestruki napredak.

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kako vi to vrijedno pratite, bravooo Nera! Ja pojma nemam za prošle godine. Zavirit ću
    One prate, a ti radiš, hehehe.....

    Meni ovdje nije mjesto, teško mi se odvojiti od strunjače (dobro da i za jogu nađem vremena i mjesta). Lepo trčite i lepo se imajte na topicu!

  22. #22
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Lili, ja vidim na endomondu statistiku, tamo pratim.

  23. #23
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Ako pribrojim trčanju i hodanje, onda je lanjska godina trostruko bolja od predlanjske.

  24. #24
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    svim vjezbacicama i stalkericama sretna nova, puno kilograma na šipci i kilometara u nogama, zdravlja i veselja

    spajka emotivka <3

    pa kad me već prozvala da prijavim današnji crossfit. dosta je bilo zabušavanja. imam bič iznad glave

  25. #25
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sad kad nas je trener i službeno prebacio u bržu grupu ja jučer a i danas oslobodi Bože trening.
    Dakle jučer me kiša naživcirala, pa sam se smirila onim ubitačnim Zuzkinim 365 reps ALI zbog njega su mi noge teške i danas uopće nisam mogla normalno trčat a kamoli dionice.

    Bila solo na Jarunu pa odlučila full laganini otrčat par km da malo razbijem tu mliječnu kiselinu u nogama i išla na 5:43.

    Baš sam fino opravdala trenerovo prebacivanje u bržu grupu

    Jako bi voljela da mi se noge opuste i odmore do sub jer tad me čeka jedan izazovan.trening koji bi voljela odradit.
    A sutra očekujem upalu ruku i prsa od ovog 365. Ludilo brale

  26. #26
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Je, Lili , stvarno laganinini na 5:43.
    da bih rijec rekla i suzu pustila.

  27. #27
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    A gle ako inače trčim po 25 sek sporije to je velika razlika a dionice da ne spominjem one su trebale bit na 4:20 al dan poslije kombinacije trčanja i Zuzke no way

    To ti je ko da inače trčiš 7:00 a drugi dan 7:30 moraš priznat da se ta razlika u treningu osjeti.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.01.2018. at 22:05

  28. #28
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Nemam pojma da li se osjeti ili ne.
    Niti imam sat da mi daje tempo, niti imam grupu da me naganja. Trcim samo po osjecaju i guštu.
    Dovoljno mi je da me trner ganja na poligonu, trcanje mi je za opustanje .
    Ima tu prilicno prostora za poboljsanje, ali sad mi to nije trenutni cilj.

  29. #29
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Hocu reci, lako meni.
    Meni je trcanje sporedno, ima svoju funkciju , ali nije samo sebi svrha.
    trenutno sam skroz zadovoljna sa svojih 6:30, a nakon novogodisnjeg jela, pila i tulumarenja sa 7:07.

  30. #30
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Da si i ja stalkerica zabiljezim temu
    Spajka, bas super uvod. Personaliziran pristup moderiranju, nema sta
    Citam, kradem ideje (YWA mi je bas super) i vjezbam relativno redovito.
    Ne trcim

  31. #31
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ako sam u 2017. prehodotrcala ili pretrcohodala prvi i jedini 5k, apsolutno bez ikakve pripreme, kakav cilj da si postavim u 2018?

    Inace, ozbiljno se vracam na ovakav ili onakav rezim. Zadnjih 15 kila me bode u oci, plus dodatne 4 koje skacu gore dolje kako im se hoce (ili kako mi razmrdanom ciklusu padne na pamet).

  32. #32
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Lili, oporavit ces se ti do subote, uopce ne sumnjam! A to sto si bila sporija,a di neces, nakon takvog ubitacnog treninga (koji ja na kraju nisam ni pogledala, nakon vasih opisa).

    Nera, bravo za poduplanu kilometrazu!

    Ja sam upravo odradila 30ds lev3. Bas mi se popravila kondicija otkako ga radim. Jos par tjedana pa cu nesto drugo.

    Na godisnjem sam pa trenutno bas ne trcim jer mi Marjan nije pri ruci. Mozda cu sutra.

  33. #33
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ako sam u 2017. prehodotrcala ili pretrcohodala prvi i jedini 5k, apsolutno bez ikakve pripreme, kakav cilj da si postavim u 2018?

    .
    i ja, i ja!
    ( zapravo radilo se o 4,2 km, i mislila sam da cu pasti mrtva prije cilja na + 36 stupnjeva u 6 sati popodne)
    Ja cu sigurno u nekom trenutku odraditi 10K , ali kompletno trceci .
    Tko zna, mozda i vise ako se probahatim.
    ali sad cu se stvarno skoncentrirati na skidanje kila i dobivanje na snagi . Nadam se prvom zgibu sa prvim danom proljeca, iako mi se to cini prilicnk optimisticno. U svakom slucaju brzina u trcanju ce se popraviti spontano nakon gubitka na kilazi.

  34. #34
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Ajme koliko cura na temi

    Kaae mozes 10 km ove god malo po malo, brzo do 10 dodjes!

    Cubana javi nam se cesce

    Magriz trcis, plivas, CF nema di te nema!!

    Lili, ja imam uzasnu upalu gornjeg dijela, ono jedva ruke podizem. Tu sam bas slaba al moze bit da se inace u gornjem dijelu malo stedim jer su mi ruke ionako jake :/

    Danas onaj 12 min test (ukupno 3,8 km u 22 min) i CF (umrla!)

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    za stalkanje
    ima nas još

  36. #36
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    spajka

    cure, stvarno imate dobre rezultate
    Jadro, cijeli 30 DS si radila?
    ja cu opet BR, al moram ispocetka

    uspavljujem pa vas citam
    prijavak nemam, morat ce ipak pricekati
    cure su jedna bolje, jedna losije, dvije isto...mm i ja se natjecemo ko moze manje spavati, lol

  37. #37
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    vidim da se društvo proširilo otkad sam se prestala javljati
    pokušat ću ćešće prijavljivati kad imamo novu temu

    prije par mjeseci sam prešla u triatlon pa trenutno i plivam i vozim bike, ne znam zašto jer mi još ni trčanje nije krenulo kako treba
    treninzi su naporni, nekad i 2x dnevno što se nikako ne slaže sa mojom nezdravom prehranom, sad moram dobro paziti kad što jedem da ne ostanem bez energije
    nadam se do ljeta to sve skupa nekako iskombinirati da se mogu početi natjecati u svim disciplinama
    fali mi istezanje i vježbe snage pa ću i to morati sama doma odrađivati

    MB ja idem na splitski polumaraton ali lagano jer će mi to biti trening, bila si brža od mene prošle godine pa ćeš i ove

    da ne zaboravim prijaviti, trčanje 40 min i nekakvi sprintevi nakon toga
    Posljednje uređivanje od plima : 05.01.2018. at 01:23

  38. #38
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Wuhuuu! Nova tema za stalking.


    a šta mogu kad nemam vlastiti sport life , 'ko mi je kriv

    a moram priznati da me i Veronika zainteresirala

  39. #39
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ideš Plima! Ti si krenula ozbiljno, super što se uspiješ organizirati sa svime.

    mb, i ti duplo, trčanje+cf, svaka čast!

    Ja jučer lower focus. A poslije pizza u Duksi

    Ajde ako već ne djelujemo poticajno na temi izgleda da nas je bar zanimljivo čitati

  40. #40
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    plima nagovori magriz da vozi bicikl pa mozete obje na triatlon.

    izgleda kad bih se bacila u pisce cini se da bih imala ljude koji bi me citali i komentirali

    za vjezbanje samo shopping obavila. mb kupila sam tajce. kako je meni bitno da imaju dzep za mobitel suzene su mi mogucnosti izbora. pa sam pazarila ove i naravno ako ne budu imale dzep jer sam to radila ofrlje mogu se samo samoubit.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 05.01.2018. at 09:46

  41. #41
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Plima, mb, Lili - super da se radi na više polja. Ivana i tvoj duo je dobar
    ja sam isto jučer imala navečer duo (ne, nije ono što mislite). Prvo trening u klubu (super smo bile, pogotovo smo ubrzanja rasturile), a onda opet kino "Sretan kraj" (michele Haneke je režirao, a on mi je napravio jedan super film Ljubav).
    Poklekla na samom kraju i zahrkala. kad je to meni kasno ići u kino u 21 sat.

    Idem na skijanje idući tjedan, ali nosim i tenisice za trčanje. No prvo dužinski trening u subotu (15 km na 5:55)

    edit: spajka super su tajice
    Posljednje uređivanje od kjb : 05.01.2018. at 09:44

  42. #42
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Spajka, divne su!
    A što ne uzmeš torbicu za na ruku za mob?

    kjb, bravo za odličan trening! Danas ću probati one intervale 8x400, nisam intervale trčala sto godina, čisto me strah
    Dobar provod na skijanju! Mi ćemo sutra na Sljemene, ako ne bude radio crveni spust bar ćemo na grah otići.

  43. #43
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    evo pogledala sam zabiljezene km na endu. hodanje nisam biljezila kao hodanje vec sam samo korake brojala, tako da hodanja bas i nemam. a nakupilo ih se prosle godine.
    trckaranja za moj pojam puuuuno. za mene cak iznenadjujuce puno. s obzirom na nisam neka trkacica i da nisam bas trckarala cijelu godinu 550 km je pristojan broj.

  44. #44
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    pozdrav na novoj temi!
    i pozdrav novim curama!
    Spajalice, svaka cast na uvodnom postu!

    Ja sam se iznenadila da osjetim zatezanje guze, doduse na svakom zagrijavanju radim
    cucnjeve + ipak skijam po skolski pa rade i bedra i guza

  45. #45
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Spajka, divne su!
    A što ne uzmeš torbicu za na ruku za mob?
    imala sam to, pa sam teatralno kad sam je skinula s ruke bacila u smece, kao da je papir. imala sam i torbicu oko struka daraovala je u dobre ruke jer mi je i to smetalo.

    sad mi se mota po glavi ovo cudo
    al me strah da cu i to negdje frknuti.

  46. #46
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Fora izgleda taj pojas. Oko struka i mene živcira ali na ruci mi je ok.

  47. #47
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    meni je oko ruke spadala pa sad imam oko struka koja me takodjer nervira. fora izgleda ovo sta je spajka linkala. tajice su odlicne!!!
    i spajka da vise nisi kakila kako samo trckaras, 550 km je super brojka. ja, npr, mislim kako trcim a imam samo 80km vise nego ti
    ok, ja ljeti slabo trcim a i sad su me ovi treninzi 3xtjedno malo smeli.

    plima, wow, svacim se bavis javi se cesce!

  48. #48
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam posve sigurna da je 2016 godine bilo 0.
    Tako da koliko god je bilo 2017 je visestruki napredak.
    Izvini, to je beskonačno više

  49. #49
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Samo da vam mahnem i predbilježim si temu
    nisam vježbala više od pola godine, i čudom se čudim kako sam to prije uopće stizala
    nadam se da ću nakon skijanja na koje idemo sutra opet upisati neki program i krenuti, samostalno ne mogu jer nisam dovoljno disciplinirana.
    Ustvari me zeznulo moje dijete koje je od jeseni krenulo još na gimnastiku pa ga moram voziti dvaput tjedno, a to su taman ta dva dana kad sam bila vježbala
    uglavnom, sretna vam nova svima i nižite uspjehe i dalje

  50. #50
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    imala sam to, pa sam teatralno kad sam je skinula s ruke bacila u smece, kao da je papir. imala sam i torbicu oko struka daraovala je u dobre ruke jer mi je i to smetalo.

    sad mi se mota po glavi ovo cudo
    al me strah da cu i to negdje frknuti.
    to je imala balarosa. koliko se sjecam bila je zadovoljna

    plima naklon, zavrsit ces na ironmanu garant

Stranica 1 od 83 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •