Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Odbijanje dojenja

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    3

    Početno Odbijanje dojenja

    Pozdrav
    Imam curicu staru 6 tjedana i u zadnjih par veceri odbija dojiti. Preko dana je sve u redu ali oko 4,5 popodne pocinje problem. Grudi su preko dana pune a kako ide prema veceri praznije su i mekane i dok su takve ne zeli dojiti. Odbija bradavicu, stavi u usta i vrti se vristi i place a gladna je, nisam znala sta bi vise i dala sam joj zbog toga AD i popije odmah oko 80ml bez problema. Inace doji svakih 45min do sat vremena preko dana a preko noci svaka dva do tri sata.
    Na kontroli je dobila kilu i pol u mjesec dana.
    Molim za savjet sta da radim i kako da izbacimo tu bocu tj da pocne normalno dojiti navecer kada su grudi mekane.

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Nazovi sutra Rodu sos tel ili pitaj ovdje https://m.facebook.com/groups/280354235448179
    ili čekaj savjetnice na forumu.

    Sad kad si bebeju dala ad ne možeš ga naglo izbacit, morat ćeš postepeno.
    Inače, to što si opisala je skok u razvoju. Dijete u tom periodu nacicava mlijeko koliko ide i tako se povećava produkcija mlijeka. Cice mogu djelovati prazno, ali svakako nisu jer se mlijeko obnavlja kontinuirano.

    Bolje će ti to objasniti savjetnice.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Iz sličnog razloga sam pred puno godina u doba neinterneta godinu dana izdvajala klincu da ima kaj za jesti, ali moj je tada odbijao i Ad.uglavnom ja sam dobila eserihiju i on je dobijao fraze kad bi ga stavila na cicu.
    Ali dobro kaže zuta pitaj za savjet, mnoge su uspjele pa ćeš
    Sretno
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 12.01.2018. at 08:05

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    marija, jesi se javila u grupi ili na SOS telefon?

    Ovo sto opisujes zvuci kao sasvim normalno ponasanje ovako male bebe i steta bi bilo da zeznes dojenje formulom.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Nisam jos zvala. Evo prekjucer i jucer ista stvar. Preko dana sve super a navecer kao da poludi. Dali se moze izbaciti Ad odjednom ili bas moram svaki dan odbijati pomalo? Samo je bio jedan obrok dnevno, navecer. A patronazna sestra je rekla da joj dam AD bas kad vidim da se ne moze smirit. To je vjerojatno bilo pogresno. Dali je normalno da kaka jednom dnevno, do unazad je po 7,8 puta a onda odjednom samo jedanput. Popisana je svaka pelena.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    3

    Početno

    E da i nikad ne doji dulje od 10 min. Vecinom oko 5 min jer zaspe ili se uznervozi.

  7. #7
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Uz probleme koje spominjes, rekla bih da nije ok da kaka jednom dnevno, ali bez dodatnih informacija, tesko je bilo sto reci. Ovo bi moglo biti prilicno komplicirano savjetovanje za forum i stvarno toplo preporucam da nazoves SOS telefon ili se javis u Facebook grupi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •