Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: preporuka za adaptaciju stana

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno preporuka za adaptaciju stana

    Molila bih preporuke za obrte/firme, stagod... koji mogu obaviti sve radove vezane uz adaptaciju dijela stana (uključuje mijenjanje parketa, PVC stolarije, prebacivanje radijatora, pregradnja dijela prostorije, novo stepeniste, farbanje...).
    Obzirom da se ni MM ni ja ne kuzimo ali ama bas nista u poslove koji nase ocekuju, htjeli bi angazirati nekog ko ce moci obaviti sve navedeno (tj. da ima ljude koji rade sve).

    Ako ste nedavno radili slicne poslove i bili zadovoljni obavljenim - molila bih preporuke.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ne znam baš da ćeš naći nekog tko će ti sve odraditi.

    Idite dio po dio

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Ja sam to radila sad, prije šest mjeseci, ali ne preko obrta/tvrtke.
    Ono što znam jest da svaku za koju dobiješ preporuku tražiš ime vlasnika i detaljno ga proguglaš. Ima par jakih prevaranata koji svako toliko otvaraju nove firme, a ono što ljudi s njima prolaze je nešto neopisivo.
    Ono što sam ja napravila jest da sam uzela čovjeka koji mi je vodio sve, ja u njegov posao i kooperante nisam ulazila niti me zanimalo.
    Zanimalo me da je napravljeno onako kako smo se dogovorili. Nisam tražila račun (iako sam mogla), sve mi je napravljeno sjajno, u roku kojem je dogovoreno, za dosta love, ali me to nije pretjerano diralo.

    S istim čovjekom sam radila desetak godina prije kad sam adaptirala stan i u njega sam imala puno povjerenje. Ne znam je li slobodan, znam da je po pola godine u Njemačkoj i do proljeća ga nema (inače bih ti dala broj na pm).
    Ono što je ključno za znati jest sljedeće.
    Nema brzog, jeftinog i kvalitetnog posla.
    Ili će biti brzo i jeftino ili jeftino i kvalitetno ili brzo i kvalitetno - ali svo troje ne ide zajedno. Moraš vidjeti što ti je prioritet.
    Meni su prioriteti bili brzo i kvalitetno - i to isključuje jeftino.
    Ako imaš vremena na raspolaganju, može to i drugačije. Ja ga nisam imala pa sam platila novcem. Netko bira platiti vremenom (to nisam imala). Netko bira platiti kvalitetom (to nisam htjela).
    Kako god okreneš, negdje moraš platiti. Ako ne na mostu, onda na ćupriji.
    Za početak, izguglaj si razne teme o adaptacijama stanova i preporukama, a onda svako ime na koje naiđeš provjeri na koji god način možeš.
    Posljednje uređivanje od Evelina : 11.01.2018. at 16:48

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam baš da ćeš naći nekog tko će ti sve odraditi.

    Idite dio po dio
    Znam da postoje firme koje mogu odraditi sve, ima ih po netu more, ali mi bi htjeli nekog provjerenog...

    Što se nas dvoje tiče - osim ideje sto bi htjeli, nemamo pojma o nijednoj fazi dalje koja slijedi (ovakav covjek ko od Evelin bi nam bio pun pogodak)

    Čak nam ni brzina nije toliko bitna jer to planiramo raditi po završetku skolske godine, dakle cijelo ljeto je na raspolaganju...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Ima ih more, da, ima.

    Moj predradnik je čuven po tome da dolazi nakon katastrofa ispravljati tuđe radove. Kako mi je jednom prokomentirao, taman sam bila u stanu dok ga je zvao tip da dođe pogledati kuću koju je dao u ruke nekoj firmi (koju je birao po principu najpovoljnije ponude) pa sam slušala, onako u manduri, sav u prašini od razbijanja, s osmijehom kaže 'naš'o firmu, kaže, na internetu, kaže, sve fino piše...traži ti majstora po internetu, naći ćeš ga sigurno, taman ti je to za nać' majstora' :rofl: ja sam umrla od smijeha, još s bosanskim naglaskom, komedija.

    Računaj da posao ugovoris brzo, svi rade radove i adaptiraju na proljeće i ljeto, tada su rasprodani majstori najviše. Ja sam ovog ugovorila (da mi bude sve jedno za drugim, samo da se slažu vodoinstalater, električar, keramičar, parketar, stolar...) u ljeto 2016, a radovi su rađeni na proljeće 2017. I tad su svi trebali biti slobodni, bez iznenadnih odlazaka na druga gradilišta.

    Ustvari, meljem ti tu svašta, pardon, hoću ti samo reći da ćeš najpametnija biti da, ako ideš tražiti preko neta firmu, ne tražiš preko oglasa, već preko raznih foruma, gdje pišu ljudi koji su adaptirali ili to rade sada. To zahtijeva nešto vremena, ali, ako imaš sreće, zna se neko rješenje brzo iskristalizirati.

    Sent from my ZTE BLADE A910 using Tapatalk

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Pa, evo - ja krenula od Rodina foruma
    (vjerojatno bi tvoj majstor odvalio na ovo, al nije da bi mu zamjerila )
    Btw, i mm se super zabavio kad sam mu rekla da sam krenula u potragu

  7. #7
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Imaš kontakt pp.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    hvala!

  9. #9
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    webgradnja.hr
    Tamo ima sve.

  10. #10
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Moj je savjet ako se može birati majstor nepušač

  12. #12
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Aaaa čoksa stavila moju temu, da bili smo prezadovoljni s njima, brzi, kvalitetni a povoljni zapravo.
    Bog zna jel danas više postoje.

  13. #13
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Postoje, meni su preuređivali dio stana u lipnju.

  14. #14
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Od ponedjeljka ujutro do utorka popodne oštemali su na 4 mjesta zidove za višemetarske elektr. instalacije, pogletali, montirali rasvjetna tijela i opiturali cijeli stan (67m2). Mi smo cijelo vrijeme bili u stanu (mislim, nismo iselili ta dva dana - vratili su nam namještaj da možemo spavati pa opet ujutro razmaknuli.)
    Posljednje uređivanje od čokolada : 12.01.2018. at 10:49

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je savjet ako se može birati majstor nepušač


    zakaj je to važno?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Lili, imas pp!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Znam da postoje firme koje mogu odraditi sve, ima ih po netu more, ali mi bi htjeli nekog provjerenog...

    Što se nas dvoje tiče - osim ideje sto bi htjeli, nemamo pojma o nijednoj fazi dalje koja slijedi (ovakav covjek ko od Evelin bi nam bio pun pogodak)

    Čak nam ni brzina nije toliko bitna jer to planiramo raditi po završetku skolske godine, dakle cijelo ljeto je na raspolaganju...


    ma da, ako ne znate ništa o tome fakat je najbolje uzet nekog tko će sve riješit i nadgledat.

    mi renoviramo staru kuću, ali smo majstore sveli na minimum i odrađujemo sami sve što se može, isključivo iz financijskih razloga jer mislim da bi nas ovo koštalo ko svetog petra kajgana

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    zakaj je to važno?
    Meni je važno jer pušači su više na puš pauzi

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    A što ako neki izvođač nakon što se nije prvi put pojavio za rad i isti odgodio za dva dana, opet ne dolazi. Već nudi da ako se želi da će doći za tjedan dana ili da si investitor nađe novog izvođača. Dan kasnije mu je javljamo da je nađen novi izvođač radova te da se odustaje od ponude. Isti prvi izvođač prijeti raznim inspekcija i slično?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 12.01.2018. at 12:10

  20. #20
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ako nemate pismeni ugovor....sol na rep.

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Kome bivšem izvođaču ili investitoru?

  22. #22
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    nvestitor izvođaču ne može ništa, a ni izvođač nema temeljem čega ganjati investitora (ako je sve išlo usmeno i ako investitor nije ništa platio).

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    A ako je izvođač kupio nešto po nalogu investitora, u dućanu gdje povrat za novac može dobiti u roku osam dana, a u obliku robe za mjesec dana, te ako izvođač prijeti da će dostaviti robu i tražiti novac ili li pravo na to? Mada iskreno ne vjerujemo da je određena roba kupljena. Može li se bar preko toga tona nekako?

  24. #24
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Naravno ne preporučujem ovog prvog kao izvođača

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    i jos jedno priglupo pitanje: kad prvi put nazovemo potencijalnu firmu za radove, kako cu im ja (ili mm, nebitno, oboje smo jednaki dibidusi vezani uz trazenje ovakve vrste usluga) objasnit sto treba kad zapravo i ne znam što treba (u smislu tih stručnih naziva radova)? jel se moze dogovorit sastanak da oni dodju k nama i vide sto i kako?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    i da - prepotstavljam da to netko treba skicirat, tj. nacrtat - jel oni isto to rade (ja mogu nacrtat na razini osnovnoškolskog djeteta sta bi htjela, ali ne znam di su koje cijevi, što di smije ic i sl.)?
    vjerujem da mnoge od vas sad odvaljuju od smijeha, ali fakat se ne kuzim nimalo
    Posljednje uređivanje od buba klara : 12.01.2018. at 13:12

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Nazoveš i počneš pričati kaj bi ti ugrubo trebalo, i pitaš hoćete to vidjeti koliko i kaj treba raditi, te skoro da će ti neko kalkulaciju dat bez uvida stvari

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    ili angažiraš osobu koja se bavi uređenjem interijera i njoj sve prepustiš

  29. #29
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    ili angažiraš osobu koja se bavi uređenjem interijera i njoj sve prepustiš
    To je bila moja preporuka.

  30. #30
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ozbiljne firme izađu na teren, vide na licu mjesta što treba raditi i daju troškovnik za koji dan.odokativnu cijenu mogu reći odmah ali cca.

    Ne znam točno kakav nacrt ti treba.
    Meni je muž arhić pa nisam pridavala pažnju tim detaljima.

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Gle buba ugodno s korisnim lilinog muža i firmu

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je važno jer pušači su više na puš pauzi
    Oprosti, ali smjesniji razlog nisam cula.
    Pusenje/nepusenje apsolutno nema veze s necijom azurnoscu, a i vecina majstora pusaca ima cik u zubima dok rade.

    Kad bih vec birala tj.trazila nekog po preporuci, onda bi svakako voljela da ne konzumira jedino i iskljucivo alkohol na radnom mjestu jer su me takvi kostali zivaca.

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Ok alkohol je bitni ja stvar.
    Frendica bi sredivala kupaonu ima li koja preporuka u tom smjeru

  34. #34
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gle buba ugodno s korisnim lilinog muža i firmu
    Mm sređuje interijer samo sebi a projektiranja već ima preko glave, molim ne preporučivati ga

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Ako može molim kontakt firme koja ti je uređivala stan, sad i meni treba, hvala

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Treba mi preporuka za soboslikara
    Trebalo bi izravnati strop sobe u novom zagrebu

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Treba mi preporuka za soboslikara
    Trebalo bi izravnati strop sobe u novom zagrebu

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Firma IZORAD JARUN j.d.o.o se nikako ne preporucuje, dakle dogovor je bio da se komoletna adaptacija stana od 30m² napravi do 1.4.2020 od 12.mj.2019, no danas, 27.7.2020 jos nije ni blizu gotovog, neprofesinoalni su, ni jedan majstor nije skolovan i za taj posao strucan, od keramike, sanitarije, prozora, zidova, sve je jako sfusareno, da ne pricam, da novac trazi unaprijed, pa to kaj si platio cekas pola godine i tako
    Nadam se da nije problem sto sam se u vasu temu ubacila, al.morala sam negdje napisati, da njih nikako ne preporucam
    Jos samo da napomenem, vlasnik je Mladen Vekic, prodaje price svakakve, ak od posla apsolutno nikaj, laze da nema vremena, a novac je ko zna di zavrsio

  39. #39

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    1

    Početno

    I meni je adaptaciju trebao raditi Izorad Jarun. Uzeli su avans, nisu se javljali na telefon a ni pojavili na gradilištu. Konačno sam ih dobila na telefon, obećaju vratiti novac, ali od toga ništa.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Valerija858 prvotno napisa Vidi poruku
    Firma IZORAD JARUN j.d.o.o se nikako ne preporucuje, dakle dogovor je bio da se komoletna adaptacija stana od 30m² napravi do 1.4.2020 od 12.mj.2019, no danas, 27.7.2020 jos nije ni blizu gotovog, neprofesinoalni su, ni jedan majstor nije skolovan i za taj posao strucan, od keramike, sanitarije, prozora, zidova, sve je jako sfusareno, da ne pricam, da novac trazi unaprijed, pa to kaj si platio cekas pola godine i tako
    Nadam se da nije problem sto sam se u vasu temu ubacila, al.morala sam negdje napisati, da njih nikako ne preporucam
    Jos samo da napomenem, vlasnik je Mladen Vekic, prodaje price svakakve, ak od posla apsolutno nikaj, laze da nema vremena, a novac je ko zna di zavrsio
    Citiraj Valerija858 prvotno napisa Vidi poruku
    Firma IZORAD JARUN j.d.o.o se nikako ne preporucuje, dakle dogovor je bio da se komoletna adaptacija stana od 30m² napravi do 1.4.2020 od 12.mj.2019, no danas, 27.7.2020 jos nije ni blizu gotovog, neprofesinoalni su, ni jedan majstor nije skolovan i za taj posao strucan, od keramike, sanitarije, prozora, zidova, sve je jako sfusareno, da ne pricam, da novac trazi unaprijed, pa to kaj si platio cekas pola godine i tako
    Nadam se da nije problem sto sam se u vasu temu ubacila, al.morala sam negdje napisati, da njih nikako ne preporucam
    Jos samo da napomenem, vlasnik je Mladen Vekic, prodaje price svakakve, ak od posla apsolutno nikaj, laze da nema vremena, a novac je ko zna di zavrsio
    Pozdrav, radovi u stanu trebali su nam početi 12.8.2020., također firma Izorad Jarun j.d.o.o i to pod izvoditeljem od Majo usluge j.d.o.o, i platili smo gotovo cijeli iznos stana. Stan još nije gotov, a neće ni biti od strane Mate Vodopije kao predstavnika Izorad Jarun j.d.o.o. Uzeo je novce, i pod pričom da je upao u probleme, i kao zbog toga nije imao novca za radove i materijal. Izbjegavajte tog čovjeka i firmu u što većem krugu. Radovi su nam trebali biti gotovi 20.9. međutim toga dana ništa nije bilo napravljeno. Zvali smo ih i nitko se nije javljao, onda se osoba koja se predstavlila kao izvođač ipak odlučila pojaviti (Mato Vodopija). Prodao nam je priču da mu je Mladen Vekić uzeo sve novce koje smo mu dali, a dali smo veliki iznos (preko 100.000,00 kn), dakle gotovo smo mu platili sve radove da nam završi posao. G. Vodopija samo je izmišljao priče i govorio kako će sve završiti do 15.10., međutim ni tada nije bilo ni približno gotovo. Na današnji datum 7.11.2020, stan je u katastrofalnom stanju, od radnika i g. Vodpije ništa. Ne želi nam vratiti novce niti završiti radove. Također, isti nema na sebi ni kuću ni autu, takon da se očito radi o uigranom glumcu i o uigranom operiranju po gradu, kako bi maksimalno iskoristio potražnju za građevinskim radovima nakon potresa. Situacija je jako teška za nas, jer moramo ponovno tražiti nove majstore i sve ponovno plaćati, jer nam je g. Vodopija uzeo sve novce, a adaptaciju stana nije ni približno napravio prema ugovoru. Duboko smo povrijeđeni i oštećeni. U ovoj muci, ove godine, uslijed krize i svega, stvarno je nevjerojatno da taj čovjek hoda okolo i uzima novce, a ne odradi posao...Mi smo sada radi njega u problemu, a njemu je sasvim svejedno i još se ruga s nama.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Pa jeste ga prijavili na policiju?
    Ima vas vec nekoliko prevarenih.
    Mi smo imali slicnu situaciju(dali predujam ali puuuno manji iznos),majstor izmisljao zasto ne moze doci i mi lijepo otisli na policiju i prijavili ga.
    U medjuvremenu doznali za jos puno prevarenih,nekolicina njih takodjer prijavili policiji.
    Sada je stvar na tuzilastvu.
    Ne ocekujemo novac natrag,ne nadamo se tomu,ali zelimo upozoriti druge ljude da paze na tu firmu i na tog lika prevaranta.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Inace,lik prevarant je Hrvoje Štajdojhar
    Insside Interijeri,d.o.o

  43. #43
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Cure, samo da izrazim žaljenje što imate takva iskustva.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    2

    Početno

    I nama se dogodila ista stvar! Mladen Vekic nam je 1.5.2020 poceo s radovima i nikako nije zavrsavao. Nakon nekoliko mjeseci muke najurili smo ga a nivce nikad nismo videli. Cak smo mu i na kucnu adresu dolazili. Jedina razlika je sto mi nismo do sada znali da su on i mato vodopija u dogivoru. Ova informacija nam.je jako vazna jer na Mate mora ovaj tjedan doci postaviti radijatore, pa nebi htjeli da nas opet i on zezne.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Postovana i mi smo imali istu situaciju s Mladenom Vekicem. Jedina razlika je sto nismo znali da su on i Mate u kombinaciji. Mozete li mi poslati svoj broj telefona da popricamo.
    Hvala vam
    Lp
    Vanja

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Poštovana,
    nama je Mato Vodopija sve isfušario sve radove, pod izgovorom da mu je Mladen Vekić uzeo novce. Također, postao je jako bezobrazan prema nama i znao se derat na nas, kad bismo ga pitali što je s našim novcima i materijalima, i zašto radovi nisu završeni. Majsotra gotovo nikad nije bilo u stanu, a ako su i bili, činili su se kao statisti koji ne znaju što rade. Čak je zvao i plakao da će se ubiti, jer ona nema naše novce. Koristio je i svoju djecu kako bi manipulirao s nama na način da je pričao da mu je sinu otpala kosa i da optrećeuje svoju djecu svojim problemima. Mjesecima smo se natezali s njim da nam vrati novce ili barem kupi naše materijale, i završi radove. Međutim, on očito nikada to nije ni planirao. Prevario nas je i uzeo novce. Čuli smo da je još osam stanova prevario kao i nas. Uzeo novce avans, ništa odradio i sada ne želi vratit novce niti raditi. Navodno radi još u Bauerovoj (i tu operira s električarem Nenom Galom - svojim kumom) i u Kačićevoj isto. Znamo da su mu svi radnici dali otkaz, osim nekog Iveka i Rame, kojeg je dopremio s Kosova. Kazna za ovo što on radi, je minimalno 1,5 godina zatvora jer se radi o kaznenom djelu prevare, lažnog predstavljanja, obmane..
    Nekako vjerujemo da ovo ne moože proći nekažnjeno, jer je punoo ljudi prevario na ovaj način.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Vanja2612 prvotno napisa Vidi poruku
    Postovana i mi smo imali istu situaciju s Mladenom Vekicem. Jedina razlika je sto nismo znali da su on i Mate u kombinaciji. Mozete li mi poslati svoj broj telefona da popricamo.
    Hvala vam
    Lp
    Vanja
    Poštvana,
    nemamo još dovoljno postova pa ne možemo slati privatne poruke, a ne bismo voljeli da nam telefonski broj bude javno dostupan.

    Možete li Vi nama poslati svoj broj da Vas povratno odmah kontaktiramo.

    Lp

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Dobro jutro svima! Mislim da je korisno da se i ovdje, kao i na ostalim portalima, komunicira otvoreno i javno kako bi zaštitili neke druge koji bi mogli upasti u mrežu navedene ekipe, ili njima sličnih. Da je bilo tko od nas izigranih, prevarenih imao priliku pročitati na portalima ovo, ili nešto slično što je objavljeno, sigurno je da danas ne bi bili u ovoj situaciji u kojoj jesmo. Naravno, i ja imam katastrofalno iskustvo s navedenim Mladenom, i teško je sve skupa staviti u jedan post. Pokupio je novce, napravio nered i nestao. Što je također neugodno, do mene i pred stan dolaze njegovi podizvođači i neke druge osobe koje je prevario, traže ga, što naravno predstavlja veliku nelagodu, kako meni tako i susjedima. Adaptaciju stana privodim kraju uz dodatno plaćanje novih izvođača, što je jasno dupli trošak. Svima puno sreće, strpljenja i jakih živaca.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Vanja2612 prvotno napisa Vidi poruku
    I nama se dogodila ista stvar! Mladen Vekic nam je 1.5.2020 poceo s radovima i nikako nije zavrsavao. Nakon nekoliko mjeseci muke najurili smo ga a nivce nikad nismo videli. Cak smo mu i na kucnu adresu dolazili. Jedina razlika je sto mi nismo do sada znali da su on i mato vodopija u dogivoru. Ova informacija nam.je jako vazna jer na Mate mora ovaj tjedan doci postaviti radijatore, pa nebi htjeli da nas opet i on zezne.
    Poštovana,

    nemojte mu dolaziti doma, neće ništa postići. To je ekipa koja upravo to želi i postići, da nas se sve skupa izludi i da na kraju oni nama zovu policiju radi uznemiravanja pa da ispadnu žrtve. Oni ovako očito operiraju po Gradu od potresa i koriste prilike, jer znaju sve rupe u sustavu. Gospodin Mladen Vekić i Mato Vodopija su doktorirali na ovoj šemi: uzmi novce avans, ne radi ništa, smišljaj silne izgovore, izludi ljude da ti dođu na vrata pa im pozovi policiju kako bi oni ispali jadni ugroženi. Strašno što se događa...Vjerujem da nismo ni prvi ni zadnji...

    LP

  50. #50
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, samo da izrazim žaljenje što imate takva iskustva.
    Nemam pojma tko je to, ali postove pise ista osoba. Po jedan.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •