Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Trudnoca zabrinuta iskustva

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    4

    Početno Trudnoca zabrinuta iskustva

    Postovane, upravo se registrirala i nova sam ovdje pa se unaprijed ispricavam ukoliko se vec navedeno pojavilo.
    Naime u 22 tjednu sam trudnoce od 16 tjedna sam uloziva za vrh prsta nema promjena bila sad u srijedu na pregledu,prva trudnoca prije 4 godine bila skolska ni ne sjecam je se bas. Bila i na 4d cervix 45mm T oblika. Doktorica rekla da neka nastavim sa aktivnostima i sve u normali kako sam naravno bez dizanja,kao do sad posto nema promjena. Pijem duphastone 2x1, mg400 i normabel 2mg po potrebi. Stalno me nesto boljucka i rekla da to normalno da se sirim a i sitnije sam gradje visoka 174, zatrudnjela sa 56kg,sada imam 60kg beba vec 416grama. Danas mi se dogodilo da sam prvo osjetila,ne bol ni grc vec nelagodu kao da cu dobiti mengu i onda me kriza rasturaju al i inace me znaju i kad nisam bila trudna. Jel ima koja kakva iskustva da se malo primirim jer znam da najvise stetim djetetu pa sebi i drugima oko sebe. Legla sam i stanje se za pol sata nakon uzimanja normabela primirilo, i inace kad nesto osjetim radije legnem i odmaram,ponekad cjelo jutro ili poslijepodne kad mi curka dodje. Hvala Vam!!!!

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    U drugoj trudnoci je potpuno normalno da cerviks bude malo uloziv. I to je vrlo skolski .

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    U drugoj trudnoci je potpuno normalno da cerviks bude malo uloziv. I to je vrlo skolski .
    To me vise ne zabrinjava vec taj nelagodan osjecaj kao pred mjesecnicu znaci nije bol grc neg nelagoda,malo je mozda bolio desbi jajnik i vise desna strana kriza. Da nebi bilo kontrakcija pa da se ne zabrinjavam bezveze. Popila normabel i odmor i pustilo. Jedino kriza ubijaju a to je normalno valjda. A opsirno sam opisala stanja da bude tu cjelokupno stanje

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    4

    Početno

    Da da to mi jasno nego ta nelagoda kao pred mjesecnicu to me malo zabrinulo jer me pocela onda kriza boljet popila normabel 2mg legla pa bilo bolje al kriza me i dalje ubijala uzasno.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    4

    Početno

    Itko

  6. #6
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Ja sam imala menstrualne bolove/grceve i bolove u ledjima istovremeno. Završilo je pucanjem vodenjaka sa 16+1 i gubitkom bebe. Kod mene su to bili trudovi koje nisam prepoznala.
    Sad sam opet trudna i da opet osjetim takve bolove isla bi na hitnu iste sekunde.
    Zao mi je sto te nisam smirila, ne mora značiti da je i kod tebe ista situacija.
    Ne mogu se sjetiti dali su bolovi bili pravilni i koliko cesto su se javljali jer mi sin bio bolestan i cijeli dan sam s njim provela kod doktora pa nisam obraćala pozornost.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •