Pokazuje rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Temperatura danima i iscjedak, trudnoća ili ne?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno Temperatura danima i iscjedak, trudnoća ili ne?

    Pozdrav ženice, upravo sam otvorila profil jer ni sama neznam što da mislim. Probala sam naći temu da ne otvaram duplo ali nisam uspjela. Ispričavam se ako je već bilo.
    Imam dijete od 7 godina. Kasnije sam imala jedan spontani i kiretažu i jednu vanmateričnu trodnoću. Zadnju M sam imala u siječnju 21.01-25.01, a u Veljači mi M nije baš bila ajmo reći normalna trajala je oko 4 dana od 24.02-27.02, ali je od prvog dana bio samo smeđi isjedak i to ne puno tako da me to zbunilo. Sada zadnja 3-4 dana imam temperaturu 37.1-37.3 i bijelkasti iscjedak (ništa me ne peće da bi pomislila na neku vaginalnu infekciju). A što se temperature tiče ne boli me apsolutno ništa da bi bila neka viroza a i da je bila bi povišena, ide samo do 37.3 i to je to. Imam još 8 dana do M, 3 mj radimo na bebici pa možda sada bude ili sam umislila. Možda je tko od vas imao slično iskustvo. Pozdrav svima.

  2. #2
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Draga Lu, da li si imala crvenu krv i da li si je imala toliko da si trebala staviti pravi uložak ( a ne samo dnevni)? Ako jesi, onda je to bio pravi m. Ja sam u 2. t prokrvarila na dan očekivane m ( 15 min prije sam pišnula test) i bilo je smeđe s tu i tamo crvenoga, ali nikada tako jako kao pravi m. Temperatura ( 37.3) može biti normalna za drugi dio ciklusa ( zbog progesterona). Ja recimo sam tu negdje s danom ciklusa kao i ti i danas sam imala 37.2 . I naravno, ako si u nedozmici, napravi test. Želim ti svim srcem da si trudna ( od prošlog ili ovog ciklusa). P.S. pridruži se odbrojavanju u temi prije začeća.
    Posljednje uređivanje od tocekica : 10.02.2018. at 23:09

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Jedan dan sam samo imala nornalan uložak, a ovo sve ostalo dnevni. Evo danas ciheli dan mučnina u želucu, i u grlu mi stoji da ću povraćati, i na kraju sam se nakašljavala ko luda. Nešto malo hrane je izašlo, više slina ali zlo u želucu za poluditi.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Ej Tocekica, prvi dan sam imala nornalan ulozak ali malo je nesto u toku dana izaslo, ostale dane sam imala dnevi ulozak. Vise bi izaslo za vrijeme male nuzde. Danas mi je cijelo vrijeme mucnina u zelucu, pa me predvecer stisnulo na povracanje al nikako da povratim i onda sam uspjela, nesto malo hrane, vise samo slina. Samo sam se bezveze umorila. Blava cr mi ekspkodirati koliko boli. Temp danas 37.0-37.1.

  5. #5
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lu, bilo bi najbolje da kupiš test. Moguče je da krvariš i ako si t. Ja bih ti preporucila da ako je pozitivan da odeš kod ginekologa. Ja sam krvarila zbog hematoma i dobila sam terapiju progesteronom ( utrogestan). Držim fige da si t ( a ne u nekoj virozi) .

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Kupila sam test, evo tri dana prije M, i + je

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Kaže gin da je biokemijska trudnoća. Beta mi je u Četvrtak bila 98. Ja još uvijek nisam dobila M, trebala sam u Subotu. A rekao je ako ne dobijem kada trebam da mu se javim. Neznam dali postoji šansa da je pogriješio i da nije biokemijska, i da je sve ok. Jer na uzv nije vidio ništa. Računao je zadnju M u 12mj, jer ova u 1mj je bila smeđa i računao ju je kao lažnu. Skroz sam zbunjena.

  8. #8
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Draga Lu, možda je u pitanju ipak samo rana T. A da izvadiš ponovno betu pa da vidiš da li se svakih 2 dana duplala?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Danas sam kupila test, još uvijek je pozitivan. Umor i blags mučnina su tu. Bole me jajnjci kao da ću dobiti a nekako mislim da neću. Zvala sam svog gin, naručio me tek za 2 tjedna da vadim betu i pregled, bez obzira na bol i prijašnji spontani i vanmateričnu t. Tako da ću na hitnu zbog bolova, da vidim što će reći. Nemogu ćekati 2tj da mi potvrdi jel je ili nije jer pijem tablete za epilepsiju koje se u trudnoći nesmiju tako da ako napokon potvrdim bebicu moram neurologu.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Beta je 650

  11. #11
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Wauuu! Cestitam na visokoj beti. Pricekaj jos 1 tjedan za pregled jer se ne moze jos nista vidjet na uzv, vec bi se samo brinula.

  12. #12
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Draga Lu, beta ti je pravilno narasla što bi više ukazivalo da ti je M bio pravi i da si trudna cca 4 tjedna. Na UZV-u se vjerojatno neće vidjeti još tjedan dana ništa. Ako misliš da je 2 tjedna predugo, odi na hitnu, imaš pravo s obzirom na bolove i strah (i anamnezu vanmat.). Drži se i čestitam . I javi nam se

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Na hitnoj sam sinoć i vadila betu. Moj gin me narucio tek sljedeci Petak. Tak da bi se trebalo vidjeti. A danas idem kod njega samo po uputnicu za betu. Jel znate di se vadi beta preko uputnice, jel moze u domu zdravlja ili mora bolnica? I kroz koliko je gotov nalaz?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Hvala na čestitkama

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Sutra idem na prvi uzv, bas sam uzbudeno nervozna

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj Lu3007 prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra idem na prvi uzv, bas sam uzbudeno nervozna
    Bole me jajnici dok hodam, sad je vec 5tj. Pa me malo cak i strah.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Sretno sutra!!!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Hvala

  19. #19

    Početno

    Drage zene htjela bih vas nesto pitati nova sam ovdje i htjela bih pitati 13.4 sam imala zadnju menstruaciju a plodni dani su mi bili od 20. 4 do 27.4 sve smo dane pokrili plodne i ovulaciju koja je bila 25.4 sada imam ovakve promjene stalno kisem sto mi se nikada nije dogadalo za lijepe dane, osjecaj trudnoce, osjecaj koda mi temperatura svakim dabom raste, krvarenje iz nosnica, bol u lijevom jajniku, bol u trbuhu pa me zanima da li to mogu biti simptomi trudnoce.
    Lijep pozdrav svima

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj SamOoklas1@gmail.com prvotno napisa Vidi poruku
    Drage zene htjela bih vas nesto pitati nova sam ovdje i htjela bih pitati 13.4 sam imala zadnju menstruaciju a plodni dani su mi bili od 20. 4 do 27.4 sve smo dane pokrili plodne i ovulaciju koja je bila 25.4 sada imam ovakve promjene stalno kisem sto mi se nikada nije dogadalo za lijepe dane, osjecaj trudnoce, osjecaj koda mi temperatura svakim dabom raste, krvarenje iz nosnica, bol u lijevom jajniku, bol u trbuhu pa me zanima da li to mogu biti simptomi trudnoce.
    Lijep pozdrav svima
    Bas trazim danima da pitam isto. Ja Sam napravila test. Pozitivan. Zadnja m bila 8.4. moj ciklus je 24dana. Takoder imam krvarenje iz iz nosnica ali kod kihanja kao kapilara kad pukne. Bolovi u jajnicima vecinom lijevi. I sve me to brine. Jer pregled jos nemam a oni u irskoj ga ne zele radit tako rano pa cu privatniku Za tjedan. Uzasno sam u strahu I zalosna jer sam vec imala jedan tihi sponatni prije 5 mjeseci. jesi radila test?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Bok cure! Nova sam i imam jedno pitanje. Ovulacija mi je bila 30.12.,a dečko i ja smo imali odnos 31.12. Je li uopće taj dan kasnije moguća trudnoća? Zasad mi kasni 2 dana, imam osjećaj kao da ću dobiti svaki čas. Malo me bole grudi, malo ne. S time da sam radila danas test i negativan je.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •