Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 170 od 170

Tema: ODBROJAVANJE 1/2018 by Nivana

  1. #151
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Bubuki, čestitam ti od srca!

    November, što da radiš? Pa zabavljaj se! odi na piće s frendicama, nek te muž odvede na finu večericu (i jela koja su zabranjena u T (školjke, tatarski biftek, mekani sirevi, jagode...). Odi u kino ili još bolje kazalište (Aida u Komediji je super) jer kad budeš trudna možda nećeš moći nigdje ići (ili ćeš biti umorna, ili će ti biti zlo, ili nećeš moći sjediti u kinu 2 sata bez da 4x odeš na wc (ovo je sve iz osobnog iskustva)).

  2. #152

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Tocekica, inace setam od 24 do 29... I tako od prve trudnoce. Najcesce na 26. Zbog toga sam i hormone vadila prije godinu dana al sve ok.
    A sad...jos nije krenulo. Treci dan danas da imam svijetlo smedi iscjedak. Onako oskudni prema osrednjem. Al me boli donji dio leda i sve kao da bi trebala dobiti. Nemam pojma. Cekam jos dan, dva pa cu ako ne krene napraviti test i/ili zvati gina.
    Bas mi je cudno jer meni inace m odmah krene. Al opet nemam feeling za II. I horor mi je stresan ovaj mjesec na poslu pa se mozda sve zbrckalo...

  3. #153

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Eh, i da, stoga jos ne prijavljujem 1dc.

  4. #154
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ivy, daj napravi test i ako si T odi ginekologu ili na hitnu. Dosta cura (uključujući i mene) je imalo hematome u vrlo ranoj trudnoći koji krvare (i to od spottinga, smeđeg iscjetka do prave krvi).

  5. #155

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ivy, daj napravi test i ako si T odi ginekologu ili na hitnu. Dosta cura (uključujući i mene) je imalo hematome u vrlo ranoj trudnoći koji krvare (i to od spottinga, smeđeg iscjetka do prave krvi).
    Danas nakon posla idem po test pa ću ujutro napraviti. Taman će to biti 28dc. Jer evo i jutros je stanje nepromjenjeno, taj iscjedak zapravo sad postaje sve svjetliji i panika me hvata

  6. #156
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Ivy7 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas nakon posla idem po test pa ću ujutro napraviti. Taman će to biti 28dc. Jer evo i jutros je stanje nepromjenjeno, taj iscjedak zapravo sad postaje sve svjetliji i panika me hvata
    Nema panike (znala sam da sam se nespretno izrazila u prijašnjem postu-samo sam te upaničarila) ! Možda su ti se hormoni zbrčkali zbog stresa. Ja znam isto imati spotting po 3 dana, čak sam imala da je spotting počeo i onda prestao i 5 dana nakon bi dobila M (nisam bila T-išla gledati betu). Samo sam htjela reći, da ako nisi imala prije takvo krvarenje da se testiraš na T i da onda odeš ginekologu. (hematomi nisu neuobičajeni u ranoj T, to sam navela kao jedan od razloga mogućeg krvarenja).
    Posljednje uređivanje od tocekica : 15.03.2018. at 10:58

  7. #157
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ivy, a baš nikad nisi imala spotting prije? Meni se pojavilo smeđarenje nakon. Tri ana krvi i onda 3 dana smeđarenja.
    Nemoj da te hvata panika! nema razloga, baš to što kaže tocekica. Može biti i rana trudnoća uz pripadajući hematom, a može biti manjak progesterona (mislim da nisam fulala) pa je takav uvod u M. Kako god ništa nije neriješivo.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Test napravila...imam plus! I sad je panika zasto to mrljavi. Idem ujutro kod dr pa cemo vidjeti. Javim se!

  9. #159
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ivy, čestitam!!!!. Jako su česta ta krvarenja u prvim danima. Sigurna sam da će utrogestan sve srediti (može se imati i manjak progesterona i na početku T, osobito ako imaš kratke cikluse-ali to Utrići sve srede). Misli pozitivno!~~~~~~~~~i jedan grupni .
    Posljednje uređivanje od tocekica : 15.03.2018. at 17:56

  10. #160

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ivy7 čestitam!!!!! jupiiiiiiiiiiiiii trostruko odbrojavanjejeejejejejejeje ajde nek netk otvori!

    vas dvije trudnice kojima srca kucaju mogle bi vi sad otvoriti, pa odmah nakon 1-2 strane otvori Ivy, da malo pošemerimo rutinu, možda se još pluseva zareda :D

  11. #161
    bubuki2016 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Lokacija
    moja kućica moja slobodica
    Postovi
    30

    Početno

    otvaram u ime VeraM i sebe?

  12. #162
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj bubuki2016 prvotno napisa Vidi poruku
    otvaram u ime VeraM i sebe?
    Da

  13. #163
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Može, samo otvaraj. Ja sam cila nešto zbunjena ovih dana. Trudnoćki mozak opet napada.

  14. #164
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ivy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Čestitam!!!!! Sad naokolo skaču i vesele se emotikoni koje ne mogu postiskati na mobitelu!!!!!

    Wooooohooooo!

  15. #165

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Evo me cure... Testic i kod dr pozitivan, no nista se ne vidi, naravno jer je jucer bio tek 28dc, iscjedak se smanjuje, dr kaze pricekati jos tjedan do deset dana i vidjeti kako se situacija razvije. Tako da mi sad preostaje samo cekati...

  16. #166
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ivy, ~~~~~~.

  17. #167
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Lista za 18.3.2018.

    (Ne)čekalice:

    bubuki2016~~~~~~~~~~~~~ 57.dc II
    VeraM~~~~~~~~~~~~~~~~ 50.dc II
    Ivy7~~~~~~~~~~~~~~~~~~30.dc II
    Niva77~~~~~~~~~~~~~~~~ 27.dc
    MrsIvy~~~~~~~~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice:

    Marelica~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Novmeber~~~~~~~~~~~~~~7.dc

  18. #168
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja i dalje s listom na ovoj temi dok bubuki i Vera ne otvore novo odbrojavanje. Curee

    Ivy, kako je kod tebe?

  19. #169
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Evo , otvorena tema. Cure želim i vama svima puno sreće i uspjeha koje čekate svoje dobre vijesti.

  20. #170
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ključ.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •