Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 69

Tema: Preporuke za majstore

  1. #1
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno Preporuke za majstore

    Treba mi dosta hitno preporuke za majstore:
    - ugradnja radijatora
    - skidanje i postavljanje pločica
    - brušenje i lakiranje parketa
    - lakiranje kade

    Hvala puno!!!

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    imaš poruku

  3. #3
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Hvala ti Jelena!
    Tražim i dalje

    Čovjek je daleeeko skupji od nekoliko majstora koje sam zvala iz oglasnika. Možda je bolji, ali trenutačno nisam u financijskoj situaciji...
    Posljednje uređivanje od kudri : 08.02.2018. at 17:18

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Poslala sam ti još jedan broj

  5. #5
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Drage cure,hvala vam puno. Nisam bila dugo na forumu jer smo bili "u majstorima". Riješili smo sve prije nabrojano, a sad tražim dizajnera interijera i stolara!

    Pliz, pošaljite mi opet neke preporuke!!

    HVala!

  6. #6
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    CUre, stolar!! Treba mi dobar stolar za kuhinju, ugradbene ormare, regal u boravku...dakle, dosta toga.
    Cijene svih firmi koje sam do sada tražila, boli glava. VOljela bi dobiti još koju ponudu.
    Hvala vam puno!

  7. #7
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    CUre, stolar!! Treba mi dobar stolar za kuhinju, ugradbene ormare, regal u boravku...dakle, dosta toga.
    Cijene svih firmi koje sam do sada tražila, boli glava. VOljela bi dobiti još koju ponudu.
    Hvala vam puno!
    Ja kaj sam tražila ovdje na forumu sve su bile gora za gorom.
    Ko da od zlata rade.
    Na kraju sam uzela čovjeka izvan Zagreba, isto skup ali mi se čini ok kao majstor.

  8. #8
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Ja sam Cathy preporučila stolara za kojeg znam da je ok. Al na vama je da se dogovrite. Ako želiš, mogu ti dati kontakt.

  9. #9
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam Cathy preporučila stolara za kojeg znam da je ok. Al na vama je da se dogovrite. Ako želiš, mogu ti dati kontakt.
    Čovjek je zbilja ok.

  10. #10
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    MOže, pošaljite kaj imate. Meni je bitno da radi dobro, tj, da imate osobno iskustvo i da ste zadovoljne!
    Imam par firmi i njihove ponude, ali bi voljela još malo istražiti jer se cijene zbilja razlikuju, a nama će trebati dosta toga raditi!

  11. #11
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Šaljem PP za stolara, cijene su pristupačne i dečko ok radi, pedantan i precizan.

  12. #12
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Može i meni?

  13. #13
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Šaljem PP za stolara, cijene su pristupačne i dečko ok radi, pedantan i precizan.
    Može meni.

  14. #14
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Cure, poslala sam. Ja sam vam inače velika picajzla što bi se reklo, malo sam ga izgnjavila i izmučila idejama, ali sve je ok odrađeno kako sam zamislila. Jako zadovoljna.

  15. #15
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    E sad trebam majstora za stolariju - prozore i ulazna vrata. Dakle, izrada/prodaja i ugradnja. Hvala

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    E sad trebam majstora za stolariju - prozore i ulazna vrata. Dakle, izrada/prodaja i ugradnja. Hvala
    Nisi napisala planiraš li uzeti pvc ili neku klasiku.

    Moj brat je lani od ovih naručio zamjenu prozora: https://iveta-prozori-i-vrata.hr/kontakt/ - poslovnica Čulinečka

    Brzo su mu napravili i ok. Uklonili su stare prozore i ugradili nove. Jako mi se svidjelo što su mu ponudili i isporučili mrežice za komarce. Da sam znala za to kad smo mi mijenjali stolariju, uzela bih i sebi (iako je moja stolarija zamijenjena još 2006, tako da nisam sigurna je li to tada bilo u ponudi).

    Inače, uzmi barem 2 ponude, pa usporedi kako ti se čini. Sretno! Mi smo odahnuli otkad smo se riješili klasičnih prozora.

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Kakvi su to klasični prozori?

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kakvi su to klasični prozori?
    Drvo.

    https://www.stolarija-vukoja.hr/drveni-prozori

  19. #19
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ako misliš na pvc stolariju, preporuka za Kajfa d.o.o., prije par mjeseci smo mijenjali, prezadovoljni.

  20. #20
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Je komarcima su super. Ja sam inače sve radila u godec grad i bila jako zadovoljna kvalitetom ali u zadnji put smo ih toliko dugo čekali da vise ne znam sto se desava. Previse posla navodno, odnosno izgleda da sad rade samo veca gradilišta. A inace mrezice mi ugradili jos 2008. I one ugradbene kutije za trake za rolete, da ne strse van (to mi je ruzno). Još uvijek sve radi. Pvc stolarija.

  21. #21
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Da, cure - PVC stolarija je u pitanju.
    Mislim da neću komarnike uzimati - naime, to je za garsonijericu koju rentamo, pa sumnjam da će podstnari jako paziti na komarnike. Doma imamo i jko smo zadovoljni. Za rolete isto još razmišljam.
    Nekako me kod roleta odbija to što ih treba dodatno prati :D Pokušavam što je više moguće minimizirati detalje/elemente koji zahtjevaju dodatno održavanje. Iako ih neću ja na kraju prati, ali i hoću ako podstanari odu, pa treba pripremiti za nove...Ne znam
    Posljednje uređivanje od kudri : 15.01.2021. at 12:35

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Da, cure - PVC stolarija je u pitanju.
    Mislim da neću komarnike uzimati - naime, to je za garsonijericu koju rentamo, pa sumnjam da će podstnari jako paziti na komarnike. Doma imamo i jko smo zadovoljni. Za rolete isto još razmišljam.
    Nekako me kod roleta odbija to što ih treba dodatno prati :D Pokušavam što je više moguće minimizirati detalje/elemente koji zahtjevaju dodatno održavanje. Iako ih neću ja na kraju prati, ali i hoću ako podstanari odu, pa treba pripremiti za nove...Ne znam
    Ja imam rolete sive na bijeloj pvc stolariji i perem ih 1-2x godišnje parnim vrčem https://pevex.hr/parni-cistac-clatro...53-296841.html. Gotovo je na brzinu i bez teškoća.

  23. #23
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Trebam firmu koja radi kupaoničke radove - imate li kakvu preporuku?

  24. #24
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam firmu koja radi kupaoničke radove - imate li kakvu preporuku?
    Meni su obnovu radili ovi - Spona iz Sesveta https://www.emajstor.hr/spona

    Imala sam samo jednu zamjerku - dugo smo ih čekali. Iako smo u petom mjesecu dogovorili radove za osmi, došli su tek u devetom. Unaprijed su nas upozorili da je termin okvirni (jer kod rekonstrukcija oni nikad ne znaju što će zateći kad razbiju zid i napadnu stare instalacije). Kompletna rekonstrukcija kupaonice je bila u pitanju. Ima tome sad već nekih 4-5 godina. Trebalo im je cca 3 tjedna.

  25. #25
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su obnovu radili ovi - Spona iz Sesveta https://www.emajstor.hr/spona

    Imala sam samo jednu zamjerku - dugo smo ih čekali. Iako smo u petom mjesecu dogovorili radove za osmi, došli su tek u devetom. Unaprijed su nas upozorili da je termin okvirni (jer kod rekonstrukcija oni nikad ne znaju što će zateći kad razbiju zid i napadnu stare instalacije). Kompletna rekonstrukcija kupaonice je bila u pitanju. Ima tome sad već nekih 4-5 godina. Trebalo im je cca 3 tjedna.
    super, hvala ti.
    ne idem u takvu rekonstrukciju, samo skidanje starih pločica, stavljanje novih, micanje kade i postavljanje tuš kabine
    to ne bi trebalo biti problem niti dugo trajati (bar se nadam )

  26. #26
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    super, hvala ti.
    ne idem u takvu rekonstrukciju, samo skidanje starih pločica, stavljanje novih, micanje kade i postavljanje tuš kabine
    to ne bi trebalo biti problem niti dugo trajati (bar se nadam )
    Nisu bili najjeftiniji, ali su bili jedini koji su mi mogli ponuditi sve što mi je trebalo. Ja sam imala opsežan zahvat: zamjenu kompletnih instalacija vode i kanalizacije + izmještanje plinskog bojlera za centralno i vraćanje natrag + zamjena instalacije odvodnih voda u koju je uključen i priključak za odvod kondenzata (kad jednom budem morala mijenjati bojler, sad je star 20+ godina), zamjenu radijatora, zamjenu kade i wc školjke i lavaboa (sad imam viseće, tako da mogu oprati ispod), skidanje svih pločica, uzidavanje vodokotlića, uzidavanje velike kade, ugradnju sklopive pregrade za tuširanje. Jedino što nisu obnovili bila su vrata. Izvorno sam namjeravala staviti šiber, ali bilo mi je prekomplicirano mijenjati cijelu tu stijenu (ima svjetlarnik iznad vrata). Ostala su stara vrata na kojima smo na preporuku dimnjačara izbušili dodatne rupe za ventilaciju, a ja sam ih ofarbala sama tek ovog ljeta, kad sam farbala cjelokupnu unutarnju stolariju.

    Ako budeš trebala moje podatke, da kažeš čovjeku tko ga je preporučio - poslat ću ti pp.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 15.01.2021. at 14:22

  27. #27
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    super, hvala ti.
    ne idem u takvu rekonstrukciju, samo skidanje starih pločica, stavljanje novih, micanje kade i postavljanje tuš kabine
    to ne bi trebalo biti problem niti dugo trajati (bar se nadam )
    emily ovo bi odokativno trebalo bit gotovo max u tjedan dana.

  28. #28
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Cure, opet ja s majstorima Treba mi sad preporuka za:
    - keramičara (pedantnog i preciznog)
    - majstora koji bi obnovio postojeću drvenu stolariju u stanu (ulazna i sobna vrata)
    - stolara

    HVALA!!!!

  29. #29
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Cure, jel imate dobrog majstora za sitne popravke? Npr zamijeniti kvaku na vratima, promijeniti klupcicu, postaviti klizna vrata na nosac i sl? Ono sve sto u principu znaju i muzevi, ali ne stizu
    Posljednje uređivanje od kudri : 28.03.2022. at 21:46

  30. #30
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Pozdrav, znate li majstora za šivaće mašine? Bagat konkretno

  31. #31
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Imaš u jednom haustoru gore na Kaptolu (na strani Katedrale, par kuća dalje...) Jako dobar majstor.
    Može se ući i autom
    Posljednje uređivanje od kudri : 06.04.2022. at 09:53

  32. #32
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, znate li majstora za šivaće mašine? Bagat konkretno
    Ilica 180, kod Reljkovićeve
    servis šivaćih mašina Cvek. popravljaju sve vrste

  33. #33
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Cure, molim preporuku majstora za ravnjanje/niveliranje poda. Izgleda da će mi to ipak trebati. Barem savjet oko toga. Hvala!

  34. #34
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Molim preporuku za keramičara! Jako dugo čekam svog majstora, ali nisam sigurna ima li smisla čekati i dalje! :/
    Sve mi stoji radi toga...

  35. #35
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Bojim se da je to opća pojava... sad je sezona radova. U mojoj zgradi (12 stanova) trenutno se preuređuje tri stana.

  36. #36
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kudri, fakat ne znam, ja sam uzela firmu kljuc u ruke, pa imaju svoje suradnike.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kudri, fakat ne znam, ja sam uzela firmu kljuc u ruke, pa imaju svoje suradnike.
    Što se tiče majstora, imaju online građevinski portali kao emajstor ili egradnja, znači tamo možeš ostaviti upit šta tražiš i oni ti ponude nekoliko majstora koje možeš kontatktirati i tražiti ponudu, imaš tamo njihove recenzije i ocjene, tako da je po tom pitanju sigurno da ne bi naišla na nekog prevaranta. Gledaš koji su najpopularniji i pogledaš njihov profil i odlučiš se za koga želiš. Super stvar, manje muke i manje izgubljenog vremena, a sve radiš od kuće- ovdje možeš ostaviti upit pa samo prati upitnik https://www.emajstor.hr/objavi_upit emajstor je konkretniji, imaš direkt kontakte do majstora i ponuda a egradnja je više portal o projektima, savjeti i sl. evo imaš ovdje https://egradnja.hr/

  38. #38

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    12

    Početno

    Mislim da ti je najbolje da si tražiš majstore preko emajstora, tamo imaš sve majstore koji ti trebaju, malo pročačkaj ili ih nazovi da ti pomognu... mislim da ti je to najjbrže i najjednostavnije, a imaš provjerene majstore na jednom mjestu.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    12

    Početno

    Da li mi možete reći šta je bolje tuš ili kada? Spremam se renovirati kupaonu, već imam neke ideje oko dizajna, ali se ne mogu još odlučiti šta mi je bolje ugraditi...

  40. #40

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    12

    Početno

    pozdrav svima, žene u akciji, to se traži

  41. #41
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    za odčepljivanje odvoda. nitko mi se ne javlja s ovih brojeva koje guglam

  42. #42
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj SlavicaP prvotno napisa Vidi poruku
    Da li mi možete reći šta je bolje tuš ili kada? Spremam se renovirati kupaonu, već imam neke ideje oko dizajna, ali se ne mogu još odlučiti šta mi je bolje ugraditi...
    To ovisi o vama jel se volite banjat u kadi, ja recimo volim, takodjer mi je praktična za pranje neke robe i sl.

    Neki ljudi se nikad ne kupaju nego samo tuširaju.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.12.2022. at 20:36

  43. #43
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    ovo malo kaj ih se javilo stavljaju cijenu 700kn, sreća kaj sam ranije zela sajlu pa sam njom prečeprkala, nisam imala pojma kaj radim jer nemrem svatit kak cijevi idu... ali evo štima za sada. onda je sifon kapljao pa sam ga fiksirala malo bolje i tak

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    za odčepljivanje odvoda. nitko mi se ne javlja s ovih brojeva koje guglam
    Ako si u zgradi, pitaj predstavnika stanara kontakt od hitnih intervencija. Oni to naprave o trošku pričuve. Često to nije problem samo u tvom stanu, nego začepljene ili preuske vertikale (pogotovo u starim zgradama).

    Dugo nisam trebala, ali imam doma u tekici zapisano koji su za moju zgradu, za slučaj hude sile (negdje nešto procuri ili se začepi, a predstavnik stanara nije dostupan). Mislim da su to ovo https://www.gskg.hr/default.aspx?id=178 , jer naša zgrada ima ugovor o održavanju sa GSKG. Mislim da nemaju dovoljno svojih ekipa, pa ugovaraju usluge s privatnicima. Nije bitno. Poslat će nekoga. Digni frku.

    Kad smo ih zadnji put zvali prije par godina, došli su u nedjelju, u roku 2-3 sata od poziva i s nekim ogromnim uređajem probili odvod vertikale koja je bila začepljena. Slično nam se dogodilo i s kupaonicom prije dosta godina.

  45. #45
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    hvala ovo nisam znala
    još me svaki put pitali plaćam li ja il predstavnik, a ne znam kaj bih rekla. sreća kaj sam uspela rešit

  46. #46
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Meni se sudoper uredno zaštopa iako se jako trudim da mi ništa ne ide u odvod. Soc od kave ulijevam u plastične flaše, namočene zdjele istresam u WC, ne perem ruke od tijesta i sl dok kuham u sudoperu. Više puta su mi dolazile hitne intervencije, ali to je sve bilo kratkog vijeka, puno mi je bolje pomogao neki spretni čovjek koji se slučajno kod mene zatekao, a u autu imao sajlu. Mislim da je kod nas do vertikala, jer je ovaj čačkao puno dublje od samo našeg stana.

    Njemu se činilo da ni u kupaoni u umivaoniku nije dobro pa kad je sve otvorio, vidio je da su cijevi kod nas u stanu OK. Uglavnom, kako Peterlin kaže, kod nas je do vertikala. Moraju ti doći hitne intervencije, a možda treba malo dublje to pročistiti, ako nije kod vas u stanu čep.

  47. #47
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ovo nisam znala
    još me svaki put pitali plaćam li ja il predstavnik, a ne znam kaj bih rekla. sreća kaj sam uspela rešit
    To bi trebalo iz pričuve ići.

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se sudoper uredno zaštopa iako se jako trudim da mi ništa ne ide u odvod. Soc od kave ulijevam u plastične flaše, namočene zdjele istresam u WC, ne perem ruke od tijesta i sl dok kuham u sudoperu. Više puta su mi dolazile hitne intervencije, ali to je sve bilo kratkog vijeka, puno mi je bolje pomogao neki spretni čovjek koji se slučajno kod mene zatekao, a u autu imao sajlu. Mislim da je kod nas do vertikala, jer je ovaj čačkao puno dublje od samo našeg stana.

    Njemu se činilo da ni u kupaoni u umivaoniku nije dobro pa kad je sve otvorio, vidio je da su cijevi kod nas u stanu OK. Uglavnom, kako Peterlin kaže, kod nas je do vertikala. Moraju ti doći hitne intervencije, a možda treba malo dublje to pročistiti, ako nije kod vas u stanu čep.
    Ovi koji su kod nas odštopavali kuhinju imali su dugačku sajlu i neki tlačni uređaj s kojim su isprali cijevi, ali u puno starih zgrada promjer kanalizacijskih cijevi je mali i iznutra su hrapave, pa se to zna i ponavljati. Mi isto pazimo što odlazi u sudoper, ali otkad je nova suđerica na tom odvodu, nešto je bolje. Ne znam ima li to veze ili su mi djeca narasla pa ne ispiru više grudice hrane u sudoper.

  49. #49
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    evo zgrada je 2005, ufam se da je dobro izvedena (msm, zidovi već nisu jer ima plijesni, al ajde)
    ma ja sam do sada bila nemarna, izlijevala kavu, ostatke hrane, ulja, kosu, sve... msm, nikakvo čudo nakon godinu i pol da je ovo rezultat. netko mi je rekao da trebam jednom tjedno kipuću vodu izlit pa sam gledala ka mulac ka je to...
    e ovo više ne želim ponovit, svi me mišići bole od tog hrvanja sa sajlom

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    plijesan se stvara vjerojatno zbogh pvc prozora. potrebno je stalno luftati, posebno u prostoru gdje se kuha
    i zidove tretirati bojom ili sredtsvom proziv plijesni

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •