Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 87 od 87

Tema: Buvljak doma

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    opet ja ko pit bul, gdje kupujete te majice po 15-25 kuna?
    i tata bi sine
    Mana, CA i slično

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ja ni ne gledam razderane hlače, kad su moji pravi umjetnici po tom pitanju

  3. #53
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ne bih nikad plaćala rabljenu robu, jasno sve dok ima robe prihvatljive cijene za kupiti. Moram priznati da sam i dobivenu robu za kćer rijetko uspijevala iskoristiti, ili joj nije odgovaralo veličinom/širinom, ili je bilo previše iznošeno, ili mi se nije sviđalo. Npr. dobijem punu vreću robe, super stvari, što bi se tu na forumu reklo marke (u stvari benetton) - ali svake hlače takve da u njih moja kći stane dva puta.

    Ja dječju robu dajem maloj nećakinji, njena mama onda pak ima cijelu mrežu mama i djece kojima šalje dalje, ili odmah daje ono što njima ne odgovara. Dogovorile smo se da joj ja dajem ama baš sve, a ona onda rasporedi.

    Doduše sad kako je L. veća pa sporo prerasta stvari sva ta njena roba bude jako iznošena, tako da baš i nema više puno toga za proslijeđivanje.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    opet ja ko pit bul, gdje kupujete te majice po 15-25 kuna?
    i tata bi sine
    Za mlađu djecu vjerojatno ima više trgovina koje nude takve cijene, ali tvoja je već velika. Za nju se nađe za 40-50kn
    Neki dan mislim da je Tally Welly ili sl. kupovala nešto za rođendan, kupila je za poklon košulju za 50kn. Prije sniženja je bila 100. U Mangu ima majica za 40kn.

    Jaknu smo kupili u Zari prije dva mjeseca za 500kn (puna cijena). Mislim da je za tinejdžerku dovoljno topla. Njoj i pretopla jer stalno hoda otkopčana ...
    U Bershki smo u rujnu kupili neku jesensku "vindjaknu" za 120kn (puna cijena) ...

    Moda se brzo mijenja, pogotovo za mlade, a još k tome žele imati više odjevnih koamda, tako da i ona sama radije bira više jeftinijih komada nego jedan skuplji ...

  5. #55
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ja ni ne gledam razderane hlače, kad su moji pravi umjetnici po tom pitanju
    Neaš curu od +16, to mora biti "profesionalno" razderano.

  6. #56
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa sad u benettonu ima jakna pernata dugačka za 269 kuna https://hr.benetton.com/long-natural...536U0_03B.html

    A ovo je možda jakna kakvu smo mi lani kupili https://hr.benetton.com/jacket-with-...538F0_14Y.html 159 kuna omg

    (možda i nije, čini mi se da je ova koju moja mala ima duža)

  7. #57
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Štu su stariji manje je za prosljeđivanje.
    Moja susjeda ima gomile robe za svoju kćer, koja je starije od moje. Tako da sam joj od jeseni kupila 2-3 tajice, gaćice i cipele. Sve ostalo je dobila, i to u tolikoj količini da sam pola dala bratu za nećakinju...
    Dečki su druga priča, oni sve iznose ili unište, a ne mogu nositi jedan od drugoga jer su potpuno drugačije građe. Tako da smo došli na to da moramo sve kupiti, ali kupujemo samo osnovno i nađe se svašta na sniženjima. Al ide mi na živce, mrzim hodat po dućanima i bila bih najsretnija ko Aleks da mi netko da nešto rabljeno, a kvalitetnije od onoga što zapravo kupujem... Al niš od toga, već su na odraslim veličinama...

  8. #58
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Cure, Cropp!
    Tamo su traperice do 100 kn, majice do 39...
    Iz dana u dan cijene još padaju.
    Moja si tamo nađe 90% odjeće.
    Sniženja su im mrak.
    Kvaliteta odlična.
    Krojevi moderni.
    Lani su imali majicu sa slikom mace, neka zezancija na temu sušija.
    Neki dan gledam u H%M- u gotovo ista majica. Ista slika.
    69,00 kn- poliester.
    Groznooo!!!!



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Ima i neki Sinsay ... u Areni

  10. #60
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ima i neki Sinsay ... u Areni
    To sve spada u Reserved grupaciju. Sinsay i Coop, koliko sam skužila.

  11. #61
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To su sve poljski dućani, kako Poljaci imaju naprednu ekonomije a ne mi jadnici

    U Sinsayu nisam gledala robu, ali imaju genijalne accessoriese, sve BING poklone sam tamo obavila.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    I kod nas je došao neki Pepco - mislim isto poljski
    To je mala trgovina, ali ima i odjeće i opreme za kućanstvo
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 16.01.2018. at 12:43

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Neaš curu od +16, to mora biti "profesionalno" razderano.
    nemam, ali i cure ( sad će 18) od koje dobiva stvari nema razderano, možda je ipak i do mame

  14. #64
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, Cropp!
    Tamo su traperice do 100 kn, majice do 39...
    a kaj je to i gdi?

  15. #65
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    I užasava me pomisao na tih 150 suradnji ...
    Nemam ni volje ni vremena odgovarati na mailove, pozive i sl.
    Same here. Isto i za buvljak doma - ni vremena, ni volje. I ne gledam oglasnike da ne bih završila sa cijelom vrećom stvari za 100 kn od kojih bi koristila 1-2, a s rješavanjem ostalog se morala sama bavit jer nemam vremena za to, niti sama iskopavat tko od humanitaraca trenutno prima robu, a tko trenutno ne (hvala svima koji mi pomažu). First world problems, znam, ali su stvarni. Imam sreće što dobivam dosta robe od rodbine pa tu dobro prođem i što dalje u lancu šaljem. Što ne nađe zainteresiranog, ugl završi do kontejnera.

    Plaća li HM za donesenu robu, primaju li uvijek ili se može dogodit da dovukljaš robe pa dobiješ odbijenicu (trenutno ne primamo ili primamo samo xy, a ne i yx ko ja sad u Sirija shopu a bila sva hepi evo kome ću dati), kako to ide... nemam vremena se kroz njihove misije i vizije i o nama na stranicama probijat do informacija, a na brzu info razmjeni na Rodi sam navikla - koja su iskustva?
    Posljednje uređivanje od ina33 : 16.01.2018. at 12:48

  16. #66
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mislim da ovdje opet prvenstveno pričamo o djeci različite dobi. Ja znam kupiti majicu do 30 kn za dijete od 5 godina, al ne znam postoji li to za dijete od 15 godina.

    Isto, kad napišeš “dovoljno kvalitetne hlače”, mislim si “koliko kvalitetno treba biti da izdrži 3 mjeseca valjanja u vrticu i parku prije nego preraste” .

    Ne znam, mojima još ne treba kvaliteta te vrste, a ni sebi ju vise ne kupujem. Kad se sjetim, ko cura sam znala kupiti hlače lanene za ljeto po 500 kn, traperice 700, suknja jedna 800 ... sad mi je c&a od 50 do 150 “odlična kvaliteta” .
    Uz moja derišta ne znam koja kvalitetna stvar bi preživjela da me ne dotaknu i ostave mrlju... jedino da se presvlačim izvan kuće i u goste idem bez njih .

  17. #67
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    opet ja ko pit bul, gdje kupujete te majice po 15-25 kuna?
    i tata bi sine
    Pepco ima.
    Budući da moj to brzo preraste, odjeća je sasvim ok.

  18. #68
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ina ja sam nosila u H&M puno puta i nikad mi nisu odbili, jedino ti je limit dvije vrećice po jednom dolasku. Dobiješ bon na 10-15% popusta za jedan artikl, više njih mi je isteklo nego sam iskoristila, jer mi je H&M katastrofa od kvalitete
    meni je isto ta roba teška rabota, nikad tome kraja. Nešto sam malo prodavala, ali ustvari se relativno mali postotak toga proda. A iskreno, ne da mi se ić na poštu slat nešto za što ću dobit 10kn. Najviše prosljeđujem ljudima koje poznajem, uz eksplicitnu uputu da mi ne vraćaju kad prerastu.

    a za sebe ja jako volim second hand shopove. Ima ih i kod nas sad solidnih, a svojedobno sam se oblačila gotovo isključivo po bugarskim second handovima. Ja ne volim kad neki đir dođe u dućane i onda svi u gradu nose iste puderasto roze plisirane asimetrične suknje i slično.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Plaća li HM za donesenu robu, primaju li uvijek ili se može dogodit da dovukljaš robe pa dobiješ odbijenicu (trenutno ne primamo ili primamo samo xy, a ne i yx ko ja sad u Sirija shopu a bila sva hepi evo kome ću dati), kako to ide... nemam vremena se kroz njihove misije i vizije i o nama na stranicama probijat do informacija, a na brzu info razmjeni na Rodi sam navikla - koja su iskustva?
    H&M ne plaća, nego se za vrećicu robe dobije kupon za 15% popusta na 1 artikl (ne može dva kupona za istu stvar). Nema roka do kada se mora iskoristiti, a može se i odmah. Meni se još nije desilo da ne bi primili (ali nisam bila puno puta).

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    174 taman na mjeru, istina on je mršavac, pa mora staviti još i remen

  21. #71
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj roman972 prvotno napisa Vidi poruku
    H&M ne plaća, nego se za vrećicu robe dobije kupon za 15% popusta na 1 artikl (ne može dva kupona za istu stvar). Nema roka do kada se mora iskoristiti, a može se i odmah. Meni se još nije desilo da ne bi primili (ali nisam bila puno puta).
    ima roka eto ja imam jedan do kraja sjećnja, prošle godine sam odnesla stvari

  22. #72
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Isto, kad napišeš “dovoljno kvalitetne hlače”, mislim si “koliko kvalitetno treba biti da izdrži 3 mjeseca valjanja u vrticu i parku prije nego preraste” .

    ja mislim da će moj sad, u drugom razredu, možda napokon uspjet privest zimsku sezonu kraju a da nije poderao SVE hlače na koljenima
    ali možda sam prerano progovorila


    kad prosljeđujem dječačku robu, to su uvijek isključivo gornji dijelovi, hlače nijedne

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ima roka eto ja imam jedan do kraja sječnja, prošle godine sam odnesla stvari
    Imaš pravo, evo sad vidim da na poleđini piše do 31.1.2019. I još piše da se dnevno mogu dobiti najviše dva kupona.
    Posljednje uređivanje od roman972 : 16.01.2018. at 13:13

  24. #74
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja sam prosljeđivala uz uputu “ne vraćaj”, a kad sam zatrudnila s trećim, dobila sam sve natrag plus njihovo za bebu .

    Ina h&m uzima uvijek i sve. Ništa oni ne gledaju, ne otvaraju, ne prebiru. Unutra mogu doslovce biti krpe za pod. Njima je bitno da je vrećica zavezana i da nemaš više od dvije. Kutija je kraj blagajne, oni samo ubace vrećicu u tu kutiju. Kad imam malo, vrećica je lakša. Kad imam puno stisnem sto vise mogu, skupim 6 vreća (onih po 1kn u supermarketima), povedem mamu i frendicu i riješimo se toga.
    Dobiješ za 1 vreću 1 bon koji vrijedi 15% popusta za bilo koju stvar koju kupiš. Dakle, možeš odabrati i taj bon iskoristiti za najskuplju stvar. Na njima stoji neki datum za cca 6-8 mjeseci, ali više puta su mi rekli da nemaju rok i uzimaju ih i poslije toga.
    Imam par trikova...
    - prvo ostavi vreće, pokupi bon(ove), pa onda odi kupovati i plaćati i odmah iskoristi bon
    - ako kupuješ tri stvari i imaš tri bona, neće ti to odmah uzeti, odi tri puta na blagajnu (proseći, ili odi na blagajnu na drugom katu, ili jednu stvar plati ti, drugu mama, treću frendica ).

    Nije da sad razmišljam o tome danima, al par puta smo to tako izvele. Riješile se robe, riješile se bonova i uštedile nešto.

    U jesen kad je dan planeta zemlje ili tako nešto dijele duple bonove za vreće cijeli tjedan.

    Ja nosim u h&m ne zbog tog bona za popust, nego prvenstveno jer mi to jedino ima smisla da stvarno nečemu posluzi. Za sve druge kanale nisam sigurna sto s tim na kraju bude. Sjećam se nekog članka kako netko tipa Caritas prodaje tekstil na tone jer se ne mogu riješiti svakakve robe koju gradjani donesu, a nitko ju ni od potrebitih ne nosi jer je isto svakakva, stara i sl.

    A valjda se ovima u hm-u ne bi dalo zezati s tonama tekstila koje prikupe da to nema praktičnu svrhu.

  25. #75
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Provjerite za rok kupona. Meni su na blagajni rekli da ne gledaju na to.

    Tang moj isto! Jednom sam pitala frendicu hoće ih krpati na koljenima, uzela ih je, al se nije mogla načuditi na sto to liči.

  26. #76
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj roman972 prvotno napisa Vidi poruku
    H&M ne plaća, nego se za vrećicu robe dobije kupon za 15% popusta na 1 artikl (ne može dva kupona za istu stvar). Nema roka do kada se mora iskoristiti, a može se i odmah. Meni se još nije desilo da ne bi primili (ali nisam bila puno puta).
    ima rok
    godina dana od datuma kad si donijela stvari za reciklazu, napisu datum od kada vrijedi
    1 vrecica=1 kupon

    ja nosim redovito, ali nemam sto kupiti u H&M.u da iskoristim 15% :/
    bas nekidan sam dala 5 tih kartica za popust kolegici koja tamo kupuje

  27. #77
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    U jesen kad je dan planeta zemlje ili tako nešto dijele duple bonove za vreće cijeli tjedan.
    Dan planeta Zemlje je u travnju

  28. #78
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    ima rok
    godina dana od datuma kad si donijela stvari za reciklazu, napisu datum od kada vrijedi
    1 vrecica=1 kupon

    ja nosim redovito, ali nemam sto kupiti u H&M.u da iskoristim 15% :/
    bas nekidan sam dala 5 tih kartica za popust kolegici koja tamo kupuje
    ma nije rok je kolko sam skužila od prošle godine za sve do 31.1.2018, i sad kak cure pričaju i od ove godine opet do 31.1.2019.

  29. #79
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    U jesen kad je dan planeta zemlje ili tako nešto dijele duple bonove za vreće cijeli tjedan.
    BB Dan planeta Zemlje je u 4. mjesecu 22.4.

  30. #80
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ma nije rok je kolko sam skužila od prošle godine za sve do 31.1.2018, i sad kak cure pričaju i od ove godine opet do 31.1.2019.
    nije istina
    svako toliko odnesem dvije vrecice, bila sam zadnje u 12. mjesecu, i zena je rukom upisala datum kad sam donijela
    od tog dana imas godinu dana za iskorisitit popust

  31. #81
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    A da stvarno! Razmišljam kad smo jednom išli da je bilo “jesensko vrijeme”. Eto. Travanj je skoro tu. Parkirajte vrećice, napunite auto vrećama i ljudima i svatko po dvije vreće - četiri bona .

  32. #82
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    e sad, jel gledaju ili ne gledaju datum kad hoces iskorisititi - nemam pojma
    ali 12 mjeseci je stvarno dovoljno vremena

  33. #83
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ma i da ne dobijem bon uopće, ja sretna jer sam se riješila vreća .

    Al npr. jednom sam na blagajni gledala da dam bon sa starijim datum, pa rekla, istekao mi je, on je rekao da nema veze i uzeo ga.

    Čak i da ne kupuješ njihovu odjeću, nekad možda kupiš čarape, gaće, djetetu nekom nešto za rodjendan.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 16.01.2018. at 13:51

  34. #84
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Meni je isto u tome najbolji dio što sam se riješila stvari. Mislim da nisam na Bikarac već nekoliko godina poslala ni komada tkanine - sve je ili poklonjeno ili reciklirano.
    A kako ja volim riješiti se stvari! Skoro mi je jednak gušt kad iznosim iz kuće pune vreće koje su zbrinute, nego kad nešto novo kupim, ma koliko mi se sviđalo.

  35. #85
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    A koliko im iznosi taj bon?

  36. #86
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pa napisale smo .
    15% popusta na jedan artikl po izboru.
    Jedan bon za jednu vreću.
    Max 2 vreće po čovjeku
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 16.01.2018. at 14:28

  37. #87
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Croop je u West gateu i Areni.
    I tamo ima majica po 15 pa i 12 kn.
    Odlična kvaliteta.
    Moja ima pet jakni od njih. Ne zna se koja je bolja.
    Sve se nepropusne, s kapuljačom i duge da pokriju riticu.
    Traperice, malo poderane smo platili 79 kn.
    Odlične!
    Super traper i super joj stoje.
    Hudice isto.
    Čarape i pidžame, čak i novčanik i ruksak ima od tamo.
    Nekoliko badića i zimskih kapa.
    Nepoderivo.
    Jedino joj cipele ne pašu jer ona nosi 41-42 pa joj je sve malo, ali imaju famoznih modela like Timberland i kožne su.
    Često imaju dodatne popuste, tipa za LND u West gateu još -20 ili 30% na sve i na sniženo i stvarno se uhvate zgodne stvari za bagatelu.
    Poljska je to firma, ali puno kvalitetnija od H&M- a
    Ništa nam se nije strgalo, ofucalo, raspalo, a ima uistinu gomilu stvari od tamo.
    Ima i za muške.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •