Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Trebam savjet / informaciju pravnika - ili nekog tko zna

  1. #51
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Argente, hvala!
    Još ništa nisam odlučila, još uvijek preispitujem svaku situaciju, jer prvenstveno želim svoje dijete zaštititi od bilo kakve psihičke (naravno i fizičke) boli i traume. Teško je u ovakvoj situaciji uopće donjeti neku ispravnu odluku, jer mislim što god da napravim i kako god odlučila, mali će patiti na ovaj ili onaj način. Sad je samo pitanje na koji način će manje patiti.
    I dalje mislim isto kao na početku tvoje teme.
    Njegov otac zna da je njegov otac i ako želi može to zakonski i postati. Ako ne želi, tada ti i tvoj sin živite sami kao i do sada.
    Ako je taj čovjek takav kakav izgleda po tvojim postovima, tvome je sinu bolje bez njega i manje će patiti ovako kako je sada.
    Jednom, kad sin bude stariji i poželi vidjeti svog oca, kaži mu sve o njemu, ali ne zaboravi reći da ga nije želio priznati kad se rodio. Uostalom, to će vidjeti i u svom rodnom listu, čim nauči čitati.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Ne znam koliko ste upoznate sa slučajevima Ane Saratlije http://www.virovitica.net/ocajni-ape...silnika/25114/ pa u vidu toga razumijem bmaric.

  3. #53
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    ajme strasno

  4. #54

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Evo mene opet... sad bi mi trebala pomoć / informacija o tom što i kako trebam napraviti. Naime, otac djeteta već neko vrijeme obećava kako će malog priznati, ali odugovlači, svako malo je neki razlog zašto baš sad ne može. Odlučila sam sada ići drugim putem odn prislino, pa mi treba informacija kome se trebam obraviti, da li netko ima iskustva u tom, kako funkcionira, što trebam napraviti, na što trebam paziti... svaka informacija dobro dođe.
    Hvala svima!

  5. #55

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Upravo sam saznala da je u tijeku prijepis nekretnina sa njegovog oca na njegovu zenu, kako moj mali jednog dana ne bi imao pravo na njegove nekretnine. Kako mogu to zaustaviti?

  6. #56
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pitaj ovdje (moraš se prvo registrirati)
    http://legalis.hr/topic/98864-prizna...C5%A1tvoprava/

  7. #57

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Hvala!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •