Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: moj maleni Leon

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    1

    Početno moj maleni Leon

    Poštovani!! Obracam vam se sa jednom molbom..znam da ste o tome već pisali i da vam sve to nije novo ali radi se o propustima u Petrovoj bolnici i ponašanju nadležnih liječnika i njihovih sestara. Moja prica je jednaka kao i od svih ostalih..samo sta sam ja ostala bez svoje bebe zahvaljujući njihovom nemaru. Dolazim iz Zagreba u kojem sam rođena i u kojem sam vjerovala doktorima i sestrama..vjerovala sam da sam sigurna u bolnici,da se tamo nista ne može desiti. Zaprimljena sam na odjel 14.07 u 29tt..do tada sam ju vodila u ambulanti kod dr Fadila Hassana..njegov nemar je bio prvi..trudnicka knjižica skoro prazna..dijagnoza ureaplasma za koju mi ne daje odgovarajući ljek..( otkrivena je brisevima u 3 mj) Primljena sam na odjel gdje sam bila priključena na tokolizu tj dana i bila puštena doma..za ureaplasmu su saznali naknadno jer se nisu ni potrudili pročitati nalaze. Nakon tj dana puštena sam na kućnu njegu i za nešto manje od 5 sati pukne mi vodenjak. Opet budem primljena na isti odjel gdje pročitaju prethodne nalaze i otkrivaju razlog prsnuca. Hospitaliziraju me,daju antibiotike i tu moja agonija zapravo počinje..crp je jako visok,vise sam na antibiotiku i infuzijama nego bez. Voda curi svaki dan sve vise i to im napominjem na sta oni samo okreću glavom jer znaju najbolje. dr zlopasa me pregledava i zaključuje da moja beba nije zlatna ribica i da ne treba biti u vodi..u 34tt dobivam trudove koje svako dan ismijavaju jer ja izmišljam...crp mi se povećava...pokupila sam sve moguće bakterije i sepsu..napokon su me pristali poroditi 07.08 jer sam im već živce počupala..vode me u rađaonu..carskim rezom rodim zdravu bebu koja mora u inkubator..ja dobivam temperaturu zbog sepse a moja beba umire u mukama tj dana poslje. Toga dana klime nisu radile,proširila se panika zbog Mrse koju su pokusali zataškati. Gore u rađaoni vlada panika i strah..oni se samo smiju..dežurna pedijatrica taj dan mi je rekla..Očko pa sta sta ste VI očekivali
    .da ce vam beba preziviti..pa sepsu ste mu pobogu prenijeli..tu moje srce puca na komade..niti rijeci utjehe..ma ničega..ponašaju se kao roboti. Dokazati ne mogu ništa od toga jer su mi papiri toliko cisti da se sve sjaje. Nisam jedina kojoj se to desilo,sve smo u strahu zbog tužbe za klevetu sa cime su me odmah suočili jer su znali sta ih slijedi. Od dokaza imam svoje rijeci i svjedočenja svemu od žena sa kojima sam bila u sobi.

  2. #2
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Jako mi je zao sto ti se ovo dogodilo ne mpgu ni zamisliti kroz sto si prolazila i prolazis i dalje.
    Ali, iako su papiri "cisti", mislim da bi se trebala posavjetovati s odvjetnikom. Jer samo to ce sprijeciti ponavljanje ovakvih situacija, koje su nazalost preceste tamo
    Na forumu imas teme posvecene roditeljima andjela, mozda ce ti biti lakse nakon razgovora tamo.
    Zao mi je

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •