Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: preporuka za adaptaciju stana

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kak ti to znaš?

  2. #52
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kak ti to znaš?
    Mala je vjerojatnost da je na jednoj temi post za postom protiv jedne jedine firme s toliko detalja, a autori imaju po jedan post. Ne znam nista o toj firmi, niti me zanima.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma tko je to, ali postove pise ista osoba. Po jedan.
    Pozdrav, to je jeftin pokušaj da se ove istinite priče i relativno blago napisane, prikažu kao tobože pokušaj omalovažavanja dotične firme i lopova koji isu vodi. Osobni mi je trebao renovirati stan, i ono što je napravio od stana je klasični kriminal i lopovluk. Nažalost, koliko se može vidjeti iz postova, osoba koje ne poznajem, radi se o osobama koje imaju povjerenje u ljude, a što je i mene koštalo, vjerovale su tom lopovu. I on igra na tu kartu, proda priču da se približi osobi, i sam kao nešto radi, mota se po stanu, dolazi u radnom odijelu, slika porušene zidove i osobe (takozvane radnike) koje dovede u stan i šalje slike kao da se nešto radi. U sljedećoj poruci traži akontaciju za materijal i radnike. Od posla naravno nema ništa. Na kraju se pokaže da i te radnike koje je doveo ne plati. I dok shvatite da ste upali u ruke lopova, već je kasno. Nema ni njega ni novaca. Na kraju ako želite završiti radove, a morate jer je napravljen nered u stanu, uzmite majstore, platite. Ponavljam, nikome ne bih poželio da iskusi ono što smo iskusili s dotičnim Mladenom. Na kraju smo, ispred stana koji renoviramo, vidjeli i nepoznate osobe koje traže tog prevaranta, i što je dodatna neugodnost kako nama tako i ostalim stanarima. Nažalost, teško je u jednom postu opisati što znači biti žrtva organizirane i planirane prevare. A način postupanja i ''poslovanja'' navedene firme i spomenute osobe su upravo to.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma tko je to, ali postove pise ista osoba. Po jedan.
    Pokušavati braniti prevaranti, a ove osobe koje pišu svoje ispovijesti kako bi zaustavile tog prevarante, želite prikazati kao nekog jeftinog osvetnika. Jeftini ste.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma tko je to, ali postove pise ista osoba. Po jedan.
    Pozdrav Jelena, nije ista osoba već bračni par. Nismo osobe koje koriste forume, ali na ovom forumu smo vidjeli da se spominje Mladen Vekić i firma Izorad Jarun koja je nama stvorila situaciju u kojoj se nalazimo. Do samog "ponavljanja" posta došlo je iz razloga kada sam radio objavu na komentar dobio sam poruku od moderatora da trebam odobrenje i dugo se čekalo do objave, zatim je moja žena isto napravila accout (jer meni kao nije prošlo) i ostavila komentar. A s obzirom da smo zajedno prošli ovo iskustvo ista je i priča, čisto smo željeli ostaviti informacije kako se drugi nebi doveli u ovakvu situaciju.

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Mala je vjerojatnost da je na jednoj temi post za postom protiv jedne jedine firme s toliko detalja, a autori imaju po jedan post. Ne znam nista o toj firmi, niti me zanima.
    Pa sad možda je čudno ali i na drugim temama sam ti isti viđala

  7. #57
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Ako neki upisi na ovoj temi nisu suspektni..

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Adapt prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, to je jeftin pokušaj da se ove istinite priče i relativno blago napisane, prikažu kao tobože pokušaj omalovažavanja dotične firme i lopova koji isu vodi. Osobni mi je trebao renovirati stan, i ono što je napravio od stana je klasični kriminal i lopovluk. Nažalost, koliko se može vidjeti iz postova, osoba koje ne poznajem, radi se o osobama koje imaju povjerenje u ljude, a što je i mene koštalo, vjerovale su tom lopovu. I on igra na tu kartu, proda priču da se približi osobi, i sam kao nešto radi, mota se po stanu, dolazi u radnom odijelu, slika porušene zidove i osobe (takozvane radnike) koje dovede u stan i šalje slike kao da se nešto radi. U sljedećoj poruci traži akontaciju za materijal i radnike. Od posla naravno nema ništa. Na kraju se pokaže da i te radnike koje je doveo ne plati. I dok shvatite da ste upali u ruke lopova, već je kasno. Nema ni njega ni novaca. Na kraju ako želite završiti radove, a morate jer je napravljen nered u stanu, uzmite majstore, platite. Ponavljam, nikome ne bih poželio da iskusi ono što smo iskusili s dotičnim Mladenom. Na kraju smo, ispred stana koji renoviramo, vidjeli i nepoznate osobe koje traže tog prevaranta, i što je dodatna neugodnost kako nama tako i ostalim stanarima. Nažalost, teško je u jednom postu opisati što znači biti žrtva organizirane i planirane prevare. A način postupanja i ''poslovanja'' navedene firme i spomenute osobe su upravo to.
    Poštovani,

    žao nam je što ste proživjeli to što jeste, kao i mi. Grozan je osjećaj. Iscrpe čovjeku energiju, žvice i uzmu novce. A da ne govorimo koliko te kao čovjeka zgaze. Naša iskustva su gotovo identična... Hvala Vam što ste podijelili svoje iskustvo. Nama je kao i Vama, namjera bila pomoći drugima da se ne nađu u istoj situaciji kao mi. Pogotovo sada kad je potražnja za adaptacijama/ renovacijama stanova porasla nakon potresa.
    Lijepi pozdrav

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sad možda je čudno ali i na drugim temama sam ti isti viđala
    Poštovana,
    moje pravo je da napišem svoje iskustvo i da ako mogu, svojim svjedočanstvom pomognem drugima da ne upadnu u iste probleme.
    Ovo ne bih nikome preporučila, što se nama dogodilo, a vi slobodno, ako želite angažirajte dotičnu firmu i gospodu za adapatacije ili malo veće radove. Pa javite kako je prošlo.

    S poštovanjem,

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Podijelio bi ovdje svoje iskustvo s lopovom po imenu Josip Briševac vlasnikom tvrtke XL interijer za vas j.d.o.o., sa sjedištem u Sesvetama, Brestovečka ulica 120, OIB:60686167141
    Naime, dotični Josip Briševac mi je dao ponudu za adaptaciju 2 kupaonice (2,5 m2 i 5m2) te hodnika na iznos 26.000,00 kn. U taj iznos ulaze ruke i materijal, a pločice i sanitarije su moja briga.
    Prema ponudi tražio je 50% avansa za radnike i materijal, ali na ruke. Kada sam pitao zašto da mu ne uplatim na račun tvrtke, rekao je da će on napraviti polog na račun, a meni izdati račun za avans, te po završetku konačni račun.
    Prvi dan 21.06.2021. je došao i srušio malu kupaonicu i hodnik. Drugi dan su došli vodoinstalateri i povukli dvije kanalizacijske cijevi i jednu vodovodnu .. i onda se više nije pojavio niti javljao.
    Dakle, radi se o klasičnom kriminalu iz domene prijevare u gospodarskom poslovanju, ali i u poreznom dijelu jer mi nije izdao račun za plaćeni avans .. podignuta je kaznena prijava na policiji.
    Izbjegavajte, ako bilo gdje sretnete njega i njegovu tvrtku.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •