Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kada se unormali probava kod iskljucivo dojenih beba?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno Kada se unormali probava kod iskljucivo dojenih beba?

    Pozz,
    Imam pitanjce koje se vjerojatno ponovilo vec vise puta na forumu no u razlicitim postovima pa da nekako probam skupiti iskustva i ovdje..
    Kakva su vam iskustva? Kada se vasoj bebi unormalila probava? Znaci pitam za bebe koje su samo dojene..jer znam da se razlikuje od onih koje su na ad-u.
    Moja se curka od prvih dana stalno savija i grci i jako puno tiska..nekada su to bas grcevi od kojih vristi no oni nisu stalno..pogotovo kada sam ja prehranu promijenila. Ali dosta puno kaka po danu, a po noci je zbog toga jako nemirna i jedva doceka jutro (5h) da se probudi i pokaka..po noci ne kaka baa..rijetko kada se dogodi ali ju stalno muci..
    Pokusavali smo sve, od toplog jastucica s kosticama, masaze, tople kupke.. pila sam caj od komoraca..izbacila kravlje mlijeko..
    Pokusam dojiti i u drugim polozajima kako bi se nagutala manje zraka ali ona to bas ne zeli pa samo place i vristi i zadovoljna je samo kada dojimo lezecki.
    Eto, sada je navrsila 4mj pa me zanima mogu li uskoro ocekivati poboljsanje a samim time i vise sna za nas
    Kako je nedavno imala i crijevnu virozu sada je to sve intenzivnije pa nam je dr zbog ceste stolice dala waia probiotik. Imate li iskustva s njim? I pomaze li ili mozda cak odmogne?
    Sva iskustva su dobrodosla.

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Htjela sam napisati sa 3-4 mj, a vidim tvoja ima toliko. Brzo će sada to. Istrpi još malo.

  3. #3
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Možeš očekivati poboljšanje svaki dan. I moja u pet kaka i to ju probudi. Kad obavi, pojede i zaspi opet (tu i tamo). Pomaže da ju dignem kad se uzvrpolji onda lakše obavi. Suosjećam, ja sam se borila sama sa sobom i s bebom kad je najstarija bila beba (prije 10 god.). Imala je refluks i svašta nešto sam isprobavala, ništa nije davalo rezultate, barem ne ono što sam ja očekivala. A onda je preko noći sve prošlo. S dohranom bi moglo biti bolje, ako ne prije

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Tnx cure! Drzim fige da stvarno prode brzo..mozda je vec pocelo prolaziti pa je ova crijevna viroza sve zeznula. Jer je dvije noci prije viroze spavala cijelu noc sa samo jednim budenjem. I taman se ponadala kad ono, nastupi viroza.
    Znaci to stvarno prode onako najednom? Ne postepeno?

  5. #5
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    To je kao glavobolja. Osjetiš kada počne, ali ne primijetiš kada prođe.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •