Pozdrav svima,

Moja S je stara 18 dana. Trudim se dojiti je na zahtjev, ali ne znam ni sama jel to to. Zadnjih par dana pogotovo ujutro i navecer ima periode kada zeli sisati svakih 45 min - 1 sat. Zadnjie dvije noci isto tako! Problem je sto cesto nakon sto je podojim izbljucka se ili povrati ko gusci jogurt i onda naravno opet zeli jesti. Do sada niti jednom sama nije pustila dojku, nakon prvih par minuta aktivnog sisanja i gutanja, sisa u polu snu i podoj zavrsava tako da ja deset puta pokusavam izvuci dojku, pa ona neda i povuce tri puta. I tako dok ne zaspi skroz. Nekad se podrigne a nekad ne. Ako ne zaspi nakon podoja zabavljamo je pricom, pjevanjem i nosenjem ( sto duze uspijeva mojoj mami ili mojem muzu ali ne prode puno vremena da ona otvara usta, lize nam ruke, majice, itd.)
Drugi problem. Ne mogu razlikovati plac izmedu gladi i grceva. Moja babica svaki put kada dode i kad S place govori da ima grceve. Citala sam puno i istina ona se zacrveni, napinje se, stisce noge prema trbuhu i vecinom je smiri fen i toplina a onda kada bas jako vristi ja to ne mogu slusati i mislim si ponudit cu joj dojku to je uvijek smiri i bude tako. I sada mi nije jasno-jel imala grceve ili je samo bila gladna . Ako se jos neceg sjetim pitam :D :D . Hvala unaprijed !