Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 73

Tema: Brzina interneta

  1. #1
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno Brzina interneta

    Izludio me ovaj b-net

    Zanima me koju brzinu interneta imate, preko kojega provajdera i po kojoj cijeni, ako nije problem...

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ajme i mene. Danima vec MMu govorim da promijenimo operatera

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Tcom, brzina 30,flat, maxtv i kućni, cijena oko 270kn. Ali,isto me znaju izludjeti

  4. #4
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    A ja, otkad smo na T-comu, ne mogu prežaliti b-net

  5. #5
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    A ja, otkad smo na T-comu, ne mogu prežaliti b-net
    znači da ne mijenjamo?

    Nas do sad baš nije zezalo - ovi problemi su zadnjih par tjedana

  6. #6
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Jedva čekam da istekne ugovor pa da se vratimo

  7. #7
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja sam nakon niza godina zakljucila da je to sve isti drek. ako vam je WiFi sporiji ima veze i sa susjedstvom ako su na istom nekom vragu. ne znam kojoem, da ne napisem nesto pa ispadnem smijesna.
    nama ljetos je bio signal koma u kuci, jer su nam se sjsedi pojacali, pa smo morali i mi. sad je ok.

  8. #8
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Ne znam bi li se to moglo nazvati samo problemima...
    Naime, plaćam nešto što se zove "superbrzi paket", pa sam k tome još nadoplatila za tzv. "turbobrzi", a brzina downloada mi varira od 1,5 do 5,9 Mbps

    Mislim, tko je ovdje lud...

  9. #9
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ja nemam pojma kaj mi plaćamo

  10. #10
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mi imamo T-com optiku 200/100 (download/upload)... placamo 273 kune za internet, telefon i max-tv... al za to vam moraju ti opticki kablovi biti provedeni do stana.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 31.01.2018. at 08:53

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Iskon, 15mbps download, 2mbps upload, 260kn/mj.
    Paket se zove Iskon.NET 20 + TV, ali mislim da ne prelazi 15mbps (sinoć je bilo samo 11mbps).
    Vani je normalno imati brzine od 100mbps, na optičkim kablovima. Kod nas drek.

  12. #12
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo T-com optiku 200/100 (download/upload)... placamo 273 kune za internet, telefon i max-tv.
    Gdje živite? U samom centru Zagreba? Ja sam mislila da kad se preselim u Zagreb da će optika biti svuda dostupna.
    Pazi to, 13 kn razlike u cijeni, a tolika razlika u brzini.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 31.01.2018. at 08:54

  13. #13
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje živite? U samom centru Zagreba? Ja sam mislila da kad se preselim u Zagreb da će optika biti svuda dostupna.
    Pazi to, 13 kn razlike u cijeni, a tolika razlika u brzini.
    U Splitu

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi smo prije par mjeseci produžili ugovor s Bnetom Niam primijetila probleme s brzinama. A kroz onu aplikaciju speedtest mi pokazuje dowload od 50Mb/s.
    Jedino sto je MM naljutilo je nedavno ukidanje nekog sportskog programa.
    Posljednje uređivanje od larmama : 31.01.2018. at 08:57

  15. #15
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    larmama da nekog sportskog programa Eurosport i svi Discovery su ukinuti cini mi se.

  16. #16
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Jedina prednost ovog našeg paketa je cijena od 135 kn mjesečno za 3

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    larmama da nekog sportskog programa Eurosport i svi Discovery su ukinuti cini mi se.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Molim vas, kako mogu provjeriti koliko je kod mene brzina u mbps? Neki dan me zove čovjek iz Ht i tvrdi da sad imamo brzinu od 4mbps i uvjerava me kako je to malo i jel da da nam je spor internet te nudi za 10 kn + pdv/mj povećanje brzine do 30 mbps .Sada plaćamo tel, internet i max tv 255kn mjesečno, ali imamo i 2 mobitela preko njih pa je zato cijena takva.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Imam tele2 pokućni flat internet 179,00 Kn. Brzina je 40Mbit/s up i down (cca 2.5MB/s u oba smjera). Najbolje mi je kod toga što kad idem na more ištekam router i odnesem ga sa sobom i imam istu uslugu. Sad po novom je u taj flat uključeno i min 1GB unutar EU.

    Fiskni telefon i tv nemam. Umjesto toga koristim mobitel i plaćam netflix.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas, kako mogu provjeriti koliko je kod mene brzina u mbps? Neki dan me zove čovjek iz Ht i tvrdi da sad imamo brzinu od 4mbps i uvjerava me kako je to malo i jel da da nam je spor internet te nudi za 10 kn + pdv/mj povećanje brzine do 30 mbps .Sada plaćamo tel, internet i max tv 255kn mjesečno, ali imamo i 2 mobitela preko njih pa je zato cijena takva.
    Brzinu interneta provjerite na stranici http://www.speedtest.net/
    Imajte na umu da kod velikih brzina interneta (preko 30Mbit/s) speedtest potroši preko 300MB prometa pa ga nije preporučljivo raditi na mrežama na kojima nemate FLAT (npr mobilni inetrnet).

  21. #21
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mi smo prije par mjeseci produžili ugovor s Bnetom Niam primijetila probleme s brzinama. A kroz onu aplikaciju speedtest mi pokazuje dowload od 50Mb/s.
    Jedino sto je MM naljutilo je nedavno ukidanje nekog sportskog programa.
    Ovako je i kod nas, na internet stvarno nemam zamjerki ali ukinuli su sve dobre programe i to je baš bezobrazno.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ako u vasem kvartu nema opticke mreze,mislim da je tada najveca moguca brzina interneta 20 mbs bez obzira kojeg operatera imate..
    Tcom ima tu opticku mrezu u pojedinim kvartovima pa net moze biti i brzi ( stenjevec gdje smo mi nema).
    Mi smo se frisko preselili i nema gdje nisam bila za te pakete i tako mi je receno..

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    T-com 49/50 mbps download
    Upload je sporiji, jutros svega 11

  24. #24
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Svi koriste istu mrežu.
    Kod nas je malo drukčije jer Bnet koristi nekadašnju kabelsku koju je preuzeo pa je brzina interneta daleko veća preko njih. A sad je stigla i optika. 10ak godina nakon što je izgrađeno cijelo naselje.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Svi koriste istu mrežu.
    Kod nas je malo drukčije jer Bnet koristi nekadašnju kabelsku koju je preuzeo pa je brzina interneta daleko veća preko njih. A sad je stigla i optika. 10ak godina nakon što je izgrađeno cijelo naselje.
    Ne koriste svi istu mrežu tj infrastrukturu. Glavnina mreže koju je RH provlačila je pod t-comom ali operateri poput optime, iskona, amisa i sl provlače svoju optiku neovisno o ostalima ili o postojećoj infrastrukturi. Zato i nisu svi operateri dostupni u svim kvartovima ili djelovima Hrvatske.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Hvala, nicky_111. Ako bi mi još netko mogao pojasniti da li si negdje mogu provjeriti tko je sve spojen na moj wi-fi, te kako promijeniti lozinku na istom...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Oboje možeš vidjet spajanjem na router. U uputama koje dođu sa routerom piše kako se spojiti.

    Procedura je obično:
    Otvoriš web preglednik
    Na mjestu gdje pišeš linkove upišeš IP adresu routera ( obično je 192.168.x.1 x varira od routera do routera i najčešće je točna Ip adresa navedena u uputama)
    Logiraš se sa podacima iz uputa.
    Dalje upute za promjenu lozinke i pregled uređaja spojenih preko wifija jako variraju.

  28. #28
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Citiraj nicky_111 prvotno napisa Vidi poruku
    Imam tele2 pokućni flat internet 179,00 Kn. Brzina je 40Mbit/s up i down (cca 2.5MB/s u oba smjera). Najbolje mi je kod toga što kad idem na more ištekam router i odnesem ga sa sobom i imam istu uslugu. Sad po novom je u taj flat uključeno i min 1GB unutar EU.

    Fiskni telefon i tv nemam. Umjesto toga koristim mobitel i plaćam netflix.
    Znaci na tom pokucnom imas samo internet za 179kn. I mozes ga nositi gdje hoces sa sobom

  29. #29
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Epilog:
    nakon nekoliko očajničkih poziva i pokušaja rješenja problema telefonom, došli su majstori i zaključili da treba promijeniti router.
    Brzina se naglo povećala za 10 puta .

  30. #30
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Epilog:
    nakon nekoliko očajničkih poziva i pokušaja rješenja problema telefonom, došli su majstori i zaključili da treba promijeniti router.
    Brzina se naglo povećala za 10 puta .
    Ovako isto je kod mojih roditelja. Jučer su čekali majstora cijeli dan, možete si misliti kak su se ukazali. Još uvijek ih nema.

  31. #31
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Epilog:
    nakon nekoliko očajničkih poziva i pokušaja rješenja problema telefonom, došli su majstori i zaključili da treba promijeniti router.
    Brzina se naglo povećala za 10 puta .
    Forka jednom smo i mi imali slican problem, koji je doveo do promjene rutera, kad smo poslije zeljeli promijeniti providera morali smo sacekati da prodje od te promijene 2 godine, jer oni su tad resetirali ugovor, a da mi nismo ni svjesni bili problem je bio jer smo se selili a u mjestu gdje smo se doselili bila je puno bolja opcija od te.

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Forka jednom smo i mi imali slican problem, koji je doveo do promjene rutera, kad smo poslije zeljeli promijeniti providera morali smo sacekati da prodje od te promijene 2 godine, jer oni su tad resetirali ugovor, a da mi nismo ni svjesni bili problem je bio jer smo se selili a u mjestu gdje smo se doselili bila je puno bolja opcija od te.
    Eh, ne možeš uvijek birati. Mi smo sad na B-netu zato jer oni imaju optiku. Prije smo bili na Iskonu, koji koristi klasičnu telefonsku mrežu. Mogu oni pričati o paketima ovakvim ili onakvim što god hoće, bitno je kako je riješena mreža, fizički, tamo gdje živiš. Nema svuda svih mogućnosti.

  33. #33
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Jasno mi je to Peterlin, ali nas je bas naljutilo to sto su oni zamijenili uredjaj koji nije radio i time nisu mogli ugovorne obveze realizirati. a zavrsilo je tako da je s tom promjenom resetiran ugovor na pocetak. a da nas niko niti upozorio, niti nam rekao to. vec samo iznenadjenjeeeeeeeeeee.

  34. #34
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Da, u pravu si, s njima se čovjek treba baviti, da ne velim - natezati, a uvijek ni ne primijetiš gdje te oderu.

  35. #35
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Forka jednom smo i mi imali slican problem, koji je doveo do promjene rutera, kad smo poslije zeljeli promijeniti providera morali smo sacekati da prodje od te promijene 2 godine, jer oni su tad resetirali ugovor, a da mi nismo ni svjesni bili problem je bio jer smo se selili a u mjestu gdje smo se doselili bila je puno bolja opcija od te.



    Nisam znala za ovo...
    Smutljivci i prevaranti na svakom kantunu

  36. #36
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Mozda kod vas to nije slucaj. Ja sam napisala samo nase iskustvo.

  37. #37
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, ne možeš uvijek birati. Mi smo sad na B-netu zato jer oni imaju optiku.
    i ja sam na b-netu, al na koaksu. wifi brzina je 45 / 10 . za 134,50kn .
    nitko mi kod njih nije spominjao optiku.

  38. #38
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam na b-netu, al na koaksu. wifi brzina je 45 / 10 . za 134,50kn .
    nitko mi kod njih nije spominjao optiku.
    Pa možda kod tebe nema.
    Ovisi o kvartu i infrastrukturi.

  39. #39
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Mene zanima sta imate u tih 135kn sa b netom. Ja gledala na netu najeftinija opcija net+tv+tel i to ugovor 2 godine 199kn

  40. #40
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima sta imate u tih 135kn sa b netom. Ja gledala na netu najeftinija opcija net+tv+tel i to ugovor 2 godine 199kn
    to je isti paket kao i ovaj za 199kn.
    trebaš pratiti b-net cjenike. negdje oko točke 13 su pogodnosti za nove korisnike (ima nešto i za stare koji produžuju ugovor). ja sam "ulovila" tu pogodnost koja je bila moguća samo ako ti netko dođe na vrata. pa sam davila tipa u bnet-u dok mi nije jednog poslao.
    prešla sam s t-com-a (dakle novi korisnik). tamo sam to isto plaćala 311kn, s tim da nisam imala radio stanice.
    koliko ja gledam tv - meni su i ovi osnovni programi dosta.

  41. #41
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas, kako mogu provjeriti koliko je kod mene brzina u mbps? Neki dan me zove čovjek iz Ht i tvrdi da sad imamo brzinu od 4mbps i uvjerava me kako je to malo i jel da da nam je spor internet te nudi za 10 kn + pdv/mj povećanje brzine do 30 mbps .Sada plaćamo tel, internet i max tv 255kn mjesečno, ali imamo i 2 mobitela preko njih pa je zato cijena takva.
    Speedtest ti neće pomoći jer ako plaćaš 4mbit nemaš sigurno vise od toga. On ti vjerojatno nudi veću brzinu (uz novi ugovor) na istoj liniji ali dok ne platiš brži internet nećeš ga dobiti. Netko je napisao da ne ide preko telefonske linije brže od 20mbit - to nije točno. Ide i brže ali ne ovisi samo o tome tko može platiti nego i koliko si blizu centrale, kakva je kvaliteta žica, da li je novija centrala itd... uglavnom “kak ti grah padne” ali pretežno ako si u velikom gradu onda imaš i dobru liniju ali tad najčešće i mogućnost koaksiljala ili optike (pretežno stambene zgrade).

    Po meni koaksijal (Bnet je tu glavni) je isto dovoljno brz ( ja sam ga imala još kad se zvao DCM ) i većina ne treba optiku osim ako bas žele jako velike brzine - a ostatak je čisto pitanje komercijalnih uvjeta, tko je ulovio kakav popust ili je spreman platiti vise za veću brzinu /vise TV programa itd...

  42. #42
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ne znam kakva je sad situacija, no znam da je prije bilo puno reklamacija oko tih "povišenja" brzine.
    puno njih se nije moglo realizirati.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Da ne otvaram novu temu, pisat ću tu.
    Prije godinu i po uzeli smo vip homebox. Prije toga, imali smo usluge drugog operatera.
    Ono zbog čega pišem je internet potrošnja.
    Kako smo prešli na homebox, na računima sam vidjela da trošimo 50 giga, više- manje. Mrak mi je pao na oči. Ok, imamo free, ali 50 giga, pa šta radimo?????
    Da napomenem, ne sjećam se kada je netko zadnji puta pogledao film ili skinuo ga. Ma mislim da u životu nismo skinuli niti jedan film. Fejsamo, čitamo portale, tu i tamo poslušamo koju pjesmu.... ništa posebno. Suprug sav posao radi preko druge mreže.
    Jučer, dobijem poziv iz A1 da nam se obustavlja internet promet po max brzini, jer smo potrošili 100 G!
    Čega???
    100 giga???

    Kolika je vaša potrošnja?

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    igranje igrica, youtube i sl?

    jeste li sigurni da vam se netko nije prikačio?

    Naša je vjerojatno 1000000000 giga
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 28.11.2018. at 12:31

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ako je MM doma, mi potrosimo tih 100 GB. Mi - citaj muz i sin. Igrice i yt. Ajde sad kad je skola ne, ali pod praznicima jesmo. Blazeni Tcom i flat internet.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 28.11.2018. at 12:35

  46. #46
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Ma meni su svi oni koma ....najbolje bi mi bilo ne imati posla sa nikim...ali kad moram na zalost

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je MM doma, mi potrosimo tih 100 GB. Mi - citaj muz i sin. Igrice i yt. Ajde sad kad je skola ne, ali pod praznicima jesmo. Blazeni Tcom i flat internet.
    U kojoj opciji je taj flat, magenta ili kako se već kod njih zove?

    Kod nas se yt koristi minimalno, ili se meni čini da minimalno, ne znam. Ali igrice, sin igra nešto na plejki pa bude on line, muž se navečer karta, pa onda moguće da je to to.
    Iako, zvala sam službu za korisnike. Pitali su me za dan kada sigurno nismo bili doma kako bi vidjeli ima li tada potrošnje. I da, bilo je. No, dok mi nisu ograničili, baš me briga da li se netko prikačio. Sada mi smeta. Moram promijeniti šifru.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    igranje igrica, youtube i sl?

    jeste li sigurni da vam se netko nije prikačio?

    Naša je vjerojatno 1000000000 giga
    Vrijeska koji operater je u pitanju?

  49. #49

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Sa maksimalnim korištenjem interneta što uključuje remote posao, netflix, online igranje, poduži razgovori preko skypea, ažuriranja igrica nemrem mjesečno natući 100 GB. Obično dođem na oko 80 GB mjesečno, čak i kad smo na moru pa nas je nakačeno 5 na router.

    Možda je uključena sinkronizacija slika, videa i podataka na mobitelu sa nekim cloud diskom (one drive, google drive, i sl) ili je netko priključen na router pa skida koješta?


    Evo čisto za info: jedan voice razgovor (kamera isključena) u trajanju pola sata preko skypea pojede cca 300MB, video spot (slušanje glazbe) preko youtubea je cca 5 do 10 MB, slika slikana mobitelom (i to ovi top modeli sa najjačim kamerama) je cca 5MB, video snimljen mobitelom u najvišoj rezoluciji trajanja 1 min je cca 1GB.
    Otvaranje bilo web stranice (ili klik na članak) obično ne prelazi 1MB i to je jako precjenjeno.

    Najzanimljivije mi je da speedtest na brzim mrežama pojede preko 80MB samo za testiranje brzine mreže, drugim riječima ne testirajte brzinu mreže ako ste spojeni na internet preko brzih mreža sa ograničenim podatkovnim prometom :D

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    T -com

    To što ti misliš da dijete malo igra na plejki i da ste malo na youtubeu, vrlo je varljivo.
    Za mob možeš provjeriti koliko ste minuta/sati na njemu instalirajući aplikaciju.
    Plejka nema tu opciju, ali ja sam sigurna da moj prosječno dnevno bude 1 sat na njoj. (ako igraju Fortnite to je dva sata, vikend i tri...) I odoše gige...

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •