Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: Desetogodišnjaci - koliki su? (i pubertet)

silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007

Početno

I moja za mjesec puni 10 godina.Već 1-2 godine joj se znoj osjeti.Ali kad baš ideš da mirišeš,kad približiš nos.Od ljetos joj počeli neki suhi prištići po licu.Juče joj na nosu istisnula ogromni crni miteser .Mene bode u oči,a ona ne da.Juče sam je pričepila.Sad na tom mjestu nosić malo crven,ali nema one kvrge pod kožom.
    Visoka 141,28kg.35 br.
    Zaigrana je i još uvijek u dječijim fazama.Razmišlja kao dijete.Pubertet joj ne smijem ni spomenuti.Dečke ne podnosi...
    E,koluta mi očima,ja to računam kao neki početak puberteta .

sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Koliko jedu vaši 10-godišnjaci? Ja samo gledam moju, ko termit je. Ujutro prije škole - doručak. Nakon 2h pod velikim odmorom - užina. I onda me traži još sendvič za u školu ili si kupi u pekari nešto jer je gladna nakon 4. sata, plus ima jabuku, plus dođe doma nakon 6h i nakon što je sve ovo pojela odmah hoće ručak ?!

Dobro trenira, troši energiju - no svejedno

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

I moja jede vise nego prije, al jos nije bas termit faza.
    Visoka 147cm, 35kg, 37 br. noge.

To su bile mjere nakon ljeta. Sad moguce da je i visa.

Dlacice su vec tu svjetle doduse ispod pazuha, dole kao paperje, a na nogama su joj bas potamnile.

Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Termit. Ženski, od 10,5 godina .
    Ali moja je odavno u pubertetu, čekam još samo m. da joj stigne, kod nas je rani pubertet nasledan sa obe strane familije. 160cm, možda i više, oko 44-45kg, 37 br. noge. Konačno ne izgleda kao paukić od samih ruku i nogu, nego vitko i mišićavo .
    Ne trenira ništa osim harmonike od 9,5kg svaki dan po 40 min. , ali je inače uvek aktivna i četiri puta nedeljno na relaciji OŠ- muzička, tako da troši puno energije.
    Uvek je gladna i sve joj je fiiino...konačno sam i to dočekala . Ja zadovoljna.

sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Moja je 143cm i 35kg. Pubertet fizički tek lagano kreće. A za hranu je sve bljak, ništa joj nije fino... aaaa. Samo bi slatko i junk.
    Bumo preživjeli tih par godina nekako, živce već sad pažljivo čuvam Inače bi doma 90% vremena bila svadja ovak je 50%

Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Ahh, svađe... To nisi pitala .
    Što se toga tiče, moja je od rođenja u pubertetu .
    A slatko i junk - to bi ona svakako tovarila u sebe lopatama dok joj ne pozli, par puta sam je i pustila neka proba efekte nezasitosti, pa u poslednje vreme ipak bira da prestane da se trpa PRE momenta povraćanja . Srećom voli da jede i ostalo raznovrsno, i da proba nove ukuse.

Tako da, stvar je samo percepcije. Kod nas je trenutno pubertet doneo mudrost po pitanju hrane . Malo sam prilagodila količine koje kupujem, kupila par većih šerpi i to je sve .

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je 143cm i 35kg. Pubertet fizički tek lagano kreće. A za hranu je sve bljak, ništa joj nije fino... aaaa. Samo bi slatko i junk.
    Bumo preživjeli tih par godina nekako, živce već sad pažljivo čuvam Inače bi doma 90% vremena bila svadja ovak je 50%
    Sad je trenutak da počne samostalno pripremati hranu, hehehe... To je upalilo kod mog mlađeg sina. Ne još kuhati nego pripremati od zdravih sastojaka - voćne salate, zdrave sendviče, salate od povrća...

Moji su od petog razreda kuhali njoke i tjesteninu, pripremali frape, salatu od tunjevine, grah salatu, krastavce s vrhnjem, zelenu salatu s kockicama sira i cherry rajčicama i slično... Ako ja pripremim - nije fino, ali ako sami pripreme - druga pjesma

Probaj - nemaš kaj izgubiti.

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

moj je visok oko 155, ne znam za kile, noga 39, 10 godina ima točno

apetit je povećan, ali nije baš termit.
    srećom povećanje ide više u korist kuhane hrane, jedno vrijeme je bio dijete koje malo toga voli, sad je stanje stalno sve bolje, više toga voli, a ono što kao ne voli ipak na kraju pojede
    samo krene po kući otvarat ormare i kao traži nešto slatko, tu sam prepoznala da je ustvari gladan pa ponudim nešto konkretno

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •