Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 65

Tema: Okupljanja ispred bolnica protiv "umjetne oplodnje" u 2018. godini!

  1. #1
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno Okupljanja ispred bolnica protiv "umjetne oplodnje" u 2018. godini!

    Katolička molitvena kampanja - "40 dana za život" koja godinama za vrijeme korizme okuplja ljude koji stoje s transparentima protiv pobačaja ispred bolnica i unutar kruga bolnica, ove godine najavljuje aktivnosti vezane uz "osvješćivanje ljudi o kontracepciji, eutanaziji i umjetnoj oplodnji".

    Ovi ljudi iskazivat će svoj stav protiv MPO-a ispred ispred 27 bolnica, a svoj molitveni aktivizam protiv toga da vi imate djecu i ostvarite roditeljstvo počet će iskazivati 14. 2. 2018., na prvi dan korizme.

    Molitvena kampanja ispred bolnica PROTIV MPO-a!



    Ispred bolnica protiv "umjetne oplodnje" u 2018. godini!

  2. #2
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Što možemo napraviti, a da je u skladu sa zakonom i kućnim odgojem?

  3. #3
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Ma pusti kućni odgoj Mojca, ovo treba razbucati... mislim.. tko su oni? tko su oni da se moli za moju dušu i dušu mog muža zato što smo išli ili idemo na "umjetnu" oplodnju....

  4. #4
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    naravno da ih treba maknuti iz kruga bolnica. kao što su lani u ovo doba, maknuti iz kruga riječkog kbc-a.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 07.02.2018. at 10:29

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    kad su im zabranili unutar vinogradske bolnice tada su se stali ispred nje.
    ne znam jel oni moraju ishodit neku dozvolu od grada za to... mada i dobit ce ju nazalost
    neznam, ali ovo je toliko ogavno i prelazi svaku mjeru dobrog ukusa

  6. #6
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Što se po govnu više čačka to ono više smrdi.
    Pustite ih neka stoje. Nije kao da će nešto time postići.

  7. #7
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pustite ih neka stoje. Nije kao da će nešto time postići.
    apsolutno se ne slažem da ih treba pustit da stoje
    što paru koji odlazi u bolnicu na već bolnu proceduru treba da gleda neke budale koje se doslovno mole protiv toga da dobiju svoje dijete

  8. #8
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nisam baš sigurna u to...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Malo ironično, kampanja se zove 40 dana za život a prosvjeduju protiv života

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    apsolutno se ne slažem da ih treba pustit da stoje
    što paru koji odlazi u bolnicu na već bolnu proceduru treba da gleda neke budale koje se doslovno mole protiv toga da dobiju svoje dijete
    Ne postoji zakon koji može zabraniti mirni prijavljeni prosvjed.

  11. #11
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    U krugu bolnice se sigurno ne može prijaviti prosvjed.

  12. #12
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj pixxie prvotno napisa Vidi poruku
    Malo ironično, kampanja se zove 40 dana za život a prosvjeduju protiv života
    Nosom duboko u genitalijama, a živa djeca ih ne zanimaju.

  13. #13
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    U krugu bolnice se sigurno ne može prijaviti prosvjed.
    Onda riješeno. Samo treba tražiti da ih maknu.

  14. #14
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    pa zar ih se ne može prijaviti policiji? zar mogu stajati na javnom mjestu s nekakvim transparentima ako nisu najavili taj svoj... prosvjed, što to već je?

  15. #15
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    aha. eto, ne mogu. pa tko ih ugleda neka ih prijavi baš svaki put. dopi*dit će nekom.

  16. #16
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Na zalost, prema Zakonu o javnom okupljanju, ako ih je na jednom mjestu nanje od 20 sudionika, to ne predstavlja javni skup. U tom slučaju nisu dužni prijavljivati skup, ni traziti dozvolu od policije. Molitelji uglavnom jako paze na to da ih je manje od 20 u tim njihovim akcijama
    Ako ih se skupi vise od 20, moze ih se, i treba, prijaviti policiji. Zakonom je zabranjeno javno okupljanje ispred i u blizini bolnica, ali sve dok ih je manje od 20, zapravo im samo ravnatelj moze samo zabraniti ulazak u krug bolnice.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 07.02.2018. at 11:32

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Nek se mole za njih. I se uhvati nekog posla. Oni koji idu na pomognutu oplodnju imaju pravo ici zasto oni bi zabranili? Niko ne ide na mpo da se samo ide. Sram njim bilo.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  18. #18
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Na zalost, prema Zakonu o javnom okupljanju, ako ih je na jednom mjestu nanje od 20 sudionika, to ne predstavlja javni skup. U tom slučaju nisu dužni prijavljivati skup, ni traziti dozvolu od policije. Molitelji uglavnom jako paze na to da ih je manje od 20 u tim njihovim akcijama
    Ako ih se skupi vise od 20, moze ih se, i treba, prijaviti policiji. Zakonom je zabranjeno javno okupljanje ispred i u blizini bolnica, ali sve dok ih je manje od 20, zapravo im samo ravnatelj moze samo zabraniti ulazak u krug bolnice.
    Jedino da svuda stane 5 aktivista za MPO da prebace broj 20

  19. #19
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino da svuda stane 5 aktivista za MPO da prebace broj 20

    Opako dobro!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Moje je mišljenje da ih treba totalno ignorirat, niti ne pisat o njima. Oni žele reakciju, žele publicitet. Kad im moljenje protiv pobačaja nije donijelo željeni učinak proširili su domenu moljenja na MPO za koji znaju da će izazvat burne reakcije. Iduče je valjda rad nedjeljom... Ljude koji sudjeluju u tim moljenjima ne možete uvjeriti u ništa, nikakva rasprava, argumenti, ništa neće igrat ulogu da oni to prestanu radit ili da shvate drugu stranu priče. Njihov cilj je reakcija, njihov je cilj pisanje o njima jer im to na neki način daje moć. Nitko nije stekao niti moć niti popularnost a da se o njemu ništa nigdje nije pisalo.

    Mišljenja sam da je i referendum o braku prošao samo iz razloga što je bio medijski vrlo eksponiran i što je mobilizirao sve one glasače koji su glasali za na referendumu ali su u stvarnosti manjina. Pogledajte samo odziv na referendum, prosjek izlaznosti je 37.90%. Još da se vlast u tom trenutku nije postavila sa stavom da izlazak na referendum znači davanje legitimiteta referendumskom pitanju vjerojatno bi i više ljudi koji su bili protiv izašlo pa bi možda i rezultat bio drugačiji.

  21. #21
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Ma pusti kućni odgoj Mojca, ovo treba razbucati... mislim.. tko su oni? tko su oni da se moli za moju dušu i dušu mog muža zato što smo išli ili idemo na "umjetnu" oplodnju....
    Baš! Ja sam neke već znala ušutkati u raspravama da su molitelji stvarno bahati i umišljeni kad misle da su baš oni moralne vertikale pozvane štiti moje embrije od mene. Sram ih bilo!

  22. #22
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    dokle god im bolnice to dopuštale, oni će maltretirati ... odgovornost je na ravnateljima.
    nek probaju otići ispred "Podobnika" moliti, te minute bi ih policija rastjerala.

    namjerni pobačaji i mpo postupci se odvijaju i po privatnim klinikama pa moliteljica nema tamo. s razlogom.
    u našim državnim klinikama ionako skoro svi imaju "priziv savjesti" koji se nekako gubi dok rade privatno, s toga mi nije jasno zašto se mole ispred bolnica. ne znam puno osoba koje su napravile namjerni pobačaj, ali one koje poznam nisu išle u državnu bolnicu. i nije mi jasno kako te moliteljice znaju tko ide na pobačaj, u tom periodu u kojem je pobačaj dozvoljen ionako se ni trbuh ne vidi...

    nek se mole doma za sebe, ostale nek puste na miru sa svojim primitivnim stavovima.

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Trebalo bi pokrenuti nešto tipa "Ne u moje ime" i za ovo.

  24. #24
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    nek se mole doma za sebe, ostale nek puste na miru sa svojim primitivnim stavovima.
    Ma neee, doma nek ostanu LGBT :ironični:

  25. #25
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Ma pusti kućni odgoj Mojca, ovo treba razbucati... mislim.. tko su oni? tko su oni da se moli za moju dušu i dušu mog muža zato što smo išli ili idemo na "umjetnu" oplodnju....
    Oni su punopravni građani naše države koji imaju pravo izraziti svoje mišljenje i stavove na zakonski propisan način.
    Majka moje školske kolegice je jedna od takvih "misionarki". Cijeli život je bila religiozna i išla u crkvu, a sad kad je muž umro a djeca se odselila, hoda po bolnici i propovijeda obraćenje. Ona doista vjeruje da čini dobro. Mene je ugnjavila dok sam ležala na čuvanju i digla mi tlak, ali nisam ništa rekla. Jbga, to je bila moja reakcija, trebala sam se skulirati.. Ne znam, žao mi je, ali mislim da takve ne bi trebalo puštati u bolnice.
    Ima ih i koji stoje vani svaki dan, radni i neradni, kiša, sunce, snijeg.. Veliki križ, stručna literatura, transparenti i to.. Meni to ne smeta. Ne smeta mi ni da mole za mene. Sve dok me ne diraju i ne napastvuju. Oni imaju svoje, ja svoje. I kvit.

  26. #26
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Konfuzija, ta žena o kojoj pričaš ide od pacijenta do pacijenta koji leže u bolnici!?
    hoda po bolnici i propovijeda obraćenje

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    da meni netko dođe do kreveta u bolnici a nije medicinsko osoblje ili osoba koju poznam za vrijeme posjeta , gadno bi se provela

  28. #28
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Konfuzija, ta žena o kojoj pričaš ide od pacijenta do pacijenta koji leže u bolnici!?
    Tako mi je barem ispričala. Došla je s kolegicom, medaljoni Gospe i leci i to, na vratima se predstavila i rekla da bi razgovarale ako netko želi. Moj bad što se nisam gradila da ju ne poznajem i blejala kroz prozor kao supatnice mi.

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    da meni netko dođe do kreveta u bolnici a nije medicinsko osoblje ili osoba koju poznam za vrijeme posjeta , gadno bi se provela
    Jbga, poznavala sam ju, i to dok je bila normalna. Religija zna učiniti čudne stvari ljudima.

  29. #29
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    O da.
    Tako u Klinici za tumore postoji svećenik koji je toliko naporan da je to strašno.
    Do mene je ležala jedna gospođa i kad je on došao nagovarati nas na ispovjed i bolesničko pomazanje, ona je pristala.
    Tak bez veze.
    Poslije je požalila.
    Lik je svaki dan dolazio.
    Budio ju kad je spavala.
    Tražio ju okolo kad je nije bilo u sobi.
    Prestrašno.
    Meni je to toliko išlo na živce, ma neopisivo.
    I toj ženi isto.
    Ali mu nikad to nije rekla.
    Jer joj je bilo neugodno i žao jer je svećenik star čovjek.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #30
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    40 dana za život - korizmena incijativa koja moli pred bolnicama, čini se da ima rješenje za problematiku neplodnosti. održavaju i seminare:

    'ukoliko niste upoznati naše djelovanje obuhvaća i parove koji ne mogu imati djecu te provodimo seminare pod vodstvom patera Marka Glogovića baš za roditelje koji ne mogu imati djece i mogu reći da već ima izvrsnih rezultata.'

  31. #31
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


  32. #32
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    40 dana za život - korizmena incijativa koja moli pred bolnicama, čini se da ima rješenje za problematiku neplodnosti. održavaju i seminare:

    'ukoliko niste upoznati naše djelovanje obuhvaća i parove koji ne mogu imati djecu te provodimo seminare pod vodstvom patera Marka Glogovića baš za roditelje koji ne mogu imati djece i mogu reći da već ima izvrsnih rezultata.'
    Pater! pametnom dosta.

  33. #33
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    te se poduke tiču praćenja cervikalne sluzi. uz dužno poštovanje, najgore mi je to podcjenjivanje inteligencije - neplodni ste? sigurno se niste sjetili pratiti ovulaciju i upoznati faze m.ciklusa.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    O da.
    Tako u Klinici za tumore postoji svećenik koji je toliko naporan da je to strašno.
    ...
    Meni je to toliko išlo na živce, ma neopisivo.
    I toj ženi isto.
    Ali mu nikad to nije rekla.
    Jer joj je bilo neugodno i žao jer je svećenik star čovjek.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    dokle će nama bit žao ili neugodno jer su ti drugi koji maltretiraju stari/zadrti/fanatici/i sl ?!!??

    stvarno smo bedasti da si to radimo...

  35. #35
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Možemo se požaliti da vrijeđa naše ireligiozno uvjerenje šireći neistinu (iz naše perspektive)

  36. #36
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    dokle će nama bit žao ili neugodno jer su ti drugi koji maltretiraju stari/zadrti/fanatici/i sl ?!!??

    stvarno smo bedasti da si to radimo...
    meni ne bi bilo ni žao ni neugodno izbaciti tako nekog iz sobe.

    sasvim slučajno kad sam prije mjesec dana bila u Petrovoj zbog krvarenja u trudnoći je u čekaonici bila i časna sestra koja je čekala svoju sestru. sjela je pokraj mene i pričala, pitala me zašto sam tu isl. pričala sam s njom kao što bi sa svakom drugom osobom pored sebe. na kraju mi je rekla da će se moliti za mene i za moju bebu da izdržimo do kraja. lijepo sam joj se zahvalila i napomenula da sam ateist te da nam nije potrebna molitva. nije imala nikakvu reakciju na to, samo je preoblikovala prvotnu rečenicu i rekla da će misliti na mene i da se nada da bude sve ok.... bila je totalno ne nametljiva.
    da je spika bila iole "Bog misli na tebe", "Bog zna put za tebe" ili nešto slično

  37. #37
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Pater! pametnom dosta.
    Padaju mi na pamet totalno disrespectful misli...
    Ali budući je meni totalno neugodno bedirati druge.. Ma neee... ali ja stvarno volim onu Mahatminu misao (budi promjena koju želiš vidjeti ili sl.), sva sam sretna i ponosna na sebe kad ne popizdim i budem veći čovjek od tako nekih.. koji to nisu.

  38. #38
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    i baš zato što mi glumimo "veće ljude od tako nekih" oni se ušetali u naš proračun, naše bolnice, škole, vrtiće, a na kraju su si dali pravo da se ušetaju i u naše krevete.
    a mi se pravimo fini i da nam to ne smeta.

  39. #39
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    i baš zato što mi glumimo "veće ljude od tako nekih" oni se ušetali u naš proračun, naše bolnice, škole, vrtiće, a na kraju su si dali pravo da se ušetaju i u naše krevete.
    a mi se pravimo fini i da nam to ne smeta.
    veliki potpis
    Posljednje uređivanje od Inesz : 13.02.2018. at 09:02

  40. #40
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Potpis, što je najgore mi radimo i plaćamo za penziju i zdravstvo tih penzića ili nezaposlenih koji tamo mole, a oni bi nama ukinuli naša prava na lječenje.
    Lani sam imala priliku prolaziti pored njih dok su se molili protiv pobačaja meni je to djelovalo jezivo!

  41. #41
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    i baš zato što mi glumimo "veće ljude od tako nekih" oni se ušetali u naš proračun, naše bolnice, škole, vrtiće, a na kraju su si dali pravo da se ušetaju i u naše krevete.
    a mi se pravimo fini i da nam to ne smeta.
    Pa gle, mislim da ne glumim jer ja to zaista želim biti. I da, posljedica toga je da počesto onaj bezobrazniji izvuče korist iz situacije... To je onako općenita opservacija.
    A glede proračuna i ostaloga što spominješ... Mislim da se tu nadležni rukovode malo drukčijim principima od onoga 'tko je glasniji, taj pobjeđuje'.
    No uviđam da mi se tonalitet ne uklapa u revolucionarni tempo topica.

  42. #42
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    i baš zato što mi glumimo "veće ljude od tako nekih" oni se ušetali u naš proračun, naše bolnice, škole, vrtiće, a na kraju su si dali pravo da se ušetaju i u naše krevete.
    a mi se pravimo fini i da nam to ne smeta.
    What she said.

    Apropo one ideje s rusenjem prava ireligioznih - Satanic temple u SAD-u ih sora upravo na taj nacin. Po pitanju abortusa primarno, ali oni su su slozili tu "religiju" tako da je jedan od postulata pravo na izbor. I sada sve one zackoljice koje otežavaju zenama obavljanje abortusa ruse na sudu jer se kosi s njihovom religijom. Genijalni su.

    Mi nismo tako postavljena drzava, pa nama to ipak ne bi proslo

    Ali da nas ima dovoljno, s dovoljno vremena i resursa, pa da se poredamo ispred crkava kao sotonine molitvene zajednice i da se molimo da im sotona podari razum i kriticko misljenje, to bi bilo genijalno.

  43. #43
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Ovo me podsjetilo na Labrovićev performans boks meča s Biskupićem s pozadinom da razum i argument kod nas ne igraju nikakvu ulogu, već samo agresija. Na bolje se ništa nije promijenilo od tog performansa, tako da dok smo mi fini (a i ja sam fina sad jer mi je tako lakše i ne glumim da sam fina, naprotiv kad nisam fina ulažem velike napore da pokažem zube), a oni agresivni, idemo ravno u Dogville.

  44. #44
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ja nisam fina

  45. #45
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    ne znam zašto je "nama" postalo teško reći da smo ateisti, suprotni nemaju problema s tim, iz paštete iskaču.
    i tako taj lik što obilazi bolnice dođe svom "poglavaru" i veli mu kako je bio dobro prihvaćen i nitko se nije bunio, ravnatelj bolnice potvrdi i eto im povod da mrežu prošire i dalje po drugim bolnicama, nastavno na to onda i naš ministar zdravstva izjavi da "jedan svećenik vrijedi više nego (koliko ono?) doktora"!

    inače, Konfuzija, moram priznati da sam iznenađena ovim što pišeš, ti si mi prije bila forumašica tipa BigBlue, Argente i sličnih koje nemaju dlaku na jeziku, a uvijek su bile argumentirano oštre ....

  46. #46
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    i tako ja od srijede izbjegavam prolazak pored bolnice...cisto zbog svog dusevnog mira
    i jutros se zahebem
    mogu samo reci da mi je kucni odgoj na jedno vrijeme zakazao
    ima ih jedno 6...od toga 3 starceka...
    uzrujah se

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    jučer ispred petrove nije bilo nikoga, čudno. osim ako im se nije dalo tako rano ustajat

  48. #48
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Ispred vinogradske je stand i jedna zena moliteljica

  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    ''ne znam zašto je "nama" postalo teško reći da smo ateisti, suprotni nemaju problema s tim, iz paštete iskaču.
    i tako taj lik što obilazi bolnice dođe svom "poglavaru" i veli mu kako je bio dobro prihvaćen i nitko se nije bunio, ravnatelj bolnice potvrdi i eto im povod da mrežu prošire i dalje po drugim bolnicama, nastavno na to onda i naš ministar zdravstva izjavi da "jedan svećenik vrijedi više nego (koliko ono?) doktora"!''

    Na ovome Bluebella veliki potpis!

    Inace,sve se bojim da cu i ja zaboraviti za kucni odgoj ako naletim na njih ispred bolnice.

  50. #50
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Ispred vinogradske je stand i jedna zena moliteljica
    jučer isto, samo jedan muškarac negdje oko 12:30. ima nekakav mali štand ispred ulaza u bolnicu, 5-6 transparenata poslaganih po grmlju i pločniku.

    inače, u Zagrebu ova inicijativa protiv pobačaja, MPO-a, kontracepcije i eutanazije organizira svoje performanse ispred KB Merkur i KBC Sestre milosrednice-lokacija Vinogradska. u Vinogradskoj su najavili da će biti dan i noć bez prekida.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •