Stranica 8 od 11 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 542

Tema: Stiliziranje kovrčave kose

  1. #351
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    misliš leave-in? Sve garnier hair foodice mogu biti i leave-in, a ima i onaj aloe vera leave in

    ali nisi na CGM-u, ima i ona krema od La Croa, za kovrčavu kosu

  2. #352
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja peglam kosu zadnjih par dana. Koja ovisnost, palo mi na pamet jedan dan, kao nisam dugo. I nastavila. Danas prestajem.

    Nisam još počela sa CGM, kad god krenem proučavati, sve mi se to čini prekomplicirano i onda mi se ne da.

  3. #353
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja sam totalno sektaški tip, meni je sad grjehota namazat kosu nekim silikonima
    malo podstreha su mi dali komentari sa strane i to od ljudi koje gotovo svakodnevno susrećem
    pa me pitaju što to radim s kosom
    a ja odgovoram I joined a hair cult
    ako traže pojašnjenja, odgovorim samo da nanosim proizvode praying hands metodom

  4. #354
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Nano, ne vidiš efekt denman četke ili ti ne treba taj efekt? Meni baš jako nakovrča kosu kad češljam pramen po pramen.
    Ja i dalje onako kako sam pisala, i dalje sve štima. Raste kosa pa ćemo vidjet kakva će bit kad uhvati malo dužine.
    U svakom slučaju, moj izbor je jednostavnost. Pranje i stiliziranje mora biti vremenski nezahtjevno. Uvijek mi se sviđa kakva mi je kosa kad je operem, pa umjesto da je ne znam 5. dan popravljam, ja je operem.

  5. #355
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Vertex, moja kosa je relativno kratka a i nemam puno kose, pa nema smisla češljati pramen po pramen. Čekam da mi malo naraste. tako da meni ta četka služi da mi se leave in ili neka krema koju stavim, jednoliko rasporedi po kosi.

    I to kaj veliš - meni bi super kosa bila da ju perem svakih par dana. Ionnako uglavnom perem regeneratorom.
    Ali iskreno - sada komplimente za kosu dobivam i 7 dan od pranja, šta je prije bio SF- već drugi dan mi je kosa bila očajna. Mene najviše to veseli, a drugo to što mi je na opip kosa stvarno bolja.

  6. #356
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Unazad par tjedana jako mi je suha kosa, prije 2 mjeseca sam šišala vrhove i već sada vidim ispucale vrhove što mi nije nikad tako brzo bilo. Ja inače radim popping i to mi super, koristim od Keune-a kremu za kovrče i regenerator u spreju. Super je meni kosa 2,3 dana raspuštena ali nakon toga slama i jaaako zapetljana.


    Imate možda neku preporuku za regenerator nakon pranja i za lakše raščešljavanje? Pijem i manje vode vjerojatno je i do toga.
    kakav ti je sastav tih keune proizvoda ? Imaju isušujuće alkohole? Koliko se mogu sjetiti Keuene nema odobrenih proizvoda. Ovdje smo počeli pisati o štetnosti raznih proizvoda i važnosti sastava. Imaš puuno cjenovno povoljnijih proizvoda koje ti neće štetiti kosi. Al očito se nisi našla u tome. Pročitaj malo detaljnije temu

  7. #357
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Kupila denmana. Ne znam je li takav dan ili je denman, ali kosa mi stvarno izgleda bolje nakon prvog amaterskog cesljanja. Cak sam i ja, vjecno gundjalo, zadovoljna s obzirom da mi se kosa nakon poroda dosta otkovrcala.
    Jos samo moram uzeti sampon bez sumpora. Inace ribam samo tjeme s biobazom (hair and body) i jucer skuzim da ima sulfata.
    Pokusavam koristiti proizvode koji nisu testirani na zivotinjama + bez silikona, sulafata, alkohola. Vec vidim da ce proci 3 mjeseca prije nego nadjem odgovarajuci sampon. Muko moja.

  8. #358
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Munkica, pa ti si barem izvan HR- vani ima svega. Jesi bacila oko na Shea Moisture proizvode?

    https://www.sheamoisture.com/
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 23.10.2019. at 14:39

  9. #359
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Spadam u kategoriju Bubilo Bubich i sminkanje
    Uglavnom mi je tlaka samo zbog sampona hodocastiti po ducanima pa iz lijenosti uglavnom kupujem na aerodromu i amazonu. Parfeme, maskare, izgleda i sampone...
    Cirnem njihove prozvode pa mozda i narucim nesto. Hvala!

  10. #360
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Asos drži Shea moisture, ne baš sve proizvode

  11. #361
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    nakon više od pola godine na CGM, jutros sam se probudila s najnevjerojatnijom kosom ikad
    ne znam šta je, u čemu je fora, sinoć sam pri pranju opet stavila gomilu toga, naprosto je sve ispalo savršeno do te mjere da mi je doslovno svatko koga sam danas srela komplimentirao kosu
    kovrdže lijepo definirane, a na dodir meka, svilena
    taj teksturalni moment mi se nikad nije dogodio
    da mi je zaustaviti vrijeme sad!
    da mi je ne ići na trening večeras!

  12. #362
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Pa to si valjda postigla balans na kosi - one fore proteini/hidratacija. Ja nisam. Al meni je uvijek prvi i drugi dan dobra kosa - i prije cgm - i onda što ide dalje sve gore. Al moja kosa je visokoporozna, pa valjda upije sve proizvode. Trebala bih ju češće prati, al kaj kad mui se ne da (perem 1 tjedno)

  13. #363
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    može biti da je do toga
    i svjesna sam da postoji velika mogućnost da je one time only event
    ali je svejedno očaravajuća

  14. #364
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    I, šta je bilo dalje, betty? :D

  15. #365
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    pa preskočila sam trening i otišla na pivu :D

    a lokne su bile top sve do idućeg pranja koje je bilo sinoć
    i sad mi je kosa onako, osrednja
    mislim, ok je, ali uopće nije vrijedno komentara, za razliku od onog prije
    možda je zbog kiše, a možda sam bila prebahata pa me svemir smjestio gdje mi je mjesto
    eh, da mi je vratiti vrijeme!

  16. #366
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    pa preskočila sam trening i otišla na pivu :D
    Jedino razumno u danim okolnostima!

  17. #367
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ma daj, to su čari frćkave kose. Nikad ne znas kako ćeš izgkedat kad se digneš iz kreveta

  18. #368
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Beti, drago mi je da si doživjela taj čarobni moment i da, mislim da je kiša tu bitan faktor. To sam kroz vrijeme uočila da mi je kosa puno bolja i izgledom i na dodir kad je u zraku dosta vlage. A očito ti se uz kišni moment potrefilo još par stvari i eto.
    Meni je ko i kod Nano dobra prva dva dana nakon pranja, a lijena sam je prati češće od jednom tjedno. Ponekad se natjeram kad je baš očajna, uglavnom kad imam vidljiv izrast pa vezanje repa nije dobra opcija.

  19. #369
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Kako se borite sa zapetljavanjem kose? Pogotovo kad su hladniji dani i kad ju sušim fenom

  20. #370
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja se uopće ne češljam osim za vrijeme pranja kose sa regeneratorom na njoj. Tako da, ako se nešto zapetlja ostaje zapetljano do pranja.

  21. #371
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Beti, drago mi je da si doživjela taj čarobni moment i da, mislim da je kiša tu bitan faktor. To sam kroz vrijeme uočila da mi je kosa puno bolja i izgledom i na dodir kad je u zraku dosta vlage. A očito ti se uz kišni moment potrefilo još par stvari i eto.
    Meni je ko i kod Nano dobra prva dva dana nakon pranja, a lijena sam je prati češće od jednom tjedno. Ponekad se natjeram kad je baš očajna, uglavnom kad imam vidljiv izrast pa vezanje repa nije dobra opcija.
    Meni je dobro osvježiti kosu Cantu kremom. Odnosno imam jednu bočicu u koju sam stavila Cantu kremu (vrlo, vrlo malo) i vodu. I njome pošpricam ujutro kosz .I malo zgužvam. Tako izdržim i više od tjedan dana raspuštene kose.

    mašnica, nadam se da sušiš fenom s difuzorom. Ja ne koristim fen, isključivo sušim na zraku, oduvijek. Jer to kaj fen radi mojoj kosi nije podnošljivo. Njegova neupotreba u mom slučaju nema veze s cgm već iskustvom.

  22. #372
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Da s difuzorom, prvo ju na zraku koliko mogu/stignem ovisno kad idem iz kuce. Cesljam ju isto samo kad ju perem ali to je muka rasčešljati a kosa je duga do pola leđa, srednje kovrče

  23. #373
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja sušim nekih sat-dva na zraku, onda upalim difuzor
    na taj način dobijem najbolje od oba svijeta: i definiciju i volumen

    mašnice, ako ti kosa duga, protiv petljanja pomaže spavati u pineappleu

    a ja mogu ali mi je vrlo riskantno držati kosu neopranu tjedan dana
    prije par tjedana sam to napravila i bome sam morala odrezati jedan pramen, toliko je bio zapetljan

  24. #374
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Da s difuzorom, prvo ju na zraku koliko mogu/stignem ovisno kad idem iz kuce. Cesljam ju isto samo kad ju perem ali to je muka rasčešljati a kosa je duga do pola leđa, srednje kovrče
    Staviš puno regeneratora?

  25. #375
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    joj bb, sad si me podsjetila zašto ja ima kratku kosu. Ta gnijezda na glavi su mi traume iz djetinjstva. Stalno sam morala rezat te čvorove po gosi

  26. #376
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Meni se kosa ne petlja. Češljam je nakon pranja, nemam potrebe češljat je s regenaratorom. Mogu je i suhu bez problema počešljati, ali ona dobijem afro oblak. To mi je nekad čak i fora, ali stvarno rijetko to napravim. U biti nije toliko gusta i jaka da zadrži tu formu.

  27. #377
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Meni se zna zapetljati i onda otpetljam rukom i popravim pjenom taj dio ili nečim što mi je pri ruci. Znam da je vjerojatno malo i izlomim tako, ali uvijek se ta zapetljancija napravi baš na vidljivom mjestu pa je moram srediti.

    Nego, prije desetak dana sam kupila prihvatljive proizvode. I počela sa cgm. Bilo me strah da će mi kosa biti ružnija u početku dok se ne navikne na novosti, ali nije. Jedino imam neki pramen čudni sa donje strane kose koji se prestao kovrčati otkad to radim. Dobro da je ispod pa se ne vidi, ali uopće mi nije jasno.

  28. #378
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja ju trebam počešljati u nekom trenutku, prala - ne-prala
    ako ju pustim nepočešljanu, na vratu dobijem ploču otprilike ovakvog izgleda https://3.bp.blogspot.com/-0QzoUfNYs...0/IMG_0372.JPG

    kada nabacim regeneratora, počnem češljati od vrhova, pa se penjem prema tjemenu
    svejedno imam šaku otpale kose u ruci kada završim
    tješim se da nije strašno, da bi te vlasi svakako otpale, samo su bile zarobljene "unutra"

  29. #379
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    i da, dok mi je bila do ramena nisam imala ni približno toliko problema sa zapetljavanjem
    to dođe kao bonus sa dužinom
    Posljednje uređivanje od betty blue : 05.11.2019. at 14:36

  30. #380
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino imam neki pramen čudni sa donje strane kose koji se prestao kovrčati otkad to radim. Dobro da je ispod pa se ne vidi, ali uopće mi nije jasno.
    ja sam u trudnoci dobila valovitu kosu koja je nestala s porodom. s obzirom da si i sama u drugom stanju mozda je povezano s njim.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 05.11.2019. at 14:42

  31. #381
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Meni se nakon poroda izravnala kosa. Mislim da mi je trebalo više od dvije godine da se vrati na staro.

  32. #382
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja sam pomislila na to, ali bilo mi je čudno što je samo taj jedan mali dio.
    A dobro, već sam pomislila da mi je to osveta jer sam je peglala u zadnje vrijeme.

  33. #383
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ima li netko zainteresiran za kupnju Curlsmith proizvoda, jako ih hvale? Free s(kršitelj koda)ing je za 30£. Ovo je link: https://uk.curlsmith.com/.

    Imaju travel setove to bih uzela za probu.

  34. #384
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    što potiče rast kose? ja u zadnje vrijeme imam (opravdani ili neopravdanu) paranoju da mi više ne raste nova kosa
    da pojasnim, ne opada mi kosa tako jako, ali se jako prorijedila
    imam dojam da ništa novo ne raste
    ono kose što imam raste u dužinu, ali ne postaje gušća
    možda li anemija imati veze s tim?
    znam da b kompleks pomaže kosi, ali mi vjera brani sada ući u ljekarnu i tražiti vitamine
    ili ipak mogu?
    bojim se da ću oćelaviti do kraja karantene

  35. #385
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Čini mi se da su cure na FB grupi spominjale ricinusovo ulje za rast kose, treba dobro umasirati u tjeme.

    Za b kompleks ne znam, meni ga je apotekarica dala za nokte, trebalo bi djelovati i na rast kose

    Edit,, možda od negdje možeš naručiti dostavom, sa nekih sportskih ili zdrava hrana webshopa

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od rahela : 25.03.2020. at 16:35

  36. #386
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Betty, probala sam s ricinusom i b komplexom. Nisam uocila razliku. Krenulo je nesto na bolje kad sam izbacila jednostavne secere nakon sto su mi dijagnosticirali inzulinsku rezistenciju.
    Mislim da se moja kovrcava griva smanjila za 30-40% u zadnjih 5 godina. Pogotovo nakon poroda. Razdijeljak mi je cca 0,5 cm cele. Jos kad dobijem bijeli izrast...
    Ne smetaju mi ni bore, ni flekice, ali celavljenja se grozim.
    Sad vidim da je presadjivanje kose u Turskoj hit. Pokrpali su ok Slavena Bilica. Doduse, sad mu je otpalo s druge strane...

  37. #387
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Doduse, sad mu je otpalo s druge strane...


    i ja se grozim ćelavljenja
    moja se isto jako prorijedila u zadnjih par godina. al nije od poroda, moj zadnji porod je bio prije skoro 8 godina
    moja je još uvijek normalne gustoće, ali nekad je bila ful gusta, a to više nije

  38. #388
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku


    i ja se grozim ćelavljenja
    moja se isto jako prorijedila u zadnjih par godina. al nije od poroda, moj zadnji porod je bio prije skoro 8 godina
    moja je još uvijek normalne gustoće, ali nekad je bila ful gusta, a to više nije
    Štitnjača?

  39. #389
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ne, hormoni su mi ok
    al sam anemična

  40. #390
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Sestra mi je vratila svoju kosu na normalnu gustoću pomoću ulja od čička, pa možeš i to probati.
    Iako ne zna zašto joj se prorijedila, ali riješila je s tim.
    I može biti od anemije, ako se dobro sjećam, čitala sam da su znakovi anemije i lomljivi nokti i prorijeđena kosa.

    Ja čekam opadanje sad nakon poroda. Već se izravnala, sad je valovita sva. Nadam se da ću brzo dobiti natrag svoju pravu kosu.

  41. #391
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Moja se nije vratila na istu kovrcavost kao prije trudnoce. Zato se nadam da nakon ove hoce.
    Ispadanje je pocelo 3 mj nakon poroda i trebalo je bar godinu dana da se krene popunjavati. Iako je ima manje, kvaliteta je skroz drukcija. Dlake su deblje i sjajnije, ali je volumen manji. Prije sam imala tanki slamu. Nadam se da je to zbog religioznog praying method utrljavanja regeneratora

    Nego, taj cicak se samo utrlja u tjeme prije pranja kao pakung?

  42. #392
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Da, utrlja se i ostavi se pola sata tako prije pranja.

  43. #393
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mislim da je netko spominjao tinkturi koprive kao pomoć

  44. #394
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Da, tinktura je odlična moja mama ju pila jako inače ima rijetku kosu i počela joj rasti mlada i vidljivo je bila gušća. Samo sto je u nekom trenu prestala piti...ne znam koliko kura traje. Ima na tinktura.com

  45. #395
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    za rast kose preporučujem stavljati maske od ricinusova ulja, jajeta, aloe vera gela i meda
    ostaviti par sati
    koristiti jednom tjedno
    meni se kosa jako prorijedila od problema sa štitnjačom i anemije
    pogotovo zalisci na sljepoočnicama
    nakon par mjeseci ovakvog tretmana stanje se znantno poboljšava...

    jedino što s tom svojom ksoom nikad na zelenu granu
    nije kovrčava, nije skroz ravna
    kad je sušim na zraku onda je grivasta i valovita, ali već sutradan je neuredna baš.
    ja volim ili skroz glatku (za to mi treba frizer) ili malo više kovrčavu
    ovo moje je ni vrit ni tamo
    paše mi samo ljeti kad sam na moru i inače u opuštenom izdanju
    sad samo izgleda neuredno
    plus je moram prati najmanje 3 x tjedno zbog vježbanja
    Posljednje uređivanje od flopica : 29.03.2020. at 11:14

  46. #396
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Hm, sto nakraju da uzmem?
    Tinkturu ili merz?
    Malo mi se kosa prorijedila zadnjih mjesec-dva.

  47. #397
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Kosa mi je postala cijela mlitava. Nakon pranja su kovrce ok, ali nema volumena i vrlo brzo se objesi. Jedno vrijeme sam bila uvjerena da je prehidratizirana jer sam od suhe kose dosla do gnjecave i sjajne. Protiv toga se borim zelatinom. Trebala bih ju stavljati cesce i ostavljati duze, ali uglavnom zaboravim.
    Mislila sam volumen dobiti fenom. Imate li neku preporuku? Ne posjedujem fen vise od 10 godina, a ni prije toga ga nisam bas koristila. Ja bih neku jeftinjaru s difuzorom i hladnim zrakom. Na amazonu ih ima more do max 40 eur. Cak sam nasla neki grdi Remington za 19 eur.
    Lastane, hoce li fen pomoci odrzavanju volumena? Vjerojatno bih ju trebala i malo podrezati, ali frizeri su covid dekretom zatvoreni od 10 mj pa do daljnjega.

  48. #398
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Curly girl method?

    Nisam kovrcava, ali djeca jesu. Nisam jos do sad nasla nacina da im glave ne izgledaju kao gnijezda. Kcer ima one ringlet curl lokne... kad operemo kosu i osusimo na zraku. Nakon sto prespava, izgleda katastrofalno.

    Uglavnom, preporuka su samponi bez sulfata i regeneratori, tona regeneratora. Onda kreme i pomade i sprejevi. Nazalost, ovo drugo, neovisno o proizvodjacu, ucini kovrcavu kosu moje djece masnom i mokrom (naizgled, jel, nije stvarno mokra). Oni oboje imaju svilenu kosu, a ne "suhu" kovrcavu.

    Ono sto su mi curly girl method ljudi preporucili je ova stranica i, ako se proizvod na njoj ne nalazi, onda nis' ne valja (kako kazu): https://curlscan.com/


    Ostale obavezne stvari su rucnik od mikrofibre (ili pamucna majica), nikako obican frotir. Nikakvo trljanje, samo zamatanje. Nema cesljanja, nema fena. I svilene jastucnice.

  49. #399
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Probaj curly girl method ako nisi već. Ja sam počela s tim prije par mjeseci i super mi je.

    Fen može dati volumen ako sušiš kosu naopako, tako da nagneš glavu i prebaciš kosu naprijed. Tako sam radila dok sam peglala kosu jer naravno, na ravnoj nisam nikad imala volumena kao na prirodnoj kovrčavoj.

    I sve ovo što Kaae kaže meni isto super djeluje na kosu u svakom smislu.

    Šišanje bi isto pomoglo jer ispucali vrhovi otežavaju dlake, ali to jedino da probaš sama malo.

  50. #400
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ono sto su mi curly girl method ljudi preporucili je ova stranica i, ako se proizvod na njoj ne nalazi, onda nis' ne valja (kako kazu): https://curlscan.com/
    Da ispravim ovo sto je ispalo kao nebuloza jer radim petsto stvari u isto vrijeme... Ako stranica kaze da proizvod ne valjda, onda curly girl method kaze da, jel, ne valja. Naravno da ima dobrih proizvoda koji (jos) nisu na stranici.

Stranica 8 od 11 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •