Stranica 81 od 83 PrviPrvi ... 31717980818283 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,001 do 4,050 od 4145

Tema: Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

  1. #4001
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ustvari, jutros me na poslu dočekala kolegica s dobrom ponudom, ona je u Magic well i ima priliku nekome poklonit besplatno mjesec dana. Nisam ja inače luda za tim Magic well, ali nalazi mi se kraj kuće, pa ću probat to mjesec dana, pa onda vidit

  2. #4002

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Lili, znaci mozemo osnovati zavicajni klub
    Iako sam nova primijetila sam da nema MB, nadam se da je sve ok.
    Jutros sam radila CVX, zabavan je i nije bas bezazlen. Ustvari ni kod Jill ni u Focusu intervali uglavnom ne traju duze od 30 sec, a u ovom programu su po minutu i tacno mi je to novi izazov. Jer kad osjetim napor pogledam i vidim da imam jos 25 sec, tacno sam programirana na pola minute, ali uglavnom izguram do kraja.
    Citala sam onaj uvod u trcanje, ja bih voljela muza natjerati na neku aktivnost, sta mislite da li se uz visak od 10 kg u 47. godini opste moze poceti sa trcanjem, d ne stradaju zglobovi ?

  3. #4003
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ajme baš sam zakazala sa javljanjem, ali prvo da se požalim: postala sam sporaaaaaa i staraaaaaa. Od ponedjeljka u ponoć pa do danas obavljam zaostatke na poslu, u kući, sa djecom (mm je odavno izgubio bilo kakav prioritet) i sve je i dalje u totalnom kaosu. Pokušala sam i odraditi trening u utorak (50 minuta na 5:50, ali je to bio takav fijasko da bolje da nisam išla.

    Što se Nizozemske tiče, bilo nam je očekivano super. Nismo očekivali neko vrijeme za razgledavanje i bivanje po vani, no i to nas je ugodno iznenadilo - od gradova obišli par novih (bivali i posjećivali prijatelje), bili u Belgiji, pili velike količine piva i odlično se proveli na fešti koja je inicijalno bila povod našem nenadanom izletu u Nizozemsku
    Trčala sam triput po šumi, divna je, a trkači ljubazni, pozdravljaju, pomiču se ako je potrebno - suprotnost našem nasipu . Općenito su ljudi pristojni - na ulici, u trgovinama, u javnom prometu, na cesti (unajmili smo auto na par dana da možemo landrat jer javni prijevoz galopirajuće poskupljuje i četveročlana obitelj samo na to može potrošiti pravo malo bogatstvo). S obzirom da u HR sve više izbjegavam voziti jer se ne mogu nositi sa količinom stresa proizvedenim na zg ulicama, tamo je sve bilo pjesma.

    O letu Tuzla-Eindhoven (o aerodromima, organizaciji, putnicima), o noćnom povratku u Zg kroz pustu Bosnu bi mogla traktate pisati...

    Danas idem ponovo probat trčat

  4. #4004
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Halo ekipa
    Kod mene sve po starom : red djece, red posla ...

    Uhvatila sam neku rutinu i idem 3x tjedno u teretanu.
    Tamo odradim do 5 km na traci, ovisno o inspiraciji.
    Nakon toga vjezbe snage i rastezanje . Skupi se sat vremena vjezbanja svaki put.

    Idem sa ekipom iz skolice trcanja iz kluba na advent run.
    Prvo , pratimo jednu moju frendicu ( koja nije u klubu) na njezinih prvih 5.km.
    Drugo, maskirani smo i natjecemo se za grupnu nagradu na utrci. Odradili smo i foto snimanje maskirani na adventu . Djed Mraz i pomocnice, u tajcama i tenisicama. Bili smo atrakcija , turisti su se slikali s nama , a i fotke su super. Staro i bedasto.
    Posljednje uređivanje od sirius : 06.12.2018. at 12:38

  5. #4005
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    mene ubi ovaj tjedan, osjećam se kao u nekoj centrifugi
    navečer u 8 prvi put skinem cipele
    i sutra će biti tako
    i sljedeći tjedan
    pa hbt, kakav je ovo život i žrvanj...
    aktivnosti, priredbe, noć matematike, domjenci, plus redovni posao što na terenu što van terena
    izgubila sam kontakt sama sa sobom
    ujutro ću onaj s linka od tang
    neću da se predam

  6. #4006
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Evo i mene, napokon uspjela spojit tjedan da sam samo jedan dan preskočila. Zasada samo bunny slope, joga i kratki, petominutni cardio. Danas imam vremena i odradila bi neki duži cardio i bunny slope, ali ne znam što da prvo radim.

  7. #4007
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    I kod mene zrvanj ubrzaniji nego inace. Vreme final exams, vec sam imala neke predaje radova i prezentacije, a tako je do 21.12. Pri tom muz ima events na poslu (zurke uglavnom, ali to ga teram da ide sto vise i duze jer je drustven kao Sheldon) ali uporedo ima i jako kompleksan projekat. S decom naravno, kao i svima, tona dogadjaja karakteristicnih za ovaj period godine.
    Trcala sam jednom s Theom 14km, jednom sama po kisi isto 14, i danas cu kad ih odvedem u skolu i probudim žurkaša. Jogu uradim kad god stignem, ali malo sam zanemarila tegove.

  8. #4008
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod mene joga slabo, ali guram, zadnjih desetak dana. Ali ok, selim stvari, nosim i krecem se. Jutros sam krenula u teretanu i taman na raskrizju zove trenerica da joj je mala ispovracala child watch u YMCA i da je, naravno, ne moze tamo ostaviti. Otisla sam onda na orbitrek 45 minuta, nakon toga SAMA u ducan po hranu, sad sam na poslu. S njom cu u srijedu, prije toga se ne mozemo organizirati.

  9. #4009
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Flopice ti ko da si “pokupila“
    sve ove aktivnosti iz mog života večer matematike, priredbe i ino

    Veliki hug svima i da nam blagdani dođu što prije. Dan po dan i proletit će to vrijeme.

  10. #4010
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    avaj avaj

    zato jutros povratničkih 6 km kroz seosku idilu na -4
    ooooodlično!
    zatim kuhanje, ribanje, spremanje, rođendanski ručak za mm, torta, obiteljsko slavlje
    sad je gotovo i neka je
    još ću mlađu odvesti na druženje a ja idem čitati i uljepšavati se za nove radne pobjede

  11. #4011
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Asti pa i danas sličan raspored imamo

    Jedino sam ja jutros otrčala 19km bilo je divno zimsko jutro sa suncem.
    Pa onda priprema ručka i obit.slavlja povodom mog rođendana, spremanje, raščišćavanje...starci nam.se zadržali do 17:30h. Sadležim u horizontali,možda stavim masku na lice.

  12. #4012
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Sirius zaboravih vas pohvalit, predobri ste,fotke su mraak držim fige da vas izaberu !!

    Nisam prijavila da sam jučer trčala Zagrepčanku stubama na 25.kat 491 stuba. Bilo baš fora.
    2. sam u kategoriji, mogla sam i brže al 1. put treba skužit tehniku. Po 2 stube, gelender mi ne služi jer sam dešnjak a tamo sve na lijevo, nisam ga takla odgurivala sam se od svoja bedra.

    Osjećam sad listove da će me sutra podsjećat na stube, al bitno da sam ja jutros otišla na extra 19km na 5:17 #ludara#bila i ostala#
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.12.2018. at 19:27

  13. #4013
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    meni je bilo prehladno za trcanje, previse je puhalo
    odradila BR wo2
    i samo to cijeli ovaj tjedan

  14. #4014
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Pa super Ginger ipak si nešto ubacila a je li naša tang?

    Tangerina di siii?
    Naletila na članak pa se sjetila tvog mužića
    https://trcanje.net/arhiva/4029

  15. #4015
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Hellloo ljepotice uspavane,

    pa jel znate da nam je rodila naša j-la
    nek je sa srećom draga

    jel trebamo swingat, trčat,... molim prrijedloge, pa nećemo valjda prekidat našu dobru staru praksu?

  16. #4016
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Obecala 50 marinaca njima u cast.

  17. #4017
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cestitke i ovdje draga j-la

    ajme, sta cu odraditi ja ovakva nikakva? :panika:

  18. #4018
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    ajmo onda sve 50 marinaca ili 50 swingova ili 50 nečeg drugog.
    ja sam ZA.

  19. #4019
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Cestitam, j-la!

  20. #4020
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja ću 500 koraka. Ovo vaše mi je preteško.
    J-la čestitam i ovdje

  21. #4021
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ajde Nano bar 1000

  22. #4022
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ja danas nisam jos nista. Ali sam jucer 7 km. To je taman bilo sat i pol nakon rodjenja pa to poklanjam.

  23. #4023
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Spajka

    Ja sam upravo s treninga koji je trajao preko 50min bio je jakoo težak 10 x 1i pol min na 4:15 s pauzom 1 min kaskanja, jedvaaaa i kad je bilo najteže ma reko to je za malu j-ličku

    Idem.se sad pakirat za put sutra u ove sate i djeci robu za ostavit.

  24. #4024
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    J-la, cestitke draga na maloj mrvi

    Odradit cu tih 50 marinaca sa zadovoljstvom cim ozdravim, imam upalu grla, koma.

  25. #4025
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ola zene

    ivana s da brzo prodje

    ja sam i premorena i nabrijana odjednom
    put od par dana, doma jedan dan, drugi put od par dana
    tri bozicne zabave, jos dvije za odraditi, jedan manji put i onda jedan veliki
    srecom odustali od nastupa s plesom u nedjelju, zao mi je, ali to bi me ubilo jos ovaj tjedan

    jucer odradila trening, jao, ubila nas je, taman za mene nakon pauze
    ja racunam da je to za malu j-la

  26. #4026
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno


    j-lica naša, dobrodošla!

    Ginger obožavam tvoje ispade
    jučer cijeli dan na putu, sutra opet tako
    ujutro sam odradila yogu neck and shoulder relief i malo mi opustilo gornji dio

    danas popodne ću marince za našu curicu
    zatim božićna predstava
    obećala sam da neću kukati, nego da ću biti otvorena i pozitivna i strpljiva u ovo božićno vrijeme

  27. #4027
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    prosli tjedan sam uspjela pilates, yogu i bodywork! uprkos guzvi. (bravo ja )
    doslo i dijete pa je tetosim, ljubakam i ugadam joj...

    ovaj tjedan mi je bas guzva i mislila sam necu stici nista, ali danas cu ipak ugurati yogu u cast male j-lice!

  28. #4028
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Aaa seni mogu mislit kako se topiš i uživaš

    Flopice. znaš kako sam ja to sebi složila u glavi: il ću se požderat od nervoze zbog svega ili ću polako dan po dan bez razmišljanja o onom šro slijedi.
    I mogu ti reć baš mi laknulo, idem doslovce dan po dan.

    Sad na posao pa put Bratislave. Nisam nikad bila tamo pa se i veselim da idem negdje po 1.put.Volim novo i nepoznato.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.12.2018. at 08:23

  29. #4029
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Bratislava je meni mali preslatki gradić. baš po guštu. I ima simpa restorančića, sa povoljnom klopom, a bome i zgodnih suvenirnica. Čak sam krajičkom oka ugledala i fenomenalne i preskupe cipele.

    No da se vratim na temu, moram pogledati kaj su to marinci (tko su, znam). A inače, nije da baš zabušavam- hodam, pa dva put tjedno pilates i aK ulovim rolanje za vikend. Al bih trebala krenut malo oštrije jer idemo na nekakvo kratko skijanje

  30. #4030
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    J-lica, dobrodošla
    jučer nakon treninga srela Lili koja mi je obznanila vijest, pa sam baš bila sretna što sam odradila 10 intervala po minutu i pol na 4:45 - za mene ubitačno i na granici mogućeg, pa se stoga računa u extra napore za našu novu malu vježbačicu prekrasnog imena (j-la se zove kao ja, a kćerkica kao moja Velika)

  31. #4031
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    dobrodošla mala K.

    odradila jučer 50 sklekova, 50 swingova i 50 crunchesa u čast malenoj

  32. #4032
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Drage naše tete, pa vi ste sve već bile vrijedne
    Hvala vam na ovako krasnoj dobrodošlici

    Mi smo još u bolnici, sutra bi trebale kući. Hormoni me pucaju pa svako malo plačem za N., prvi put da smo se ovako odvojile.

    Kjb, nisam znala za tvoju veliku. To je sigurno jedva super cura

    Rahela, a jedan od prijedloga je bio kao tvoja K

  33. #4033
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    j-la <3 u cast malenoj ja sam po vetru istrcala svoj krug oko malog ostrva.

  34. #4034
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    j-la ❤️

  35. #4035
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ovih dana sam baš uživala u Bratislavi, prvo služb.dio pa onda hrana, piće,šetnje..baš smo jeli prefine specijalitete (tunu nažaru s kus kusom i kaparima i još nekim dodacima sve lijepo složeno u neku kao školjku od hrskavog jalo tankog tijesta; sorbet od manga s borovnicama i ribizlama), čak sam pila i punč na adventu a kako inače ne pijem, jedna čaša me zavrti samo tako i postanem jako vesela

    No bez obzira na gust raspored uspjela sam ugurat:
    Prekjučer po dolasku trčanje razgled Bratislave 35min 6 i nešto km, išla i uz Dunav.

    Jučer po dolasku u hotel nakon posla, 20ak min gyma, izlazak van s ekipom, pa na večer ponovno 20ak min gyma i isto toliko plivanja u hotel.bazenu. Predivan opuštajući ugođaj na bazenu. Zadnje smo izašle iz bazena u 21:58h

    Danas posao i poslije povratak doma. Baš sam.se opustila, kratko al slatko, trebalo mi je.

  36. #4036
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Svaka cast lili, tvoja prisutnost i efikasnost u sopstvenom zivotu jako plene!
    Kod mene intenzivno, u poslednjih 15 dana sam izmenjala desetak scenarija za organizaciju unutar porodice za sledeci semestar. Na kraju sam jos i dobro prosla, ali sam se nakupila stresa usput. Trcim redovno, lagano 3*14km nedeljno. U poslednje vreme na milju i po od kraja ugasim knjigu i pustim muziku i trcim brzo. Bas me rastrese i opusti.

  37. #4037
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    14 km x3 tjedno , svaka cast, bas si volja kli kli.
    Ali ti si uvijek bila disciplinirana i organizirana , tako da ne cudi.

    Kod mene sve ovisi o motivaciji.
    U ponedjeljak odradila 5 km trcanja , kruzni trenig koji mi je zadao trener i onda jos 2 serije vjezbi za trup i trbusnjake. Izasla sam iz teretane nakon 2 sata.
    Pa sam u srijedu odradila samo 2 km nekih intervala, seriju trbusnjaka , blebetanje i kavu.
    U cetvrtak sam bila podrska prijateljici koja je trcala svojih 5 km vani prvi put u zivotu.
    Dakle, nikad u zivotu nisam tako sporo trcala, garmnin mi se srusio od sporog tempa. Mislim da nam je trebalo cc 45 minuta za 5 km.
    Sad tek vidim kako je trenerima u klubu tesko trcati sa skolarcima u skoli trcanja.
    Sutra je advent run, i tamo ju pratim, tako da cu jos zaglupiti garmin.

  38. #4038
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ja ću sutra jos bodywork, danas sad brzo na plac, pa kod kozmetičarke na jednu finu masažu, ( to se jelte računa pod aktivnost), pa na ručak s prijateljima, onda jos u gungulu (pomozite mi nebesa da to preživim) po jos neke poklone i sitnice... nadam se sa ću nagovoriti kćer da me prati.
    sljedeci tjedan će biti super ako uhvatim jedan pilates, onda na put, a u siječnju ponovo kako spada.

  39. #4039
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Hvala kli kli bome si u ti efikasna jako. ovo ti je super što sad radiš da malo ubrzaš i promijeniš ritam

    Ja sinoć došla u 21h, do 22h sam već bila napravila meso u saftu (na crveno s tikvicama) za danas kako bi mogla sad ujutro otići na dugi trk. A ostatak dana je full ispunjen tako to bude nakon odmora potegni

    Seni drž se u toj gužvi ajme..

    Sirius haha za Garmin, ja probala na traci u hotelu,izdržala jedva 5 min, ja fakat ili ne znam trčat po toj traci ili mi nikako ne leži da se krećem a stojim na mjestu. Tebe se sjetila i trake
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.12.2018. at 08:19

  40. #4040
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Odoh sad na trčanje i to ne obično trčanje nego 2h trčanja, bit će 20+.

  41. #4041

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    U cetvrtak sam bila podrska prijateljici koja je trcala svojih 5 km vani prvi put u zivotu.
    Dakle, nikad u zivotu nisam tako sporo trcala, garmnin mi se srusio od sporog tempa. Mislim da nam je trebalo cc 45 minuta za 5 km.
    Sad tek vidim kako je trenerima u klubu tesko trcati sa skolarcima u skoli trcanja.
    Sutra je advent run, i tamo ju pratim, tako da cu jos zaglupiti garmin.
    Zato sam ja odustala od skole trcanja jer me nisu u stanju pratiti

  42. #4042
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Larmama mi ti imamo jako puno grupa i fakat mislim.da bi našla ekipu u tim sporijim grupama. Ne znam jel ih sad 8 ili 10ak.

    A sirius da se pohvališ osvojenom nagradom? Skromne li žene majko mila
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.12.2018. at 12:18

  43. #4043
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Nagrada! Zaboravila. Samo se na sport koncentriram.

    Dobili smo nagradu za najbolji kostim na advent run utrci , koju sutra trcimo ( naravno) kostimirani.

  44. #4044
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku

    Rahela, a jedan od prijedloga je bio kao tvoja K

  45. #4045

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Larmama mi ti imamo jako puno grupa i fakat mislim.da bi našla ekipu u tim sporijim grupama. Ne znam jel ih sad 8 ili 10ak.

    A sirius da se pohvališ osvojenom nagradom? Skromne li žene majko mila
    Bila sam se upisala u školicu no nije imalo smisla. A i trenerici ne lezi trenerski posao.

  46. #4046
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Kod nas? Forca?

  47. #4047

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    da

  48. #4048
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Šta da ?! Ajd pp.

  49. #4049
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Zene, skicam vas dugo i vrijeme je da vam se pridruzim. Jucer su me pukli neki crvi u guzici, a i Mojcine teme su me potakle da ostavim doma muza s djetetom i odem trcati.
    Vani -1, sumrak, vjetar puse, a meni bilo najdivnije na svijetu. 4 km za 24 min nije lose buduci da nisam trcala skoro 2 godine. Danas malo osjecam rez od carskog, ali nista strasno.

    Ovaj put nemam plan jer svi obicno propadnu . Kad uhvatim vremena, idem trcati. Jednom tjedno, jednom tjedno... Jos ako beba bude suradjivala pa uspijem i jogu ubaciti, nitko sretniji od mene.

  50. #4050
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Bravo Munkice samo tako dalje!

    Ja sam jučer bila full efikasna. Znala sam da će bit pun dan .

    9-11h trčanje, tuširanje, sa L.na šišanje, ručak, s oboje i frendovima u kazalište, pa L.na dječji rođendan, sitni shopping i doma u 19:30.
    Mužu radni vikend, puno posla.

    Čak nisam ni bila umorna jer sam radila kratke pauze između.

    Danas ipak laganini dan, shopping, plac i predvečer obiteljsko klizanje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •