Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 87

Tema: Buvljak doma

  1. #1
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno Buvljak doma

    I tako. Nova godina, nove odluke, pi**arije i slično.
    Gušimo se u pretpanom i premalom stanu. Ona ima more robe. Mi dio podijelimo, dio ostane. Dio uvijek prodamo jer to ide na njenu knjižicu i to mi je idealan način za,skupiti joj neke novce
    Rodine rasprodaje koja je bila najelegantnija više nema
    Ovo slikanje za forum, krpice, njuškalo, letgo mi je tramak za stvari koje koštaju po 10—20 kn.
    Ovi razni buvljaci što se organiziraju se brzo popune, zahtjevaju logistiku (štenderi, auto za prijevoz) koju nemam, a i priličan online angažman.
    Organizacija je prilično zahtjevna, probale Mikimama i ja, a rezultat neizvjestan.
    Sad mi je palo napamet organizirat nešto kod sebe doma. Stavim event na fb. Da, znam ošet to traži angažman. A opet ne znam koliko mi je usred srca puštati nepoznate ljude da šetaju po kući.

    Da vas čujem: za i protiv.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Garage sale ok, ali ja ne bih organizirala buvljak u stanu, da mi se raja koju u životu nisam vidjela prešetava kroz stan ....

    Prodam tu i tamo preko oglasnikanešto tipa kućanski aparati, a odjeću uglavnom poklonim u dobre ruke.

    Da li si razmišljala otićina Hrelić ili sesvetski plac? Ja nisam nikad, ali moja kuma je to radila dok je bila bez posla. Inače, nemam fb profil, ali možda se i tako može rasprodati krama, ali nemam iskustva...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 14.01.2018. at 13:58

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Uhvati se fotića i poslikaj to.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Nema smisla da to pokusavas doma..sjeti se ekipe koja dolazi na buvljake..ovo moze biti samo jos losije od toga jer cini se svi nekako imamo izvore rabljenog ...
    Ocito generalno imamo previse robe

  5. #5
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Garage sale ok, ali ja ne bih organizirala buvljak u stanu, da mi se raja koju u životu nisam vidjela prešetava kroz stan ....

    Prodam tu i tamo preko oglasnikanešto tipa kućanski aparati, a odjeću uglavnom poklonim u dobre ruke.

    Da li si razmišljala otićina Hrelić ili sesvetski plac? Ja nisam nikad, ali moja kuma je to radila dok je bila bez posla. Inače, nemam fb profil, ali možda se i tako može rasprodati krama, ali nemam iskustva...
    Za otići na Hrelić s ovom količinom trebam auto. To mi je temeljni problem

  6. #6
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    Nema smisla da to pokusavas doma..sjeti se ekipe koja dolazi na buvljake..ovo moze biti samo jos losije od toga jer cini se svi nekako imamo izvore rabljenog ...
    Ocito generalno imamo previse robe
    Definitivno. I sad ima i povoljnih dućana.

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Meni treba rolo zavjesa, karniša s jedan ili dva utora bijela 100 cm

  8. #8
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Ma ja imam samo dječju robu. Možda neke ukrasne sitnice. Ništa „konkretno“. A ovdje samo razglabam o smislu ideje kao takve

  9. #9
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja ne bih da mi ekipa ide po mom stanu
    po tvom može

  10. #10
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Pa ne bi ni ja baš. Ali nemam garažu.

  11. #11
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    A podrum možda?

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Imam ja garažu ali pod ključem ne može doći bilo koji s ceste katakombe, ali je puna koji šipak

  13. #13
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    A podrum možda?
    Ne. Premalen i prekrcat
    Posljednje uređivanje od rossa : 14.01.2018. at 20:34

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ne bi ni ja po stanu

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Zeza, neće pisati s moba
    Posljednje uređivanje od MikiMama : 14.01.2018. at 20:46

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Dakle, ovo sam htjela reći:
    Ne bi ni ja po stanu ... Radije bi prošla opet cijelu organizaciju dvoranskog buvljaka... Ili kavanskog, možda bude plodonosnije ...
    Iako, meni se čini da više nikakva prodaja nema smisla... Bilo da stavim da prodajem nove stvari s etiketom, bilo da poklanjam, nitko se ne javlja

  17. #17
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    da i to je meni totalni upitnik
    ja više nemam od koga kupiti, a da mogu, uvijek bih rađe dala 40-50 kuna za dobro očuvani kvalitetni komad robe
    nego 100 k za istu stvar novu, slabije kvalitetnog proizvođača
    nije isto newyorker i benetton ili soliver, nije i gotovo

  18. #18
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Jedna moja frendica organizirala je svojevremeno buvljak doma za svoje prijateljice i poznanice.
    To je možda prihvatljivo, s time da se ja vjerojatno ne bih ni s takvom opcijom tramakavala ...

  19. #19
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Iako, meni se čini da više nikakva prodaja nema smisla... Bilo da stavim da prodajem nove stvari s etiketom, bilo da poklanjam, nitko se ne javlja
    Ovo je istina.
    I baš me čudi.
    Izvrsne stvari za male novce neće nitko.

  20. #20
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je istina.
    I baš me čudi.
    Izvrsne stvari za male novce neće nitko.
    Ajde, ja sam mislila da je samo meni tako.

  21. #21
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ne znam - ja sve više kupovine obavljam online. Zadnja transakcija - fejk kožna jakna, 3 para boxerica i zimski pulover -30 eura. Tak da ni ne gledam second hand.
    A od prodaje sam odavno odustala.
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 14.01.2018. at 23:12

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    A klizaljke bez šljokica 32-34? I vece 39-41
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 15.01.2018. at 04:04

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Za otići na Hrelić s ovom količinom trebam auto. To mi je temeljni problem
    Paa... meni bi to bilo lakše riješiti (dogovoriti s nekim da me odveze ili posuditi auto) nego pripustiti rulju u kuću. Hajde, poslušaj što je zutaminuta rekla - poslikaj pa na forum i na mojekrpice. Sretno!

  24. #24
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ne bi ni ja baš. Ali nemam garažu.
    Još jedna ideja - nazoveš nekoga iz second hand dječjih dućana i pitaš da li bi došli po kramu... Evo, ovaj sam prvi našla: https://hr-hr.facebook.com/Zvoncica-...0751740458517/

    Nemam pojma kakva im je posl.politika - da li oni odmah plate nešto za lot ili uzmu na konsignaciju pa ti daju lovu kad prodaju, ali pitaj... možda uspiješ sve riješiti iz cuga.

  25. #25
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A klizaljke bez šljokica 32-34? I vece 39-41
    Kupuješ ili prodajeŠ? Ako kupuješ imam ja 32-34 ali ne one plastične nego hokejaške na vezanje, reebok, crno bijele.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Jedna moja frendica organizirala je svojevremeno buvljak doma za svoje prijateljice i poznanice.
    To je možda prihvatljivo, s time da se ja vjerojatno ne bih ni s takvom opcijom tramakavala ...
    I jedni moji prijatelji također. Ishod njihovog kućnog buvljaka je bio takav da su na kraju bili doslovno preplavljeni odjećom.
    Naime, svatko od sudionika donio je i svoje stvari i sve što se nije uspjelo razmijeniti/prodati ostalo je kod njih......

  27. #27
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Zašto je Roda prestala s buvljacima?

  28. #28
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Žuta, to je “teška” tema... ima topic .

    Ja u garaži imam jedno 6 kvadrata dječje robe... i kad poklonim, vrate mi vreću sa 80% stvari jer više ne trebaju. Mislim da generalno svi imamo puno robe. Kad dobijem nešto rabljeno, to uvijek bude tona toga.
    A danad sam im išla nešto kupiti sto nam fali, u većini dućana sam mogla kupiti super stvari od 15 do 45 kn.
    Prekomplicirano mi je kupovati rabljeno komad po komad online. Osim ako nije stvarno nešto skuplje tipa skafander, jakna...

    Ja sad u garaži imam dvije vreće:
    1. čuvam za svoju mladju djecu
    2. Nosim u h&m

    Uvaliti ne uspijevam nikome ništa.

  29. #29
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja ne kužim sto je glavni cilj? Prodati i zaraditi ili se rješiti gomile stvari u malom stanu?
    Osobno odabrala sam ovo drugo i odjeću (dječju i svoju) poklanjam. Čak i kad je nešto praktično nenošeno i kvalitetno na kraju poklonim. I nemam gužvu. Druga strategija mi je da odjeću kupujem isključivo u količinama nužnim za svakodnevni život. I čim je nešto premalo poklanjam već uhodanim kanalom. Da mi se 1000x sviđaju neke hlače za nju ako ima 3 para funkcionalnih traperica četvrte ne kupujem dok se ne riješim bar jednih od ovih troje.

  30. #30
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    To možeš kada sam kupuješ robu, a ne donosi je familija u vrećama.

  31. #31
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    I jedni moji prijatelji također. Ishod njihovog kućnog buvljaka je bio takav da su na kraju bili doslovno preplavljeni odjećom.
    Naime, svatko od sudionika donio je i svoje stvari i sve što se nije uspjelo razmijeniti/prodati ostalo je kod njih......


    bubilo, gdje ima super stvari za 15-45 k?
    kako ja ne uspijem naći ništa pametno za manje od 60-100 kuna i to ne neke lude kvalitete?


    ja sam dugo davala robu kumi, ali ona ne živi u rh i nekako je ispalo da se godinama nismo vidjele i skupila mi se tona robe
    nekako mi nije opcija davati nepoznatima, kao i rossa, novac od prodanog stavljam maloj u staklenku, skupljamo joj za zimovanje

  32. #32
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Moji su mali (4,5 i 7,5) i meni je dovoljno kvalitetno ono sto će preživjeti sezonu, do sljedeće će prerasti... danas u c&a, ovs, takko... ne nešto senzacionalno, al svakome sam kupila komad-dva nečeg sto im fali. Majice po 30, trenirke 45...
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 15.01.2018. at 23:30

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    I jedni moji prijatelji također. Ishod njihovog kućnog buvljaka je bio takav da su na kraju bili doslovno preplavljeni odjećom.
    Naime, svatko od sudionika donio je i svoje stvari i sve što se nije uspjelo razmijeniti/prodati ostalo je kod njih......

    rossa, još imaš volju kod sebe doma raditi buvljak?

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa Vidi poruku
    Kupuješ ili prodajeŠ? Ako kupuješ imam ja 32-34 ali ne one plastične nego hokejaške na vezanje, reebok, crno bijele.
    Kupila bi daj sliku

  35. #35
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku


    bubilo, gdje ima super stvari za 15-45 k?
    kako ja ne uspijem naći ništa pametno za manje od 60-100 kuna i to ne neke lude kvalitete?


    ja sam dugo davala robu kumi, ali ona ne živi u rh i nekako je ispalo da se godinama nismo vidjele i skupila mi se tona robe
    nekako mi nije opcija davati nepoznatima, kao i rossa, novac od prodanog stavljam maloj u staklenku, skupljamo joj za zimovanje
    Sad vidim da sam prvo napisala “super”, a poslije “dovoljno kvalitetno” .
    Ali to su dućani u kojima im i inače kupujem odjeću. Mislim na početku sezone kad cijene jesu takve, 60-100 kn. Ovaj tjedan je rasprodaja na rasprodaju. Jesu to probrani komadi, od svega jedan broj ili jedna boja, ali našla sam par stvari koje su baš trebale. Mali izgubio rukavice, kupila mu jako dobre za 15 kn (prije bile 60, snižene na 30, pa na 15). Maloj proljetnu jaknu za 45, snižena sa 130...

    Hoću reći zašto mislim da je problem prodati rabljeno... i u ducanu možeš naletiti na stvari za malo kuna. Čak i na početku sezone ima npr. majica za 30 kn. Onih tanjih, al ja svojima te i kupujem, u vrticu i školi je ionako toliko vruće da su neka djeca i u kratkim rukavima. Za po vani na to još vesta, za unutra im je dosta topla. Lidl nerijetko ima stvari za djecu...

    Često ljudi koji prodaju rabljeno ne pripreme stvari na početku sezone, pa si kad vidiš njihov oglas sve već nabavio.
    Ove dućane obiđeš za sat-dva. Odmah procjenjujem veličinu jer mi brojevi često malo znače. Kad kupuješ online za klinca meni je jako teško procijeniti hoće mu to biti dobro. A u dućan se možeš i vratiti zamijeniti.
    Ja sad znam i sve manje ljudi koji žele uzeti rabljeno i kad im poklanjaš. Tako da mi je jasno da prodaja ide teže.

    Rossa, je li ti opcija stavit na njuskalo npr. “dajem cijelu vreću za 100 kn”?
    Poklonit na njuškalu?
    Tko su ljudi za koje misliš da bi ti došli na buvljak? Meni se to ne bi dalo. Da je ne znam kako jeftino, ako ništa ne nadjem, potrošila sam vrijeme, benzin, (možda i za parking)...
    Meni je veći problem bi li itko došao, nego što bi ne znam tko dosao u stan. Osim da stvarno organiziraš Rodinu rasprodaju kod sebe pa da ima puno robe za izabrati .

    Zašto mala ima more robe? Je li opcija za budućnost kupovati manje pa odmah taj novac u kasicu umjesto za 5. hlače npr.?

    Mislim razumijem, ja kupujem malo, ali isto ima more... dobijem rabljenog more, prerastu brže nego uvališ dalje pa je more... ali recimo ja se trudim funkcionirati s minimalno. Malac vec neko vrijeme ima samo dvoje hlače za školu. Nešto prerastao, nešto poderao i ostali na dvoje... nije mi ni lako kupit mu hlače jer je mršav, pa su mu obično preširoke ako mu odgovara duljina... i dokle god uspijevam preživjeti tjedan s tih dvoje hlača ja mu ne idem kupiti još jedne. Kažem, prvi razlog jer mi je teško naći pa mi se ne da trošiti toliko vremena na to. Ali odmah na drugom mjestu je “ne treba mu, nije nužno, neću gomilati”.

    Aleks, zašto ti nije opcija darovati nepoznatima? Ok, ako možeš prodati i staviti novac sa strane. Ali ako prodaja ne ide...?

  36. #36
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku


    bubilo, gdje ima super stvari za 15-45 k?
    kako ja ne uspijem naći ništa pametno za manje od 60-100 kuna i to ne neke lude kvalitete?


    ja sam dugo davala robu kumi, ali ona ne živi u rh i nekako je ispalo da se godinama nismo vidjele i skupila mi se tona robe
    nekako mi nije opcija davati nepoznatima, kao i rossa, novac od prodanog stavljam maloj u staklenku, skupljamo joj za zimovanje
    Nisam Bubilo ali ipak bum odgovorila.
    Evo recimo prošli tjedan Bershka, super skinny push up traperice za 129 kn, sniženo sa 350, drugo nismo gledali.
    Drugi komad djeteta, Pull&Bear, isto trapke za 129 kn, isto sve ono kaj moraju biti za njihov ukus.
    Drugo nam nije trebalo pa sam stavila veto na kupnju bilo čega drugoga.
    I to sam pustila dijete u dućan, prošla je Zaru, H&M, Reserved i kompaniju( Sin nešto i još jedan,taj dio je samo u Areni), Bershku, Terranovu.
    A majice su po cca. 30-50 kuna. jakne isto po cca. 120-250.

  37. #37
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    doma bih organizirala samo za poznate

    a ova varijanta koju je netko spomenuo, da kod tebe ostane i hrpetina tudje robe koja se na kraju nije poklonila/prodala ..... brrrrr, uzas


    odjeca je danas jeftina, pogotovo djecja, i ljudima se ne da tramakavati sa dogovorima, isprobavanjem, pa jos ako placas postarinu, za nesto sto ce u konacnici biti par kuna jeftinije nego u ducanu, a ipak rabljeno.

  38. #38
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Uz to, mislim da je i nova roba iz godine u godinu sve lošije kvalitete. I onda nakon par pranja, to baš dođe do izražaja. Tak da se na rabljenoj robi vidi da je rabljena.
    ja pak imam neke stvari iz svoje OŠ (nisam u cvijetu mladosti ) i bolje izgledaju od pol onih kupljenih u zadnje vrijeme. Evo, moja juniorka nosi majicu koju sam ja kupila prije više od 30 godina. I baš sam ju jako voljela i puno nosila, znači korištena je puno a još je "živa". Daj sad kupi nešto da ti traje više od sezone dvije?!
    Iako sam bila protiv Internet kupovine, sve ju više volim i koristim. Počela sam s majicama gdje je teže fulat broj, a polako širim asortiman. Kupujem i donje dijelove trenirki a bome sam se par puta usudila kupiti i hlače - i samo sam jednom fulala.
    Cijene su niže neg u našim dućanima, a ja nisam ni luda za obilaskom, tak da sam se spasila

  39. #39
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam prakticno odustala od kupovine rabljene odjece za klince preko oglasnika i sl. Vise je razloga. Jedan, prilicno bitan je da otkad navrse 5g imaju jako izrazeno misljenje sto zele a sto ne zele nositi. Pa odjecu kupujem iskljucivo s njima i da je isprobaju u garderobi. Ponekad ako vidim oglaseno nesto bas super i jeftino pitam dijete da li zeli to nesto, no to je valjda 1x godisnje. Drugo, odjeca u ducanu je postala jeftinija a ne znaci nuzno i losija. Npr kupim cesto kvalitetnu pamucnu odjecu u C&A, Lidlu, koja izdrzi cijelu sezonu peri+susi bez problema a za 50kn majica ili 100kn hlace. Trece, znam na sto lici ta odjeca nakon jedne sezone nosenja i neda mi se placati 30-50kn za nesto iznoseno sto ce se poderati usred zime ako me 100kn kosta novo i jos smo isprobali i 100% odgovara i broj i kroj i dizajn i ne zale se da ih svrbi/stisce/zulja...

  40. #40
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Poslikajte viškove i stavite na Krpice.
    Ako imate iole ok stvari i ok cijene, sigurno ćete prodati.
    Nemaju svi H&M, C&A i sl. pod nosom.
    Ja sam tamo more toga riješila.
    Upoznala puno žena i stekla dvije nove prijateljice.
    U cca šest mjeseci sam ostvarila oko 150 suradnji.
    Mnoge žene su mi postale stalni kupci i kupuju redovito od mene.
    Uglavnom su to žene s otoka i iz manjih mjesta, ali ima i iz Zagreba.
    Ja isto nemam vremena, a često ni volje, ali zbilja to nije preveliki trud.
    Probajte, vidjet ćete da sam u pravu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #41
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ja sam znala kupovat parfeme na krpicama, a pokušala sam par sitnih stvari prodat i nije mi baš išlo. Ok, radilo se o obući, a to valjda ne ide

  42. #42
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ide sve.
    Ja sam tamo prodala ono što sam mislila da nikad neću.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    I ja imam hrpe..
    I užasava me pomisao na tih 150 suradnji ...
    Nemam ni volje ni vremena odgovarati na mailove, pozive i sl.
    Ovdje sam oglasila jednom ili dva puta, stavila sma nižu cijenu od njuškala npr. za krevet. Nije se nitko javio. Sad je u podrumu. Na kraju ću ga pokloniti.
    Odjeću poklanjam dalje, iako ni to više nemam kome jer ljudi sve manje žele rabljeno (imaju od starije djece, dobivaju i od drugih, a na kraju i kupe jeftino...)
    Ima sad novih jeftinih dućana - ja kupila djetetu fora majicu kratkih rukava za 13 kn. Nije ništa lošija od C&A. Najastarijoj sam kupovala Benetton, no on je izgubio na kvaliteti. Majice bi se razvukle i izgubile formu. Muške su bile odlične, ali nema više toliko sniženih. (Npr. u Biogradu je u shopping centru tijekom ljeta bio popust na zimsku odjeću i tamo sam nekoliko sezona kupovala. Prošlo ljeto nisam ništa jer nije bilo. Majice dugih rukava su znale biti snižene na 70kn. U ZG nisam naišla nikada na takvu ponudu i cijene.)
    Za cure u C&A uvijek ima kakva majica za 29 ili 39 kn. Traju sve dok ne preraste. A kod mene to znači da kupim broj veće i nose dok im rukavi ne okračaju skroz, dakle 2 godine.

    I odjeća se poklanja za rođendane, pa dečko za rođendan dobije 10 majica kratkih rukava ... Neke nosi, neke se poklanjaju dalje...

    Ja se samo nadam da ono što ide u reciklažu, stvarno tamo i završi ...

  44. #44
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam Bubilo ali ipak bum odgovorila.
    Evo recimo prošli tjedan Bershka, super skinny push up traperice za 129 kn, sniženo sa 350, drugo nismo gledali.
    Drugi komad djeteta, Pull&Bear, isto trapke za 129 kn, isto sve ono kaj moraju biti za njihov ukus.
    Drugo nam nije trebalo pa sam stavila veto na kupnju bilo čega drugoga.
    I to sam pustila dijete u dućan, prošla je Zaru, H&M, Reserved i kompaniju( Sin nešto i još jedan,taj dio je samo u Areni), Bershku, Terranovu.
    A majice su po cca. 30-50 kuna. jakne isto po cca. 120-250.
    meni je bershka šit od kvalitete
    da se razumjemo i ja (maloj) tamo znam kupiti
    ali opet bih rađe, da znam od koga kupujem, zato sam rado uzimala na forumu, krpice se ne usudim, kupila za 50-60k kvalitetnije traperice nošene, nego za 130 kuna žnj marku (ponavljam i ja tamo kupim jer se to nosi, jbg)
    a gdje ima jakni za 150 reci molim te?
    ja sam sad svojoj kupila, na sniženju, za 1200 kuna

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    meni je bershka šit od kvalitete

    ja sam sad svojoj kupila, na sniženju, za 1200 kuna
    to se sve svede - koliko para, toliko muzike

    Može meni biti žnj, ali ako nemam 1200kn, onda dam 150kn i kvaliteta je odlična

  46. #46
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Uz to, mislim da je i nova roba iz godine u godinu sve lošije kvalitete. I onda nakon par pranja, to baš dođe do izražaja. Tak da se na rabljenoj robi vidi da je rabljena.
    ja pak imam neke stvari iz svoje OŠ (nisam u cvijetu mladosti ) i bolje izgledaju od pol onih kupljenih u zadnje vrijeme. Evo, moja juniorka nosi majicu koju sam ja kupila prije više od 30 godina. I baš sam ju jako voljela i puno nosila, znači korištena je puno a još je "živa". Daj sad kupi nešto da ti traje više od sezone dvije?!
    s ovim se slažem
    da se dopunim, kupovala sam maloj i sisley i TT traperice, kao malo kvalitetnije, i relativno brzo su se "potrošile", u startu tanank traper, sa dosta elastina i to samo ode
    a ja imam traperice, kupljene na maturalcu u andori, koje sam ja nosila godinama i sad ih moja nosi
    i odlične su
    odlične
    na njima nema tragova nošenja
    čisti traper, čvrsti, bez elastina, visok struk, nogavice uske, ma super stoje i super izgledaju
    to su joj najdraže traperice (mada je govorila, fuuj, pa neću na nositi ono što si ti nosila u prošlom stoljeću)

  47. #47
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    meni je bershka šit od kvalitete
    da se razumjemo i ja (maloj) tamo znam kupiti
    ali opet bih rađe, da znam od koga kupujem, zato sam rado uzimala na forumu, krpice se ne usudim, kupila za 50-60k kvalitetnije traperice nošene, nego za 130 kuna žnj marku (ponavljam i ja tamo kupim jer se to nosi, jbg)
    a gdje ima jakni za 150 reci molim te?
    ja sam sad svojoj kupila, na sniženju, za 1200 kuna
    Gle, ja NE DAM više od 130 kuna za skiny PODERANE traperice.
    A to jedino žele nositi, obje.
    Jakne isto Bershka. Eo ja već x godina nosim dvije njihove jakne i nepoderive su, a po stilu još uvijek u modi.
    Sada čekam da jedna koju škicam dođe na sniženje.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 16.01.2018. at 11:53

  48. #48
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    to se sve svede - koliko para, toliko muzike

    Može meni biti žnj, ali ako nemam 1200kn, onda dam 150kn i kvaliteta je odlična
    pa ja bih dala rađe 150 za odličnu kvalitetu
    ali nisam našla
    obišle smo cijeli trgovački centar, najniža cijena je bila oko 500 kuna, ali nije mi djelovalo dovoljno toplo i kvalitetno

  49. #49
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    opet ja ko pit bul, gdje kupujete te majice po 15-25 kuna?
    i tata bi sine

  50. #50
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ja rabljeno dobim od frencice i njene sestre, uvijek se da izabrati , a i vrati mi moja sesrtra kaj sam njoj posudila

    kaj moj manji preraste ako je kaj ćemu prosljedim frendu za njegovog malca, od klinke prosljedim sestri, osim ako nema kaj kaj bi ostavila za malca, od velikog isto izaberem kaj bi za klinku, a kaj posudila sisterki, i tako u krug

    kupim i nekaj, ok to su većinom hlače ( klinac svako malo razdere koljena), ali zna i s pokrpanim otić u školu,
    kupila ja tak njemu neke za prvi dan škole, i odmah taj dan razdero, drugi dan je išal s pokrpanim

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •